Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 14:01

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....
Egyetértek; létszámban és Morata miatt sajnos minőségben is kevés, karcsú ez így! :coffee:
Azt megkérdezhetem,hogy Illarramendi miért van rehabon,amikor hétfőn is edzett?
Kisebb izomsérülés, túlterhelés; viszont Varane visszatért!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. július 17., szerda 13:59

azért ki ne taléljuk már, hogy a Morata-Benzema csatárkettős majd így önmagában elég lesz mondjuk a Neymar-Messi kombó ellen..
Falloszság.
Ha jöhet Ibra, jöjjön.
Zseniális az a figura. Kilóméterekkel jobb játékos mint Benzema.. nem egy kávéház a kettő.

Meg azt.. Mitől annyira biztos, hogy atom középpályánk lesz??
Khedria még itt van :mrgreen: És fingunk sincs, hogy Illarramendi mennyire fogja megszolgálni az árát..
Egyelőre kicsit lutri. Lehet, hogy nagyon bejön, de lehet hogy bukó lesz. (jelenleg még nem egy Vidal féle név a piacon ő.. várjunk itt a dolgokkal)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 17., szerda 13:56

Azt megkérdezhetem,hogy Illarramendi miért van rehabon,amikor hétfőn is edzett? Nem tudok róla,hogy megsérült volna. Vagy igen?
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:55

ferni írta:le lehet itt szólni Ibrát, de a Francia bajnokságban 30 góllal lett gólkirály.... az azért még mindig nem rossz.

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....
És hányszor volt csere? :hmmm: Ja, hogy állandó kezdő volt :roll:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 17., szerda 13:55

miró írta:
Szerintem ne tápláljunk hiú reményeket, már 3-4 éve itt van és egyáltalán nem sikerült berobbannia itt. Mitől változna a dolog most?
mert itt van zidane,az apukája,remélem megszoptatja.
:lol: :lol: :lol:
Ha már ennyire belejöttél, akkor remélem téged is. :)
#happyshitting

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 17., szerda 13:53

le lehet itt szólni Ibrát, de a Francia bajnokságban 30 góllal lett gólkirály.... az azért még mindig nem rossz.

de nekem csak az a lényeg, hogy jöjjön egy értelmes csatár, kevés lenne nagyon ez a Morata-Benz duó....

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:53

Realista24 írta:Atom lesz a kozeppalyank, van egy CRunk...de valakiknek semmi nem elég.
Üdv újra itt :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 17., szerda 13:51

Mythos90: A mondandód első fele lehet, hogy nekem is szólt a korábbi statisztika miatt. Azzal szimplán csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a 10/8-as helyzetkihasználású Ibra gyengébben muzsikált a tavalyi szezonban, mint Benzema. Ez tény. Sokszor jöttök, hogy a csatárt a góljai minősítenek. Benzemának 5 volt a BL-ben, Ibrának 3. Kész. Ettől még nem jobb csatár Benzema, csak szerettem volna rávilágítani arra, hogy a másik csapat éppen aktuális gólfelelőse sem dolgozik olyan hatékonyan, mint azt itt sokan gondolnák.

A mondandód második felére is reagálnék. A Lyonban a 2007-2008-as szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Lyon. A Real Madridban a 2011-2012-es szezonban produkálta a legjobb számokat, erre mi történt a szezon végén? Bajnok lett a Real Madrid. Persze, lehet erre is kifogásokat találni, hogy de itt Cé az alfahím, a sikerek csak és kizárólag az ő érdemei, a Lyon meg akkor egyeduralkodó volt, nem volt ellenfél. (Teszem hozzá az idei Ligue 1 színvonala is elég karcsú volt...)


Azt meg nem tudom, hogy miért kell itt állandó jelleggel belekeverni, belemagyarázni olyan dolgokat a másik személy írásába, amire alapvetően nem is gondolt.


Miró: Kicsit higgadtabban kellene fórumozni. Ha minden alkalommal eldurransz, amikor baromságot írsz, akkor nem lesz hosszú jövőd itt. :)

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 17., szerda 13:51

Ibra egy zseni, akármennyire is utáltam, mint embert, de akk is egy zseni. Már réges-régen itt kéne lennie. Am olvasta vki az önéletrajzi könyvét? :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:51

miró írta:erről pofázok..
Legalább belátod :mrgreen:
miró írta:mert itt van zidane,az apukája,remélem megszoptatja.
Így tovább csak úgy dőlnek belőled a szép hsz-ek :salute: :happy: :roll:


Juhúúúúú Realista is back :D :D

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:50

Ibra maximum almodban lő mindenhonnan gólt.
ezt ki fejtenéd kérlek? :lol:
nem linkelek videót a góljairól,mert jön a duma hogy kit érdekel egy videó,bár a góljai lennének benne,és ez engem támasztana alá,de ha van kedved nézegess... :roll:

olló,félolló,30 méterről,szabadrúgás,fejjel,1-1-be kapásból,jobbal-ballal.*sarokkal,fúj.
*(szegény buffon erről tudna mesélni.)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 13:47

ibra mindenhonnan gólt lőni,leszarom a statisztikákat,de ő mindenhonnan mindennel veszélyes.
Még az orrával is. Soha nem felejtem el, amikor 4 éve a 92. percben Tímár alászaladt a labdának... :( :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 17., szerda 13:47

Szerintem csak a legelvakultabb Benzema fanok látják úgy, hogy a francia a jobb.
senki nem mondta, hogy jobb, csak itt sokan álomvilágban élnek...itt mindenki szar, és bármelyik más csatár 90%-os helyzetkihasználással rendelkezik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 17., szerda 13:47

realistahuni írta:Nem akarok belemenni a vitába, de mindenképp kell egy csatár, nem mehetünk neki egy Benzema-Morata kettőssel a szezonnak, arra alapozva, hogy hátha a franciának most lesz kedve focizni, mert itt van Zidane.
És ha éppen zlatannak nem lesz kedve futni 1 km-t sem? Akkor mi van? Atom lesz a kozeppalyank, van egy CRunk...de valakiknek semmi nem elég.

miró: Látom meg mindig úgy a legjobb érvelni egy jatekos mellett, ha fikazzuk a másik játékost. :salute:
Kisfiu írta:Miró drága: Megpróbálom neked vázolni a helyzetet. Azt írtad, hogy "ő 10ből 8 helyzetet bevág,nem szórakozik."

Erre én alátámasztottam neked, hogy 23 kaput eltaláló lövéséből 3 lett gól, ami bizony nem 10-ből 8-as arány. Aki szerint igen, az bizony mehet vissza az iskolapadba.

Miért kezdesz el személyeskedni? Miért kezdesz el köpködni? Miért hozol fel egy El Clásicót? Miért hozod fel C. Ronaldót?
+1
Ibra maximum almodban lő mindenhonnan gólt. 10bol 8....az
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 13:45

madridronie írta:
De ott is rekordot döntött plussz a hátán vitte az U20-as VB-n a csapatot...
Moratanál és Jesénél jóval nagyobb tehetségeket (Cristiano, Iniesta, Messi) is szépen fokozatosan építettek be más giga kluboknál! :roll: Továbbra is meggyőződésem, hogy minimum 1 év folyamatos játéklehetőség, jóval kisebb nyomással és rengeteg játékperccel a La Ligában szükségük lenne ahhoz, hogy itt valós alternatívaként egyáltalán számításba is jöhessenek (főleg Morata esetében érzem túlzónak ezt a nagy bizalmat :rock: )! :coffee:
Ezt én is ugyan így gondolom!


Jesé meg tény, hogy nem volt a VB vége felé kimagasló, de ahhoz képest, hogy Delufeu vagy, hogy az istenbe írják a nevét annak a barca nevelésű istentehetségnek ( bár ki nem az :mrgreen: ). Na a lényeg, hogy annak a tagnak még nagyobb volt a hypeja és még annyira sem mutatott semmit mint Jesé... Én hamarabb adnék lehetőséget neki mint, hogy Ibra keverje a fekáliát. Tény, hogy nagyon bírom a tagot, de nem vagyok bíztos, hogy ide való lenne, de lepjen meg :roll: ... Én még mindíg azt mondom, hogy idén nem hoznék csatárt.....

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:43

Szerintem ne tápláljunk hiú reményeket, már 3-4 éve itt van és egyáltalán nem sikerült berobbannia itt. Mitől változna a dolog most?
mert itt van zidane,az apukája,remélem megszoptatja.
:lol: :lol: :lol:
Szerintem csak a legelvakultabb Benzema fanok látják úgy, hogy a francia a jobb.
persze,ezek azok akik az ollózos góljánál is bemondták hogy ez igazából nem is nehéz mert üres kapu volt..betegek.

alig várom és pezsgőt fogok bontani ha jön egy igazi csatár végre.
Nem akarok belemenni a vitába, de mindenképp kell egy csatár, nem mehetünk neki egy Benzema-Morata kettőssel a szezonnak, arra alapozva, hogy hátha a franciának most lesz kedve focizni, mert itt van Zidane.
persze,erről van itt szó,látom valaki látja is..

ibra mindenhonnan gólt lőni,leszarom a statisztikákat,de ő mindenhonnan mindennel veszélyes.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 17., szerda 13:40

Nem akarok belemenni a vitába, de mindenképp kell egy csatár, nem mehetünk neki egy Benzema-Morata kettőssel a szezonnak, arra alapozva, hogy hátha a franciának most lesz kedve focizni, mert itt van Zidane.
Love football, hate antifa.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 13:38

Szerintem csak a legelvakultabb Benzema fanok látják úgy, hogy a francia a jobb. A két spíler között ég és föld a különbség... Zlatanban még simán van 2-3 jó év. Majd ha Benzemáról is elmondhatjuk, hogy a vezérletével 4-5(!) különböző csapatot is bajnoki címhez segített, akkor megváltoztatom a véleményemet. Mondjuk neki elég lenne, ha csak egy csapatot segítene, de idén az se jött össze neki.. :/
Szerintem ne tápláljunk hiú reményeket, már 3-4 éve itt van és egyáltalán nem sikerült berobbannia itt. Mitől változna a dolog most?

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 17., szerda 13:38

Perez tuti akar egy igazán komoly igazolást, ismerjük mi őt milyen.... főleg most, hogy Neymar ment a Barcába...
Bale úgy néz ki esélytelen és idén rohadt sokba is kerülne...
és Ibra azért nagyon nagy név és a múltja miatt is komoly húzás lenne Pereztől és nem is kerülne annyiba, a fizetése lenne egyedül több Bale-nél.
Ha valami hatalmasat akar robbantani Perez, akkor leigazolja Ibrát, úgyis kell egy csatár és ott sincsen most túl nagy választék... Pereznek most ő tökéletes lenne erre a célra :coffee:
Én csak attól félek, hogy nem igazolunk csatárt... Akkor már inkább jöjjön Ibra, minthogy nekimenjünk a szezonnak egy Morata- Benzema kettőssel... :lol:
erről pofázok..
+benzema is tudna tőle sok mindent tanulni.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 17., szerda 13:37

Perez tuti akar egy igazán komoly igazolást, ismerjük mi őt milyen.... főleg most, hogy Neymar ment a Barcába...
Bale úgy néz ki esélytelen és idén rohadt sokba is kerülne...
és Ibra azért nagyon nagy név és a múltja miatt is komoly húzás lenne Pereztől és nem is kerülne annyiba, a fizetése lenne egyedül több Bale-nél.
Ha valami hatalmasat akar robbantani Perez, akkor leigazolja Ibrát, úgyis kell egy csatár és ott sincsen most túl nagy választék... Pereznek most ő tökéletes lenne erre a célra :coffee:
Én csak attól félek, hogy nem igazolunk csatárt... Akkor már inkább jöjjön Ibra, minthogy nekimenjünk a szezonnak egy Morata- Benzema kettőssel... :lol:

ezt a Luiz Gustavo-s hírt is jó volt olvasni, kár, hogy esélytelen, hogy itt kössön ki....
aztán lehet, hogy most ugye Pep összeveszett a Barca vezetőségével idedobja jó pénzért, hogy erősítsen minket :mrgreen:

amúgy a középpályára lehet kéne még egy Kondogbia/Luiz Gustavo stb.
most Casemiro van, de kétlem, hogy ő idén bármikor is Khedira előtt lenne a sorban...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég