Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 19., péntek 15:31

Jó lenne, ha Ronaldo 50-60 körül termelne jövőre is. Benzema, ha alapember lesz, akkor elvárnék 35-40 gólt. Plusz jó lenne, ahogy Csoki is említi, hogyha Özil és Isco is termelnének fejenként 15 körül, esetleg Modric is idevehető, bár ő hátrébb lesz. Aztán ehhez hozzájönnek a cserék góljai(Morata, Kaká, DM ettől a hármastól is elvárható lenne 20 gól) plusz a védők góljai. Kíváncsi vagyok, hogy Carlo mit akar játszatni. Remélem Cé nem veszít a hatékonyságából.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 19., péntek 15:25

realcamp írta:Azoktól kérdezném,akik szerint kell ide Bale.Mégis hova?Akkor Iscoval mi lesz?Én is a leigazolása mellett voltam,de jött Isco..mostmár szerintem nem kell,főleg nem 100 milliókért :)
Én így tudnám elképzelni a dolgokat,ha arról van szó,hogy mindketten egyszerre a pályán vannak.-->

Bale---Isco---Ronaldo

------Benzema-------

vagy így is esetleg-->

------isco-------------

Bale------------Ronaldo

itt klasszikus csatár nélkül..persze ezek csak az én random kreálmányaim. :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 19., péntek 15:09

a Zseni idén 15 gólt lőtt tavaly 9-et azelőtt 10-et. az pont elegendő az ő posztján.
Mármint 10, 7,10-et! :|

És nekem nem elég. A ligában elég szépen szorjuk a kicsiket, Özil is eleget kerül a kapu közelébe, nincsenek annyira megkötve a játékosok, szerintem lehetnének eredményesebbek is a támadóközéppályásaink. Persze CR mellett nehéz, ettől függetlenül én ahogy írtam, Iscotól hosszabb távon sok gólt várok.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 14:45

Eddig az volt a baj, hogy nem használjuk a fiatalokat meg barca akadémia így meg úgy. Most meg oda lettek rakva a tűzhöz a fiatalok, ez is baj
Ki mondta, hogy baj; nem ezzel van itt gond most sem, sokkal inkább a fokozatosság hiányával (0km-ből kapásból 2. számú ember)! Mert azt szépen elfelejtik itt páran, hogy anno e 2 úriembernél jóval-jóval nagyobb tehetségeket is éveken keresztül építgettek be más csapatoknál is (Messi, Iniesta vagy épp Thiago Alcántara pl. /igaz utóbbi nem is bírta kivárni a sorát, de az már egy más tészta/, az ilyen Tellok meg ott is csak 3. számú kiegészítő emberek és nem kapásból első számú alternatívák)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 14:45

Bocs a dupláért, de ez témától független...

Pár napja olvastam valahol, hogy Ronaldo eladta a Manchesteri házát. Meg nem mondom hol, de pár napja volt. Pár perce meg lehozta az AS is, hogy most nem tudom pontosan, hogy árulja vagy már el is adta, de szerintem a lényeget ki lehet belőle venni. B-)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 19., péntek 14:43

a Zseni idén 15 gólt lőtt tavaly 9-et azelőtt 10-et. az pont elegendő az ő posztján.

mellette még isco is elég gólt lő. nekem ennek ellenére kell a csatár. egy suarez vagy ibra akira lehet számítani ha Ronci felsül az adott meccsen. benzema -szerintem - Ronci nélkül nem tud eldönteni meccseket - suárez és ibra viszont képes egyedül eldönteni meccset
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 19., péntek 14:38

Mindent elmond szerintem a legújabb Jesé hír a 9-es poszttal kapcsolatban, mert az AS-nél is úgy számolnak vele mint csatár. Én megértem, hogy rizikós bevállalni még 1 fél szezont is Benzema, Jesé, Morata hármassal, de tegyük hozzá, hogy most ez az év erről szól, DE ez a keret ettől független bármire képes. Ha csak azt nézzük, hogy eddig volt 1 Pipitánk most meg lesz 1 Jesénk nem vagyok benne bíztos, hogy annyira rosszul állnánk. Ha már 1 gólt rúg Jesé a BL-ben már jobb :lol: . Tudom, hogy mi vagyunk a Real Madrid, de bíztos vagyok benne, hogy ha meg elengednénk Jesét jövőre fél fórum sikongva bőgne, hogy miért adtuk el, mert x csapatba lövi a gólokat. Egy próbát megér...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 19., péntek 14:35

http://www.as.com/encuesta/pondrias-rea ... os/em-301/

az igen, morata lenyomja benyát.
Sokan elfelejtik, hogy mennyit számít a helyi szurolók véleménye, akik Callejon-t is éltették az elmúlt két évben, kb csak azért, mert valamikor castillás volt... És Morata "még" nem bukott meg Madridban, így tőle sokat várnak. Perez se véletlenül nyomja ezt a nagy spanyolosítást, már nagyon elvárta ezt a nép.

Egyébként ami a gólokat illeti, én Iscoról sem feledkeznék meg. Ő pont az a típusú támadó középpályás, akitől jelentős mennyiségű gól várható. A Bayernnek pl az az egyik legnagyobb erőssége, hogy nem csak a center poszton lvő játékostól várható a gól, hanem az első 4 ember mindegyike gólerős, és a második hullámban jövő védekezőbb középpályások is betalálnak sokszor. Nálunk az volt a baj, hogy oké, hogy CR szarja a gólokat, de mellette se Özil, Se DM nem igazán termel rendszeresen, Alonso meg Khedira pedig...hagyjuk is.
A mindenkit szétalázó Bayern centere annyi gólt lőtt nagyjából, mint a nem éppen top formában lévő benzema.
Én azt várom, hogy legyen elől 4 olyan játékosunk, aki veszélyes a kapura, és CR mellett ne csak a csatár, hanem a másik két támadó poszton lvő is stabilan 10 gól fölött legyen.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. július 19., péntek 14:08

Ebből még inkább kiderül, hogy ott mennyire "értenek" a focihoz..
Szerintem nem kell csatár, én bízok Benzemában, egyik másik top csatár sem produkált nála jobbat az utóbbi években, ha minden szempontot figyelembe veszünk. Csak itt sokan átesnek a ló túloldalára, amikor szidni kell a játékosokat.
Morata is játszott pár meccset a felnőtteknél, a nagy részét nem is a posztján és már temetve van. Legalább a lehetőséget kapja meg második számú csatárként + Jesé is ott van, akit szintén be lehet rakni előre.

Eddig az volt a baj, hogy nem használjuk a fiatalokat meg barca akadémia így meg úgy. Most meg oda lettek rakva a tűzhöz a fiatalok, ez is baj :(

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 19., péntek 14:01

http://www.as.com/encuesta/pondrias-rea ... os/em-301/

az igen, morata lenyomja benyát. :lol:

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. július 19., péntek 13:58

Ez egy akkora hülyeség, hogy nem kell csatár, mert CR szarja a gólokat, van fent egy Higu meg egy Benz aki elég ritkán csinál a pályán jót, mert konkrétan csak vannak...mért nem állunk ki akkor inkább csatár nélkül 2 középső támadó középpályással...így nem kellene se Benz se Higu, de hogy Higu megy kell helyette más!
Mit akartok Moratával, ne haragudjatok de szerintem hatalmas flop az emberünk... :/

Mellesleg Benzema elég gyakran van a lelátón sérülés miatt...Én annyira örülnék egy Suareznek.. :)
Hala Madrid!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 13:49

Felesleges csatárt igazolnunk, van egy Ronaldonk, aki lő egy rakás gólt.
Ebben a kérdésben egyébként a spanyol média is megosztott; egyik nap kizárják egy új csatár érkezését, leigazolását, a másik nap pedig megerősítik --> az AS szerint ma pl. ismét terítéken egy új 9-es, Suárez favoritként!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. július 19., péntek 13:47

Azoktól kérdezném,akik szerint kell ide Bale.Mégis hova?Akkor Iscoval mi lesz?Én is a leigazolása mellett voltam,de jött Isco..mostmár szerintem nem kell,főleg nem 100 milliókért :)

JackeL
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. július 19., péntek 13:39
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: JackeL » 2013. július 19., péntek 13:41

Felesleges csatárt igazolnunk, van egy Ronaldonk, aki lő egy rakás gólt.
Morata-t Jesé-t mindenki leírja, mert fiatalok, "tapasztalatlanok".
Felesleges csatárt igazolni, ide még 1 Bale kell és kész.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 13:11

La Fiorentina hizo oficial el traspaso
Jovetic ya es jugador del Manchester City
El United cuenta con su estrella
Rooney no está en venta

David Moyes asegura que cuenta con el atacante
Na akkor a Real Madriddal is szóba hozott Jovetic is Cityé, míg Rooneyt a MU. nem hajlandó semmiképp sem elengedi (akkor jöhet José papa B-terve :shifty: :mrgreen: :lol: )! Mindenesetre lassan azért tényleg bezárul a kör és nem sok csatár marad a piacon; na de akkor várjuk csak ki azt az előszezont és a Carlo-Zizou páros döntését a mi "csoda" Alvaronkkal kapcsolatban!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kimber » 2013. július 19., péntek 13:08

Ha már így alakul, akkor legalább rotáljon okosan Ancelotti. Legyen egy-egy gálakezdő a taktikai variációknak megfelelően, és egy B csapat, ami a kupában játszik fixen. Így mindenki formában marad, mindenkinek lesz lehetősége a bizonyításra.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 19., péntek 12:57

Komolyan, ha Negredo 25-ért ment el... Nem hiszem el, hogy Higut nem akarják megvenni legalább annyiért, de megkockáztatom, hogy akkor még simán egy 30-ast is ér...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2013. július 19., péntek 12:56

tubatibi írta:baloldalt

utolsó


ki a képen szereplő srác?????? tiszta gündogan. :mrgreen:
Casado az a Castillaból

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 19., péntek 12:48

baloldalt

utolsó


ki a képen szereplő srác?????? tiszta gündogan. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 12:42

Nem vagdalkoznak a nagy világban, hanem nincsenek beszarva attól, hogy egy FÉL(!!!!!) szezont rizikózzanak. Sajnálom, ha neked ez nem világos. Az meg még mindig felfoghatatlan, hogy a világ legjobbját nem veszed figyelembe, mert szélső támadó, de a többi csapatnál még ilyen 1 gólos Welbeck is szóba jöhet. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem kettős mércézünk.
Jól van; szokásos meddő, már-már értelmetlen vita! Mi az hogy nem veszem figyelembe, szó nem volt ilyenről :roll: --> csupán nem ebből indult ki az eszmecsere, hanem
Itt az alapkérdés az volt, hogy az alapemberek helyett kik ugranak be?
(tudtommal CR is az)! A fenti rizikóval meg csak annyi problem van, hogy bőven elég lehet ahhoz, hogy a bajnokságot idén is idő előtt elbukjuk (arról már nem is beszélve, ha a télen a kívánságlista élén álló Suárez /vagy bárki más, aki valóban erősítés lehet/ már nem az aktuális csapatot erősíti, vagy épp nem lesz eladó); építkezés ide vagy oda reális és igen is elvárható célkitűzés a bajnoki arany most is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég