Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 17:05

Bronzetti: "Ancelotti no quiere soltar a Higuaín"
Na Bronzetti papa ismét megszólalt, állítása szerint Carlo nem kíván megválni Pipitától (és igyekszik meggyőzni őt a maradásról), akiért már csak a Napoli van versenyben egy 30 millás ajánlattal; Albiol pedig gyakorlatilag már az olaszoké (csupán néhány papír van még hátra); továbbá az öreg Ibrával kapcsolatban megjegyezte, hogy a Real Madrid nem hajlandó nagyot szakítani (és így valószínűleg igazolni sem) egyetlen egy 30 év fölötti játékosért sem!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 16:13

Zidanekrisz írta:Hát ez már nem normális :lol: Monaco: Hulk megérkezett az orvosi vizsgálatra

Összeáll a régi Porto, Hulk, Falcao, Moutinho, James Rodriguez.. :)
Az szép. Pláne 60 misiért. Rolandónak is kifele áll a szekere a Portónál, már meg se lepődnék, ha Ő is Monacóban kötne ki.
Gyanítom, hogy 1-2 arc még Hulk után is érkezni fog hozzájuk. Bakker, ilyet fifában se nagyon lehet összehozni.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 16:08

Zidanekrisz írta:Hát ez már nem normális :lol: Monaco: Hulk megérkezett az orvosi vizsgálatra

Összeáll a régi Porto, Hulk, Falcao, Moutinho, James Rodriguez.. :)

Az komoly... Vannak itt meglepetések rendesen.

Sok sikert neki,bár egy nagyobb csapatban jobban el tudtam volna képzelni..gondolom nem fog kevesebbet keresni itt sem :mrgreen:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 16:08

Ez jutott nekem is eszembe, ha LG kevés, akkor Khedira micsoda?
Ez alapján, minimum egy félisten; aki jövőre sem lesz könyörületes (komolyan besz@rás)! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 17., szerda 16:08-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. július 17., szerda 16:05

Hát ez már nem normális :lol: Monaco: Hulk megérkezett az orvosi vizsgálatra

Összeáll a régi Porto, Hulk, Falcao, Moutinho, James Rodriguez.. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 17., szerda 16:04

ugyanez, de az akkor ne olyan esély legyen már, hogy össze vissza le van cserélgetve mindegyik, formától függetlenül, hanem ténylegesen kapják meg a bizalmat
Adom.Ezt kifejtettem én is.De mondjuk Samy,aztán meg írod hogy de ha meg nem megy nekik,küzdjenek meg a helyért...akkor hol a bizalom? :)
De persze,értem hogy gondolod,nyilván ha hosszútávon nem megy nekik....de akkor bizony irány a repülőtér...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 15:59

ericco írta:
madridronie írta: kár, hogy egyes hírek szerint kevésnek találtatott a vezetőségnél ezért korábban már elvetették a brazil szerződtetését!
Khedira pedig Jogazhat tovább egy Real Madridban :lol:
Ez jutott nekem is eszembe, ha LG kevés, akkor Khedira micsoda? :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 17., szerda 15:57

Ha Zlatanról úgy gondolod, hogy nem változna meg, akkor Suarez?
Ez az ember egy őrült,aki mindenáron azon van hogy gólt szerezzen. :D Ibra is ilyen volt valamikor.De már nem.Elmúltak az évek,s csak az arc maradt.Rúgott 30 gólt a francia bajnokságba...nem azt mondom hogy ez rossz,dehogy hasraesni nem kell tőle,az is biztos.Az a baj,hogy mindenkinek a régi Ibra él az emlékezetébe,a juves,interes Ibra...de valaki írta itt,hogy idén hányan látták,hát amit én láttam tőle,az a kevésnél is kevesebb...30 gól ide vagy oda.Mer a BL-be meg 3.És itt,ez számít igazán.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 17., szerda 15:54

___Samy___ írta:ugyanez, de az akkor ne olyan esély legyen már, hogy össze vissza le van cserélgetve mindegyik, formától függetlenül, hanem ténylegesen kapják meg a bizalmat
Isco-DM-Özil-Jesé 4en két posztra. Nehéz lesz, bár még Modric is ott van.
Kakának abszolút nem lesz helye akárhogy is nézzük. Lelátóra vele! :mrgreen:


kár, hogy Gustavo elengedése miatt esélytelen lenne egy Khedi-Luis csere. pedig óriási lenne.
Modric-Luis-Illarra trió a középpályán (nagyobb ellenfelek ellen).


A kapusokról tudni valamit? Iker és Lopez mellett ki lesz a harmadik?
Adán mikor megy el? Mejias vagy Jesus lesz a harmadik? mert a castillából mindkettő végzett.
Max ha a korukból indulok ki akkor Mejiasnak esetleg még lehet egy éve a Castillában.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 17., szerda 15:52

Benzema,ahogy Özil is,nálam az utolsó év,hogy tényleg bizonyítsák,mekkora klasszisok.
ugyanez, de az akkor ne olyan esély legyen már, hogy össze vissza le van cserélgetve mindegyik, formától függetlenül, hanem ténylegesen kapják meg a bizalmat
persze ha nem megy a szekér, akkor nem kell őket bevágni a kezdőbe, küzdjenek meg
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 17., szerda 15:51

madridronie írta: kár, hogy egyes hírek szerint kevésnek találtatott a vezetőségnél ezért korábban már elvetették a brazil szerződtetését!
Khedira pedig Jogazhat tovább egy Real Madridban :lol:
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 15:48

Mi tagadás, elférne gusztáv...pláne, ha 3 kkp-val tolja Ancelotti. Modric-Xabi/Illa-LG. Nem rossz.
El bizony; kár, hogy egyes hírek szerint kevésnek találtatott a vezetőségnél ezért korábban már elvetették a brazil szerződtetését és inkább várnak egy évet még Gündoganra! :coffee:
Ha Zlatanról úgy gondolod, hogy nem változna meg, akkor Suarez?
Őszintén szólva nekem mind1, hogy melyik csak jöjjön az egyik! :shifty:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 17., szerda 15:52-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 15:41

Mi tagadás, elférne gusztáv...pláne, ha 3 kkp-val tolja Ancelotti. Modric-Xabi/Illa-LG. Nem rossz.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 15:35

Az a helyzet hogy tényleg semmi szükség a svédre,20 millioert,keresne 10-et(nettó)és,bár van aki azt hiszi,32 evesen megkomolyodik az ember,nekem elhihetitek,hogy az nem biztos :D Tuti hogy összebalhézna valakivel,mert itt(sem) körülötte forogna a világ.
Ha Zlatanról úgy gondolod, hogy nem változna meg, akkor Suarez?
Egyébként nem gondolom, hogy olyan nagy balhéi lettek volna. Még annak idején az Ajaxnál Van der Vaart-tal volt vmi. A barcás dolgot én nem venném ide, az szerintem egyértelműen Pep sara volt, hiszen annak idején talán rekordösszegért vitték oda, aztán a végére egy kiegészítőemberré degradálta. Zlatan ide, vagy oda ezt szerintem szinte senki nem nézte volna jó szemmel.

Na jó, Kaká nem számít. :mrgreen:

kovacspeter
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 12., péntek 10:01
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kovacspeter » 2013. július 17., szerda 15:29

Bárcsak bejelentkeznék Gustavóért. Emlékszem a Bayern elleni elődöntőben is brutálisan jól játszott. Igazi pitbull, nincs elveszett labda, gyors, robbanékony és még csak 25 éves. A brazil válogatott oszlopos tagja mindezt a Bayern kispadjáról, mert hát Martinez érkezése óta nem igen játszott. Alapember lenne nálunk, de ha igazak a hírek és tényleg elengedné az okos Guardiola :D akkor gyorsan lépni kell, mert Mourinho is vinné a Chelseabe.

http://www.youtube.com/watch?v=15GjGIID9aU

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 17., szerda 15:28

Visszaolvasva pár oldalt,volt néhány érdekes anomália ebben a Benzema-avagy-Zlatan vitákban.Ugye mindjárt Kisfiu leírt egy statot,hogy melyik mennyi találatot jegyzett a BL-be,játékperc stb...S mivel tudjuk,hogy egy csatárt a góljai minősítenek,a mérleg egyértelműen Benzema felé billen,de nem,ez nem igaz,mer Zlatan bárhonnan/bármikor...így nehéz ésszel érvelni,az biztos...
Aztán a másik gyöngyszem,mikor elkezdte xy savazni a franciát a hozzáállàsa miat(van abba valami)de kedvenc játékosok közt meg felfedezem Özilt..... :lol:
Az a helyzet hogy tényleg semmi szükség a svédre,20 millioert,keresne 10-et(nettó)és,bár van aki azt hiszi,32 evesen megkomolyodik az ember,nekem elhihetitek,hogy az nem biztos :D Tuti hogy összebalhézna valakivel,mert itt(sem) körülötte forogna a világ.
Benzema,ahogy Özil is,nálam az utolsó év,hogy tényleg bizonyítsák,mekkora klasszisok.Ha nem,akkor vaya con'dios,mert mindennek van határa...ennek ellenére én bízom a franciában,de ha végképp kell egy csatár(mert én nem érzem szükségesnek,egyenlőre)akkor Suarez Lajos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 17., szerda 15:27

A lényeg, hogy azért nekünk van 1 olyan védelmünk ami nem biztos, hogy kanyar nélkül benézi az ilyeneket
Azért Ramos és Arbeola barátunkat elég sokszor elküldte büfébe a kis csoki. De reméljük összeszedik magukat, mert sajnos be kell látni, hogy ez a srác tényleg **** jó.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 15:19

Toky írta:Nem is tudtam, hogy Neymar Messi cseréje lesz.
Hadd vázoljam Neked, a Neymar - Messi - Pedro/Alexis kombó ellen lesz nekünk egy Ronaldo - Benzema - Isco/Özil/di María névsorunk. Bocs, de nekem nem tűnik kevésnek. Barcához ki is áll be, ha Messi/Neymar lesérül? Nálunk ott lesz az utóbbi 3-asból az, aki éppen nem játszik és még Jesé is, ha nagyon muszáj.
Kezdem kedvelni a hsz-eket amiket írsz :D .

Amúgy igen ezt én is így gondolom + senki ne gondolja, hogy Neymar itt egyből villog majd. Persze tuti, hogy lesz olyan mint mikor ide jött Robinho, hogy eltol pár biciklit és a speekerek lefolynak tribünről... A lényeg, hogy azért nekünk van 1 olyan védelmünk ami nem biztos, hogy kanyar nélkül benézi az ilyeneket :shifty: , de ez majd elválik. A másik, hogy eléggé sérülékeny és, ha lesérül már nincs Thiágo se Villa, de Telloval meg hosszabbítanak gondolom :mrgreen: . Nekünk meg ott van kp-ra CR,Jesé,Isco,Özil,DM,Modric,Kaká :roll: + hiába vették meg Neymart, ha a védelmük még mindíg harmat gyenge és véleményem szerint hiába vesznek 1 valakit oda az még édes kevés...

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 17., szerda 15:02

Jim írta:Na, Digne a psgbe ment
a Monaconak még mindig nincs jó balhátvédje...
:D
Coentraoról nincsenek hírek?
Abidal szerintem nem rossz a baloson pedig :mrgreen: Bár tény,hogy nem fiatal :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 17., szerda 14:53

petiamadridista írta:azért ki ne taléljuk már, hogy a Morata-Benzema csatárkettős majd így önmagában elég lesz mondjuk a Neymar-Messi kombó ellen.
Nem is tudtam, hogy Neymar Messi cseréje lesz. :ozil:
Hadd vázoljam Neked, a Neymar - Messi - Pedro/Alexis kombó ellen lesz nekünk egy Ronaldo - Benzema - Isco/Özil/di María névsorunk. Bocs, de nekem nem tűnik kevésnek. Barcához ki is áll be, ha Messi/Neymar lesérül? Nálunk ott lesz az utóbbi 3-asból az, aki éppen nem játszik és még Jesé is, ha nagyon muszáj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég