Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 18., csütörtök 15:27

Negredo a Cityé, 28 milliót fizettek érte. Ez esetben Higuaín tényleg 40. :D
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 18., csütörtök 14:32

mocsok írta:
Géci írta:Mi ez az új "értelmes" szleng
nem hallottál még a trollfociról? :ozil: :(
Hát azért ne túlozzunk :D . Hallottam, de nem gondoltam, hogy onnan jött be. Persze mostanság elég sok paródiába olvastam ezt a dumát pl CR a Siófokba igazol :lol: stb, de nem gondoltam, hogy ezek a birkák találták ki :mrgreen:
Ismét okosabb lettem mint reggel voltam :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 18., csütörtök 14:05

Géci írta:Mi ez az új "értelmes" szleng
nem hallottál még a trollfociról? :ozil: :(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 18., csütörtök 14:04

realistahuni írta:biszem-baszom
Mi ez az új "értelmes" szleng :kivagyhe:

Egyre gyakrabban látom :kivagyhe:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 18., csütörtök 13:57

A vilag 100 legjobban fizetett sportoloja
A biszem-baszom tojáskergetőknek igen csak sokat adnak...
Love football, hate antifa.

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realee » 2013. július 18., csütörtök 13:31

Kaká-terápia... kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Csatárkérdésre meg annyit, marad Benz és Higu, Benzema-nak veszünk egy pszichológust meg a szerződés végéig kap ingyen k*rvákat, aztán akkor Karim "Fejbanvangond" Benzema végre belő minden helyzetet akár félpályáról is és lesz 2 emberünk aki 40+ gólt lő szezononként!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 18., csütörtök 13:05

Géci írta:Kaká terápiát nem vágom, de, ha sikerül engem nem zavar, ha még 1 évet marad, Egyedül a fizetése aggaszt, de remélem a japók még veszik a mezét :Đ !
A vilag 100 legjobban fizetett sportoloja
Ha csak a focistakat nezem, akkor 8-becham, 9-ronaldo, 10-messi, 61-rooney, 63-aguero, 64-drogba, 67-yaya toure, 68-neymar, 72-torres, 76-ibra, 79-kaka, 85-tevez, 93-gerrard, 100-eto'o.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 18., csütörtök 12:50

Géci írta:Ez még téged meglep ? Én valamivel több mint 1 éve fórumozok és már hozzászoktam
AMYF-nak is több FÉLÉVES tapasztalat van már a fórumozásban. :)

Chery mint védő? :D Érdekes. Kíváncsi leszek rá.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 18., csütörtök 12:45

Tayo írta:Számomra nagyszerű hír hogy nem fogunk igazolni 40 millióért egy csatárt.

Helyezzük csak szépen a bizalmunkat egy csatárba, jelen esetben Benzemaba ahogy azt tette sok más csapat is pl Napoli-Cavani, Atletico-Falcao, Manchester-Van Persie. Hosszútávon ez a legjobb megoldás, nem az hogy két közel azonos képességű csatért két meccsenként cserélgetünk. Zidane és Ancelotti feladata lesz hogy Benzemat úgy felépítsék az előszezon során hogy ezt bizalomként kezelje, ne pedig kiváltságnak.
Egyet értek veled teljes mértékben...

AMYF írta:ez sajnos örök madridista betegség.
Állandóan az kell aki nincsen itt és azok a rosszak akik itt vannak.
Ez még téged meglep :D ? Én valamivel több mint 1 éve fórumozok és már hozzászoktam :roll: . Csak olvasni rossz az ilyet. A vicc az, hogy kb a 2 évvel ezelőtti Graneros kerettel is nyerhettünk volna BL-t, ha Mou nem tossza el. Mái napig előttem van ahogy szerencsétlen CR hadonász, hogy ne tömörüljünk be és támadjunk. Erre jött a bekkelés és a kiesés...

Kaká terápiát nem vágom, de, ha sikerül engem nem zavar, ha még 1 évet marad, Egyedül a fizetése aggaszt, de remélem a japók még veszik a mezét :Đ !

Cherysevre meg külön kíváncsi leszek, mert ez erősen azt jelzi, hogy erős támadómunkát követel majd meg a szélső védőktől :shifty: . A kérdés az, hogy védekezésben mit fog produkálni :roll:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 18., csütörtök 12:26

AMYF írta:ez sajnos örök madridista betegség.
Állandóan az kell aki nincsen itt és azok a rosszak akik itt vannak.
ez kb-ra így van, barátom. :mrgreen:

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 18., csütörtök 12:18

Számomra nagyszerű hír hogy nem fogunk igazolni 40 millióért egy csatárt.

Helyezzük csak szépen a bizalmunkat egy csatárba, jelen esetben Benzemaba ahogy azt tette sok más csapat is pl Napoli-Cavani, Atletico-Falcao, Manchester-Van Persie. Hosszútávon ez a legjobb megoldás, nem az hogy két közel azonos képességű csatért két meccsenként cserélgetünk. Zidane és Ancelotti feladata lesz hogy Benzemat úgy felépítsék az előszezon során hogy ezt bizalomként kezelje, ne pedig kiváltságnak.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 18., csütörtök 11:36

A “Kaká-terápia"

Mekkora lenne már, ha bejönne ez Ancelottinak :D Drágábban passzolhatnánk el a télen :mrgreen:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. július 18., csütörtök 11:03

Azokban a csapatokban, ahol a csatárok kimagaslót teljesítettek, ott nem volt ám mellettük egy 50 gólos C.R. vagy egy Messi. Gondolok itt Falcaóra, Persie-re, Cavani-ra, ill. Sanyii :Đ .
Azt akarom kihozni, hogy azért a másik csapatoknál ő rájuk voltak kihegyezve a támadások, büntetőket is ők értékesítették...
Idehoznának egy ilyen gólgépet, ugyanígy el lenne nyomva szerintem és nem tudna olyan idényt lehozni, mint az előző klubjában. (Főleg, ha még rotálnák is Benzemával.) De elég ha megnézitek a Barcelónát, Villa is kiváló csatár (volt), de nem könnyű megélni Messi árnyékában.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 18., csütörtök 10:57

50+ gólját elég lesz. Persze a kérdés az, mi lesz ha Ronaldo lesérül?
Vagy nem hoz egy megint földöntúli szezont amire valjuk meg megvan az esély,mert ezt bírni amit ő leművel évről évre nem nagyon lehet huzamosabb ideig. :roll:
ugyanmár, már megint álmodoztok
az a baj, hogy azok a csatárok, akik nincsenek itt, róluk csak úgy értesültök (legalábbis a többség), hogy megnéz valami eredményt, összefoglalót, és látja, hogy már megint betalált....meg 10ből 8at bever
ennek ellenére úgy beszéltek róluk, hogy ők az atyaúristenek, és bárki jobb benzemától és higutól

mivel nem itt játszanak, nincsenek szem előtt a hibái, ellentétben a mi két csatárunkkal, de lemerem fogadni, hogy ha teszem azt rvp vagy aguero itt játszana, akkor ugyanúgy savazva lennének ők is, mert akkor már látnátok a teljes képet
Lehet hogy igazad van. :mrgreen: :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 18., csütörtök 10:53

mivel nem itt játszanak, nincsenek szem előtt a hibái, ellentétben a mi két csatárunkkal, de lemerem fogadni, hogy ha teszem azt rvp vagy aguero itt játszana, akkor ugyanúgy savazva lennének ők is, mert akkor már látnátok a teljes képet
ez sajnos örök madridista betegség.
Állandóan az kell aki nincsen itt és azok a rosszak akik itt vannak.



Morata még csak 20 éves, kapjon lehetőséget és ne csak pár perceket, pár meccsen, hanem egy picit huzamosabb ideig (egy idényre) és derüljön ki mire képes. Negredo vagy épp Soldado is jó lenne második számúnak jelenleg ha lenne egy brutál csatárunk (akár benz csúcsformában, akár Suarez). Morata is lehet olyan minimum mint a fent említett két úriember.

Higu: Ha el kell mennie, akkor nehogy már 20 milláért aminél indult a licit a nyár elején. Napoli állítólag 30at is adna, az máris más. Innentől kezdve már úgy gondolom, hogy vagy Napoli vagy marad.

Morata: vagy marad 2. / 3.nak, vagy kölcsönbe megy valahova. De nehogy más a Sevillaba. Max úgy tudom elképzelni ezt, hogy két csatáros játékot terveznek és akkor lenne keresnivalója ott.

Albiol mikor lesz hivatalos? :hmmm:
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 18., csütörtök 10:49

Évek óta a csatár pozícióban van az egyik legnagyobb gond.Ha megnézzük Európa élcsapatait szinte mindenhol találni egy olyan embert aki ide simán beférne előre.
ugyanmár, már megint álmodoztok
az a baj, hogy azok a csatárok, akik nincsenek itt, róluk csak úgy értesültök (legalábbis a többség), hogy megnéz valami eredményt, összefoglalót, és látja, hogy már megint betalált....meg 10ből 8at bever
ennek ellenére úgy beszéltek róluk, hogy ők az atyaúristenek, és bárki jobb benzemától és higutól

mivel nem itt játszanak, nincsenek szem előtt a hibái, ellentétben a mi két csatárunkkal, de lemerem fogadni, hogy ha teszem azt rvp vagy aguero itt játszana, akkor ugyanúgy savazva lennének ők is, mert akkor már látnátok a teljes képet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 18., csütörtök 10:47

csabi87 írta:
Egy Real Madridnál nincs egy gólvágó gép... :'(



Ronaldo Who?
Én a csatár posztra értettem. :)
Évek óta a csatár pozícióban van az egyik legnagyobb gond.Ha megnézzük Európa élcsapatait szinte mindenhol találni egy olyan embert aki ide simán beférne előre.
Én bízom Benzemában főleg azért mert Zidane visszajött a csapathoz,de kételyeim vannak ha belegondolok hogy milyen formában volt tavaly.Onnan azért kijönni nem lesz egyszerű. :hmmm:
Igen, sok Európai élcsapatnak van egy klasszis csatára, de ott nincs se Ronaldo, se Messi. Ők a gólfelelősök a csapatnál. Melléjük hozni egy másik 30-40 gólos csatárt, felesleges és túl drága lenne. Itt úgysem lesz képes olyan teljesítményre
Véleményem szerint egy Benzema aki képes lehet 25-30 gólra szezononként és egy Morata akiből én kinézek 15 gólt is, egy Ronaldo mellet aki meglövi az átlagos(már annak mondható :D ) 50+ gólját elég lesz. Persze a kérdés az, mi lesz ha Ronaldo lesérül?

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 18., csütörtök 10:40

Egy Real Madridnál nincs egy gólvágó gép... :'(



Ronaldo Who?
Én a csatár posztra értettem. :)
Évek óta a csatár pozícióban van az egyik legnagyobb gond.Ha megnézzük Európa élcsapatait szinte mindenhol találni egy olyan embert aki ide simán beférne előre.
Én bízom Benzemában főleg azért mert Zidane visszajött a csapathoz,de kételyeim vannak ha belegondolok hogy milyen formában volt tavaly.Onnan azért kijönni nem lesz egyszerű. :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 18., csütörtök 10:36

csabi87 írta: Egy Real Madridnál nincs egy gólvágó gép... :'(
Ronaldo Who?

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 18., csütörtök 10:34

Na ehhez képest ma a Marca, az El Confidencial, illetve a Cadena Ser és a Cadena COPE néhány szakértője szerint sem igazol a Madrid csatárt, akkor sem ha Pipita végül távozik :-* ; amire a Marca szerint igen jó esély mutatkozik, lévén a csatár hajthatatlan és Ancelottinak sem sikerült őt rábírni a maradásra; a klub ugyanakkor 40 millában határozta meg az argentin támadó árát/értékét! A végén még igaza lesz Lacának, illetve CS0ki bácsiéknak és képesek leszünk egy Morataval bohóckodni; oh my God! :ozil: :roll: :shutup: Végleges döntés az ügyben egyébként az előszezon végeztével várható; Morata leveri avagy sem a lécet!?!
Hát ez fantasztikus lesz. :lol: :'(

Nem éretm miért nem lehetne elhozni mondjuk Suarezt ha Ibra tényleg annyira le van épülve.
Egy Real Madridnál nincs egy gólvágó gép... :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég