Isco - 22

Archívum
Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. március 13., vasárnap 21:57

Magára nem lehet ideges ? :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 13., vasárnap 21:53

___Samy___ írta:Ki a faszom ez a csavo te? Nulla teljesitmenyre vergodik. Ideje lenne mar ha vegre elhuzna innen a nyaron, mert a hocipom tele van vele.
Teljesen egyetértek.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. március 13., vasárnap 21:52

Ki a faszom ez a csavo te? Nulla teljesitmenyre vergodik. Ideje lenne mar ha vegre elhuzna innen a nyaron, mert a hocipom tele van vele.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. március 8., kedd 19:13

Realista24 írta:Teljesen mindegy ki a középső hármas, ha az első hármas úgy védekezik, ahogy.
Ha jovore is marad a BBC es ugyanugy magasrol tesznek a vedekezesre, akkor valoban mindegy, hogy ki a kozepso harmas.

Olyan szinten ugyse fognak/tudnak vedekezni, mint azt a forumon a legtobben szeretnenk, viszont ha kicsit jobban odateszik magukat, akkor egy a jelenleginel (isco, kroos, modric) jobban vedekezo kozeppalyaval kompenzalhatnank az elso harmas gyengebb vedekezeset.
CS0ki írta:Isco-val meg nincs baj, amíg neki megfelel a szerep. Olyan nagyon magas összegekről nem szoktak pletykálni vele kapcsolatban. Sokszor volt már papiron cserejátékos, mégis mindig az egyik legtöbbet foglalkoztatott nálunk, szerencsére nem sérülékeny, ellentétben másokkal, így szerintem meg lesz neki a kellő játékperce. Szerintem ő nagyon ideális arra a szerepre, hogy jelentős számú meccsen kezdő legyen, de azért mégse fix betonkezdő.
Az sem elhanyagolhato teny, hogy 2018-ban lejar a szerzodese. Ha leigazolnank Pogbat, szerintem Guardiola tárt karokkal várná a spanyolt.

szerk.: az mar masik kerdes, hogy mi legyen Jamesel, aki a fenti rendszerben kvazi hasznalhatatlan

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 8., kedd 18:51

Te nem fogod fel, amit a másik ír. Sajnálom, nem tudok mit tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: miro » 2016. március 8., kedd 18:44

Realista24 írta:
miro írta:Dm-Xabi-Modric.

Annyira nem mindegy.
Még mindig szeretsz a múltban élni. CR nem lett fiatalabb, és szorgalmasabb sem, James megérkezett, DM-nek meg sosem volt konstans a teljesítménye.
Ja nem,csak ott is ez a harmas volt elol,de a harom kps eleg volt megis..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 8., kedd 17:47

miro írta:Dm-Xabi-Modric.

Annyira nem mindegy.
Még mindig szeretsz a múltban élni. CR nem lett fiatalabb, és szorgalmasabb sem, James megérkezett, DM-nek meg sosem volt konstans a teljesítménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: miro » 2016. március 8., kedd 17:46

Dm-Xabi-Modric.

Annyira nem mindegy.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 8., kedd 17:45

Realista24 írta:Teljesen mindegy ki a középső hármas, ha az első hármas úgy védekezik, ahogy.
Ezen csak két Makalele meg egy Modric hármas segítene.
Makélélé+Vieira+Davids/Essien. :D :D :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 8., kedd 15:51

Teljesen mindegy ki a középső hármas, ha az első hármas úgy védekezik, ahogy.
Ezen csak két Makalele meg egy Modric hármas segítene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: miro » 2016. március 8., kedd 15:30

M1Ö írta:Hát nem tudom, hogy Pogbával mennyivel lennénk előrébb. Néztem az Atalanta meccsüket (is) és most sem sikerült meggyőznie. Sokan írtátok, hogy már csak a fizikai ereje miatt is jobb, stabilabb lenne védekezésben mint Isco. Hát.... Nekem ebből semmi nem jött le. Hihetetlen, hogy milyen technikai képességei vannak, h-h nyúl a labdához, egyértelmű, hogy zseni az ember. De Isco is az és szerintem semmivel nem lennénk előrébb Pogbával. Sőt... Iscot eladnánk áron alul, Pogbát meg megvennénk jóval áron felül.
Semmivel,ha Isco helyere megint labdzsonglort fogunk igazolni akkor ebbol semmi nem lesz. De Perezes lenne.
A juventusba sem tud jatszani nagy meccseken belul.
Az meg h fizikalisan jo,nem egyenlo azzal hogy tud vagy akar vedekezni....
Dehat sokaknak nem eleg ez az ev sem arra hogy lassak, 3 ilyenfajta kpssal nem lehet vedekezni. Pogba semmivel sem tobb Isconal vedekezesben.. Neha neha akar,leteszi magat,de modric-kroos melle keves lenne.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 8., kedd 15:21

M1Ö írta:Hát nem tudom, hogy Pogbával mennyivel lennénk előrébb. Néztem az Atalanta meccsüket (is) és most sem sikerült meggyőznie. Sokan írtátok, hogy már csak a fizikai ereje miatt is jobb, stabilabb lenne védekezésben mint Isco. Hát.... Nekem ebből semmi nem jött le. Hihetetlen, hogy milyen technikai képességei vannak, h-h nyúl a labdához, egyértelmű, hogy zseni az ember. De Isco is az és szerintem semmivel nem lennénk előrébb Pogbával. Sőt... Iscot eladnánk áron alul, Pogbát meg megvennénk jóval áron felül.
Pedig tényleg erősebb mindenféle védekezésben pogba ha az ossz számot nézed, vagy 90 perces lebontásban mindenhogy Pogba számai erősebbek.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. március 8., kedd 14:52

Nem cserelnem el De Geara, arrol meg szo sem lehet hogy meg fizessunk is 40-50 milliot erte, megint menne a buzizas a MU-val, es elonyben vannak mert uj szerzodese van a jatekosnak minket meg szoritani fog az ido + EB lesz.
Jó eséllyel az MU-val meg van a megállapodás, jobbnan mondva De Gea úgy írta alá a szerződést, hogy benne van a pőontos összeg, amiért elhozhatjuk. Ha nincs ilyen, akkor nyilván nem is fog jönni a spanyol.

Isco-val meg nincs baj, amíg neki megfelel a szerep. Olyan nagyon magas összegekről nem szoktak pletykálni vele kapcsolatban. Sokszor volt már papiron cserejátékos, mégis mindig az egyik legtöbbet foglalkoztatott nálunk, szerencsére nem sérülékeny, ellentétben másokkal, így szerintem meg lesz neki a kellő játékperce. Szerintem ő nagyon ideális arra a szerepre, hogy jelentős számú meccsen kezdő legyen, de azért mégse fix betonkezdő.
Ez a "túl későn válik meg a labdától" is inkább legenda már, megnéztem pár meccs összefoglalót róla, amikor azt olvastam a fórumon, hogy megint mennyire rátekeredett, aztán jó, ha egy olyan eset volt, amikor azt lehetett mondani, hogy feleslegesen vezetgette bele emberekbe. Pláne, hogy ő többek között azért van a pályán, ez az egyik legnagyobb erőssége, hogy sok ellenfél között is meg tudja húzni, és viszonlag jó arányban átmenni rajtuk, amikor amúgy nem történik semmi, és mindenki álldogál.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 8., kedd 14:08

Ónó írta:Isco sajnos lassú ide
Mármint hogy lassú, fejben? Mert egyedül annyi baj van vele szerintem, hogy nem tudja mikor mit kell csinálni, fontos pillanatokban rendre rosszul dönt. A futósebességnek meg ehhez nincs köze.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 8., kedd 13:11

M1Ö írta:Hát nem tudom, hogy Pogbával mennyivel lennénk előrébb. Néztem az Atalanta meccsüket (is) és most sem sikerült meggyőznie. Sokan írtátok, hogy már csak a fizikai ereje miatt is jobb, stabilabb lenne védekezésben mint Isco. Hát.... Nekem ebből semmi nem jött le. Hihetetlen, hogy milyen technikai képességei vannak, h-h nyúl a labdához, egyértelmű, hogy zseni az ember. De Isco is az és szerintem semmivel nem lennénk előrébb Pogbával. Sőt... Iscot eladnánk áron alul, Pogbát meg megvennénk jóval áron felül.
Emellett Pogba általában sz.rik a védekezésbe. Amíg Modric itt van nincs rá szükség. De hogy utána mi lesz, az jó kérdés...
Isco sajnos lassú ide, pedig képességei talán még jobbak is, egy kis betépett Messi :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 8., kedd 12:54

Whoscored stat: Az idei Bl szezonban egyedul Hulk(8) teremtett tobb tiszta ziccert - clear-cut chances - Isconal(6). Arra mondjuk kivancsi lennek, hogy pontosan mi szamit annak. :hmmm:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 7., hétfő 15:38

Hát nem tudom, hogy Pogbával mennyivel lennénk előrébb. Néztem az Atalanta meccsüket (is) és most sem sikerült meggyőznie. Sokan írtátok, hogy már csak a fizikai ereje miatt is jobb, stabilabb lenne védekezésben mint Isco. Hát.... Nekem ebből semmi nem jött le. Hihetetlen, hogy milyen technikai képességei vannak, h-h nyúl a labdához, egyértelmű, hogy zseni az ember. De Isco is az és szerintem semmivel nem lennénk előrébb Pogbával. Sőt... Iscot eladnánk áron alul, Pogbát meg megvennénk jóval áron felül.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. március 7., hétfő 15:16

pheco írta:Persze, tök jó, ha padunkon Isco, James kaliberű játékosok ülnének. Kérdés, hogy bevállalnák-e ezt szerepet. Szerintem egyértelmű, hogy a "gálakezdő" a Modric-Kroos-Pogba lenne és a BBC(vagy akikkel pótolják az esetleg távozókat.) Sérüléseknél jól jönne Isco meg James, de erre nem alapozhatunk, mert azért elég luxus 30-40 illetve 80 milliós játékosokat padoztatni. Rotálás meg tudjuk, hogy nem egyszerű dolog. És akkor még Case és Kova szóba sem jött.
Szóval szerintem, ha érkezik Pogba akkor Isco vagy James menni fog, de az is lehet, hogy mindketten, mivel kérők bőven akadnak.
En sem azt mondom hogy a padon is vilagklasszisok uljenek,de sem Iscot sem Jamest nem engednem el, jo jatekosok, de kozben egy Pogba szintu jatekosra is szuksegunk lenne. Ez azert van egyebkent, mert nalunk nincs rendszer, AMIBE igazolunk. Ez a legnagyobb baj.

Egyebkent en bevallalnam. Elhoznam Pogbat, mikozben maradna James is es Isco is.
Zidane-nak olyan csapata lenne hogy beszaras. Aztan menet kozben kialakulna a legjobb kezdo, kepet kapnank, kinek kell elmennie, es ha valakinek nem jonne ossze, vagy bedobja a torolkozot, akkor megvalunk tole. Mert igazolni nem fogunk tudni, ha most nyaron meg engedelyezik, akkor kimarad egy teli es egy teljes nyari atigazolasi idoszak, mikozben CR maga donti el,meddig marad,mert ugye csak akkor engedjuk el ha o ugy dont. Aztan ott van Modric, agyon van hajtva es mar o se lesz fiatalabb, Kroos is elegge ki van hasznalva, Casemiro fejlodik,alakul a jateka, Kovacic is biztato,Lucas is tetszik,hajtos jatekos,de nagy csapatok ellen nem mernem hasznalni. Bale sokat serult, Benzema is neha uvegbol van... A vedelem rendben van, maradhat igy, Pepere szamitanek meg,de csak 3. opciokent,nalam Varane es Ramos a kezdo. Ott van Nacho, ot nagyon kedvelem, tokeletes cserejatekos, stabil teljesitmenyt nyujt es madridista. Danilo nalam kerdojel, borzaszto miket tud csinalni, mostanaban javul a jateka, allitolag serultem futballozik mar egy ideje, ki tudja... Arbeloa szinte alig jatszik, szerintem o menni fog. Ha nem, az sem baj. Marcelo egyedul van, de tud jatszani Nacho es Danilo is. Vallejot hoznam a Castillaba iden nyaron,foleg ha feljutnak. Szokja a legkort, aztan ha bevalik, Pepe tavozasakor felhoznam a nagy csapatba.
Mayoral tetszik, van benne fantazia, Benzema moge tokeletes. Csatart nem igazolnek.
Kapusposzton se valtoztatnek, nekem Navas az egyik kedvencem, elkepeszto az az ember.
Nem cserelnem el De Geara, arrol meg szo sem lehet hogy meg fizessunk is 40-50 milliot erte, megint menne a buzizas a MU-val, es elonyben vannak mert uj szerzodese van a jatekosnak minket meg szoritani fog az ido + EB lesz.

Kicsit off lett igy, masik topicban jobban elferne amit most irtam. :D
:goat:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 7., hétfő 14:25

El Unico írta: El kell donteni mit akarunk. Vagy szamitunk a sajat nevelesekre,hogy a nehez idoszakokban megfelelo teljesitmennyel tudjak potolni a kieso kulcsjatekosokat, vagy vilagklasszisok is fognak 2 meccsenkent padozni. De tegyuk fel, hogy kiesik Modric hosszabb idore, es ne adj Isten CR is osszeszed valami komolyabb serulest (nem akarom a falra festeni az ordogot, de mar elmult 30 es az elmult hosszu evekben egyaltalan nem volt serult szinte soha). Akkor mi lesz?
Ha sztárokból épít valaki csapatot, akkor rövidtávon fog csak eredményeket elérni. Néhány sztár, és több saját nevelés / kisebb nevű játékos (pl. Casemiro) az egészséges és effektív egyensúly.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 7., hétfő 12:37

Rotálás meg tudjuk, hogy nem egyszerű dolog. É
Pláne Zidane-nál.Sztm azt se tudja mi az :mrgreen:
Amugy meg,adom amiket irsz+1
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég