Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. április 2., szombat 23:58

Hány labdát szerzett, és mennyit a többiek, kíváncsi lennék egy ilyen statisztikára, nem a leglátványosabb, legtechnikásabb játékosunk, de a leghasznosabb volt ma is, le a kalappal. :salute:
Nagy húzás volt. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 2., szombat 23:57

ja még annyi, hogy a rabonás passza sem volt semmi, nem ilyen rövid fiszfasz 1-2 méteres passz volt, hanem rendesen kidobta a szélre indításba.

nyilván nem ismételték. :| :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 2., szombat 23:08

mom

nincs miről beszélni

középhátvédet is lehozza, easy :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 24., csütörtök 8:37

Amikor Casemiro kezdett:

• 5 Games
• 5 Wins
• 0 Draws
• 0 Losses
• 18 Goals
• 3 Allowed
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 22., kedd 20:09

Még a végén megkövetem magam! Írtam, hogy azért folyamatosan nem akarom kezdőként látni, főleg nem nagy csapatok ellen. De pláne így, hogy Isco/James egyelőre kuka, szükségünk van rá, mint egy falat kenyérre! Jöhet a Barca ellen is, ha ott is ezt hozza, akkor... :salute:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. március 21., hétfő 11:25

Meglepoen nagyobb stabilitast ad a csapatnak, mint vartam. Sokat fejlodott, es nagyon kellemetlen ellenfel lehet. Eddig tetszik amit muvel, barca ellen kiderul mennyire lesz eleg a lassusaga.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. március 21., hétfő 11:02

Ónó írta:Kis Grofo és Kim dzsongun közös gyereke
:mrgreen:

Nagyon tetszett a srác játéka/hozzáállása tegnap is, mehet a kezdőbe a Barcelona ellen is.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. március 20., vasárnap 21:21

Kis Grofo és Kim dzsongun közös gyereke ma is jól tolja. Remélem marad, ha képes fejlődni tölem lehet a középpálya alapja. De ehhez kell egy komolyabb szint lépés. Portoban sikerült,zidane kezei alatt is összejöhet.
Ma stabilitást ad, kroos is feljavult ma, így h kevesebbet kell visszajárnia, bár ez nagyban Bale érdeme is.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 20., vasárnap 21:11

élete a labdaszerzés a csávónak, full fanatikus. nagyon bírom. ha kell nyalja a füvet, de azt a kibaszott labdát akkor is megakarja szerezni. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 20., vasárnap 10:18

palesz77 írta:Casemiro 2015/2016 | The Beast | Crazy Skills - mr bundesteam

Párotokat gondolom érdekel.. :) A hosszú labdái kegyetlen jók, sajnálhatjátok, hogy fejben kicsit lassabb az elvártnál, különben tökéletes láncszem lenne a mostani gépezetetekbe is.
Nem, a hosszú labdái néha kegyetlen jók néha meg fogom a fejemet. Legutóbbi meccseken konkrétan borzalmasan ívelt. Amúgy ja, két szinttel gyorsabb lenne, akkor tökéletes lenne. Elég agresszív, jól szerel, jól fejel csak fejben kicsit késik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. március 20., vasárnap 10:03

Casemiro 2015/2016 | The Beast | Crazy Skills - mr bundesteam

Párotokat gondolom érdekel.. :) A hosszú labdái kegyetlen jók, sajnálhatjátok, hogy fejben kicsit lassabb az elvártnál, különben tökéletes láncszem lenne a mostani gépezetetekbe is.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 11., péntek 17:39

numberone1 írta:
M1Ö írta:
ááá... Az azért elég meredek lenne. Tegnap is volt 2 olyan elvesztett labdája amiből simán gól lehetett volna, ha nem a Roma 3masa viszi a kapura. Összességében tetszett amúgy, de volt 1-2 életveszélyes megoldása, ami akár a továbbjutásba is kerülhetett volna. A másik meg amitől féltem... Kroos gyengébb ha egyel kimegy balra.
Durva elvesztett labdaja, Kroosnak, Modricnak is van eleg iden.

Nem mondom, h mostantol kezdo legyen...de en is megneznem vmi erosebb ellenfel ellen.

Azzal egyertek, h Kroos tegnap elorebb jobb volt, mint amit mutat a vedelem elott...Isco idei teljesitmenyenel szerintem jobb volt a tegnapi. Szerintem csak rotalja Zizou ezt az 5 kp-t, rosszul nem jarhat.

Olyan azért nem nagyon, amiből közvetlen gólhelyzet következik, Casemironak meg volt hirtelen 2 is, egy meccsen. Egyébként meg egyet értek mindenkivel, hogy tökéletesen lehet rotálni. Csak könyörgök ne legyen kezdő komoly téttel bíró meccsen, ahol ráadásul erős is az ellenfél és minden hibát könyörtelenül kihasznál, meg pörög mint az állat. :) :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. március 9., szerda 20:40

M1Ö írta:
ááá... Az azért elég meredek lenne. Tegnap is volt 2 olyan elvesztett labdája amiből simán gól lehetett volna, ha nem a Roma 3masa viszi a kapura. Összességében tetszett amúgy, de volt 1-2 életveszélyes megoldása, ami akár a továbbjutásba is kerülhetett volna. A másik meg amitől féltem... Kroos gyengébb ha egyel kimegy balra.
Durva elvesztett labdaja, Kroosnak, Modricnak is van eleg iden.

Nem mondom, h mostantol kezdo legyen...de en is megneznem vmi erosebb ellenfel ellen.

Azzal egyertek, h Kroos tegnap elorebb jobb volt, mint amit mutat a vedelem elott...Isco idei teljesitmenyenel szerintem jobb volt a tegnapi. Szerintem csak rotalja Zizou ezt az 5 kp-t, rosszul nem jarhat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 9., szerda 20:08

Ja, Kovacicot meg lehetne nézni ott. Casemiro remek kiegészítő ember lehet, mint Lucas. De hosszú távú problémákat nem old meg. Ez nem számonkérés, mert kellenek az ilyen játékosok is.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 9., szerda 19:02

Szerintem továbbra is kevés a kezdőhöz, viszont jó kiegészítője annak. Viszont az jól látszik, hogy Kroosnak sokkal jobban fekszik, ha nem leghátul kell játszania a középpályán, szóval a nyáron oda kell egy felturbózott Casemirot találni. Esetleg megnézni Kovacicot leghátul, aki állítása szerint is ott szeret játszani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 9., szerda 18:41

Toti írta:remélem komoly csapat ellen is ott lesz a kezdőben, legyen az barca vagy egy esetleges bikább ellenfél a negyeddöntőben.
ááá... Az azért elég meredek lenne. Tegnap is volt 2 olyan elvesztett labdája amiből simán gól lehetett volna, ha nem a Roma 3masa viszi a kapura. Összességében tetszett amúgy, de volt 1-2 életveszélyes megoldása, ami akár a továbbjutásba is kerülhetett volna. A másik meg amitől féltem... Kroos gyengébb ha egyel kimegy balra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 9., szerda 8:37

Toti írta:sztem megint jó meccset hozott, oké voltak bután eladott labdái, de ez a pokróc stílus, mikor a félpályánál a vonal mellett fekve is megpróbál még szerelni és sikerül is neki.. ez kell, ezt kroos nem csinálja meg, modric igen, de ő más kategória, ő az agyunk. azzal, hogy azt írtam, hogy kroos nem csinálja, nem azt mondom, hogy nem kell a német a csapatba, csak egy tény volt. de kicsit álmos mostanában a német, de mint korábban is mondtam, ő a labdarúgás kimi raikkonene. :mrgreen:

visszatérve a brazilra, remélem komoly csapat ellen is ott lesz a kezdőben, legyen az barca vagy egy esetleges bikább ellenfél a negyeddöntőben.
Nekem is tetszett. jó, volt egy-két hülyesége, de amit Toti is írt: "de ez a pokróc stílus, mikor a félpályánál a vonal mellett fekve is megpróbál még szerelni és sikerül is neki" ez tetszett. Kroos is jó volt, de néha felkúrt. Pl. amikor totyogott 5-tel, aztán hátulról utolérték és ment a kontra.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. március 9., szerda 8:31

sztem megint jó meccset hozott, oké voltak bután eladott labdái, de ez a pokróc stílus, mikor a félpályánál a vonal mellett fekve is megpróbál még szerelni és sikerül is neki.. ez kell, ezt kroos nem csinálja meg, modric igen, de ő más kategória, ő az agyunk. azzal, hogy azt írtam, hogy kroos nem csinálja, nem azt mondom, hogy nem kell a német a csapatba, csak egy tény volt. de kicsit álmos mostanában a német, de mint korábban is mondtam, ő a labdarúgás kimi raikkonene. :mrgreen:

visszatérve a brazilra, remélem komoly csapat ellen is ott lesz a kezdőben, legyen az barca vagy egy esetleges bikább ellenfél a negyeddöntőben.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. március 9., szerda 8:03

Nem jatszik rosszul, de a loveseket elfelejthetne. Minden meccsen probalkozik tobbszor is, hetvegen meg 50-rol is raszurta :mrgreen: Illetve nagyon buta labdavesztesei, elpasszolt labdai vannak, amik azon a poszton eleg vegzetesek lehetnek, foleg a BL-ben.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. március 7., hétfő 20:10

Kerlon írta: Casemiroból már nem lesz Essien. :mrgreen:
Jaj, végig se olvastam a kommentet, annyira be kellett őt írnom. :mrgreen:

Hát, nem lesz, de nagyon másból se. Olyan, amit ő hozott a top pár évében, nem igen volt korábban sem.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég