Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 18:41

hehe írta:....
Engedelmeddel reagalnek. :lol:

Eloszor is reszeg voltal :mrgreen:, gondolom nem egyedul nezted a meccset, akkor meg plane nem is figyelted.
Javaslom nezd vissza a meccset legalabb is az elsot felidot.
Olyan erzese volt az embernek, mint ha Kroos nem talalta volna a helyet. Feluton volt mindig. Raadasul sok paszt elrontott ami nem jellemzo ra.
Benzi ugyanzak teljesen idegenul mozgot az elsoben, olyan erzese volt az embernek, mintha fel eve nem jatszott volna. A golja viszont :salute:
Lehet fenyezni, de az elso feledoben Kroos es Benzema voltak a legyengebbek.
Nalam nem Ramos volt a leggyengebb...mert legalabb kuzdott hatul, rettento nehez dolga. Neymar is inkabb jatszott kozepen, mint szelen ami megnehezitette a 2 kh dolgat. Na meg Suarez aki az egyik legkellemetlenebb ellenfel.
BBeno írta:nem értem hogy lehet egy ilyen meccs után elővenni kroost. néma gyilkos a csávó. kellő intelligenciával csinálja amit csinál és lehet hogy ezért nem látványos de ha valaki csak a mozgását figyeli egy meccsen át annak átjön hogy mi a szerepe. szerintem-
Te egy embert figyelsz egy meccsen at? :ozil: Csak mert neked atjon.
Kerlon írta: Sokan nem nagyon látnak túl a Pogba féle csillogáson, pedig Kroos hatalmas érték a futballban. Az olaszok elleni is, amit letoltak Özillel (343-ban álltak fel) az valami orgiával ért fel. Meg is alázták a digókat rendesen.
Szerintem felesleges osszehasonlitani a nemet valogatottat a reallal. Teljesen mas szisztema, stilus es gondolkodas mod. Egy realnal sosem lesz jarhato ut egy nemet stilus, de meg a barcanal sem pedig elvileg ok fegyelmezettebbek. Kroosnal is lathato, h sokkal jobban erzi magat a valogatottban mint itt. O egy tipikus nemet jatekos, aki egy kivallo lancszem egy tokeletes gepezetben. A Real nem ilyen, soha sem volt es remelem nem is lesz. Egy Gundogan teljesen mas, sokkal masabb az adottsagai is, nem egy echte nemet. Jobban is bele illene a jatekunkba. Egyebkent nekem ezert van gondom a tipikus nemet jatekosokkal, mert igazi csapat emberek, de olyan bajnoksagokban ahol az egyeni villantasok az elvarasok ott nagyon nem jon ki beloluk. Nem veletlenul van keves nemet spanyolban v angliaban es inkabb visznek franciakat :sziv:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 3., vasárnap 18:32

matador írta: Ezért ha tovább akart volna menni, akkor tizi.
Szabadrúgás, kívül volt.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 18:30

Igyekszem elfogultság nélkül ítélni, de szerintem még csak fault sem volt.
Az volt "földi" :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2016. április 3., vasárnap 18:30

hehe írta:ramos kitette a lábát, messi ha akart volna se tudott volna tovább menni, hiába vetődött már korábban, ráadásul kontakt is volt.
sima, egyértelmű falt, nincs is miről beszélni sztem.
Ha tovább akart volna menni, akkor nem tudott volna. Ezért ha tovább akart volna menni, akkor tizi. Ebből látszik, hogy Ramos hülye volt. De mivel nem akart továbbmenni, jogosan úsztuk meg.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. április 3., vasárnap 18:26

hehe írta:ramos kitette a lábát, messi ha akart volna se tudott volna tovább menni, hiába vetődött már korábban, ráadásul kontakt is volt.
sima, egyértelmű falt, nincs is miről beszélni sztem.
Szerintem is, illetve én ezt a "két ütemmel előtte már esett" dolgot sem érzékeltem.
Viszont kívül volt, bár ez a spanyol bírókat nem mindig érdekli.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 3., vasárnap 18:24

ramos kitette a lábát, messi ha akart volna se tudott volna tovább menni, hiába vetődött már korábban, ráadásul kontakt is volt.
sima, egyértelmű falt, nincs is miről beszélni sztem.
Kép
Kép
Kép

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2016. április 3., vasárnap 18:20

hehe írta:
KAG írta:Kívül koccolta le Messit Ramos.
Csak bevetődött a 16-oson belülre Leo.De vszleg nem szándékosan, hanem a lendület vitte
azé mondom hogy vonalon volt, nem tizi, de ha a spanyol bírókbók indulok ki, akkor kisebb csoda volt ez, hogy a nou campban ez nem piros és tizi azonnal....
Igyekszem elfogultság nélkül ítélni, de szerintem még csak fault sem volt. Messi dobta magát két ütemmel előbb, mert a labdát elvesztette, Ramosnak meg megvan a hírneve (jogosan). Jó ötlet volt, de az nem fault, hogy az ellenfél rábúvárkodik a lábadra.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 3., vasárnap 18:13

KAG írta:Kívül koccolta le Messit Ramos.
Csak bevetődött a 16-oson belülre Leo.De vszleg nem szándékosan, hanem a lendület vitte
azé mondom hogy vonalon volt, nem tizi, de ha a spanyol bírókbók indulok ki, akkor kisebb csoda volt ez, hogy a nou campban ez nem piros és tizi azonnal....
Kép
Kép
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 3., vasárnap 18:11

Kívül koccolta le Messit Ramos.
Csak bevetődött a 16-oson belülre Leo.De vszleg nem szándékosan, hanem a lendület vitte
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 3., vasárnap 18:02

most hogy kijózanodtam ugyahogy, csak nlhány észrevétel:

- a mai napig, évtizedek óta sokadjára is beigazolódott, hogy mindig az extra, ami szükséges a győzelemhez és a csúcsra jutáshoz, az a támadással felfutó, gyors, technikás és kreatív szélsővédőktől jön.
első gól marcelo, második gól carvajal, ez volt a különbség.

- kroost aki szidja, az menjen kavicsokat válogatni a tópartra, rengeteget melózott, modrics pl sokkal gyengébb volt. kellenek hármuknak az ilyen meccsek a kp-n, bevallom én kovacsicst játszatnám kázmér helyett, de így se rossz.

- msn nagyon gyenge volt, iniesta se mutatott sokat szerencsére.

- ramos egy szerencsétlen barom, amit évek óta mondok, hogy ő a tetőre sosem fog eljutni, mert fejben kevés, az megint beigazolódott. szerencsére megúsztuk, pl messinél már járt volna a piros és lehet a tizit is befújja (bár talán pont a vonalon volt a falt).

- csak hogy naprakésznek tűnjek, pepe egyik elbow-jától igazán szökhetett volna a málna suarezből ( :mrgreen: ), okádék, amit a figura csinált, ráadásul a ziccerénél, ahol luftot rúgott is szabálytalanul tartotta fel ramost, úgy tudtam, hogy focimeccs van, nem kosárlabda vagy nfl, és ilyet nem lehet.

- a bíró igazi balfac volt, sima 3:1 ide, mert bale fejese teljesen szabályos volt.

béellt hozni kell, a barca ellen tudjuk mit és hogy kell, vagy megcsináljuk, vagy nem, még a bayernt érzem veszélyesnek.
bajnokságra továbbra se látok esélyt. benitez elkúrta az egészet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 18:00

BBeno írta:nem értem hogy lehet egy ilyen meccs után elővenni kroost. néma gyilkos a csávó. kellő intelligenciával csinálja amit csinál és lehet hogy ezért nem látványos de ha valaki csak a mozgását figyeli egy meccsen át annak átjön hogy mi a szerepe. szerintem-
Ezt most...adom :agree: :agree: :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 3., vasárnap 17:22

nem értem hogy lehet egy ilyen meccs után elővenni kroost. néma gyilkos a csávó. kellő intelligenciával csinálja amit csinál és lehet hogy ezért nem látványos de ha valaki csak a mozgását figyeli egy meccsen át annak átjön hogy mi a szerepe. szerintem-
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 16:46

palesz77 írta:Ha már Kroos, pont most láttam Twitteren. Egy statisztikába be nem kerülő, de összességében mégis hasznos megmozdulás tőle tegnapról.

Meccshez amúgy grat nektek, megérdemeltétek, Zizutól nem vártam ilyen védekezést, rendesen meglepett vele. Meg az is, hogy a mieink úgy döntöttek, hogy egy Clásicot elég végigkocogni, láthatóan bejött..
Sokan nem nagyon látnak túl a Pogba féle csillogáson, pedig Kroos hatalmas érték a futballban. Az olaszok elleni is, amit letoltak Özillel (343-ban álltak fel) az valami orgiával ért fel. Meg is alázták a digókat rendesen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. április 3., vasárnap 16:24

Ha már Kroos, pont most láttam Twitteren. Egy statisztikába be nem kerülő, de összességében mégis hasznos megmozdulás tőle tegnapról.

Meccshez amúgy grat nektek, megérdemeltétek, Zizutól nem vártam ilyen védekezést, rendesen meglepett vele. Meg az is, hogy a mieink úgy döntöttek, hogy egy Clásicot elég végigkocogni, láthatóan bejött..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 16:03

morientes írta: Az a szerencse hogy sosem sarkitasz :lol:
Ha Cesemiro nem brazil lenne,már zavarnád a picsába :Đ
Jol van akkor jol jatszott. :lol:

Ha francia lenne akkor emelnem piedesztalra, igy csak jonak tartom.
De hoznek arra a posztra egy mozgekonyabbat, Kroos helyere meg Pogba es kesz is lenne a kp.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 3., vasárnap 15:58

numberone1 írta:
KB. az az egy ertelmes megmozdulasa volt egesz meccsen.
Rettentoen kijott a lassusaga es raadasul fejben is nagyon lelassult.
Kroosnak nehéz volt,mert Casemiro átvette kissé a szerepét,első embernek oda passz,vagy egy oldal,ám bár néha láttunk tőle direktebbet is.
A németnek többet kellett volna vállalnia előrefelé,ez meg nem igen ment.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 3., vasárnap 15:54

KB. az az egy ertelmes megmozdulasa volt egesz meccsen.
Rettentoen kijott a lassusaga es raadasul fejben is nagyon lelassult.
Az a szerencse hogy sosem sarkitasz :lol:
Ezt mondhatnad kb. a keret nagy reszere. Navas, Casemiro, Benzema harmas idei teljesitmenyere nem lehet panasz.
Ha Cesemiro nem brazil lenne,már zavarnád a picsába :Đ
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 3., vasárnap 15:54

Érdekelne, hogy ki lenne a "birodalmi lépegető"?
Casemiro.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 3., vasárnap 15:53

morientes írta: Mondjuk idèn mindent elmond,hogy egy birodalmi lèpegeto adja meg a stabilitást a kp-nak,mikor ott egy kegyetlen tehetsèges,effektive kèt lábas,a labdával jol báno,ámde harcos gyerek,aki az uristennek sincs meg fejben,igy aztán nem tud letisztulni a játèka.
Érdekelne, hogy ki lenne a "birodalmi lépegető"?
Isconak egy baja van, hogy támadó játékos. Beerőszakolni a kp közepére be lehet, de sosem lesz ott igazán jó.
Kroos meg egy igazi német f@sz. Precizitás, higgadtság, profizmus, 'hitlerjugend frizkó", de csúszni, mászni soha nem fog. Ezért egészíti ki jól Casemiro a fal, és Modric az AtomAnti :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 3., vasárnap 15:49

Becksy23 írta:Iscohoz: kezdem én is úgy látni, hogy vagy ő marad, vagy James. Nem azért mert zavarnák egymást a pályán, mert pl az aláírásomban lévő csapat amikor összeállt, összehoztunk egy 22 meccses győzelmi sorozatot, remek játékkal. A gond az, hogy ahhoz hogy ez működjön, mindegyiküknek jó formában, megfelelő hozzáállással kell játszani, ezt pedig konstans hozni nagyon nehéz. Így maximum egy tkp-nak van helye a kezdőben, vagy mint elsőszámú csere, taktikától függően. Így az a játékperc amit ketten kapnak, nagyrészt az egyiküké lenne, és lenne bőven ideje a pályán hogy játékban legyen. Hogy melyik? Mindegyik mellett rengeteg érvet fel lehet sorolni, Zidane-é legyen a döntés, ez a lényeg.
A gond az, hogy egyik sem az az ideális csere alkat, aki beállva sokat tud lendíteni. Az egy jó Jesé vagy Lucas. Ha egyet kell eladni, akkor Jamest adnám el. Iscoban van még tartalék, spanyol is, James amit tud azt tudja, másra nem tanítható be. Meg a hozzáállása is ingadozó. El kell adni, amíg még nagy a kereslet iránta.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég