Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 10:37

tudjátok miért ZZ??????? MERT ZIDANE A ZISTEN BAZMEG :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2016. április 3., vasárnap 10:37

Borzalmas a sport tv, legalább egy ilyen meccset adnának elő profin.. :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 3., vasárnap 10:19

énn nem szoktam a stúdiót nézni. mindig megy a mute. de a meccs végén kíváncsi voltam mivel jön elő az a két jómadár. harsányi hozta azt amit elvártam, teljesen vakon van a csávó. azt mondja hadd gratuláljak kroosnak mert azt a labdát ráakarta lőni nem pedig beadni. szerencsére a többiek kicsit jobban konyítanak ehhez a sporthoz úgyhogy még a vincze ottó is mondta hogy ez bizony beadás akart lenni mert a kapura még cska rá sem nézett.. a hosszún kereste roncit. jobban utálom azt a harsányit mint a vinczét.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. április 3., vasárnap 10:10

Ami még Zizunak hatalmas piros pont, hogy amikor idejött, az első alkalommal kijelentette, hogy a béka segge alatt van a csapat, a játékosok erőnléte. Hosszú hetekig nyomatták az erőnléti edzéseket, aminek szerintem megvolt a hatása. Emberhátrányban, a meccs végén is úgy mentek, mintha most kezdődött volna a meccs, a Barcán pedig látszódott a fáradtság úgyis, hogy a középpályájuk egy percet nem játszott a válogatott szünet alatt.

Sajnos a sporttv-t néztem... végig azon szurkoltam, hogy Vincze Ottót hátha leveri valaki, sajnos ez nem következett be.. Úgy adja elő magát, mint valami hatalmas sztárszakértő. A legdurvább az volt, amikor a félidei elemzésnél szapulta a Real középpályáját, hogy mennyire távolt vannak a védőktől és, hogy ez mekkora hiba. Erre a meccs végén benyomja, hogy hatalmas taktikai húzás volt ez Zidane-tól és ezzel nyertünk meccset. Szakértő.. Az.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 3., vasárnap 10:00

Első 20 perc tragédia volt. Ott az volt az érzés, hogy tele van a gatya, egy értelmes passz nem volt. Szerencsére a Barca nem pörgött annyira fel, mert ha ott találnak egy korai gólt szerintem vége is lett volna a meccsnek. Ramos tragédia. Az, hogy egy védőnek van 1-2 keményebb belépője az oké, de az, hogy 3-4 sárgalapos megmozdulása van, az már nem. Mondjuk az első sárgát nem érdemelte meg, csk-nak azonnal sárgát adni reklamálásért nem igazán szoktak, főleg nem a 10. percben.
Negatívumokról ennyit. Második félidő már tetszett. Egyesével kár elemezni a játékosokat, mindenki odatette magát és a magáét. Balet sajnálom, jót tett volna neki az a gól, főleg, hogy teljesen szabályos volt. Jesé is remélhetőleg így fog beszállni a hátralévő meccseken.
Két meccsen nem tudom, hogy sikerülne e megfogni ezt a Barcát, jobban örülnék, ha Atletico vagy bárki más végezné el ezt a feladatot helyettünk vagy, ha nekünk kell, akkor a döntőben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 8:50

ziro4vr írta:
Kerlon írta: 100%zomborista
Borulj a keblemre ÍKerlon, egyek cfGÍUNK.
Ittam én, a második felest láttam csak. Akkor nem igazán érződött, hogy ez a nagy Barca. Keylor fogott egy Messi lövést meg Pepe maradt le Piquerol... Örömteli, hogy hátrányból álltunk fel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 5:15

Varom a Zizou memeket. :mrgreen:

Nekem az tetszett Zizouban, h hatranyban(es ember hatranyban is) nem latszott az arcan a paniknak semmi jele...ideges is talan akkor volt, amikor Bale goljat nem adtak meg. LE meg ugralt, meg ordibalt minden kemeny beleponel. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 3., vasárnap 2:47

sebydani írta: CR hozza mellé a szokásos gólját nyerünk 1-2-re, a Barca elveszíti 2-3 hétre a csúcsformát mi pedig még a bajnokságot is húzzuk a BL mellé. Szép napot mindenkinek :mrgreen:
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
Privibe lottószámokat árulok. :shutup:
Hala Madrid :sziv: Végre megmutattuk mi a helyzet ott Spanyolországban,kurva büszke vagyok a csapatra. Zizou az oldalvonal mellett is akkora lesz mint a pályán. A legnagyobb (remélhetőleg) :sziv: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!madárbarca.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 3., vasárnap 0:44

___Samy___ írta:. Mert az hogy hajt, az nagyon nem elég. Isco a védekezésnél szervezetlen, nem érzi hová kell mozogni, mikor kell fellépni a támadóra, milyen sávokat kell zárni. Ma meg erre volt nagy szükség, és Kroos hiába volt kuka, ő még így is jobb ebben.

Áhá, szóval Khedira kéne ide :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 3., vasárnap 0:42

Kroos nem lóg ki lefelé még nálam se,mert ehhez a maihoz egy csapat kellett pár extrával,de függetlenül ettől mehet isten hírével nyáron,nála ott lehetne sokkal hasznosabb játékos is..Nem oszt nem szoroz..
Nagyon durván megéreznénk a hiányát. Maradjunk ennyiben, ez úgyis akkor fog kiderülni, ha leszünk akkor pancserek, hogy eladjuk... Kell a csapatba.
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 0:28

Ezt így kijelenti akkor lenne mérvadó, ha Casemiro úgy lenne a pályán, ha előtte továbbra is egy Isco virgonckodna. De a brazil csapatba kerülésével gyakorlatilag Isco párhuzamosan ki is került a csapatból, és Kroos lépett a helyére. Így én kategorikusan nem jelenteném azt ki, hogy csakis Casemiro miatt lett stabilabb a kp, miközben egy kolonc is kikerült a hármasból. Nem azt mondom, hogy a brazil nem vált be, mert nagyon jól játszik, meg kell is ő oda, de Isconak is ki kellett kerülnie a kezdőből, hogy ez így megvalósulhasson.

Kroost ma én is levettem volna Iscoért cserébe, de egyáltalán nem biztos, hogy jobban jártunk volna. Mert az hogy hajt, az nagyon nem elég. Isco a védekezésnél szervezetlen, nem érzi hová kell mozogni, mikor kell fellépni a támadóra, milyen sávokat kell zárni. Ma meg erre volt nagy szükség, és Kroos hiába volt kuka, ő még így is jobb ebben.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 0:21

___Samy___ írta:

És bár Kroos hiába volt ma ótvarfos, még így is hasznosabb a csapat számára, mint Isco. Nem véletlenül nem bontotta meg a kp-t a két fentebb említett úriember miatt ZZ.
Maradjuk annyiban, h azt mar nem tudjuk meg, ha egy Isco-Kroos csere vegbe ment volna a szunetben. Mert emegerdemelte volna, es biztos vagyok benne, h Isco is hajtott volna. De nem is ez a lenyeg, ha nem a vita ami volt, h egy ember nem adhat sokat hat rengeteget.
KKroos idei teljesitmenye alapjan akar ott ulhetne Iscoval es Jamessel a padon ugyanugy...es ezt nem rosszbol, de iszonyuan lassu es mar fejben is nagyon lassu. Ha meg pontatlan is lesz mellette...szerintem mar nem beszelhetunk top 3-rol az o eseteben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 3., vasárnap 0:17

___Samy___ írta:
Ja es ugye mennyit szamit egy ember az az a vkp szerepe.
Vagy, hogy Isco meg James kikerült végre a képből. Nyilván Casemiro is dob az összképen, nem is kicsit, de azért az lényeges dolog, hogy olyan emberek játszanak a középpályán akiknek hasznát is veszed.

És bár Kroos hiába volt ma ótvarfos, még így is hasznosabb a csapat számára, mint Isco. Nem véletlenül nem bontotta meg a kp-t a két fentebb említett úriember miatt ZZ.
Ősszel nagyon látszott egy vkp hiánya. Egy olyan emberé, akinek a fő erőssége az ellenfél támadásainak megakasztása. Ezt nem lehet egy Barca ellen csapatvédekezéssel megoldani pl. Itt oda kell lépni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 3., vasárnap 0:16

rashidm írta:
Toti írta:guti is aktivizálta magát twitteren :mrgreen: :-*
Mit írt? :mrgreen:
már alapból, meccs közben is aktív volt, aztán most osztogatja meg az ünneplős képeket, meg írt valami olyasmit, hogy "nem bírnak velünk, 10 ember ellenére sem, a parancsok gólt lőtt!" :D :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 3., vasárnap 0:14

Toti írta:guti is aktivizálta magát twitteren :mrgreen: :-*
Mit írt? :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 0:11

Ja es ugye mennyit szamit egy ember az az a vkp szerepe.
Vagy, hogy Isco meg James kikerült végre a képből. Nyilván Casemiro is dob az összképen, nem is kicsit, de azért az lényeges dolog, hogy olyan emberek játszanak a középpályán akiknek hasznát is veszed.

És bár Kroos hiába volt ma ótvarfos, még így is hasznosabb a csapat számára, mint Isco. Nem véletlenül nem bontotta meg a kp-t a két fentebb említett úriember miatt ZZ.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 3., vasárnap 0:11

guti is aktivizálta magát twitteren :mrgreen: :-*
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 3., vasárnap 0:10

Nálam ma Casemiro,Gareth és Keylor a mom,de mindenki hozzátudott tenni,most Benzema mezőnyben szerintem gyengébb volt,de viszont lőtt egy csodás gólt,ugyanez Ronaldo.
Kroos nem lóg ki lefelé még nálam se,mert ehhez a maihoz egy csapat kellett pár extrával,de függetlenül ettől mehet isten hírével nyáron,nála ott lehetne sokkal hasznosabb játékos is..Nem oszt nem szoroz..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 0:08

A kirúgásnál nincs les. Nincs játékban a labda, ugyan olyan, mint a bedobás.
Ok, igy mar ertheto, h nem volt les. Nem figyeltem,h kapus kirugas volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 3., vasárnap 0:06

lestat írta: Benzema nagy volt ma is...rengeteg labdat megtartott...
Mondjuk ezt én pont nem így láttam. Szegénynek a gólig ha 2 jobbacska megmozdulása volt, akkor lehet sokat mondok. A többit adom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég