Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 22., hétfő 10:56

Dexter s08e04

Azt meg kell hagyni, hogy az írók még mindig cseszettül jól végzik a dolgukat. Baromi jól megcsinálták ezt a Debra-Vogel szálat, az ember azt gondolná, hogy valóban segített Debrán (pl nem kér sört, mert Vogel szerint az alkohol csak rossz hatással van a jelenlegi állapotára), aztán ott a csattanó. Kár, hogy elspoilereztem magamnak az előző rész utáni beharangozóval. :D

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. július 21., vasárnap 13:23

Ted's Kids Like You've Never Seen Them

Van benne valami :D
halálomig madridista leszek

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 20., szombat 1:59

@Sonny írta:Egy kis segítséget kérnék. :)
Szeretnék német sorozatot nézni,hogy kicsit felturbózzam a nyelvtanulást ezáltal (angolnál nekem ugyan ez a módszer bevált.)
Szóval adhatnátok pár tippet német nyelvű sorozatra,amihez esetleg még magyar feliratot is lehet találni.
Amiket én ismerek az nagyjából kimerül a Cobra 11-ben és a Rex felügyelőben, ezek pedig számomra már-már alpárian rosszak. :mrgreen: Kérdés,hogy a németek gyártottak valaha nézhető műsort vagy olyan színvonalat még csak megközelítőleg se várjak,mint a szeretett USA sorozatok esetében? :D
HIMYM 2,3,4. evadja fent van nemetul nc*re-on
http://www.youtube.com/watch?v=urQYFFMIVJs <-13 reszes, nemet felirat is van hozza

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 18., csütörtök 21:26

@Sonny írta:Egy kis segítséget kérnék. :)
Szeretnék német sorozatot nézni,hogy kicsit felturbózzam a nyelvtanulást ezáltal (angolnál nekem ugyan ez a módszer bevált.)
Szóval adhatnátok pár tippet német nyelvű sorozatra,amihez esetleg még magyar feliratot is lehet találni.
Amiket én ismerek az nagyjából kimerül a Cobra 11-ben és a Rex felügyelőben, ezek pedig számomra már-már alpárian rosszak. :mrgreen: Kérdés,hogy a németek gyártottak valaha nézhető műsort vagy olyan színvonalat még csak megközelítőleg se várjak,mint a szeretett USA sorozatok esetében? :D
Szedj le fain amerikai sorozatot német szinkronnal. Szerintem ez a legtöbb amit tehetsz. :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 18., csütörtök 21:15

Mondták sokan, hogy a Dexter legjobb évadja a 4. meg még talán az 5.

Most még négy részem van a 6. évadból, és nekem ez eddig a legjobb, nagyon bejön. :D
És nem tudok leállni, ráadásul már mindjárt vége... már csak egy teljes évad van előttem. :( :(
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. július 18., csütörtök 20:59

Egy kis segítséget kérnék. :)
Szeretnék német sorozatot nézni,hogy kicsit felturbózzam a nyelvtanulást ezáltal (angolnál nekem ugyan ez a módszer bevált.)
Szóval adhatnátok pár tippet német nyelvű sorozatra,amihez esetleg még magyar feliratot is lehet találni.
Amiket én ismerek az nagyjából kimerül a Cobra 11-ben és a Rex felügyelőben, ezek pedig számomra már-már alpárian rosszak. :mrgreen: Kérdés,hogy a németek gyártottak valaha nézhető műsort vagy olyan színvonalat még csak megközelítőleg se várjak,mint a szeretett USA sorozatok esetében? :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 17., szerda 22:56

Meg is néztem. Hozta a szintet, elkapott a Suits gépszíj, alig várom a jövő heti részt :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kíváncsi vagyok, ebből mi sül ki, Harvey nekiesik Jessicának... itt nagy durr kell legyen. :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 17., szerda 16:55

...és reméljük senki sem feledte, hogy már kint van a suits s0301 B-)

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 17., szerda 16:49

Pár őszi sorozatpremier a számomra várósabbak közül és amiket itt is többen néznek:
- 09.17. New girl 3.évad
- 09.23. How I Met Your Mother 9.évad (dupla!)
- 09.24. Marvel’s Agents of SHIELD 1.évad Előzetes
- 09.25. Revolution 2.évad
- 09.26. The Big Bang Theory 7.évad
- 09.29. Homeland 3.évad
- 10.09. Arrow 2.évad és egy friss sorozat: The Tomorrow People Előzetes
- 10.10. The Vampire Diaries 5.évad
- 10.15. The Originals (Vampire Diaries spin-off) Előzetes
- 10.25. Dracula 1.évad (Magyarországon is forgatott vámpíros sorozat) Előzetes
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 17., szerda 1:19

dexterrel kezdd mert az rövidebb, a 24 dupla annyi, 1 hónapig csak 24-kaja-24-24-24-kaja-wc-24-24-kaja-24-alvás lenne úgyis.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 17., szerda 0:31

pheco írta:Dexterből én az első részt láttam 1 éve kb, az nem fogott meg így nem folytattam. Viszont nagy a hype körülötte és az imdb 9/10 sem arra utal, hogy gyenge lenne. Befejezem a That '70s showt és utána neki kezdek vagy a Dexternek vagy a 24-nek. Szóval ez itt a kérdés: Dexter vs 24? :mrgreen:
Dexternek az első pár része érdekes, majd elkap a gépszíj és nem fogod tudni abbahagyni, Nagy hibát követtél el anno.... :roll: :D viszont a 24 is igencsak jó sorozat szóval...
nehéz kérdés.
Dextert kezd el, aztán meg a 24et.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 17., szerda 0:22

Dexterből én az első részt láttam 1 éve kb, az nem fogott meg így nem folytattam. Viszont nagy a hype körülötte és az imdb 9/10 sem arra utal, hogy gyenge lenne. Befejezem a That '70s showt és utána neki kezdek vagy a Dexternek vagy a 24-nek. Szóval ez itt a kérdés: Dexter vs 24? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 16., kedd 23:43

Arrested Development 2x11-nel tartok es elgondolkoztam a kaszalasan. Milyenek a kovetkezo evadok/reszek?

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 16., kedd 23:39

Egyre több zseniális sorozat van manapság.
Game of Thrones, Arrow, sokan imádják a Walking Deadot is, Dextert is nagy kultusz övezi.

Amúgy gondolom nem sokan hallgatjátok reggelente a Morning Show műsort, de Vadon Jani és Balázs is sokszor beszél az efféle sorozatokról, mindketten nagy fanok. Például Jani imádja a Walking Deadot és mindenféle zombis filmet/sorozatot, elmondása szerint a Trónok harcát is megvette eredetiben. És a tegnapi adásban mondták, hogy a Vikings sorozatot is épp most fedezte fel és nézte meg.

Ha már Vikings:
Én is nemrég fejeztem be, itt fórumon láttam, hogy valaki nézte és írt róla. Zseniális sorozat ez is, látvány és story itt is klappol. A szereplők is nagyon jók. Féltem, hogy ez is olyan lesz, mint a Trónok harca: megkedvelek egy szereplőt és egyből meg is hal. Floki karaktere pedig a Szupercsapatból Murdockra hajaz. :mrgreen: Mindkettő full gyagyás, de mégis fontos láncszemei a történetnek.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Rollo 2x is elárulhatta volna az öccsét, de úgy néz ki, hogy harmadjára megtette a 9.rész végén. Kíváncsi leszek mi lesz a folytatásban, a végén azt hittem Ragnar a kupaktanácshoz tart éppen gyilkolni, közben meg a nőhöz.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. július 16., kedd 3:52

Semmi Dexter? :hmmm:
Akkor kezdem
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem csekkoltam imdb-n h a mammer mennyit lesz benne, de úgy tűnik, hogy hamarosan távozik, mert nem ő a gyilkos különben azt az sms-t nehéz lett volna megírni magának...
Quinn meg elég jó arc lett így a végére, Debbel még lesz mélyebb is a kapcsolatuk sztem, mert még tuti van köztük vmi, legalábbis Quinn részéről biztosan.
Legjobb arc eddig Deb főnöke, Vogel. Valamit mindig előkap a fiókból, hogy a legjobb emberét energetizálja :mrgreen:


Előzeteses spoiler:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A nő nem a Debrán akar segíteni, sokkal inkább Dexternek, hogy ne kapják el. A nő kiakasztotta Dexet, szal látszott is, hogy próbálja elérni, hogy minél jobban önostorozza magát és az öngyilkosságba meneküljön.
Az előzetes végén lévő faszit (a fiatalabbikat) már az évad eleje óta mutogatják, tuti valami kemény szerepe lesz...
A következő résztől lassan felpörögnek a dolgok, meg fel is kéne már, ezért is jön már az igazi "agysebész" tag is vszínűleg


Nektek ki volt a kedvenc Dex ellenségetek és barátotok eddig? :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem mind a kettő Isaac :mrgreen:
Hatalmas figura volt, bár azt a homokos témát nem kellett volna erőltetni, de nekem annyira nagy formát hozott, hogy túl tudtam tenni magam rajta, kár hogy olyan hamar kiírták, meg hogy egyáltalán kiírták. :'(
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 15., hétfő 12:19

Boardwalk Empire Season 4: Kings Trailer

juhúú :zoldsalas:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. július 14., vasárnap 0:02

Ajánlok én is 3 haverszitkomot, ha már ez a téma:
1.a már említett workaholics: 3 stoner állat, ez a legelvetemültebb, ráadásul saját magukat alakítják a sorozatban, nekem a legtöbbször a könnyem folyt a sok hülyeségtől :lol:
2.The League: egy haveri társaságnak fantasy football ligája van, ez főleg érdekes lehet sportrajongóknak
3.Men at Work: ez egy kommersz aláröhögős, ami pont nem nekem való, de valamiért mégis bejött. és csak 20 rész, megéri megpróbálni, aki a TBBT-HIMYM vonalat kedveli.

plusz ráadásként a Parks and Recreation-t, ami valamiért nem népszerű itt a fórumon, pedig minőségi darab.
Ez a The Office, Veep, Community-féle vonulat kedvelőinek való, picit elvont humorral. az első évad az officehoz hasonlóan 6 részes és kevésbé jó, utána indul be, érdemes maradni. Ron fucking Swanson-t lehet ismerni 9gagről, ő az egyik alapkarakter :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 13., szombat 23:27

h3x0r írta:arrested development, nip/tuck
Mindkettő jó sorozat szerintem is. :) Arrested Development is ment egy jó darabig a Comedy-n, őrült egy sorozat. :D Kés/alatt meg szimplán jó. :) Barátnőm nagy kedvence.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. július 13., szombat 22:32

Jókat szoktam röhögni egy-egy Legit részen is. Egy próbát megér, az első rész után garantáltan tudni fogod,hogy neked való-e? :mrgreen: :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 13., szombat 20:20

Ahhhh... pont mire rakattintottam az Elkuld gombra, letelt az 5 perc es mar nem szerkeszthettem :vivo:
Na szoval realistahuni, itt van meg par sorozat amit a lakotarsaim neznek es vegig rohogik az egeszet: workaholics, coupling (uk), arrested development, nip/tuck


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég