Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 3., vasárnap 15:49

Becksy23 írta:Iscohoz: kezdem én is úgy látni, hogy vagy ő marad, vagy James. Nem azért mert zavarnák egymást a pályán, mert pl az aláírásomban lévő csapat amikor összeállt, összehoztunk egy 22 meccses győzelmi sorozatot, remek játékkal. A gond az, hogy ahhoz hogy ez működjön, mindegyiküknek jó formában, megfelelő hozzáállással kell játszani, ezt pedig konstans hozni nagyon nehéz. Így maximum egy tkp-nak van helye a kezdőben, vagy mint elsőszámú csere, taktikától függően. Így az a játékperc amit ketten kapnak, nagyrészt az egyiküké lenne, és lenne bőven ideje a pályán hogy játékban legyen. Hogy melyik? Mindegyik mellett rengeteg érvet fel lehet sorolni, Zidane-é legyen a döntés, ez a lényeg.
A gond az, hogy egyik sem az az ideális csere alkat, aki beállva sokat tud lendíteni. Az egy jó Jesé vagy Lucas. Ha egyet kell eladni, akkor Jamest adnám el. Iscoban van még tartalék, spanyol is, James amit tud azt tudja, másra nem tanítható be. Meg a hozzáállása is ingadozó. El kell adni, amíg még nagy a kereslet iránta.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 15:46

Kerlon írta: Az első félidőt nem láttam és a másodikban is enyhén ittas voltam, de arra nem mondanám, hogy ritka rossz volt. Az első gólunknál is kulcs szerepe volt a labda kihozatalban, majd felért a támadással és beadott.
Hat tenyleg ittas lehettel. :mrgreen:
KB. az az egy ertelmes megmozdulasa volt egesz meccsen.
Rettentoen kijott a lassusaga es raadasul fejben is nagyon lelassult.

Nem,ezt már tudjuk,idèn ezt láttuk/látjuk.
Ezt mondhatnad kb. a keret nagy reszere. Navas, Casemiro, Benzema harmas idei teljesitmenyere nem lehet panasz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. április 3., vasárnap 15:45

Iscohoz: kezdem én is úgy látni, hogy vagy ő marad, vagy James. Nem azért mert zavarnák egymást a pályán, mert pl az aláírásomban lévő csapat amikor összeállt, összehoztunk egy 22 meccses győzelmi sorozatot, remek játékkal. A gond az, hogy ahhoz hogy ez működjön, mindegyiküknek jó formában, megfelelő hozzáállással kell játszani, ezt pedig konstans hozni nagyon nehéz. Így maximum egy tkp-nak van helye a kezdőben, vagy mint elsőszámú csere, taktikától függően. Így az a játékperc amit ketten kapnak, nagyrészt az egyiküké lenne, és lenne bőven ideje a pályán hogy játékban legyen. Hogy melyik? Mindegyik mellett rengeteg érvet fel lehet sorolni, Zidane-é legyen a döntés, ez a lényeg.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 15:35

M1Ö írta:
morientes írta:Nem,ezt már tudjuk,idèn ezt láttuk/látjuk.
Erre a meccsre nem Isco kellett, ezt látta tökéletesen Zidane is. Nem tudott volna annyi pluszt adni, mint Jesé.
Mondjuk idèn mindent elmond,hogy egy birodalmi lèpegeto adja meg a stabilitást a kp-nak,mikor ott egy kegyetlen tehetsèges,effektive kèt lábas,a labdával jol báno,ámde harcos gyerek,aki az uristennek sincs meg fejben,igy aztán nem tud letisztulni a játèka.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 15:31

morientes írta:Nem,ezt már tudjuk,idèn ezt láttuk/látjuk.
Erre a meccsre nem Isco kellett, ezt látta tökéletesen Zidane is. Nem tudott volna annyi pluszt adni, mint Jesé.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 15:27

Ezt mar nem tudjuk meg.
Nem,ezt már tudjuk,idèn ezt láttuk/látjuk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 15:26

Az elsőben gyenge volt, de a másodikra szerintem nagyon feljavult. Főleg ő meg Karim, de úgy alapból az egész csapat.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 15:24

numberone1 írta:
morientes írta: Elszort labdák,rácsavarodás a tokre,negyven piruett a város korul...csak a szokásos.
Ezt mar nem tudjuk meg.
Maradjunk annyiban, h Kroos ritka rossz volt tegnap.
Az első félidőt nem láttam és a másodikban is enyhén ittas voltam, de arra nem mondanám, hogy ritka rossz volt. Az első gólunknál is kulcs szerepe volt a labda kihozatalban, majd felért a támadással és beadott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 15:19

morientes írta: Elszort labdák,rácsavarodás a tokre,negyven piruett a város korul...csak a szokásos.
Ezt mar nem tudjuk meg.
Maradjunk annyiban, h Kroos ritka rossz volt tegnap.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 15:14

Bale játéka egyáltalán nem tetszett tegnap, ugyanazt nyomatta mint régen,
Nem volt azzal gond,benne ennyi van,hasznos volt tegnap,vèdekezett,nem lazult.Hiányzott a bomba.
Ennyi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 3., vasárnap 14:51

Csak megnéztem a meccset, tegnap sajnos az első 20 percet láttam, de telóról végig figyelemmel kísértem a meccs sorsát, és hát nagyon meglepődtem, amikor utoljára néztem rá, és 1-2-t mutatott az eredmenyek.com app. :mrgreen:

Nos, amit gyorsa le lehet szögezni az az, hogy Ramos még mindig egy gyökér. :lol: Ennyi gyermeteg hibát elkövetni egy ilyen meccsen (meg amúgy is, főleg hogy volt már egy sárgája), nagyon nagy mákja volt, hogy csak a 83. percben lett kiállítva. Azért volt pár nagy mentése, de ez még mindig rohadtul nem fér bele, bár ő már nem fog megváltozni.

Büszke vagyok én is a játékosokra, a CSAPATRA, mert tegnap végre csapatként játszottunk, és meg is lett az eredménye, mindenki végezte a dolgát, odatette magát, így meg lehet verni ezt a Barcát. Láthattuk, hogy az MSN mit ért tegnap: SEMMIT. Messi mintha a pályán sem lett volna, néha-néha Neymar próbálkozott meg Suarez ügyetlenkedett, de szinte tökéletesen lettek semlegesítve.

Viszont egyénileg még mindig vannak gondok nálunk, nekem Bale játéka egyáltalán nem tetszett tegnap, ugyanazt nyomatta mint régen, agyatlan megindulások, belevezetés a védőkbe, szerintem egyáltalán nem játszott jól. Ronaldo szinte ugyanez, Benzema meg töketlen volt megint egy 100%-os ziccernél. De nem mondom, az egyenlítő gólt nagyon beverte. B-)

Mindenesetre biztató az összkép, ha azt vesszük, hogy a Nou Campban, a nagy Barcának szinte alig volt helyzete, és 2-1-re nyertünk, akármi lehet a végén még. 7 pont nem kevés, de ezzel a vereséggel akár elindulhat a lejtőn a Barca, bár erre sajnos nem sok esély van. Meg kell nyomni most már a bajnokság végét is, még jól is elsülhet a dolog. :)

Egy apró gondolat még, nagyon örülök ennek az 1-2-nek, de akkor lennék igazán boldog, ha 4-0-ás szintű meccset hoznánk már rajtuk végre mi is, úgy igazán megsemmisíteni őket, ahogy ők tették az elmúlt években. :-( Egy olyan már nekünk is kijárna lassan!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 14:23

morientes írta:Már ne haragudj,ha lenne akkor zokszo nèlkul vennè tudomásul,ha lecserèlik.
Mindenkinek vannak rossz helyei. Gondolom te sem -és senki sem- fogadja vigyorogva a munkahelyén ha valami nem úgy megy és sikerül ahogy azt ő szeretné. Ez benne van, sokan és sokszor reagálnak így. Karim arcára is sokszor elég volt ránézni, mikor CR meg Bale szenvedett és mégis őt kapták le. Csak belőle nem jött ki, de amúgy meg szemmel ölt. :lol:
morientes írta:Azt meg hogy nem világklasszis mibol szurom le...hát mert egyszeruen nem az.
Egyértelmű, hogy még klasszis sem, nemhogy világklasszis. De benne lehetne a tudás, csak meg kéne piszkálni, hogy tűzre kapjon. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 14:14

Kerlon írta:
morientes írta:Egy problèma van vele.Hogy o már elhiszi hogy világklasszis.Aztán dehogy.Pedig minden meg van benne hogy az legyen.Ja,az alázat.Az nincs.
De ez miből szűröd le? Főleg, hogy nincs benne alázat. Azt én nem mondanám, mert az akarással soha nem volt gond a részéről, csak nem ment neki a játék az utóbbi időben.
Már ne haragudj,ha lenne akkor zokszo nèlkul vennè tudomásul,ha lecserèlik.
Azt meg hogy nem világklasszis mibol szurom le...hát mert egyszeruen nem az.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 13:58

morientes írta:Egy problèma van vele.Hogy o már elhiszi hogy világklasszis.Aztán dehogy.Pedig minden meg van benne hogy az legyen.Ja,az alázat.Az nincs.
De ez miből szűröd le? Főleg, hogy nincs benne alázat. Azt én nem mondanám, mert az akarással soha nem volt gond a részéről, csak nem ment neki a játék az utóbbi időben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 13:54

morientes írta:
Egy ujabb
Ki a zseni, ha Ő nem? Üde színfolt a mai fociban, olyanokat tud, amit nem sokan. Csak kezelni kell, formálni, tanítani. Ezeket elvileg Zidane meg tudja oldani. Persze ehhez kell Isco is, de szerintem lesz hozzá állása, bármennyire dühöng most, meg szenved a pályán.
morientes írta:Ja,az alázat.Az nincs.
Ha nem lenne benne alázat, akkor nem tette volna oda magát tavaly egy teljesen idegen poszton, ahol rengeteget zárt vissza Marcelo helyére. Meg van benne, csak idén valami elment rossz irányba. Szerintem kezelhető még a helyzet. Azt ha ne adj Isten eladják szezon végén, akkor már mindegy. De nem 3 éve játszik rosszul, hogy reménytelen legyen. Özil pl évről évre lett egyre gyengébb és benne tényleg nincs akarat. Az Ő eladása érthető volt, Isco más még egyelőre.

Az is érthető volt, hogy tegnap Jesé jött és nem Isco vagy James. Ez ellen a Barca ellen rá volt szükség, az Ő erősségeire. Iscoval meg James-szel csak tököltünk volna k.pályán, Jesé meg nekik ment mint az állat. Ezért is hatalmas plusz Zizounak, hatalmas húzás volt. Kis túlzással Jesé volt a nyerő ember.
Meg még egy plusz Zidane-nak az, hogy nagyon teszett ez a 4-1-4-1-es védekezés a 2. félidőben. Működött és ez az Ő újítása, mert ilyet még nem láttam a csapattól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 13:44

Egy problèma van vele.Hogy o már elhiszi hogy világklasszis.Aztán dehogy.Pedig minden meg van benne hogy az legyen.Ja,az alázat.Az nincs.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 13:41

morientes írta:
Csak van egy játékos, aki zseni.
:)
Egy ujabb :mrgreen:

Èn birom a gyereket,turelmes voltam vele,de mondom,nem azèrt vettèk,hogy egyszer majd valamikor,konstans hozza azt amit tud.Csakhogy mèg mindig nem jott át rendesen ez a tudás,ès most már vannak ezek a duzzogós attitudok,amivel aztán ZZ-nál pláne nem rug labdába.Igy meg,teljesrn foloslegesen koptatja a padot.Mer nem ugy nèz ki mint aki a kozeljovoben meghatározo ember lesz a csapatban.
Ès itt nem feltètlen kezdo státuszra gondolok.
Szerintem még nincs eltemetve Zidane-nál. Jesét se dobta kukába, csak Zidane érzi, hogy mikor kit kell harcba dobni. Szerintem a következő meccseken több lehetőségük lesz majd. Nem lennék meglepve, ha a németek ellen pl. Kroos pihenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 13:38

Csak van egy játékos, aki zseni.
:)
Egy ujabb :mrgreen:

Èn birom a gyereket,turelmes voltam vele,de mondom,nem azèrt vettèk,hogy egyszer majd valamikor,konstans hozza azt amit tud.Csakhogy mèg mindig nem jott át rendesen ez a tudás,ès most már vannak ezek a duzzogós attitudok,amivel aztán ZZ-nál pláne nem rug labdába.Igy meg,teljesrn foloslegesen koptatja a padot.Mer nem ugy nèz ki mint aki a kozeljovoben meghatározo ember lesz a csapatban.
Ès itt nem feltètlen kezdo státuszra gondolok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. április 3., vasárnap 13:31

Kerlon írta:tudjátok miért ZZ??????? MERT ZIDANE A ZISTEN BAZMEG :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:
#ZAZ :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 13:29

Szerintem meg az a gáz, hogy kezdte azt a szerepet elfogadni és ment is neki ott, aztán elküldték Ancelottit jött Benítez kontárkodni, aztán kirakta Iscot a jobb szélre, ami nagyon nem fekszik neki. Elvesztette a fonalat, nincs formában, nincs időnk dédelgetni, amikor a másik meg remekel. Én tuti nem engedném el őt még a nyáron, mert lehet itt keresnivalója.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég