Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 18., csütörtök 10:24

BBarni írta:
Csak nem a Fradi? Még a Győrnél is jóval gyengébbek
Szerintem itt elég is! :lol: :lol: :lol:

Hatalmas szakértővel van dolgunk!
Barni,
Az egy szép dolog, hogy kijársz az nb1-es meccsekre, de amint láthattad az elmúlt nagyon sok évben éppen semmit nem számít a nemzetközi porondon, hogy hazai berkekben mit tesz le egy csapat az asztalra.

Bakker, július van, és 1 darab magyar csapat áll még az európai kupákban. Nemhogy európai tavaszról beszélni álom, hanem lassan az európai őszről is. Akkor miről beszélünk?

Jah még visszatérve egy csapat fejlődésére: hogyan jöhet létre fejlődés, ha az edzőt 1, max. 2 évente kidobják, a keret 50%-a évente kicserélődik? Ha neadjisten mutat egy csapat valamit az EL/BL-ben az átlagnál jobb játékosai lelépnek a német/francia másodosztályba(!!), a kettős terhelést nem bírja a csapat, következő évben már nem végez kupaszereplős helyen a bajnokságban, ergo megint kezdhet mindent 0-ról. Szóval hol lesz ebből fejlődés?

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 18., csütörtök 10:23

Wertz írta: Egy-két iskolát amúgy simán be lehetne záratni, mert így is sok van belőlük feleslegesen
ezt remélem nem gondolod komolyan. tudom jól, hogy vannak iskolák, ahol egy évfolyamba jár 3 gyerek, de akkor is baromság ilyet kijelenteni. az oktatás az, amiből pénzt kivonni nem lenne szabad, mert a következő nemzedék még jobban le lesz süllyedve. ez az ország nagy problémája jelenleg is, hogy nincs elég tanult ember, aki előre tudná vinni, amit kell.

na de a politikától eltérve: ez a győr rém gyenge. semmi koncepciót nem látni a játékban, megkapják a labdát azt előreszabják, lesz ami lesz. amíg monizhoz hasonló elismert és minőségi edzők nem teszik be a lábukat győrbe, addig ott foci se lesz. a következő bajnoki címükre is várhatnak 30 évet szerintem.
szerintem, ha ma a fradi játszott volna, talán egy szoros 0-0 vagy 1-0 kijöhetett volna. nem azért, mert a keret annyival jobb lenne, csak pusztán az edző személye miatt. nagyon nem mindegy, hogy valaki csak a pénzt akarja felszedni, vagy ténylegesen el akar érni valamit. és a külföldi edzők pont nem a pénz miatt vannak itt, hanem építeni akarják a karrierjüket és nevet szerezni maguknak. sousa betolta az el-be a vidit, kis híján tovább is jutottak, egyből szintet tudott lépni.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 18., csütörtök 9:45

Csak nem a Fradi? Még a Győrnél is jóval gyengébbek
Szerintem itt elég is! :lol: :lol: :lol:

Hatalmas szakértővel van dolgunk!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 18., csütörtök 9:40

BBarni írta:A Fradi hatalmasat fejlődött 1 év alatt nem csak a pályán!A Honvéd is
Magyar szinten, de nemzetközileg semmit. Mindkettőben ugyanaz van meg, mint eddig. Eljuthatnak max a 3. körig aztán jön a kiesés
BBarni írta: vidi is a tényleg szánalmas kieséstől függetlenül, elég jó csapat
Semmivel sem jobbak ők sem. A tavalyi EL csoportkör egy kifutott eredmény volt, egy kiváló edző teljesítménnyel
BBarni írta:Olyan csapat amelyik még komoly sikereket érhet el a nemzetközi kupákban, még mindig csak egy van! :shifty:
Csak nem a Fradi? Még a Győrnél is jóval gyengébbek

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 18., csütörtök 8:57

Akkor egész jól titkolják
Ha az ember nem nézi az mb1-es meccseket akkor igen! :)
A Fradi hatalmasat fejlődött 1 év alatt nem csak a pályán!A Honvéd is, a vidi is a tényleg szánalmas kieséstől függetlenül, elég jó csapat(mondjuk ennyi pénzből :lol: ) ott szerintem az edzővel van a bibi...

Olyan csapat amelyik még komoly sikereket érhet el a nemzetközi kupákban, még mindig csak egy van! :shifty:

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. július 18., csütörtök 8:37

vannak azért jól fejlődő csapatok is
Akkor egész jól titkolják

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 18., csütörtök 7:38

cart írta:Remélem ezután észbe kap a fáraó, hogy kevés pénz megy el a focira. Egy-két iskolát meg kórházat simán megérné bezáratni annak az érdekében, hogy a magyar bajnokot hazai pályán ne alázzák meg egyből az elején.
Csak a szokásos tévhit amit a legtöbb ember birkamódjára magyaráz. A 2000es években az elmúlt 2-3 év kivételével a magyar foci szinte semmi állami támogatást nem kapott. Ahhoz, hogy minőségibb klubfocink legyen sokkal több pénzt kellene beleölni
Nem lehet szidni a Győrt. Az ellenfél egy jobb csapat volt, jobb játékosokkal
és hogy miért nem igazoltak jobbakat akkor a győriek? Azért, mert nem tudnak

Egy-két iskolát amúgy simán be lehetne záratni, mert így is sok van belőlük feleslegesen

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 18., csütörtök 7:36

numberone1 írta:
BBarni írta:
Nem tudom ki mit várt a győrtől de gondolom akik most siránkoznak azok nem néztek mb1-et ahol szinte ugyanilyen fos volt a győr, csak éppen nagy mázlival megspékelve!
Hagyjad mar a Siofok lefociszta oket Gyorben...nagy nulla ez Pinter, meg par futtatott jatekosa mint a Varga, Liptak v ez az Egervari kedvenc vilagtalan Koltai. Ilyen egy tusko edzovel nem is fog semmit elerni a Gyor .

Ne is mondd...Rémálom volt, amikor a Fradi padján ült. Kész csoda volt a bajnoki cím. Amire persze veri a mellét, pedig nem azért nyertünk bajnokságot, mert Ő volt az edző, hanem annak ellenére...különbség. Garami bajnoki címe volt az igazából, rohadt nagy mákunk volt, hogy a riválisok is botladoztak rendesen. Egyedül a zárófordulóban, a Loki ellen sikerült jól játszani, de az egy évvel korábbi események tükrében a debreceniek sem forszírozták annyira azt a meccset.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. július 18., csütörtök 7:32

Úgy nem is lehet meccset nyerni, hogy a klub vezetése már jó előre feladja a hazai pályát.
Kitiltja a szurkolói kellékeket, besúgókat küld a szektorokba, csoda, hogy egyáltalán 6000 néző kiment.
A vendégek meg eközben zászlókkal, görögtüzekkel, mint ahogy az egyébként normális lenne.
Igazi szuicid mentalitás.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 18., csütörtök 7:25

BBarni írta:
Nem tudom ki mit várt a győrtől de gondolom akik most siránkoznak azok nem néztek mb1-et ahol szinte ugyanilyen fos volt a győr, csak éppen nagy mázlival megspékelve!
Hagyjad mar a Siofok lefociszta oket Gyorben...nagy nulla ez Pinter, meg par futtatott jatekosa mint a Varga, Liptak v ez az Egervari kedvenc vilagtalan Koltai. Ilyen egy tusko edzovel nem is fog semmit elerni a Gyor .
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 17., szerda 23:03

Ez a Souza hatás. Remek edző, kívülről-belülről ismeri a Győrt.
(vidivel nagyszerűen meneteltek, elment, összeestek, most meg kiestek EL-ból)
Jól felkészítette a csapatát. Drukkoltam a Győrnek, de így esélytelen.

DVSC elleni meccs nem volt reális. újjáépülőben vannak, meg nagyon maguk alatt teljesítettek (0-3 a szuperkupa), sejtettem, h nehéz lesz a Győrnek, de bíztam benne h lőnek legalább 1et. De így... no comment... jó pár éve még volt egy akkoriban épp feltörekvő Montpellier - Győr összecsapás. Hatalmas meccs volt (aki látta örök emlék lesz), ott volt akarás, küzdés a pályán, ma sajnos nem.

cart írta:Remélem ezután észbe kap a fáraó, hogy kevés pénz megy el a focira. Egy-két iskolát meg kórházat simán megérné bezáratni annak az érdekében, hogy a magyar bajnokot hazai pályán ne alázzák meg egyből az elején.
:banplz:
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 22:45

Na és mondom Debrecen itt van 30 perc kocsival... Gondolhatjátok mennyira rajongok a Magyar fociért...
Apám aki Lokis 1 kicsit, meg mikor nagyapám élt ő Újpest drukker volt és kb ide vezethető vissza a Géci családi becenév... :D No mind1, de nagyot csalódtam ismét. A Fradiba csak ezt a Bödét nem vágom... Tiszta Xanyi :lol: persze olvastam, hogy vrrt eggyet a Leeds-nek, de akkor is :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 17., szerda 22:40

A loki 2009-ben a csoportkörben volt, igaz tök utolsó lett, de azért nagy szó!
Ráadásul a 2 Lyon meccset leszámítva elég korrekt meccseket toltak a 0 pont ellenére.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 17., szerda 22:39

Remélem ezután észbe kap a fáraó, hogy kevés pénz megy el a focira. Egy-két iskolát meg kórházat simán megérné bezáratni annak az érdekében, hogy a magyar bajnokot hazai pályán ne alázzák meg egyből az elején.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 17., szerda 22:33

Ha jól emlékszem utoljára az FTC volt ami kijutott a BL-be.
Nem úgy van az, Coulibalyék is mentek Fiorentinára, biszembaszom sampionligában. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 17., szerda 22:32

Ha jól emlékszem utoljára az FTC volt ami kijutott a BL-be.
A loki 2009-ben a csoportkörben volt, igaz tök utolsó lett, de azért nagy szó!

De mondom, e miatt a meccs miatt nem érdemes megint elsiratni a magyar focit!
Aki követte a bajnokságot tudta kb mi lesz, vannak azért jól fejlődő csapatok is :Fradi,Honvéd,vidi(bár ez most nagy szopó volt), MTK, talán dvtk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2013. július 17., szerda 22:34-kor.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 17., szerda 22:30

ziro4vr írta:nem baj majd jövőre :coffee:
És mondjuk ezt már vagy 20 éve...ha nem több. Ha jól emlékszem utoljára az FTC volt ami kijutott a BL-be. Akkor játszottak az Ajax, Real meg nem tudom ki volt a harmadik, de szegyen, jogy egy ekkora futbal múltù ország idáig jutott :( :'(

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 17., szerda 22:29

Én nem követem a magyar focit, de ha ennyit tud egy bajnokcsapat, akkor kurva nagy baj van.

BL résztvevő Debrecenhez képest is csökkent a színvonal.
Love football, hate antifa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 17., szerda 22:28

Amùgy most őszintén, te ezért fizetnél, hogy élőbe nézd!?
Én minden héten megyek magyar meccsre ha otthon ha idegenben szóval igen én mennék! :)

Nem tudom ki mit várt a győrtől de gondolom akik most siránkoznak azok nem néztek mb1-et ahol szinte ugyanilyen fos volt a győr, csak éppen nagy mázlival megspékelve!
Az egész Magyar foci 1 nagy rakás szar!!!
Ez sajnos igaz, köszönhető a nagy edzői karnak nagy részben!Mostanában talán tapasztalható fejlődés viszont! Ami a külföldi edzőknek köszönhető, ismét egy pofára esés a szakmának!
Ilyenkor sírhatnäkom van és ezért is szarok bele az egész Magyar fociba. Pedig itt van 40km-re Debrecen akik még viszik is néha valamire, de inkább nem hergelem magam ezzel a focival amit az ország klubcsapatai képviselnek...
Ha nem vagy igazi fanatikus szurkoló akkor nem is érdemes ez nem spanyol foci, itt nem fog elélvezni a gyönyörtől, de ha már valahova akkor gyere Fradi meccsre! :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 17., szerda 22:22

nem baj majd jövőre :coffee:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég