Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. július 19., péntek 13:58

Ez egy akkora hülyeség, hogy nem kell csatár, mert CR szarja a gólokat, van fent egy Higu meg egy Benz aki elég ritkán csinál a pályán jót, mert konkrétan csak vannak...mért nem állunk ki akkor inkább csatár nélkül 2 középső támadó középpályással...így nem kellene se Benz se Higu, de hogy Higu megy kell helyette más!
Mit akartok Moratával, ne haragudjatok de szerintem hatalmas flop az emberünk... :/

Mellesleg Benzema elég gyakran van a lelátón sérülés miatt...Én annyira örülnék egy Suareznek.. :)
Hala Madrid!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 13:49

Felesleges csatárt igazolnunk, van egy Ronaldonk, aki lő egy rakás gólt.
Ebben a kérdésben egyébként a spanyol média is megosztott; egyik nap kizárják egy új csatár érkezését, leigazolását, a másik nap pedig megerősítik --> az AS szerint ma pl. ismét terítéken egy új 9-es, Suárez favoritként!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. július 19., péntek 13:47

Azoktól kérdezném,akik szerint kell ide Bale.Mégis hova?Akkor Iscoval mi lesz?Én is a leigazolása mellett voltam,de jött Isco..mostmár szerintem nem kell,főleg nem 100 milliókért :)

JackeL
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. július 19., péntek 13:39
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: JackeL » 2013. július 19., péntek 13:41

Felesleges csatárt igazolnunk, van egy Ronaldonk, aki lő egy rakás gólt.
Morata-t Jesé-t mindenki leírja, mert fiatalok, "tapasztalatlanok".
Felesleges csatárt igazolni, ide még 1 Bale kell és kész.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 13:11

La Fiorentina hizo oficial el traspaso
Jovetic ya es jugador del Manchester City
El United cuenta con su estrella
Rooney no está en venta

David Moyes asegura que cuenta con el atacante
Na akkor a Real Madriddal is szóba hozott Jovetic is Cityé, míg Rooneyt a MU. nem hajlandó semmiképp sem elengedi (akkor jöhet José papa B-terve :shifty: :mrgreen: :lol: )! Mindenesetre lassan azért tényleg bezárul a kör és nem sok csatár marad a piacon; na de akkor várjuk csak ki azt az előszezont és a Carlo-Zizou páros döntését a mi "csoda" Alvaronkkal kapcsolatban!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. július 19., péntek 13:08

Ha már így alakul, akkor legalább rotáljon okosan Ancelotti. Legyen egy-egy gálakezdő a taktikai variációknak megfelelően, és egy B csapat, ami a kupában játszik fixen. Így mindenki formában marad, mindenkinek lesz lehetősége a bizonyításra.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 19., péntek 12:57

Komolyan, ha Negredo 25-ért ment el... Nem hiszem el, hogy Higut nem akarják megvenni legalább annyiért, de megkockáztatom, hogy akkor még simán egy 30-ast is ér...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2013. július 19., péntek 12:56

tubatibi írta:baloldalt

utolsó


ki a képen szereplő srác?????? tiszta gündogan. :mrgreen:
Casado az a Castillaból

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 19., péntek 12:48

baloldalt

utolsó


ki a képen szereplő srác?????? tiszta gündogan. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 12:42

Nem vagdalkoznak a nagy világban, hanem nincsenek beszarva attól, hogy egy FÉL(!!!!!) szezont rizikózzanak. Sajnálom, ha neked ez nem világos. Az meg még mindig felfoghatatlan, hogy a világ legjobbját nem veszed figyelembe, mert szélső támadó, de a többi csapatnál még ilyen 1 gólos Welbeck is szóba jöhet. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem kettős mércézünk.
Jól van; szokásos meddő, már-már értelmetlen vita! Mi az hogy nem veszem figyelembe, szó nem volt ilyenről :roll: --> csupán nem ebből indult ki az eszmecsere, hanem
Itt az alapkérdés az volt, hogy az alapemberek helyett kik ugranak be?
(tudtommal CR is az)! A fenti rizikóval meg csak annyi problem van, hogy bőven elég lehet ahhoz, hogy a bajnokságot idén is idő előtt elbukjuk (arról már nem is beszélve, ha a télen a kívánságlista élén álló Suárez /vagy bárki más, aki valóban erősítés lehet/ már nem az aktuális csapatot erősíti, vagy épp nem lesz eladó); építkezés ide vagy oda reális és igen is elvárható célkitűzés a bajnoki arany most is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 19., péntek 12:36

Az a problema, hogy azzal, hogy van egy Ronaldonk, mi szurkolok rohadtul elkenyelmesedtunk. Azt tartjuk a normalisnak, hogy egy csatar minden meccsen rug golt. Pedig ez egyaltalan nem igy van. Az a normalis, hogy minden csapatnak van egy elso szamu tamadoja (direkt nem a csatar szot hasznaltam), aki MINDEN korulmenyek kozott megkapja a bizalmat (Ronaldo, messi, falcao, van persie, suarez, cavani, mandzukic, stb.) Cavaninak es Van Persie-nek is volt egy 9-10 meccses goltalansagi sorozata. El se merem kepzelni mi lenne ha nalunk Benzema, Higuain vagy akarki mas legyen a kezdo csatar (tegyuk fel Suarez) 10 meccsen keresztul nem rugna golt. A forum 95%-a adna el a francba, szidna a vezetoseget, jonnenek a nyomorek jelzok, stb. Egy csatar akkor tud jol teljesiteni ha megkapja a folyamatos bizalmat. Es sokan pont ezt akarjuk iden Benzemanak. Kapja meg EGESZ evben a bizalmat es ev vegen meglatjuk, hogy hozta-e azt a szintet amit elvarunk tole.
Az viszont SZERINTEM (es meg sokunk szerint) nem megoldas, hogy veszunk melle egy Suarezt es kuzdjenek meg a helyert. Mert abbol vagy az lesz, mint a legutobbi szezonban, hogy egyik meccsen az egyik kezd, masikon a masik vagy az, hogy az egyik beton kezdo lesz, a masik pedig ev vegen szepen megmondja, hogy o ennel jobb csatar es tavozni szeretne. Akkor pedig megint ott vagyunk, hogy kell valaki a kezdo csatarunk moge. A 11-12-es szezonban pedig csak azert mukodott a Higu - Benz paros, mert DM serulese miatt sokszor egyutt voltak a palyan, ez viszont iden nem fog mukodni, mert itt van Ozil, Isco, DM es Modric is.
Abban egyetertek, hogy iden Morata meg keves masodik szamu csatarnak Benzema moge, de ha most nem kapja meg a lehetoseget, akkor mikor fogja? Varhatjuk mi az uj Raulokat es Gutikat, ha a tehetseges jatekosaink egyaltalan nem kapjak meg a lehetoseget...
legendary írta:Cserecsatárnak ideális a feltörekvő, fiatal tehetség (a Realnál Morata és Jesé bőven ilyen), illetve a kiöregedőfélben levő vagy alapvetően kezdő csatárnak alkalmatlan valaki. Baromira nem a világklasszis. Ha a Real venne egy Klosét, Drogbát, Sahát, akik esetleg tűrik a padot, mert kevesek hosszabb távon kezdőnek, de azért még van bennük spiritusz, akkor azt mondom, oké, simán működhet faszán. De az, hogy egy alapvetően többre hivatott valaki stabilan padozzon - na, az sehol se működött hatékonyan. Sehol.
Ezt nagyon jol leirtad, en is pont igy gondolom.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 12:27

Matt009 írta:Samy: Az a szezon boven eleg lenne tole. De jelenleg 4 evebol van joindulattal 1,5 ertekelheto ev. Ez baromi keves. Nekem nem csak jo kepessegu csatar kell elore, hanem aki stabilan hoz egy elfogadhato szintet a jo kepessegei mellett is. Ez alatt meg nem azt ertem, hogy nem fer bele 1-2 gyengebb meccs, hanem azt, hogy a szezon vegen osszesegeben azt mondhassam, hogy tobbe-kevesbe elegedett vagyok Benzemaval. Na mar most ez iden nem volt igy. Nem csak a golok, de jo jatek is hianyzott tole.
aláírom, hogy ez a szezon kevés volt tőle is, de inkább csak magához képest, a többi csatárhoz viszonyítva még ez is jónak mondható teljesítmény
de igazából ha megnézzük, a 11/12-es szezonban kapta meg úgymond a "fix" tagságot, láttuk mi lett belőle, meg ugye azt az évet is a zizu által tanácsolt helyen kezdte el egy fogyóval, idén is azzal kezdte
szóval én nagyon bízom benne, hogy hasonló lesz a forgatókönyv

már írta valaki előttem, hogy ez az év építkezés lesz, és ebbe szerintem bele kell tartozzon az is, hogy megnézzük benzema mire képes a teljes bizalommal

abban viszont egyetértünk, hogy kell egy csatár, csak nekem nem feltétlenül suarez kellene jelen helyzetben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 19., péntek 12:14

Nem vagdalkoznak a nagy világban, hanem nincsenek beszarva attól, hogy egy FÉL(!!!!!) szezont rizikózzanak. Sajnálom, ha neked ez nem világos. Az meg még mindig felfoghatatlan, hogy a világ legjobbját nem veszed figyelembe, mert szélső támadó, de a többi csapatnál még ilyen 1 gólos Welbeck is szóba jöhet. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem kettős mércézünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 19., péntek 12:12

Chelsea - Egyedül Rooney-t akarják, senki mást
Higuaín a B terv a mai hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 19., péntek 12:11

MU. --> Van Persie, Rooney, Chicharito, Welbeck;
Chelsea (most) --> Torres, Ba, Schürrle, Lukaku, (+igazolnának még egy csatárt);
City --> Agüero, Dzeko, Negredo (+ mennek Joveticért);
PSG --> Ibra, Cavani, Lavezzi, stb.
Bayern München (Guardioláig) --> Mandžukić, M. Gómez;
Barca (mostanáig, bár ők eleve más kávéház) --> D. Villa, Alexis Sánchez;
AC Milan --> Balotteli, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Robinho stb.;
Juventus --> Tévez, Llorente, Vucinic, Giovinco, Quagliarella, Matri
Akkor ezt én is kielemzem.

MU - RvP fix csatár volt, Rooney vissza volt vonva, de nem is tetszett neki, távozni akart (végül marad valszeg). Chicha cserének tökéletes, kezdőnek kevés lenne, Welbeck gólimpotens, habár ügyes, illetve ő használható más posztokon. Illetve fontos, hogy az utóbbi kettő simán tűri a padot, onnan beállva is képes és hajlandó bizonyítani, tudván, hogy a következő meccsen megint cserék lesznek.

Chelsea - Egyedül Rooney-t akarják, senki mást. Ha ő jönne, akkor legalább egy csatár távozik, a hírek szerint Ba amúgy is. Lukaku fiatal, ő hajlandó még besorolni Torres mögé. Schürrle pedig nem csatár. Összességében elégedettek lehetnek a tavalyi csatárteljesítményükkel? Nem.

City - remek példa, hasonló a Realhoz, minőségi csatárok voltak tavaly is, mégis folyton ment a sírás, hogy szar a csatárteljesítmény. Kunnak fix a helye, a másik háromból mondjuk Dzeko lesz a kezdő, Negredo duzzogva padozik, nem fog semmit se hozni, Joveticről pedig jövő nyáron azt se fogjuk tudni, hogy hol van. Őszintén: tavaly (és tavalyelőtt) a szezonnak nekivágtak egy Kun, Tévez, Dzeko, Balotelli kvartettel. Kun hozta magát, Tévez leépült, Balotelli abszolút nulla volt, Dzeko pedig letudott két jó hónapot két év alatt. A csatárjáték nem volt extra, pedig abszolút minőségi a névsor. Bravó. Mi lenne, ha utánajárnátok és gondolkoznátok is, nem csak a nevekkel dobálóznátok???

PSG - Ibra és Lavezzi is kezdő volt, mivel Lavezzi nem ék, hanem visszavont csatár/szélső. Cavani jött, Ibra ezért lécelne. Mily' meglepő.

Bayern - Gomez le is lécelt, nem bírta a padozást. Nyilván, hiszen ő többet érdemel a fix cserénél.

Milan - Balotelli és El Sharaawy fix, Pazzini beugrónak oké, többnek nem, Robinho teljesen leépült nullára, Niang meg még gyerek.

Juve - Egész szezonban gyenge volt a csatárjáték, hiába voltak létszámban elegen. Q elmegy, Tévez, Llorente és Vucinic mennek majd két helyre, Matri el lesz felejtve, ahogy korábban Bendtner és Anelka is. Giovinco szintén.

Cserecsatárnak ideális a feltörekvő, fiatal tehetség (a Realnál Morata és Jesé bőven ilyen), illetve a kiöregedőfélben levő vagy alapvetően kezdő csatárnak alkalmatlan valaki. Baromira nem a világklasszis. Ha a Real venne egy Klosét, Drogbát, Sahát, akik esetleg tűrik a padot, mert kevesek hosszabb távon kezdőnek, de azért még van bennük spiritusz, akkor azt mondom, oké, simán működhet faszán. De az, hogy egy alapvetően többre hivatott valaki stabilan padozzon - na, az sehol se működött hatékonyan. Sehol.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 11:57

Az teljesen biztos, hogy nem lesz új Guti, mivel Guti középpályás volt, Morata pedig csatár. :mrgreen: (Bocs, de ezt muszáj volt lecsapni.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Csak,hogy kezdetben Guti csatárként játszott,később vonták vissza támadó középpályássá,majd irányítóvá/mélységi irányítóvá. Ha jól sejtem azután vezényelték hátrább,miután megvettük a brazil Ronaldot. Az előtte szezonban Guti 14 gól lőtt a bajnokságban(talán 2000-2001es szezon,de nem vagyok benne biztos).

Bocsi,de ezt muszáj volt lecsapni :Đ

(De aztán javítsanak ki az okosabbak,ha tévedek...)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ezt nem tudtam. Ha így volt, akkor "Touché, monsieur Pussycat!" :D
Toky, el van nézve! :mrgreen: :agree:
Ezeknek a neveknek kb a harmada nem is csatár
Jól van, látom neked is átjött a dolog! :shifty:
Holt egyertelmu, hogy kell csatar.
Azért látom nem reménytelen a helyzet, mert bizony vannak még itt jó páran (Toky, Anthony, Samy, Matt009 és a többiek a teljesség igénye nélkül) akik értik is amit olvasnak és nem csak vagdalkoznak a vakvilágba!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. július 19., péntek 11:50

Samy: Az a szezon boven eleg lenne tole. De jelenleg 4 evebol van joindulattal 1,5 ertekelheto ev. Ez baromi keves. Nekem nem csak jo kepessegu csatar kell elore, hanem aki stabilan hoz egy elfogadhato szintet a jo kepessegei mellett is. Ez alatt meg nem azt ertem, hogy nem fer bele 1-2 gyengebb meccs, hanem azt, hogy a szezon vegen osszesegeben azt mondhassam, hogy tobbe-kevesbe elegedett vagyok Benzemaval. Na mar most ez iden nem volt igy. Nem csak a golok, de jo jatek is hianyzott tole.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 11:02

Kerlon írta:Olvass vissza egy oldalt aztán világos lesz.
Így már értem :D Nem tudtam kinek szánod ezt a hsz-t az volt baj :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 10:58

Végig is olvastad, amit írtam? Egy-kettő kivételével, de sírnék, ha közülük valaki itt kötne ki.
és ki mondta, hogy ebből a névsorból kell érkeznie valakinek? a kolléga csak példaként hozta fel, hogy más csapatoknál milyen minőség van csatárposzton, meg nálunk milyen van benzemával és moratával
nem értem mit nem lehet ezen felfogni
Mikor o volt a stabil kezdo, nem robbant be.
ha már az a szezon sem elég jó tőle, akkor már tényleg elképzelni sem tudom milyen csatárt vártok oda előre
veszett nagy puffanások meg meglepődések lesznek még itt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. július 19., péntek 10:54

Neeeeeeee :'( :'( :'( :'(
Ügynöke szerint Gonzalo Higuaín vissza fogja utasítani az Arsenal és a Chelsea ajánlatát is, és korábbi távozási szándéka ellenére marad a Raal Madrid csapatában. Úgy látszik, Carlo Ancelotti, az új tréner meggyőzte az argentin csatárt a maradásról.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég