Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. április 3., vasárnap 13:18

Most komolyan Suarez nem volt lesen tegnap ? Facebookon arról megy a vita, hogy kapus kirúgásnál nincs les, erről eddig nem hallottam.
http://www.fifa.com/mm/document/afdevel ... _47383.pdf
3. oldal

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 13:15

___Samy___ írta:Igazából akkor is csak az akarata volt meg javarészt, úgy Istenigazából nem volt akkor sem olyan jó. Bár inkább azt az Iscot látnám idén, mint a mostanit.
Az mindegy, h-h oldotta meg, de megoldotta. Stabilak voltunk, bár ott Kroos jobb formája is közre játszott.
De hány és hány olyan meccs volt, hogy Marcelo fent ragadt és Isco az alapvonalnál szerelt helyette?
Azt az Iscot kéne valahogy visszahozni és akkor megfogtuk az Isten lábát, mert nagyon úgy látszik, hogy Casemiro is robbant. Plusz ott van Kovacic is, Kroos is alakul, Modric meg Modric.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 13:12

Igazából akkor is csak az akarata volt meg javarészt, úgy Istenigazából nem volt akkor sem olyan jó. Bár inkább azt az Iscot látnám idén, mint a mostanit.

Azzal meg nem megyünk semmire, hogy tavaly milyen volt. Láthattuk a reakcióját a múltkori csere után, nem véletlenül van azóta jegelve.
Tavaly meg mindenki nézett, hogy tkp-ból kkp lett és e mellé milyen munkát letesz.
Igen, mert piszok mód tepert. Isco mindig is ezzel kompenzálta nálunk a védekezésbeli képességének hiányát. Idén meg úgy látszik ez is elszállt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 13:12

morientes írta:Nem felejtette el senki,de kit èrdekel hogy tavaly milyen volt?
Az a fontos hogy az idèn milyen.Sz**.
Nem lehet megèlni a multbol senkinek.
Persze, ez így van! Csak hirtelen közellenség lett és senki nem sajnálná ha eladnánk. :roll:
Ezzel nem védeni akartam, csak Samy írta, hogy nem tud védekezni, mert nem érzi, hogy hova kell helyezkedni meg ilyesmi. Tavaly meg mindenki nézett, hogy tkp-ból kkp lett és e mellé milyen munkát letesz. Az idei szezonja viszont tényleg borzalom, nem vita tárgya.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 13:05

Samy-nek még pluszba: Elszomorít, hogy elfelejtetted/elfelejtettétek, hogy tavaly, mikor formában volt Isco, akkor mennyit gürizett Marcelo helyett és visszazárt a helyére. Mindezt jól.
Nem felejtette el senki,de kit èrdekel hogy tavaly milyen volt?
Az a fontos hogy az idèn milyen.Sz**.
Nem lehet megèlni a multbol senkinek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 12:52

morientes írta:Hadd kèrdjem már meg,Modric mennyivel tett tobbet hozzá a tegnapi meccsen?Harcosabbnak tűnt,de csak tūnt.Nem èlete meccsèt futballozta,maradjunk annyiban,de ot nem találta meg senki.
Szerintem is gyengébb volt. Nem volt rossz Ő sem, de ennyi labdát az egész szezonban nem szórt el, elég bizonytalan volt. A 2. félidőben kellettek a megindulásai meg az esze a gólokhoz, de ezen kívül nekem sem tetszett. Ez nem AZ a Modric.

Egyébként meg mindenki Ramos kiállításával van elfoglalva, közbe mehetett volna le kézen fogva Suárezzel, mert az szándékos és elég kemény könyökön/ütés volt a Pepe szitunál. Sőt... Ha nagyon szőrös szívű akarok lenni, akkor mehetett volna Rakitic is le. Mikor először akasztotta Marcelo-t, az is sárgás volt. Nem volt durva, de szándékosan akasztott és rúgott vádlira. A 2. eset meg elég kemény volt, nem gondolkodott, hogy hátulról csúszik be, ott vitt mindent. Bale gólja meg szabálytalan??? Hát a f*szom eldurran... :lol:

Írom ezeket azért, mert már megy a duma, hogy megköszönheti a Real a bírónak, hogy ilyen kegyes volt Ramos-szal és nem állította ki már a 30. percben... :vivo: :-@ Sok agymosott... Teljesen megérdemelt yőzelem, le a kalappal a srácok előtt! Ja és Jesé hatalmas csere volt, Casemiro meg tényleg stabil kezdőnek kell legyen mostantól! Látod miro, megkövettem magam, mert látom már emlegettél, hogy mennyit vitáztunk ezen. :mrgreen: Azt viszont így is tartom, hogy ha Kroos és Isco is fullos lenne, akkor nem feltétlen lenne szükség Casemiro-ra. De mivel nincsenek így kell.

Samy-nek még pluszba: Elszomorít, hogy elfelejtetted/elfelejtettétek, hogy tavaly, mikor formában volt Isco, akkor mennyit gürizett Marcelo helyett és visszazárt a helyére. Mindezt jól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 12:43

Mert ezt csak így lehet, ezért sem értem, hogy Ramost miért támadja valaki is a második sárgája miatt. Nem szabad hagyni őket, hogy szemből rájuk vezessék a labdát, mert mindegyik remekül tudja megoldani az 1vs1-eket. Nem szabad nekik megadni ezt a kényelmet és hibázni fognak.

Illetve erőnlétileg nagyon rendben vagyunk már ez jól látszik. Ami engem aggaszt, hogy mostanában rendkívül pontatlanok vagyunk, de talán ez több veszély teremtéssel is jár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 12:26

Nem tudom volt-e már említve, de ami nekem már az első percektől nagyon szemet szúrt az az, hogy mennyire közel voltak a játékosaink az ellenfélhez. Tehát nem az volt, hogy felvettünk két négyes vonalat, hanem majdnem mindenki ott lihegett az ellen tarkóján. Ezt mostanság nem lehetett látni, mindig le voltak maradva a srácok egy ütemmel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 3., vasárnap 11:53

Úgy néz ki, hogy a BBC összekapta magát. Kíváncsi leszek, hogy ez mennyire befolyásolja a nyarat. Most úgy érzem, hogy BB tuti marad, de talán C is. Kérdés, hogy tudják e állandósítani ezt a formát vagy csak fellángolás az egész.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 11:17

Áhá, szóval Khedira kéne ide :mrgreen:
:lol: :lol:

Bebaszna. De most mondhatnám azt is, hogy a párharcokat fel sem vállalja, fizikuma meg nincs ahhoz, hogy csak lepattintsa az embereket. Mármint Isco.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 3., vasárnap 11:07

Asszem amúgy Isco meg James viszlát. Előbbit sajnálom is. Jesé ha elfogadja a szerepét és nem lustul bele, maradhat ennek, mert hasznos és lendületet hoz, Lucas szintén. Case fontos csapattag.

Fontos győzelem, de ZZ miatt a legfontosabb.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 11:03

A második félidőben Kroos támadásban amúgy ott volt szerintem. Mondjuk jól bírták a fiúk, jó lehetett az a Zizou féle erőnléti alapozás. Kroos már rég halott lett volna 60 perc után, ha Benítez még az edző. Főleg, hogy Löw is végig játszatott vele két meccset...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. április 3., vasárnap 11:02

Grat. a csapatnak!
Én pesszimista voltam voltam,de szerencsére rám cáfoltak!
Ez a megkezdett út jó,ezt kell folytatni.
Zizu előtt le a kalappal.

Az elején nekem úgy tűnt mintha szándékosan álltak volna vissza,aztán a 20-ik perc könyékétől folyamatosan jött ki a csapat a kapu elől.
Ramos viszont jó egy dili.Simán kiszórhatták volna már a második félidő elején is.
Hihetetlen,hogy sárga lappal is ilyen dolgokat művel a pályán. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 3., vasárnap 10:59

Pedig megraktam a Realt... :hmmm: :mrgreen:

(Valencia :vivo: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 10:56

Most komolyan Kroost baszogatjuk ezután a gyozelem után? :roll:
Hadd kèrdjem már meg,Modric mennyivel tett tobbet hozzá a tegnapi meccsen?Harcosabbnak tűnt,de csak tūnt.Nem èlete meccsèt futballozta,maradjunk annyiban,de ot nem találta meg senki.
Maradjuk annyiban, h azt mar nem tudjuk meg, ha egy Isco-Kroos csere vegbe ment volna a szunetben.

Elszort labdák,rácsavarodás a tokre,negyven piruett a város korul...csak a szokásos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. április 3., vasárnap 10:49

Realistahuni! Nem veled volt fogadásom, hogy ha nem kétjegyű lesz a differencia a real és a barca közt, akkor nem írsz ide az EB-ig? :)
De igen, el is felejtém pasztmek. :lol:
Na akkor csőváz, idén triplázunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. április 3., vasárnap 10:47

realistahuni írta:
Hát ma biztos nem volt jobb a Barca.
Egyébként szerintem rosszabb se. Azért sokszor tudtak veszélyesek lenni annak ellenére, hogy pl. Messin látszott hogy nincs 100%-os erőnlétben a válogatott miatt. Szerintem ha BL-ben találkozunk velük jobbak lesznek mint amilyenek voltak ma, bár mi is javulhatunk még hozzáteszem. Nagyon leegyszerűsítve meg lehet fogni őket ha túléled a rohamaikat majd kihasználod a helyzeteket.

Realistahuni! Nem veled volt fogadásom, hogy ha nem kétjegyű lesz a differencia a real és a barca közt, akkor nem írsz ide az EB-ig? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 10:37

tudjátok miért ZZ??????? MERT ZIDANE A ZISTEN BAZMEG :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2016. április 3., vasárnap 10:37

Borzalmas a sport tv, legalább egy ilyen meccset adnának elő profin.. :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 3., vasárnap 10:19

énn nem szoktam a stúdiót nézni. mindig megy a mute. de a meccs végén kíváncsi voltam mivel jön elő az a két jómadár. harsányi hozta azt amit elvártam, teljesen vakon van a csávó. azt mondja hadd gratuláljak kroosnak mert azt a labdát ráakarta lőni nem pedig beadni. szerencsére a többiek kicsit jobban konyítanak ehhez a sporthoz úgyhogy még a vincze ottó is mondta hogy ez bizony beadás akart lenni mert a kapura még cska rá sem nézett.. a hosszún kereste roncit. jobban utálom azt a harsányit mint a vinczét.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég