Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 17., szerda 22:37

Mike írta:
torjack írta: Ha Higu nehezen viselte a rotálást, mit művel majd a svéd?
majd fossa a gólokat aztán nem lesz rotálva :mrgreen:

Ibra már nem képes ezen a szinten magas játékra,az alkata ezt nem engedi.Ő mindig egy különleges játékos volt,és "robbanásai" adottak a képzettséghez,de ez már a múlt....több mint 100 kiló és ez sokat nyom a latba. Az interben vagy a juvéban még 10 kilóval könnyebb volt......ez NAGYON NAGY különbség.

NEm tud már AZ LENNI,ezt láttuk a barca-psg-n is.....momentuma nem volt,lassú......nehézkes.....NEM MEGY AZ A SZINT.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 17., szerda 22:23

Negredo most lett hivatalosan is a City jatekosa 25+3 millioert.... Ha Higuaint el merjuk adni ilyen 22 millioert (a f :cens: szt, 35 alatt annak a Napolynak, aminek az elnoke ma nyilatkozta le, hogy 124 milliojuk van meg igazolasokra) akkor en nem tudom mit csinalok. Ne jatszunk mar Barcelona majmolosat, hogy ar alatt kiadjuk a jatekosok utjat.......
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 17., szerda 22:19

Most olvastam, hogy állítólag Negredo eligazolásából is eshet le egy kis zseton, 2, 2.5 millió euro. Meg ugye Garay is hozna egy tízest kb. Eddig 16 millió folyt be, így felugorhatna ez a szám 28 körülre is, plusz Albiol is 10 körülre tehető, az már 38. Ha még Higuaín is lelécelne 30 körül, akkor egész jól állnánk, ráadásul a keret is előre lépne (összességében, nem csak az argentin távozásával :mrgreen: ).
75 kiadás oldalon, kb. 68 bevételekkel, mínusz 7 millió. Talán még egy "drágább" igazolásra is lehetne számítani. Mondjuk pedzegettek ma olyat, hogy Suárez 45 millába fájna. Ráadásul ha Ő érkezne, akkor szerintem Morata is lelépne, a 10 milla álomszerű lenne érte...

Mondjuk ehhez konkretizálódhatna Garay is lassan, már hónapok óta olvasni erről, mégsem történik semmi...

De összességében -120 + 78 lenne ebben a forgatókönyvben, a 42 milliós mínusz vállalhatónak tűnik. A keret meg azért elég bika lenne, mondjuk egy középpályással megtámogatnám még, hogy ne Khedirát kelljen nézni... Gustavo elég kézenfekvő lenne, ha valóban elengedné a Bayern. De erre elég kevés esélyt látok.
Mondjuk én eleve Khedirát cserealapnak próbálnám használni, anno valamelyik Bayern vezető nagyon nyáladzott rá, hogy mennyire nagyon hasznos játékos, és kár, hogy nem hozzájuk került anno. Persze Madridban szó sincs a távozásáról. :ike:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 21:58

madridronie írta:
nem tudom miért van ilyen nagy ellenszenv a fiatalokkal szemben itt,
1 év bizonyítási lehetőséget simán kaphatna Morata a saját posztján
Nem ellenszenvről van itt szó, hanem arról, hogy jelenleg egy Soldado, Negredo szinttől is baromi messze van az emberünk, ami anno szintén kevésnek tűnt, akkor miről is beszélünk? --> egyszerűen vicc kategória jelen pillanatban őt még valós alternatívaként számításba venni egy Real Madridban a maga 0-kmével az első osztályban, nem hogy a BL-ben! :coffee: :lol:

Hát ez mondjuk valahol Jesére is igaz...bár Moratánál azért tehetségesebb a kölök... sőt. olvastam már olyat ezen a fórumon, hogy Bale azért nem kell, mert Jesé már jobb... :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 21:53

nem tudom miért van ilyen nagy ellenszenv a fiatalokkal szemben itt,
Nem ellenszenvről van itt szó, hanem arról, hogy jelenleg egy Soldado, Negredo szinttől is baromi messze van az emberünk, ami anno szintén kevésnek tűnt, akkor miről is beszélünk? --> egyszerűen vicc kategória jelen pillanatban őt még valós alternatívaként számításba venni egy Real Madridban a maga 0-kmével az első osztályban, nem hogy a BL-ben! :coffee: :lol:
1 év bizonyítási lehetőséget simán kaphatna Morata a saját posztján
Így van, ehhez a Sevilla tökéletes választás is lenne! :mrgreen: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 17., szerda 21:46

torjack írta: Ha Higu nehezen viselte a rotálást, mit művel majd a svéd?
majd fossa a gólokat aztán nem lesz rotálva :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 21:42

Oké, hogy Illara lesz a helyettese, de kell valaki aki miatt Khedira is a padra szorul.
Khedira ellen ott van kázmér, aki szenzációs tavaszt prezentált a másodosztályban, plusz a betis elleni ki-ki meccsen is tündökölt... :roll:

Igen, tudom, hogy ferdítek egy pöppet :mrgreen:


Guszti amúgy szerintem marad a helyén.

Ami a csatárkérdést illeti, remélem Ibra csak kacsa. Jó játékos, nem vitás, de mellette problémás is. Ha Higu nehezen viselte a rotálást, mit művel majd a svéd?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 17., szerda 21:36

nem tudom miért van ilyen nagy ellenszenv a fiatalokkal szemben itt,
1 év bizonyítási lehetőséget simán kaphatna Morata a saját posztján
és akkor kiderülne, mi lesz belőle..

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 21:34

Háp-háp. Most vettek két gólkirályt, ott is ugyan úgy padozna.
Értem, én kérek elnézést; nem tudtam, hogy a román (Rusescu) és a belga (Carlos Bacca) gólkirályi cím kapásból vörös szőnyeget érdemel manapság :coffee: ; arról már nem is beszélve, hogy Del Nido többször lenyilatkozta, hogy nagyon érdekli őket a gyerek! Mondjuk engem nem különösebben mozgat a srác jövője egészen addig, amíg nem őt szánják a Real Madrid második számú csatárának, oh my God! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 17., szerda 21:33

Egy biztos; 2 hete az apja gyakorlatilag kiröhögte a Napoli vezetőit és nagyon az Arsenalban reménykedett, a többit már ismerjük; egyébként szerintem is sanszos, hogy marad Madridban!
Szerintem is marad.Pláne hogy a hírek is arról szólnak,hogy Ancelotti győzködi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 17., szerda 21:32

Ibrát (sajnos?) èn is egyre reálisabbnak látom, Bale fail után szép dolog ez a sok spanyol igazolás, de Pérez szíve sem nyugodt, igazolna egy nagy nevet, aki a mezeket is eladja. Mert ügyes gyerek ez az Isco, de kínában nem tudják ki ő, viszont az ősszes kis ázsiai ráizgulna egy Realos Ibra mezre. És Albiol távoztával a 18-as mez is szabad. :mrgreen:

Csak aztán nehogy Kaká 2. Legyen és ráknrohadjon...

Higuaínnak meg nagyon jó lenne az a Nápoly, az Arsenal sem tud több kupát felmutatni, sőt.. Beniteznek is fekszik az ilyen csapat, megcsinálja az olasz Liverpoolt, higuaín belő mindent és 2-3 év múlva majd megy 50 milláért valami nagy csapatba. Ahol megint flop lesz. Torres szindróma. Ha Perez ügyes, akkor megtarja a játékjoga felét és a köv. eladásból, amit moat garantálok, hogy több lesz mint 40 millió megkapjuk a felét és mindenki happy.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. július 17., szerda 21:31

Nika91127 írta:
szerda, 20:40
A Cadena SER szerint Pérez nem elégedett az eddigi nevekkel és igazi galaktikust akar. Két jelöltje van: Ibrahimovic és Rooney.
Drága elnökünk mégse tanul a hibáiból?... :(
Ne vedd már készpénznek a hülyeséget... egyértelműen csak egy gyenge kacsa

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. július 17., szerda 21:21

Ha igazak a hírek és Gusztitól tényleg megválna Guardiola, akkor szerintem nagyon is adná magát a dolog.
Én még gyorsan elhoznám a srácot, aztán bőven jó lenne a középpályánk.
Ráadásul ugye Alonso kiesett egy jó időre, ki tudja mikorra jön rendbe...
Oké, hogy Illara lesz a helyettese, de kell valaki aki miatt Khedira is a padra szorul. :)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 17., szerda 21:13

madridronie írta:
én attól félek, hogy higuainnak túl nagy lett az arca, főleg azok után, hogy az arsenal is jött meg istentudja ki, és nem menne egy nápolyba.
Egy biztos; 2 hete az apja gyakorlatilag kiröhögte a Napoli vezetőit és nagyon az Arsenalban reménykedett, a többit már ismerjük; egyébként szerintem is sanszos, hogy marad Madridban!
Én nem hiszem, hogy most jelen pillanatban nagy lenne az arca, attól függetlenül, hogy 2 hete még másképp állt a helyzet. De Laurentiis nem véletlenül írta, hogy tárgyalásban állnak vele és Damiao-val is. Most azért a Napolinak is szüksége lesz, egy komolyabb támadóra -elvileg a Cavani üzletből bejövő 64 millióval kiegészülve már 125 millióból tudnak idén nyáron gazdálkodni-, így kicsit elengedhetik a nadrágszíjat és ajánlhatnak komolyabb szerződést is neki.
#happyshitting

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 17., szerda 20:55

Nem hiszem hogy jönne valami nagy név. Elég nagy volt így is a költekezés már. Ráadásul eladásokról nem nagyon vannak hírek. (Olyanra gondolok, akiért komoly összeget is lehetne kapni.)

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. július 17., szerda 20:48

szerda, 20:40
A Cadena SER szerint Pérez nem elégedett az eddigi nevekkel és igazi galaktikust akar. Két jelöltje van: Ibrahimovic és Rooney.
Drága elnökünk mégse tanul a hibáiból?... :(

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 17., szerda 20:35

madridronie írta:Hoppá-hoppá; a Sevilla bejelentkezett Morataért, akiért 10 millát adnának; a Real el is fogadná ezt egy visszavásárlási opcióval (első év után 11,5 milla, második év után 13 milla), de a játékos egyelőre maradna inkább padot melegíteni (pedig jobban járna ő is /a Realról és rólunk már nem is beszélve
Háp-háp. Most vettek két gólkirályt, ott is ugyan úgy padozna.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 17., szerda 20:22

én attól félek, hogy higuainnak túl nagy lett az arca, főleg azok után, hogy az arsenal is jött meg istentudja ki, és nem menne egy nápolyba.
Egy biztos; 2 hete az apja gyakorlatilag kiröhögte a Napoli vezetőit és nagyon az Arsenalban reménykedett, a többit már ismerjük; egyébként szerintem is sanszos, hogy marad Madridban!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 20:17

én attól félek, hogy higuainnak túl nagy lett az arca, főleg azok után, hogy az arsenal is jött meg istentudja ki, és nem menne egy nápolyba.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 20:06

R. Carlos írta:Ha Albiol megy, meg van a 4 mezszám az újaknak. Szerintem 11 Jesé, 16 Casemiro, 18 Nacho, 21 (20 - Ha Higuaín megy) Morata. Ezentúl már csak arra lennék kíváncsi vajon lesz-e még igazolás? Vagy már most megkezdi Carlo a csapat összehangolását?
Véleményem szerint úgymond a gálakezdő felállásra az emberek adottak. Magyarán már ez megy... Amennyiben érkezik csatár az valsz úgy is csere lesz eleinte. Nem akarok senkit elkeseriteni, de jövőre Khedira tuti kezdő lesz főleg igy, hogy nem lesz Alonso :'( ...

-------------------Casillas------------------
Carvajal----Varane-----Ramos----Marci

-----------------Illarramendi--------------
---Khedira.......................Modric--
........Isco/Özil--------------Cr---------
----------------Benzema------------------

Szerintem fixen ez lesz az alap kezdő kövi szezonba... Max annyival lehetne variálni, ha támadóbb focit akarunk, hogy Özilt, Khedira helyére VAGY Isco, CR helyére és CR megy fel csatárnak, de ugyebár ő nem nagyon szeret csatárkodni :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég