Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 18., vasárnap 10:47

Ha nem is jön senki jobbátlövőbe akkor is teljesen mindegy, hogy marad-e Laluska vagy sem, mert annyira gyenge. Neki a teljesítménye kimerül annyiban, hogy szépen elüldögél a padon

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 17., szombat 21:34

Első felkészülési torna, eddig egy győzelem (Zagreb) és egy döntetlen (Kielce). Laluska nem utazott, állítólag Csurgó felé tart. Ez jó, ha a háttérben folyik a munka, és esetleg Zeitz mégis jöhet, vagy vki más egy évre. Ha viszont nem jön senki, akkor azért nem lennék nyugodt, bár Ruesga vagy Gulyás is tud ott játszani, főleg előbbi, de ő középre kéne. (Terzát nem szeretném irányítóként látni, meg amúgy sem nagyon támadásban) Az iráni wonderkid beálló meg nem nagyon játszott az eddigi két meccsen, ezt nem igazán értem. Az újak közül Ilic, és Ruesga is bíztató, jók lesznek.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 4., vasárnap 20:58

Wertz írta: Prodanovics szerződtetése számomra meg rejtély. Minek hozták el Szegedről, ha egyszer gyengébbnek tartják Gulyásnál, Iváncsiknál
Én sem értem. Láthatták edzeni, képességben a két magyar felett jár, a sérülékenysége szólhat ellene. Gulyás a helyi fiú, az örök ígéret, még anno Zovko mondta róla, hogy nagy klasszis lehet. Hát nem lett az, ugyanakkor ő a csapat bohóca, szerintem ezért van itt. IT jövőre megy szvsz, ha jönne egy Marguc majd, hibátlan lenne.

De engem továbbra is lala aggaszt, Lacit muszáj pihentetni 10-15 percre, lala viszont elöl használhatatlan, hátul meg mindegy is mit csinál, "jó híre" miatt habozás nélkül kiküldik a bírók bármilyen esetben. (mint sulicot itthon)
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 20:42

ziro4vr írta:Legyen igazad, talált pár kincset már a vezetőség, ugyanakkor melléfogások is akadtak. Azért remélem Sulic hozza majd a formáját, akkor gond nem lesz.
Az a helyzet, hogy így a beállós poszttal nagyon elégedett vagyok. Itt van a posztra a világ egyik legjobbja és mellé egy tehetséges játékos
és ha már válaszoltál a hírre akkor leírom, hogy az igazolás mellett közölték, Zeitz még érkezhet

Prodanovics szerződtetése számomra meg rejtély. Minek hozták el Szegedről, ha egyszer gyengébbnek tartják Gulyásnál, Iváncsiknál

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 4., vasárnap 20:17

Wertz írta:Az iráni Alireza Muszavi a Veszprém játékosa, Oneto helyére jön. Csak annyit kívánok neki, hogy olyan tehetséges legyen, mint a honfitársa.
Érdekes :hmmm: Legyen igazad, talált pár kincset már a vezetőség, ugyanakkor melléfogások is akadtak. Azért remélem Sulic hozza majd a formáját, akkor gond nem lesz.

Oneto amúgy nekem csalódás volt, nem használta ki az adottságait, igazán kűzdeni se láttam. Vilovski meg nem veszprém szint.
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 19:44

Az iráni Alireza Muszavi a Veszprém játékosa, Oneto helyére jön. Csak annyit kívánok neki, hogy olyan tehetséges legyen, mint a honfitársa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 26., péntek 21:18

Nekem az a gyanúm, hogy jövőre a két Iváncsik dobbant (asszem 14-ig van szerződésük) aztán jön két szélső (külföldről, jó nevek).

Remélem nem az a b terv, hogy ruesga alkalmi jobblövő, terzic meg irányító. Terzic nem veszprém szint nálam, legalábbis támadásban biztos nem. Kár hogy anno nem sesum lett favorizálva helyette.
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 26., péntek 20:11

ziro4vr írta:hát akkor marad lala
Zeitzet meg kell szerezni, de mindenképpen. Az nem lenne jó dolog, ha Ruesganak jobbátlövőt is játszania kellene. Nem biztos, hogy úgy megtudnák osztani az irányító posztot Chemával
ziro4vr írta:jövőre megy egy 33 éves Laci és egy 34 éves Zeitz :hmmm:
Egyikük tényleg lehetne fiatalabb. Viszont ettől függetlenül nagyon erős jobbátlövő páros lesznek. Még az is lehet, hogy a legjobbak

A jobbszélső poszttal meg végre csinálhatnának már valamit :vivo: Iváncsik és Gulyás nagyon kevés lesz oda. Már annak is örülnék, ha Prodanovics tényleg érkezne

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 26., péntek 19:01

Wertz írta:Dusebajev a Vardar Skopje játékosa lett
hát akkor marad lala..jövőre megy egy 33 éves Laci és egy 34 éves Zeitz :hmmm:
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 25., csütörtök 7:43

Dusebajev a Vardar Skopje játékosa lett

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 23., kedd 19:32

ziro4vr írta: Én mindenképp rámennék a kis Dusebajevre.
Én is. Elég ütés lenne, ha Veszprémben játszana a legtehetségesebb jobb(Jamali) és balkezes átlövő

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 23., kedd 18:56

Wertz írta:Szerintem is jó lenne. Aki 20 évesen spanyol gólkirály tud lenne rossz játékos nem lehet
Zeitz megszerzése amúgy érdekes. Elsőre (mikor még nem ment csődbe a madrid, és úgy nézett ki már idén jöhet) jónak tűnt, bár én már akkor is inkább egy Jamali szintű fiatalt szívesebben láttam volna (Ancsin?) de most azért más a helyzet. Megszerezhető egy fiatal titán, jövőre meg jön egy öregedő német, 3 éves zsíros szerződéssel. Én mindenképp rámennék a kis Dusebajevre.
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 23., kedd 7:30

ziro4vr írta:pl dusebajev fia, neki még most sincs csapata, simán hozhatnánk
Szerintem is jó lenne. Aki 20 évesen spanyol gólkirály tud lenne rossz játékos nem lehet

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 22., hétfő 18:48

Wertz írta:Ha Zeitz csak jövőre jön, akkor már felesleges igazolás lesz szerintem. Könnyen lehet, hogy jobb lett volna, ha valami kisebb nevű fiatalt hoznak helyette
pl dusebajev fia, neki még most sincs csapata, simán hozhatnánk, sőt...nekem se tetszik ez a 34 éves Zeizt jövőre átigazolás. viszont ha nem jön senki, akkor ha muszáj ruesga is tud ott játszani, tavaly kényszerből gyakran volt jobblövő és kiválóan megoldotta. és így több labda mehetne szélre is (amiket szépen mellédobálhatnának gulyásék :D )
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 20., szombat 14:32

Ha Zeitz csak jövőre jön, akkor már felesleges igazolás lesz szerintem. Könnyen lehet, hogy jobb lett volna, ha valami kisebb nevű fiatalt hoznak helyette

és jobbszélső sem jött még :vivo:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 19., péntek 14:53

Zeitz most úgy tűnik csak jövőre jön, ami nem jó. Egyrészt így maradhat cserének lala, aki egy fürednek lő 3 gólt 40 perc alatt...de a bl-ben még passzolni se nagyon tud. Másrészt Zeitz jövőre már 34 lesz, terhelve még egy német szezontól. Azért a vezetőségben bízom, Lacikát is megoldották tavaly, valami csak lesz.
Nem illik.

Avatar
bzsk
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 21:22
Kedvenc játékosaid: CR7, Varane, Guti, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, MKB Veszprém
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bzsk » 2013. július 17., szerda 16:02

Källmannak is örülnék, Geri nagyon rég volt formában, lehet kellene neki a váltás. És a taktikai variácók is nőnének, hisz pl. 2esben szokott védekezni úgy rémlik. Persze esélytelen, sajnos...

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 20:28

ziro4vr írta:Ugalde viszont nagyon bevált, főként védekezésben és leindításoknál.
Ez igaz. Főleg tavasszal klasszis teljesítményt hozott
ziro4vr írta:De vmi skandinávnak, vagy szlovén/horvátnak jobban örülnék.
Én is. Legjobban Margucnak vagy Lindbergnek örülnék

Remélem a kapusok maradnak, úgy ahogy most vannak

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 10., szerda 20:20

Wertz írta:Szerintem a jó jelzőtől IváncsikT és Gulyás eléggé messze voltak idén. Egy komoly játékos kellene oda. Margucnak örülnék, de nagyon

Amúgy Sprengert pletykálják, mint lehetséges jobbszélsőt néhány fórumon. Nem szoktam az ilyeneket elhinni, de Zeitzel együtt pletykálták még mikor nem tudtuk az érkezését
A jó igaz, magukhoz képest állja meg a helyét inkább. 4 szélsőből 3 hol jobb, hol gyengébb meccseket játszik, 1-1 klasszis teljesítmény elvétve akad. Ugalde viszont nagyon bevált, főként védekezésben és leindításoknál. Elmondható, hogy sokkal többet kéne használni a széleket, ebből a szempontból Mocsai volt a mélypont, Ortega valamennyit javított ezen. Persze ez összefügghet azzal, hogy elég hullámzó ott a szint, de ez meg azzal függ össze, hogy a kevés magyar közül 3 is szélső...

Sprenger elég unszimpatikus, de Zeitz is az, ez nem akadály. De vmi skandinávnak, vagy szlovén/horvátnak jobban örülnék. De realitás csak 2014 sztem, elég változás volt már így is. És ha még Mikler is..
Nem illik.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 19:54

ziro4vr írta:Jobbszélső nem hinném, Ortega kedveli a mostaniakat, két más típusú játékos, egy-egy jó félévvel a hátuk mögött.
Szerintem a jó jelzőtől IváncsikT és Gulyás eléggé messze voltak idén. Egy komoly játékos kellene oda. Margucnak örülnék, de nagyon

Amúgy Sprengert pletykálják, mint lehetséges jobbszélsőt néhány fórumon. Nem szoktam az ilyeneket elhinni, de Zeitzel együtt pletykálták még mikor nem tudtuk az érkezését


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég