Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 0:00

Savant írta:Ez a bizarr. :mrgreen:
Lehet tényleg így van. :mrgreen: Meg kéne kérdezni Bajner Bálintot. :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:58

beckham96 írta:Most olvasom, hogy Mou szerint még behozható. Én ebben azért annyira biztos nem vagyok, mint Ő (sajnos). Szeretnék annyira magabiztos lenni, de már a meccs előtt is féltem, hát még most...
persze, ha dortmund ha nem esik at a lo tuloldalara(erre Klopp garancia), akkor min. 1 golt tuti szerznek idegenben is. Raadasul Leva ezzel a 4 goljaval nagyon feljott a listan akar meg CR-t is befoghatja. Tuti oda teszik magukat is idegenben.
Milyen jo lesz, h ujra egyutt lehet a Londonban tanulo gyerekeivel. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 24., szerda 23:58

Itt nem csak Mou baszta el, hanem az EGÉSZ CSAPAT! Nincs mit szépíteni... nem mindenért, mindig az edzőt kell okolni. Amúgy én bevallom, nem vagyok olyan nagyon sok ideje Real-drukker (szerintem a 11 év nem sok idő), de azt észrevettem, hogy mindig az kell aki nincs és mindig az a szar aki itt van...
Voltak hozzáállás beli problémák a játékosoknál az tény.
De a taktika amivel kimentünk az ki hibája?
Az hogy Khedira kezdő játékos már 3 éve?
4 szünet nélküli szezon után Xabi Alonso, ki gondolta volna hogy nem 100%-os, de mégis ő az egyetlen középpályásunk, az ki hibája?
Az hogy Higuain kezdő egy évenkénti 1 gólos Bl gól átlaggal?
Kakától még mi a büdös lóf :cens: aszt vár még Mourinho?
Az hogy 5 perc után látni lehetett, hogy a dortmund 6x-jobb, arra mit reagált Mourinho? Megsúgom, hogy semmit.
Egyetlen szerencsénk volt, hogy a Dortmund valamiért visszaállt 1-0nál, pedig simán vághattak volna 3at az első félidőben, Mourinho úgyse reagált volna semmit.

Amúgy jó munkát végez itt az edző bá, tisztelhetjük is :agree:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:54

Sierra írta:
Igen, pont ezt említettem meg a múltkor, hogy olyan érzésem van a Dortmunddal kapcsolatban, mintha egy nagy család lenne. Olyan bensőséges lehet a légkör, évek óta együtt van ez a kezdő, szerintem mindent tudnak egymásról a játékosok, és az edző iszonyat jól kezeli az öltözőt. Meg is lett az eredménye.
ha nem mi mennenk tovabb, akkor inkabb ok mint a bayern. Meg mindig szimpatikusabbak naluk, meg ha le is alaztak minket.



mas, sokan mondtak, h pepet el kell adni szerintem azert ne tegyuk. Teny, h nem ez volt elete meccse es meg finom voltam, de inkabb maradjon 3. szamunak mint Albiol vagy hozzunk vki meg hitvanyabbat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. április 24., szerda 23:52

Sierra írta:
numberone1 írta:Dehat lehet, h megis, mert ott volt ez a Gotze dolog es megsem zavarta meg oket fejben. Bezzeg nalunk. :roll:
Igen, pont ezt említettem meg a múltkor, hogy olyan érzésem van a Dortmunddal kapcsolatban, mintha egy nagy család lenne. Olyan bensőséges lehet a légkör, évek óta együtt van ez a kezdő, szerintem mindent tudnak egymásról a játékosok, és az edző iszonyat jól kezeli az öltözőt. Meg is lett az eredménye.
Ez a bizarr. :mrgreen:
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 24., szerda 23:52

Most olvasom, hogy Mou szerint még behozható. Én ebben azért annyira biztos nem vagyok, mint Ő (sajnos). Szeretnék annyira magabiztos lenni, de már a meccs előtt is féltem, hát még most...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:50

realbeckham írta:
Szarabbak vagyunk, mint a Malaga :lol:
:lol: :lol: nagyon talalo
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 24., szerda 23:50

numberone1 írta:Dehat lehet, h megis, mert ott volt ez a Gotze dolog es megsem zavarta meg oket fejben. Bezzeg nalunk. :roll:
Igen, pont ezt említettem meg a múltkor, hogy olyan érzésem van a Dortmunddal kapcsolatban, mintha egy nagy család lenne. Olyan bensőséges lehet a légkör, évek óta együtt van ez a kezdő, szerintem mindent tudnak egymásról a játékosok, és az edző iszonyat jól kezeli az öltözőt. Meg is lett az eredménye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2013. április 24., szerda 23:51-kor.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 24., szerda 23:48

Demes írta:Muci kérdés.
Szerinted ezt a meccset, nem Mourinho baszta el, hanem a játékoskeretünk rosszabb és csoda lett volna ha sikerül elverni a dortmundot?
Itt nem csak Mou baszta el, hanem az EGÉSZ CSAPAT! Nincs mit szépíteni... nem mindenért, mindig az edzőt kell okolni. Amúgy én bevallom, nem vagyok olyan nagyon sok ideje Real-drukker (szerintem a 11 év nem sok idő), de azt észrevettem, hogy mindig az kell aki nincs és mindig az a szar aki itt van...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:48

Sierra írta:
Ennyi... Nem akkora spílerek azért. Ez a keret simán van olyan erős, mint a Dortmundé, sőt, ha a fejekben rend lenne és szervezetten működtek volna, biztos, hogy nem kapunk ki.
Nem ennyivel jobb ez a Dortmund, jók ez tény, de nem ennyivel. Mi voltunk szarok. És ez csakis Mourinho sara.

errol szol az egesz. Ugy nem lehet felkesziteni jatekosokat, h kozben mar Londonban jarsz. Dehat lehet, h megis, mert ott volt ez a Gotze dolog es megsem zavarta meg oket fejben. Bezzeg nalunk. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 24., szerda 23:47

Visszatérve hehe eszmefuttatásához, annyit fűznék hozzá, hogy hehe elvárásai a 90-es években (meg 2000-es évek elején) helytálltak volna, ma viszont már nem. Ilyen foci nem lesz egy darabig amit te akarsz, főleg ha folytatódik ez az irányzat, ami jelenleg érvényesül. Szóval erről nyugodtan lemondhatsz szerintem.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 24., szerda 23:47

Ha nekem tavaly, vagy tavaly előtt, valaki azt mondja nekem, hogy hamarosan a Németek uralják európát én kiröhögöm a :cens: omba, látva ezt a történelmi Barcát, illetve minket, egy Mou-val a kispadon stb....

Bayern München 4 - Barcelona 0

Borussia Dortmund 4 - Real Madrid 1

Szarabbak vagyunk, mint a Malaga :lol:

Ez menyire hihetetlen és bizarr. Egyszerűen felfoghatatlan :lol: . Mindkét visszavágót természetesen megnézem, sőt reménykedem majd egy 3:0-ban :-) Ne savazzatok ez miatt. Miért ne tenném? Láttunk már ilyet. Aki meg azt mondja itt, vagy írja, hogy nem nézi, mert "mazohistaság", meg minek, meg az életbe nem juthatunk tovább, az is ugyanúgy fog a tv elé ülni, és úgy mint én, reménykedni fog... Nem is lenne Madridista, ha nem tenné. A közönségtől kell majd a hangorkán 90+ percig folyamatosan, és letámadás. Nem nagy dolog, a Dortmund is ezt csinálta. Ha ki is esünk, essünk így ki. Igen, tudom, baromira leegyszerűsítve látom a dolgokat és hülyeség, szar vagyok, de leszarom. Optimista csak lehetek, mert hogy itt a 70% nem az, és nem a mai meccs miatt, hanem úgy kb. állandóan. Rohadtul nem lehetetlen dolog továbbmenni, csak meg kell halni a pályán. Nem lustán, félgőzzel ívelgetni. Úgy kell, mint a City ellen, hátrányban, vagy tavaly a Bayern elleni vvágón az első 20 percben. Neki esni.
Német-Német BL döntőt viszont fix, hogy nem nézek meg. Csak az összefoglalót. Jó éjt :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 24., szerda 23:46

a problema nagyon egyszeru.

mourinho ezt a csapatot a barca ellen epitette fel. azt hitte ez eleg, erre jon ket nemet csapat, es osszevissza veri a 2 spanyol gigaszt. :salute:

itt az ideje annak, hogy a nyar vegen elmenjen, vegleg, orokre.

remelem perez mar most telefonalgat a jovo evi edzot keresve.
12

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. április 24., szerda 23:45

Volt vitánk?

Am. én is, mint gondolom a 99% a jelenlévőknek a Madridnak akarja(juk) a legjobbat. Hogy ez milyen játékosokkal és milyen edzővel lehetséges... arról maximum találgatni tudunk. Csak jó lenne a realitás talaján mozogni és nem elérhető, nem kivitelezhető dolgokat meg elfelejteni, amit pl hehe is írt. A Madridnál nincs olyan, hogy robbantás. Egy elit focicsapatnál nem létezik ilyen. Max ha kiesik a ligából bunda miatt. Ugye. :D
Sokat tudnék írni még erről, de nem akarok.

Nyáron biztos, hogy több játékos távozni fog és páran jönnek is. 1 btb kell a kápéra, ez világos. Ha már Casemironak kell beállnia mert nincs ember a posztra... az gáz. Vidalnak nagyon, nagyon örülnék. Esetleg Wilshere. De jóval inkább Vidal. Utánuk még talán Pogba és csak utánuk esetlegesen Verratti... én benne nem látok annyit mint itt egyesek. Támadóra szükségünk van ez egyértelmű, Higuain és Benzema is olyan halvány mint soha... Falcao vagy Cavani. Szerintem. De Agüerotól sem sírnám el magam. És ezen a 2, esetleg 3 emberen kívül én egyedül egy támadó kpt hoznék, aki a Reus gyerek lenne. Aztán akkor fasán le lenne kopasztva a dortmund támadóalakzata :DDDDD De viccet félretolva: nagyon nagy zsugás. És még mekkora lesz. NEM ez alapján a párharc alapján.
Hogy ki menjen az más tészta... Én nem csinálok listát mint egyesek. Nem tudom ki az, akin az látszik hogy baromira nem fejlődőképes vagy nagyban tojja le a dolgokat.
Nagyban függnek a dolgok attól is, hogy elkezdjük-e építeni az Alonso nélküli Madridot... mert ha igen akkor ennek több játékos is áldozatul eshet adott esetben. Nem a régi az öreg és már nem is lesz az, sajnos. Következő idényben erősen a pad felé kéne tolni a szőrös arcát. Ha meg nincs.... akkor nem játszhatunk úgy, mintha lenne. Nincs olyan ember a piacon aki azon a poszton nyomja és arra képes, amire ő. Ennyi.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 24., szerda 23:44

Muci kérdés.
Szerinted ezt a meccset, nem Mourinho baszta el, hanem a játékoskeretünk rosszabb és csoda lett volna ha sikerül elverni a dortmundot?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 24., szerda 23:41

___Samy___ írta:
ha egyszer valaki jobb akkor most mi van? El kell viselni.
ennyivel már pedig nem jobbak, max annyival amit a csoportmeccseken játszottunk velük
josé taktikailag és felfogásban ismét felsült klopp ellen, mert nem képes tanulni a hibáiból
ráadásul úgy, hogy ettől jobban már nem nagyon tudtak volna kedvezni a körülmények
Ennyi... Nem akkora spílerek azért. Ez a keret simán van olyan erős, mint a Dortmundé, sőt, ha a fejekben rend lenne és szervezetten működtek volna, biztos, hogy nem kapunk ki.
Nem ennyivel jobb ez a Dortmund, jók ez tény, de nem ennyivel. Mi voltunk szarok. És ez csakis Mourinho sara.
Ha igaz a hir, akkor jovore mar Chelsea forumra is regelhetsz.
:lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 24., szerda 23:41

Milyen kedvező körülmények? Mivan? Ezt most nem értem... 3x játszottunk velük, 3x jobbak is voltak. Ennyi.
pont ez, hogy már játszottunk velük az idén 2-szer, nem ismeretlen a szisztémájuk josénak
most nem utólagosan, de a sorsoláskor mindenki őket várta, mert ebből a 4-esből talán ők tűntek a legjobban verhetőnek, ráadásul a második meccset játszhatjuk hazai pályán
a napokban bejelentik, hogy götze eligazol a bayernbe, meg állítólag mourinho már 2 hete erre a meccsre készül, mert meg van rá a lehetősége
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 24., szerda 23:41

numberone1 írta:
beckham96 írta:
Még mindig nem értitek. Nem istenítem, hanem ELISMEREM! Itt ennyi tellett tőle és csak magamat tudom ismételni, szerintem senki más nem tudná legyőzni ezt a Dortmundot CSAK a bajorok... ha egyszer valaki jobb akkor most mi van? El kell viselni.
ha vki jobb az klopp es nem a csapat. Jo van par jatekosuk akik jobbak, de ez is Jose hibaja, mert o hozta oket.
Ha igaz a hir, akkor jovore mar Chelsea forumra is regelhetsz.
Köszönöm abból nem kérek. 11 éve CSAK a Realnak szurkolok... nem vagyok divatszurkoló, egyszerűen nem értem miért baj az, ha elismerek és csodálok egy embert?! SAF iránt is így érzek mégsem vagyok a UTD fórumán...

És csak jelezném, hogy megint nem én kötöttem belétek... de persze úgy is leszarjátok, a lényeg, hogy itt mindenki megy egy vélemény után.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. április 24., szerda 23:39

Rövid értékelés:
A részünkről Lopez, Varane és Ronaldo, Modric aki hozta, amit tud. Pepenek nem tett jót a padoztatás, Ramos meg nem jobbhátvéd. Khedirat eddig se tartottam semmire, viszont Xabi hihetetlenül pontatlan volt. Özilre a szót is kár pocsékolni, ahogy Higuainra. Di Maria maradt volna az asszonnyal, akkor fent maradt volna Modric a pályán.

Elnyomtak, lefutottak, kipasszoltak minket és semmi ellenszerünk nem volt.. Visszavágón sincs értelme még csak reménykedni sem, ez a csapat nem képes ilyen hátrányból fordítani, még felállni sem. Az a baj, hogy a probléma forrását viszont nem tudom. Ezt a felállást gyakoroltuk be mióta itt van José, egyértelmű, hogy nem változtat rajta, mivel máshogy soha nem játszottunk, vagyis egyszer.. Akkor kaptunk egy 5öst a Barcától.

Az a problémám, hogy ha megy is Mourinho, akkor egy Ancelotti, Wenger nem elérhető, 100%-ra veszem, hogy ebben az esetben Benitez lesz az opció. (amiből én köszönöm, de nem kérek..)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:36

beckham96 írta:
Még mindig nem értitek. Nem istenítem, hanem ELISMEREM! Itt ennyi tellett tőle és csak magamat tudom ismételni, szerintem senki más nem tudná legyőzni ezt a Dortmundot CSAK a bajorok... ha egyszer valaki jobb akkor most mi van? El kell viselni.
ha vki jobb az klopp es nem a csapat. Jo van par jatekosuk akik jobbak, de ez is Jose hibaja, mert o hozta oket.
Ha igaz a hir, akkor jovore mar Chelsea forumra is regelhetsz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég