Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 25., csütörtök 2:34

Leégettük magunkat. jobb szó nincs. Én azt hittem (naivan), hogy 2x ugyanabba a folyóba nem lehet belelépni. De Mou bebizonyította, hogy nem csak belelépni, de belegázolni is lehet. Ha még nem volt egyértelmű, most bebizonyosodott: Mourinhonak mennie kell. Csak Klopp vagy Löw személyét nézem el ezek után a padon. Bárki más visszalépés, és eleve bukásra ítéltetett. 3-1ről még lett volna esély, de 4-1 túl sok. Vesztettünk. És ami a legszomorúbb, hogy nem is harcoltunk... Szégyenfolt ez ma a madridizmusra, és MINDEN REAL MADRID KÖZELÉBEN LÉVŐ SZEMÉLYRE NÉZVE. AZ OBJEKTÍV BÜNTETÉS AZ LENNE, HOGY MINDENKI TAKARODJON. Ha én lennék Perez, holnap már nem Mourinho lenne az edző.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 2:30

Sierra írta: Igen, ezek szerint eléggé lenézték a Dortmundot. Csak nem tudom mire fel. :roll:
Főleg az őszi csoportmeccsek után meglepő ez.
Szerintem Jose mar leszarja a munkat. Sem felkeszulni sem motivalni mar nem tud itt. Tulsagosan is nagy arcal jott, de szerintem o sem gondolta, h itt megfog bukni. :roll:

szerk: a Malaga jobban megerdemelne, h itt legyen mint mi vagy a bracsa. A Dortmund ellen megmutattak, h mi a sziv es azok (anyagi gondok) utan egy ilyen szezont produkaltak. nekik jar a :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 25., csütörtök 2:34-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 2:25

PEEtör írta:Tehát erről volt szó... :agree:
Igen, ezek szerint eléggé lenézték a Dortmundot. Csak nem tudom mire fel. :roll:
Főleg az őszi csoportmeccsek után meglepő ez.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 25., csütörtök 2:00

Most olvastam Ramos barát nyilatkozatát:
Általában, ha ilyen csapatot kapsz, mint ők, akkor úgy tűnhet, hogy könnyen továbbjuthatsz, azonban en véletlenül vannak itt.
Tehát erről volt szó... :agree:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 25., csütörtök 1:48

Egyébként a leggázabb nekem az, hogy egy játékos az elődöntőben 4-et vág nekünk. És nem Messinek vagy Ronaldónak hívják, de ha még így is lenne...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 25., csütörtök 1:21

Hozzáállásunk borzalmas volt, és saját magam emelem ki elsőként a rosszak közül " - Ramos

ezt láttuk, de mi volt az oka? Egy elődöntőben nincs motiváció? Nincs győzni akarás? Nincs tűz? .... hát láttuk nálunk nem volt. :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 25., csütörtök 1:04

Á, nem látja át senki a zseniális összeesküvést.
Először is, a döntőre tartalékoltunk.Mint tudjuk, mi vagyunk az uefamadrid,le van boltolva.
Kedden majd CR lesgóljával, kamubüntetőjével meg Schmelzer öngóljával behúzzuk. Reus szabályos gólja nem lesz megadva,mint ahogy az Arbeloa meg Ramos elleni büntető sem.
Aztán a döntőben majd megmutatjuk ám az igazi arcunkat, CR, Higany, DM és Khedira(2) góljaival gálát rendezünk. Év végén az aranylabdát természetesen a Herceg nyeri, CR büszke lesz, hogy egy ilyen korszakos zseni mögött második lehet. Messi kivásárolja magát a szerződéséből és felajánlja szolgálatait. Az sem probléma neki, ha a klasszis DM-Higu kettős miatt csak a padon jut számára hely. A 10-est sem kéri, egy Özil után nem merné felvenni, jó lesz neki a 24-es is. Joséval 2050-ig hosszabbítunk.





Na, asszem ittam már eleget, jóccakát :mrgreen:

Zsityi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:36

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsityi » 2013. április 25., csütörtök 0:41

Ez valami borzalom.

Lehet, hogy túlzás, de már hónapok óta azaz érzésem, hogy ez a madrid (ha kivesszük CR-t) az utóbbi 15 év leggyengébb csapata. Már a MU ellen sem érdemeltünk továbbjutást, és rohadt nagy mázlink volt, hogy Nanit kiállították

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 0:34

Na akkor én is írnék egy kis "véleményt" a meccsről:

Először is azért nem írtam egyből,mert nem akartam minden második szót kicsillagozni vagy hasonló.
....A pofám leszakad,hogy egy-két játékost mennyire nem foglalkoztatja a bizonyítás,illetve az agyon emlegetett tizedik megszerzése....

-Mourinho:

Ez az ember most vágta el magát teljesen az én szemembe.Sokáig pártoltam.De ebben az évben ez volt a hab a tortán.Abszolut úgy látszodott,hogy mindenféle taktika nélkül küldte ki a játékosokat....Egyszerüen ebben az emberben már nincs tűz. Ide új edző kell,új felfogással.Mou köszönöm,de elég volt,viszont azért megpróbálok csak a szépre emlékezni.

a játékosok:
Köpedelem volt(van ilyen szó?).Semmi tűz,semmi agilitás...csak a buta ívelgetés.Vicc,hogy egy Higuain kezd,és egy Khedira végig játszik egy BL elődöntőt.Özil?Ki ez? Megáll,mert elveszt egy labdát?Pepe meg élete legszarabb meccsét játszotta,csak az a baj,hogy tőle már nem is várok sokat.De a legnagyobb buta az még mindig Arbeola.Eltiltatja magát egy Galata elleni semmi meccsen? Tessék Ramosnak majdnem sikerült megoldania...vagy nem..Arbeola legalább hoz egy alapot azon a poszton..Az alap védelemmel(Arbeola,Ramos,Varane,Coentrao)biztos nem így alakulnak a dolgok.
Na mindegy kár is tovább szaporítani a szót..

out DM,Higuain,Khedira(ha José távozik szerintem a hülyének se fog kelleni),Albiol,Callejon,Kaká...a többi jó madárnak egy agymosással teli +bizonyítási év

Azon,hogy kik jöjjenek még nem gondolkozok,talán majd leírom ide az aláírásomba.(de kár,hogy Neymar foglalt..)

Elnézést az esetleges fogalmazási/nyelvtani hibákért,de jelenleg nem vagyok beszámítható. :mrgreen:

ui: á annyi mindent tudnék írni,de teljesen felesleges..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 0:23

De ez a José barátunk, 3:1-nél sem cserélt, annyira jó volt az eredmény érdemes lett volna tartani.
ezen akadtam ki a legjobban, hogy még 3-1-nél is POSZTRA CSERÉL!!!!!!
én nem tudom, mit féltett ennyire, vagy mit akart annyira őrizni? és a 80. perc körül meg még bedobja kakát, hogy váltsa meg a világot, ugyanúgy, mint tavaly
eszemf.szom megáll komolyan mondom
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Looser
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:12
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Kaká, Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Looser » 2013. április 25., csütörtök 0:21

Azért fejenként 5 méternél többet is futhattunk volna... De ez a José barátunk, 3:1-nél sem cserélt, annyira jó volt az eredmény érdemes lett volna tartani. Menjünk a biztosra, úgy számol legalább 3-at rúgunk, hát kicsit oda kell figyelni azt lesz 6 is. Még egy ilyen szerencsétlen egomant, de Khedira :D :D Szerintem szobrot kéne kapnia, számoltam az első 6 átadása sárgának ment, tuti ismerősek voltak a született német válogatott csapattársak Gündogannal az élen . De hál Isten ő is végigjátszotta, és tündökölhetett 95,5 percen keresztül :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 0:10

numberone1 írta:
realbeckham írta:
Szarabbak vagyunk, mint a Malaga :lol:
:lol: :lol: nagyon talalo
Köszi :-) de basszus igaz. A Dotmund akkor is ugyanezt játszotta dettó. Viszont a Malaga mást játszott, mint mi. Mit játszott? Letámadott, ahogy kell és a földön járatta a labdát, nomeg lőtt. Ma Asszem Modric lőtt csak távolról, egy laposat(ennyire emlékszem) szabadrúgást nem sorolom ide.

DM egy szar alak, de csak őt tudom felhozni, mint pozitív példát a következő témámhoz. Szóval egyedül tőle látom azt, hogy sprintelve követi, űzi a labdás embert, mint egy veszett kutya. Elég lenne, ha legalább csak 2 ember, de ugyanilyen felfogassál letámadna a KP-n(egyszerre, de nem ugyanarra az emberre), már meglenne zavarodva az ellen. Ilyet nem látok, ez a bajom. Helyette mit látok? Felvesszük ugyan a labdás embert, a területeket is elosztjuk úgy ahogy, viszont nem támadunk le, hanem 2-3 méterre megállunk a labda és embere előtt és várjuk, had vezesse még kicsit. És ahogy ő vezeti, mi meg hátrálunk. Agyam eldobom. Simán lehet ennek a Dortmundnak (minimum) 3at lőni. Elvégre mi is kaptunk 4et, egy Varane, Pepe, Ramos védőtrióval a fedélzeten. Ez egy rohadt rossz nap volt, semmi nem jött össze, az ellennek meg minden. Szó szerint minden, makk faktor is náluk volt. De jövőhéten más nap lesz, és egy meccs sem ugyanolyan.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 25., csütörtök 0:08

Meg kéne kérdezni Bajner Bálintot

A gyerek lehet egy hónap múlva BL-győztes lesz...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 0:07

én már abban sem vagyok biztos, hogy a taktika ugyanaz volt tavaly (a barcán kívül)
sokkal több meccset tudtunk uralni, meg ha kellett, akkor nagyobb nyomást gyakorolni
most meg teljes a káosz egész évben, mindenki rohangál össze vissza
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. április 25., csütörtök 0:05

Kiderül együtt reggeliznek, vacsiznak, jóéjtpuszit adnak. És egy nagy lakókonténerben él az egész keret :D
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 0:03

beckham96 írta:Ugyanez a taktikánk mióta Mou itt van. Csak tavaly kicsit gördülékenyebben ment a játék... érdekes, tavaly jó volt a taktika? Tavaly minden faszántos volt?
Tavaly nem találkoztunk Dortmund szintű csapatokkal. :D Csak egyszer a Bayern ellen. Ott mondjuk jók voltunk, játékban mindenképpen.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 25., csütörtök 0:02

De a taktika amivel kimentünk az ki hibája?
Ugyanez a taktikánk mióta Mou itt van. Csak tavaly kicsit gördülékenyebben ment a játék... érdekes, tavaly jó volt a taktika? Tavaly minden faszántos volt?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 0:00

Savant írta:Ez a bizarr. :mrgreen:
Lehet tényleg így van. :mrgreen: Meg kéne kérdezni Bajner Bálintot. :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 23:58

beckham96 írta:Most olvasom, hogy Mou szerint még behozható. Én ebben azért annyira biztos nem vagyok, mint Ő (sajnos). Szeretnék annyira magabiztos lenni, de már a meccs előtt is féltem, hát még most...
persze, ha dortmund ha nem esik at a lo tuloldalara(erre Klopp garancia), akkor min. 1 golt tuti szerznek idegenben is. Raadasul Leva ezzel a 4 goljaval nagyon feljott a listan akar meg CR-t is befoghatja. Tuti oda teszik magukat is idegenben.
Milyen jo lesz, h ujra egyutt lehet a Londonban tanulo gyerekeivel. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 24., szerda 23:58

Itt nem csak Mou baszta el, hanem az EGÉSZ CSAPAT! Nincs mit szépíteni... nem mindenért, mindig az edzőt kell okolni. Amúgy én bevallom, nem vagyok olyan nagyon sok ideje Real-drukker (szerintem a 11 év nem sok idő), de azt észrevettem, hogy mindig az kell aki nincs és mindig az a szar aki itt van...
Voltak hozzáállás beli problémák a játékosoknál az tény.
De a taktika amivel kimentünk az ki hibája?
Az hogy Khedira kezdő játékos már 3 éve?
4 szünet nélküli szezon után Xabi Alonso, ki gondolta volna hogy nem 100%-os, de mégis ő az egyetlen középpályásunk, az ki hibája?
Az hogy Higuain kezdő egy évenkénti 1 gólos Bl gól átlaggal?
Kakától még mi a büdös lóf :cens: aszt vár még Mourinho?
Az hogy 5 perc után látni lehetett, hogy a dortmund 6x-jobb, arra mit reagált Mourinho? Megsúgom, hogy semmit.
Egyetlen szerencsénk volt, hogy a Dortmund valamiért visszaállt 1-0nál, pedig simán vághattak volna 3at az első félidőben, Mourinho úgyse reagált volna semmit.

Amúgy jó munkát végez itt az edző bá, tisztelhetjük is :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég