Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 19., péntek 12:14

Nem vagdalkoznak a nagy világban, hanem nincsenek beszarva attól, hogy egy FÉL(!!!!!) szezont rizikózzanak. Sajnálom, ha neked ez nem világos. Az meg még mindig felfoghatatlan, hogy a világ legjobbját nem veszed figyelembe, mert szélső támadó, de a többi csapatnál még ilyen 1 gólos Welbeck is szóba jöhet. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem kettős mércézünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 19., péntek 12:12

Chelsea - Egyedül Rooney-t akarják, senki mást
Higuaín a B terv a mai hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 19., péntek 12:11

MU. --> Van Persie, Rooney, Chicharito, Welbeck;
Chelsea (most) --> Torres, Ba, Schürrle, Lukaku, (+igazolnának még egy csatárt);
City --> Agüero, Dzeko, Negredo (+ mennek Joveticért);
PSG --> Ibra, Cavani, Lavezzi, stb.
Bayern München (Guardioláig) --> Mandžukić, M. Gómez;
Barca (mostanáig, bár ők eleve más kávéház) --> D. Villa, Alexis Sánchez;
AC Milan --> Balotteli, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Robinho stb.;
Juventus --> Tévez, Llorente, Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Matri
Akkor ezt én is kielemzem.

MU - RvP fix csatár volt, Rooney vissza volt vonva, de nem is tetszett neki, távozni akart (végül marad valszeg). Chicha cserének tökéletes, kezdőnek kevés lenne, Welbeck gólimpotens, habár ügyes, illetve ő használható más posztokon. Illetve fontos, hogy az utóbbi kettő simán tűri a padot, onnan beállva is képes és hajlandó bizonyítani, tudván, hogy a következő meccsen megint cserék lesznek.

Chelsea - Egyedül Rooney-t akarják, senki mást. Ha ő jönne, akkor legalább egy csatár távozik, a hírek szerint Ba amúgy is. Lukaku fiatal, ő hajlandó még besorolni Torres mögé. Schürrle pedig nem csatár. Összességében elégedettek lehetnek a tavalyi csatárteljesítményükkel? Nem.

City - remek példa, hasonló a Realhoz, minőségi csatárok voltak tavaly is, mégis folyton ment a sírás, hogy szar a csatárteljesítmény. Kunnak fix a helye, a másik háromból mondjuk Dzeko lesz a kezdő, Negredo duzzogva padozik, nem fog semmit se hozni, Joveticről pedig jövő nyáron azt se fogjuk tudni, hogy hol van. Őszintén: tavaly (és tavalyelőtt) a szezonnak nekivágtak egy Kun, Tévez, Dzeko, Balotelli kvartettel. Kun hozta magát, Tévez leépült, Balotelli abszolút nulla volt, Dzeko pedig letudott két jó hónapot két év alatt. A csatárjáték nem volt extra, pedig abszolút minőségi a névsor. Bravó. Mi lenne, ha utánajárnátok és gondolkoznátok is, nem csak a nevekkel dobálóznátok???

PSG - Ibra és Lavezzi is kezdő volt, mivel Lavezzi nem ék, hanem visszavont csatár/szélső. Cavani jött, Ibra ezért lécelne. Mily' meglepő.

Bayern - Gomez le is lécelt, nem bírta a padozást. Nyilván, hiszen ő többet érdemel a fix cserénél.

Milan - Balotelli és El Sharaawy fix, Pazzini beugrónak oké, többnek nem, Robinho teljesen leépült nullára, Niang meg még gyerek.

Juve - Egész szezonban gyenge volt a csatárjáték, hiába voltak létszámban elegen. Q elmegy, Tévez, Llorente és Vucinic mennek majd két helyre, Matri el lesz felejtve, ahogy korábban Bendtner és Anelka is. Giovinco szintén.

Cserecsatárnak ideális a feltörekvő, fiatal tehetség (a Realnál Morata és Jesé bőven ilyen), illetve a kiöregedőfélben levő vagy alapvetően kezdő csatárnak alkalmatlan valaki. Baromira nem a világklasszis. Ha a Real venne egy Klosét, Drogbát, Sahát, akik esetleg tűrik a padot, mert kevesek hosszabb távon kezdőnek, de azért még van bennük spiritusz, akkor azt mondom, oké, simán működhet faszán. De az, hogy egy alapvetően többre hivatott valaki stabilan padozzon - na, az sehol se működött hatékonyan. Sehol.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 11:57

Az teljesen biztos, hogy nem lesz új Guti, mivel Guti középpályás volt, Morata pedig csatár. :mrgreen: (Bocs, de ezt muszáj volt lecsapni.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Csak,hogy kezdetben Guti csatárként játszott,később vonták vissza támadó középpályássá,majd irányítóvá/mélységi irányítóvá. Ha jól sejtem azután vezényelték hátrább,miután megvettük a brazil Ronaldot. Az előtte szezonban Guti 14 gól lőtt a bajnokságban(talán 2000-2001es szezon,de nem vagyok benne biztos).

Bocsi,de ezt muszáj volt lecsapni :Đ

(De aztán javítsanak ki az okosabbak,ha tévedek...)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ezt nem tudtam. Ha így volt, akkor "Touché, monsieur Pussycat!" :D
Toky, el van nézve! :mrgreen: :agree:
Ezeknek a neveknek kb a harmada nem is csatár
Jól van, látom neked is átjött a dolog! :shifty:
Holt egyertelmu, hogy kell csatar.
Azért látom nem reménytelen a helyzet, mert bizony vannak még itt jó páran (Toky, Anthony, Samy, Matt009 és a többiek a teljesség igénye nélkül) akik értik is amit olvasnak és nem csak vagdalkoznak a vakvilágba!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. július 19., péntek 11:50

Samy: Az a szezon boven eleg lenne tole. De jelenleg 4 evebol van joindulattal 1,5 ertekelheto ev. Ez baromi keves. Nekem nem csak jo kepessegu csatar kell elore, hanem aki stabilan hoz egy elfogadhato szintet a jo kepessegei mellett is. Ez alatt meg nem azt ertem, hogy nem fer bele 1-2 gyengebb meccs, hanem azt, hogy a szezon vegen osszesegeben azt mondhassam, hogy tobbe-kevesbe elegedett vagyok Benzemaval. Na mar most ez iden nem volt igy. Nem csak a golok, de jo jatek is hianyzott tole.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 11:02

Kerlon írta:Olvass vissza egy oldalt aztán világos lesz.
Így már értem :D Nem tudtam kinek szánod ezt a hsz-t az volt baj :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 10:58

Végig is olvastad, amit írtam? Egy-kettő kivételével, de sírnék, ha közülük valaki itt kötne ki.
és ki mondta, hogy ebből a névsorból kell érkeznie valakinek? a kolléga csak példaként hozta fel, hogy más csapatoknál milyen minőség van csatárposzton, meg nálunk milyen van benzemával és moratával
nem értem mit nem lehet ezen felfogni
Mikor o volt a stabil kezdo, nem robbant be.
ha már az a szezon sem elég jó tőle, akkor már tényleg elképzelni sem tudom milyen csatárt vártok oda előre
veszett nagy puffanások meg meglepődések lesznek még itt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. július 19., péntek 10:54

Neeeeeeee :'( :'( :'( :'(
Ügynöke szerint Gonzalo Higuaín vissza fogja utasítani az Arsenal és a Chelsea ajánlatát is, és korábbi távozási szándéka ellenére marad a Raal Madrid csapatában. Úgy látszik, Carlo Ancelotti, az új tréner meggyőzte az argentin csatárt a maradásról.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. július 19., péntek 10:50

Holt egyertelmu, hogy kell csatar. Benzema mar kapott eleg idot a bizonyitasra. Mikor o volt a stabil kezdo, nem robbant be. Most kell hozni egy csatart, en meg mindig Suarez utan sirok, aztan Benzema a padon kezdi a szezont. Ha kiszoritja az uruguayit, akkor vegre ferfi lett belole, ha nem, akkor nem kell sajnalni, az elengedesevel nem vesztunk sokat.

Az meg egy nonszensz, hogy nekivagunk egy Morata-Benzema parossal az idenynek... Inkabb hagyjuk Balet a francba, ugysem letszukseg nekunk a walesi leigazolasa, ellenben egy legalabb Benzema kaliberu csatar megvetele egeto. En nagyon fel leszek baszva, ha azert nem hozzuk el Suarezt, mert Bale-re sporolunk. Ez olyan amator dolog lenne, amit nem nezek ki Perezbol. Suarez hozhato, jonne, olcsobb a walesinel, es nagyobb szuksegunk is van ra. Erre meg egy almot hajszolunk, mert be vagyunk szarva, hogy CR nem hosszabbit, es most azonnal meg akarjuk venni az uj vezerbikankat... Baromsag...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 19., péntek 10:45

Géci írta:
Kerlon írta:Én égetem magam, de ami az egyik oldalon "minőség", az CR esetében nálunk nem az. :mrgreen:
Nem értem mit akarsz ezzel mondani, de valószínű én vagyok a hülye :|
Olvass vissza egy oldalt aztán világos lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 19., péntek 10:41

Anthony írta:Ahogy madridronie is bemutatta a példát nem hiába igyekszik minden csapat teletömni magát csatárokkal, végtére is akármilyen jól játszik egy csapat mégiscsak ők szerzik a gólok nagy százalékát.
Ez így is van. Viszont a Real és a Barca kivétel jelenleg, mivel a gólok felét 1 ember szerzi CR és Messi személyében. Ezért nem kell felsorakoztatni 3-4 csatárt, ahogy a City csinálja(ami szerintem ott is sok) Persze lehet félni, hogy Morata gyenge lesz. Viszont, ha hozunk egy klasszist, akkor megint az lesz, hogy rotálva lesz Benzivel és ez lehet egyiknek sem tesz jót(ez a valószínű). A lényeg, hogy menjen Higu, mert ha nem akkor marad az ami évek óta van, hogy van két félig alvó csatárunk.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 10:36

Kerlon írta:Én égetem magam, de ami az egyik oldalon "minőség", az CR esetében nálunk nem az. :mrgreen:
Nem értem mit akarsz ezzel mondani, de valószínű én vagyok a hülye :|

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 19., péntek 10:33

Én égetem magam, de ami az egyik oldalon "minőség", az CR esetében nálunk nem az. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 19., péntek 9:41

MU. --> Van Persie, Rooney, Chicharito, Welbeck; Chelsea (most) --> Torres, Ba, Schürrle, Lukaku, (+igazolnának még egy csatárt); City --> Agüero, Dzeko, Negredo (+ mennek Joveticért); PSG --> Ibra, Cavani, Lavezzi, stb. Bayern München (Guardioláig) --> Mandžukić, M. Gómez; Barca (mostanáig, bár ők eleve más kávéház) --> D. Villa, Alexis Sánchez; AC Milan --> Balotteli, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Robinho stb.; Juventus --> Tévez, Llorente, Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Matri
Ezeknek a neveknek kb a harmada nem is csatár

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. július 19., péntek 9:40

Simán jó lett volna Santa Cruz, minden kitételnek megfelel ő szerintem. Ha Higuain távozik és Benzema tényleg megkapja ezt az évet, mint utolsó esély a bizonyításra, akkor a paraguayi nagyszerű kiegészítő ember lehetett volna. De hát egyáltalán fel sem merült a neve, még pletyka szinten sem. Nagyon kár érte.. :(

Én még mindig azt gondolom, hogy egy rutinosabb, támadó kellene, de nem feltétlenül 20 millióért vagy afölötti áron. Ezért volt nálam személy szerint prioritás Santa Cruz, ő ingyen igazolható volt, de a kiválásával több név nem is jut eszembe.
#happyshitting

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 19., péntek 8:36

Én ebben abszolúte madridronie mellett állok. Egyszerűen már évek óta csatárgondjaink vannak, kb. amióta Ruud elment..

Nincs még egy ilyen európai élcsapat...bármikor jöhet formahanyatlás, sérülés, eltiltás, a mi szerencsénkkel ez sosem a Granada ellen következik be, hanem a Barca, Bayern, Barca 10 nap alatt lejátszandó 3 mérkőzés előtt...

A BL-ben egy komoly csapat ellen Morata szóba sem jöhet, ha meg (ahogy itt a sok okos mondja) előretolod CR-t, azzal a legfontosabb meccsen bontottad meg a csapat szerkezetét, és leszel 2-3 poszton gyengébb, mert olyan emberek kerülnek oda, akik NEM tudják tökéletesen bejátszani azt a szerepet...

Ahogy madridronie is bemutatta a példát nem hiába igyekszik minden csapat teletömni magát csatárokkal, végtére is akármilyen jól játszik egy csapat mégiscsak ők szerzik a gólok nagy százalékát.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. július 19., péntek 8:32

Toky írta:Ezt nem tudtam. Ha így volt, akkor
Pedig ez így volt.
Amúgy szerintem hozzuk Adebayort. :shifty: :coffee:

Szerintetek Cr idén, Mou nélkül is hoz egy 40+ os szezont vagy,vagy úgy 30 körül megáll,mint Pelle idején? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. július 19., péntek 8:03

Géci írta:Másik, hogy Roni se hiszem, hogy értékelni, ha ide jönne valaki és beverne 30-at ő meg "csak" 40-et tudna rugni :D ...
az eddigi fejlődése nem ezt mutatja.
látszik abból, ahogy a pályán viselkedik, hogy a temérdek gólja mellett gólpasszok terén is jeleskedik.
kapussal szemben is képes lepasszolni valamelyik társnak, és nem hinném, hogy ez változna jövőre, akkor hogyha teszem fel Benzema megtáltosodna és rúgna 30 gólt...vagy érkezik valaki, aki képes lesz termelni a gólokat egy 9-eshez méltóan...

CéeR megérett. B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 7:21

Gascoigne írta:
MU. --> Van Persie, Rooney, Chicharito, Welbeck; Chelsea (most) --> Torres, Ba, Schürrle, Lukaku, (+igazolnának még egy csatárt); City --> Agüero, Dzeko, Negredo (+ mennek Joveticért); PSG --> Ibra, Cavani, Lavezzi, stb. Bayern München (Guardioláig) --> Mandžukić, M. Gómez; Barca (mostanáig, bár ők eleve más kávéház) --> D. Villa, Alexis Sánchez; AC Milan --> Balotteli, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Robinho stb.; Juventus --> Tévez, Llorente, Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Matri

A lényeg itt is mindenhol a minőségen van az adott csapat szintjéhez mérten! Nos ezekhez képest a Real Madridban egy Morata, hát no comment kategória .............
Azért azt ugye tudod, hogy ha náluk odesorolod Robinhót, Alexis Sanchezt vagy Lavezzit, akkor nálunk is bátran hozzáveheted Cristianót és Jesét.

Ugyan így látom, de az a baj, hogy CR mellet nagyon nehéz 30 gólt lőni és nem mindenkinek van 1 C Ronaldoja aki minden évbe 50 plusszt ver. A felsorolt csapatokba az a bizonyos 9-es a gólkirály a csapatba, nem pedig bal szélső... Másik, hogy Roni se hiszem, hogy értékelni, ha ide jönne valaki és beverne 30-at ő meg "csak" 40-et tudna rugni :D ...

Amùgy meggyőződésem, hogy Bale-re spórolunk, mert jövőre szerintem max DM-et adnák el... Gondolom Én :roll:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 19., péntek 2:42

Nika91127 írta:
Az teljesen biztos, hogy nem lesz új Guti, mivel Guti középpályás volt, Morata pedig csatár. :mrgreen: (Bocs, de ezt muszáj volt lecsapni.)
Csak,hogy kezdetben Guti csatárként játszott,később vonták vissza támadó középpályássá,majd irányítóvá/mélységi irányítóvá. Ha jól sejtem azután vezényelték hátrább,miután megvettük a brazil Ronaldot. Az előtte szezonban Guti 14 gól lőtt a bajnokságban(talán 2000-2001es szezon,de nem vagyok benne biztos).

Bocsi,de ezt muszáj volt lecsapni :Đ

(De aztán javítsanak ki az okosabbak,ha tévedek...)
Ezt nem tudtam. Ha így volt, akkor "Touché, monsieur Pussycat!" :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég