Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 16:27

Realista24 írta:Wendellért 20 millát adott volna a PSG, de 35 alatt nem nagyon akarnak tárgyalni...
Nekem ez a hír sántít. Digne is az övék még és Kurzawara is opciójuk van meg ott van Maxwell is. Igaz náluk nincs túl nagy koncepció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 12., szombat 15:59

Realista24 írta:Wendellért 20 millát adott volna a PSG, de 35 alatt nem nagyon akarnak tárgyalni...
Csak YouTube videókat néztem róla, mert a BuLI-t nem követem, de azok alapján iszonyat jó képességű full back, ha párban hoznatok Tah-val, elég jó fogas lenne.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:56

Wendellért 20 millát adott volna a PSG, de 35 alatt nem nagyon akarnak tárgyalni...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:47

Szépen kitértél. wd
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. március 12., szombat 15:46

wxyz írta:Melyik 18 éves gyerekért fizettek 80 milliót?
Most épp Martial-ról beszélek, igaz bónuszokkal annyi, de annyi.
Realista24 írta:2001 - Buffon - 40 millió. Ha akkor elszálltak volna az árak, ma kb. 400 millió lenne DDG.
Hát, ha ez a 40 milla nem kivásárlási ár lenne, akkor lehet annyit is kérnének érte :lol:
Realista24 írta:Akkor egy sztár kapusért a 40 miért sok?
Azért, mert van egy fasza kapusunk, tök felesleges kipengetni pénzt De Gea-ért, mikor máshol vannak problémák a keretben. Meg pont ezt mondtam, hogy egy tehetség 80 milla, akkor mennyi egy kiforrott csatár? Most komolyan, egy Bale-t már 100 alatt tuti nem adnánk el, Neymarról nem is beszélve, ha eladó lenne, tuti lenne olyan csapat, aki a 150-et megadná érte... itt tartunk most...

Természetesen abban igazatok van, hogy csak 20 lenne ebből a ráfizetés (ha eladjuk Keylort), meg valamilyen szinten az is beszél belőlem, hogy szeretem Navast, a hozzáállását és nem akarom azt látni, hogy megint kicseszünk valakivel, aki a szívét, lelkét kiteszi a csapatért és ráadásul pazar formában van. Ha esetleg 3-4 év múlva elkezd hanyatlani a teljesítménye, akkor ellehet gondolkodni azon, hogy pótolni kell, de addig..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2016. március 12., szombat 15:48-kor.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. március 12., szombat 15:38

Melyik 18 éves gyerekért fizettek 80 milliót?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:38

Sunsky írta:
Realista24 írta:Imádom, amikor ész nélkül "érveltek".
Általában te írod másnak, hogy tudjon értelmezni... Egy szóval nem írtam, hogy bedől a gazdaság, hanem, hogy elszállnak az árak. Már pedig rohadtul el is szálltak, ha már itt tartunk.
2001 - Buffon - 40 millió. Ha akkor elszálltak volna az árak, ma kb. 400 millió lenne DDG.
Ahol egy 18 éves gyerekért 80 millát kifizetnek ott bajok vannak.
Akkor egy sztár kapusért a 40 miért sok? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. március 12., szombat 15:37

Realista24 írta:Imádom, amikor ész nélkül "érveltek".
Általában te írod másnak, hogy tudjon értelmezni... Egy szóval nem írtam, hogy bedől a gazdaság, hanem, hogy elszállnak az árak. Már pedig rohadtul el is szálltak, ha már itt tartunk. Ahol egy 18 éves gyerekért 80 millát kifizetnek ott bajok vannak.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. március 12., szombat 15:36

Egyébként oké hogy DDG 40, Navas 20, de ha nyáron létre jött volna a transzfer, abban az esetben Navas ment volna a MUba, igy meg több mint 60 millara jött volna ki a dolog ha jól számolom.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 15:24

Megint leírom, hogy nem DDG ellen vagyok, csak nehéz szívvel küldeném el Keylort, mert remek kapus és rendkívül profi játékos, aki teljes szívből küzd egy olyan csapatért, ahol egy évig mellőzték majd egy nyáron keresztül szórakoztak vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 12., szombat 15:23

Én továbbra sem DDG ellen vagyok, csak sokan lenézik Navast
Lenèzi a f**m,oriási szezont fut.Csak nem o a jovo nálam.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 12., szombat 15:20

Kerlon írta:Én továbbra sem DDG ellen vagyok, csak sokan lenézik Navast, pedig szerintem jelenleg top5-ös kapus és lejjebb én is írtam, hogy DDG 40, Navas 20 biznisz nagyon jól jönne.
Most nem tudom kikre gondolsz, remélem nem rám (mint esténként :mrgreen: ). Én a stratégiáról beszélek, ami DDG idei leigazolása mellett szól. De mivel arra a részre nem reagáltál, gondolom egyetértesz. :D
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:19

Kerlon írta:Én továbbra sem DDG ellen vagyok, csak sokan lenézik Navast, pedig szerintem jelenleg top5-ös kapus és lejjebb én is írtam, hogy DDG 40, Navas 20 biznisz nagyon jól jönne.
Nem is neked szólt, mert egyetértek a gondolatmeneteddel. :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 15:18

Én továbbra sem DDG ellen vagyok, csak sokan lenézik Navast, pedig szerintem jelenleg top5-ös kapus és lejjebb én is írtam, hogy DDG 40, Navas 20 biznisz nagyon jól jönne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:16

Leegyszerűsítem nektek.

Navas 25-30 milla. (de legyen csak 20)
DDG 40 milla.

Ez olyan nagy szakmai mellélövés lenne? Szerintem nem, sőt...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 12., szombat 15:12

Ziro fogalmazta meg jol,èn ehhez csak annyit tennèk hozzá,hogy ez a 3 kapus,akit felsoroltam,(ha már statisztika),passz hatèkonyságban is nagyon elokelo helyen van,de ami a lènyeg,az o csapatukban egy hátvèdnek meg sem fordul a fejèben hogy,mèg egy zrikás helyzetben is,ne passzoljam hátra a kapusnak,mert TUDOM hogy 10/9X megoldja,mig Navasnal,vagy másnál,-ès itt nyilván top csapatrol beszèlek-erre nem vennèk mèrget.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 15:09

Előrelátóan kell gondolkodni. Kerlon nem tudom mit nem értesz, Keylor reflexkapus, aki a vonalon top, azonban az ilyen stílusú kapusok szavatossági ideje rövidebb, mint az "all rounder" kapusoké. És ők nem csak lábbal "többek", hanem irányítják a védelmet, pontrúgásoknál hatékonyabbak, és akár már támadást is indítanak/kezdeményeznek. Keylor jelenleg top kapus, azonban nehéz megmondani mikor ég ki, a reflexkapusoknál ez kiszámíthatatlan. Iker is mennyi ideig a csúcson volt, aztán hirtelen esett vissza.

Leírtam, hogy termetbeli hátránya van, amiből egyszerű gondolkozás után rá lehet jönni, hogy a pontrúgásoknál nehezebb a dolga. Fogalmam sincs, hogy egy ilyen intelligens ember, mint te, miért nem tudta kikövetkeztetni. :mrgreen: Továbbá szerintem nem sima reflex kapus Keylor, rendkívül fürge jó az 1vs1-ben és remek ütemben is lép ki a vonalról. Nem egyszer megmentett minket már így idén. Illetve arra sem emlékszem, hogy pontrúgásból/beadásból kaptunk volna gólt miatta
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 15:00

Sunsky írta:
Az nem ér meg 40 milliót, hogy egy hátrapasszolt labdát esetleg DDG nem rúg fel, hanem megcsinál egy cselt és kiteszi a szélre.. Ráadásul, ha kiperkálunk 40 millát egy kapusért, akkor legközelebb egy csatárért, már 150-et fognak kérni. Azért na... Navas tökéletesen szokott kirontani a labdákra, nem is emlékszek, hogy kapott volna olyan gólt, ahol esetleg elhúzták mellette és tizenegyes jött vagy belőtte a csatár a ziccert.
Ha jól tudom Buffon 2001-ben 40 milláért igazolt a Parmából a Juvéba. Neuer 24 millióért 2011-ben a BM-be. De Gea ugyanebben az évben 22-ért a MU-ba...mégsem dőlt be a gazdaság.

Imádom, amikor ész nélkül "érveltek".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 12., szombat 14:58

Előrelátóan kell gondolkodni. Kerlon nem tudom mit nem értesz, Keylor reflexkapus, aki a vonalon top, azonban az ilyen stílusú kapusok szavatossági ideje rövidebb, mint az "all rounder" kapusoké. És ők nem csak lábbal "többek", hanem irányítják a védelmet, pontrúgásoknál hatékonyabbak, és akár már támadást is indítanak/kezdeményeznek. Keylor jelenleg top kapus, azonban nehéz megmondani mikor ég ki, a reflexkapusoknál ez kiszámíthatatlan. Iker is mennyi ideig a csúcson volt, aztán hirtelen esett vissza.

DDG-t most lehet nyáron elhozni, a MU jó eséllyel nem lesz bl induló, a szakmai munka eléggé kiszámíthatatlan náluk, valamint Keylort most még jó pénzért tovább is lehet adni. Rövid távon nem lesz akkora különbség, de hosszabb távon nyerünk egy spanyol, szerintem 3 év múlva egyértelműen top1(max2) kapust, aki a játék minden területén(kapust figyelve) komplett, aki egy labdatartós, technikás, passzolgatós fociban is plusz 1 ember lehet. Sokat számít az, ha a támadásszámod megnő jelentősen, mert nem kell egy elbaszott kirúgás után megint védekezned.

Amit már írtam is, etikailag támadható az üzlet, de Pereznek már ez oly minden, nem attól lesz fedhetetlen Szent Florentino, ha most amrad Navas.

Hagyjuk már a barca kapusokat, nem akkora szégyen, ha nem játszik nálatok minden poszton top3 ember. :lol: Top 10 lehet mindkettő esetleg. Trapp sem elég stabil, gondolom korábban is láttad játszani sokat.. Akit leírt morientes, azok ott vannak már régóta. És szem előtt, nem egy frankfurtban tolták tavaly még.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 12., szombat 14:52

morientes írta:Ilyen kapus kb 3 jelenleg a világon.Neuer,Timo,ès DDG.
Ez mondjuk szerintem nem igaz, alapból nálunk is van 2, akik folyamatosan együtt élnek a játékkal, és már-már söprögetőt játszanak - MAtS év elején potyázott, de azóta megint magabiztos kézzel-lábbal. De abban egyetértek viszont, hogy az ilyen kapusokra lesz egyre nagyobb igény a jövőben, nagyon sokat tudnak adni a csapatnak. Stílusra még Trapp is ilyen, csak ő meg a bakijait nem hagyta abba, szóval lehet, hogy lábbal jó, de amúgy életveszély sokszor. De idővel ő is javulhat, és jó kis kapus lehet akár belőle.

Azt viszont, hogy DDG mennyire ilyen nem tudom, nem rémlik nekem se nála, se Courtoisnál, hogy annyira jók lennének lábbal, ahogy néztem a statjaikat, az sem ezt támasztja alá. Úgyhogy így a hsz végére rájövök, hogy lehet te nem is arra gondoltál, amire én.. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég