Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 6., szerda 13:12

Azt nem mondtam, hogy ez helyén való volt, de néha néha eldurranhat az ember agya. Tőle se láttunk még ilyen kifakadást az előtt, de itt már Suárezzel egy lapon volt emlegetve. Én meg az ilyet nem tudom elviselni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 6., szerda 13:07

Oke,felkapja a vizet,rendben.De hogy mèg 3 perc mulva sem nyugszik,meg generálja a feszkot,az már nem forrovèru,hanem idiota viselkedèsre vall.
Én is így vagyok ezzel. Ezért szidtam pl Ramost, amikor vagy 4 mecsre meszelték el, mert kiállítás után lefelé menet még pofázott a negyedik játékvezetőnek (vagy valakivel valami hasonló volt:) ). Az még oké, hogy valakinek eldurran az agya, odacsap, odalép. De hogy fél perccel klésőbb még ordibál meg 4en nem tudják levinni a pályáról, az nem normális dolog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 5., kedd 20:22

Kód:

Én meg úgy, hogy Suárez egy alattomos féreg, Higuaínnak meg egyszer igazán eldurrant az agya és egy lapon emlegetted az uruval.
A gusztustalan szituáciot emlegetem egy lapon.Èn ezt ettol magyarabban már nem tudom...
De maradjunk abba,hogy a te èrtèkitèletedbe belefèr,az enyèmbe meg nem.Egyszer sem.
Oke,felkapja a vizet,rendben.De hogy mèg 3 perc mulva sem nyugszik,meg generálja a feszkot,az már nem forrovèru,hanem idiota viselkedèsre vall.
De zárjuk le tènyleg.Igy is tul van már ez beszèlve.Peace :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 5., kedd 20:18

Hat mar nevetni sem szabad...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. április 5., kedd 20:13

Lehet röhögni, ha nem tudjátok kihámozni a lényeget. Itt nem Jordan-en van a hangsúly, hanem, hogy bárki hibázhat döntő szituációban... Szánalmas vagy Realista továbbra is... Ekkora nyomorék moderátor biztos nem sok helyen van.

Jah, és az idézet a kapufára vonatkozott, ha nem tűnt volna fel..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 5., kedd 20:11

morientes írta:
Ne hasonlítsd már Hugit Suarezhez... Bele se megyek, hogy miért.
Szituácio.
Na de akkor ugy mondom,az egyik hulyèbb,a másik meg csak szimplán hulye.
Én meg úgy, hogy Suárez egy alattomos féreg, Higuaínnak meg egyszer igazán eldurrant az agya és egy lapon emlegetted az uruval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 5., kedd 19:33

Berti írta:
morientes írta: Na de akkor ugy mondom,az egyik hulyèbb,a másik meg csak szimplán hulye.
Mehet a találgatás, hogy ki kicsoda. :D :mrgreen:
Nekem semmi bajom Higuval,most teljesen mindegy hogy o vagy más csinál ilyen baromságot,de ez annyire nem professzionális mentalitás,hogy ilyenektol felrobban a fejem.
Ès nem elèg hogy hátrányba hozza a csapatát,de mèg baszakodik a biroval,a sajátjai alig tudják lefogni,lokdosi a stábtagot aki nyugtatná...ocsmány,gusztustalan,okádèk viselkedès,akár szakadt az a cèrna,akár nem.

Zidane-ra ugyan igy ki voltam bukva,mikor mellbefejelte azt a fèrget,mer ráment nekik a VB cim.(nem vagyok france szurker amugy)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 5., kedd 19:25

morientes írta: Na de akkor ugy mondom,az egyik hulyèbb,a másik meg csak szimplán hulye.
Mehet a találgatás, hogy ki kicsoda. :D :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 5., kedd 19:23

Ne hasonlítsd már Hugit Suarezhez... Bele se megyek, hogy miért.
Szituácio.
Na de akkor ugy mondom,az egyik hulyèbb,a másik meg csak szimplán hulye.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 5., kedd 18:59

Óriási :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 5., kedd 18:58

Bazeg Higuain alá egí Jordan idézet? Azt a mocskos. :lol: :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 5., kedd 18:57

morientes írta:
pályafutásom során 9000 dobást hagytam ki. 300 meccset vesztettem el. 26 alkalommal rontottam el olyan dobást, amiről azt hittem, hogy be fog menni, és amivel győztünk volna. Újra és újra követtem el hibákat. És pont ez az, ami miatt sikeressé tudtam válni.” – Michael Jordan
Na ès hányszor csinált állatságot?Arrol nem szol a statisztika?Na majd èn megmondom...egyszer se!
annyira az lenne, akkor csak magára gondolt volna, nem pedig az elveszített bajnoki címre és nem történt volna ez, hanem meglőtte volna a maradék góljait a bajnokságban a rekordhoz.
Ezeket az osszefuggèseket èn nem èrtem...hogyan kapcsolodnak ezek egymáshoz...ha a csapatra gondol,akkor nem állittatja ki magát.Ès akkor meglohette volna a goljait.Szal nem èrtem na,de ugyan olyan egyszeru vagyok mint Pipita :D
Ennél nagyobb baj meg ne történjen, kicsit meglökte a sporit, aztán nem akart lemenni a pályáról
Hát akkor az hol problèma,ha Suarez nèha nèha bele bele harapdos nèhány emberbe :lol: Ettol nagyobb problèma ne legyen :lol:
Ne hasonlítsd már Hugit Suarezhez... Bele se megyek, hogy miért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 5., kedd 18:49

pályafutásom során 9000 dobást hagytam ki. 300 meccset vesztettem el. 26 alkalommal rontottam el olyan dobást, amiről azt hittem, hogy be fog menni, és amivel győztünk volna. Újra és újra követtem el hibákat. És pont ez az, ami miatt sikeressé tudtam válni.” – Michael Jordan
Na ès hányszor csinált állatságot?Arrol nem szol a statisztika?Na majd èn megmondom...egyszer se!
annyira az lenne, akkor csak magára gondolt volna, nem pedig az elveszített bajnoki címre és nem történt volna ez, hanem meglőtte volna a maradék góljait a bajnokságban a rekordhoz.
Ezeket az osszefuggèseket èn nem èrtem...hogyan kapcsolodnak ezek egymáshoz...ha a csapatra gondol,akkor nem állittatja ki magát.Ès akkor meglohette volna a goljait.Szal nem èrtem na,de ugyan olyan egyszeru vagyok mint Pipita :D
Ennél nagyobb baj meg ne történjen, kicsit meglökte a sporit, aztán nem akart lemenni a pályáról
Hát akkor az hol problèma,ha Suarez nèha nèha bele bele harapdos nèhány emberbe :lol: Ettol nagyobb problèma ne legyen :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 5., kedd 18:21

Sunsky írta:...
Nem kell túlgondolni. A lényeg, hogy a mennybemenetele megint egy kicsin múlt. (Nyilván azt a néhány gólt még el kellett volna pakolnia, de simán benne lett volna, hogy megcsinálja). Megint a cél előtt esett össze. Én soha nem voltam nagy Higu ellenző, sőt én sokáig nagyon is szerettem, sőt... még most is tudok neki szurkolni, hogy legyen sikeres. Épp ezért is akarom, hogy eljusson egy Arsenalba (khm, sikeres. :mrgreen: ) vagy Poolba, hogy ne "csak" egy Napoliban tolja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2016. április 5., kedd 18:06

Remy írta:Idióta... minden idők legjobb olasz gólkirálya lehetett volna. :lol: Ez egy lyonos kapufa feeling, én úgy érzem. :lol:
Az is csak itt van túlfújva. Mintha más támadó nem hagyott volna ki üreskapus ziccert.... :coffee:
Viszont itt annyira mondják, hogy nagyképű, beképzelt, stb.. annyira az lenne, akkor csak magára gondolt volna, nem pedig az elveszített bajnoki címre és nem történt volna ez, hanem meglőtte volna a maradék góljait a bajnokságban a rekordhoz. Gondolom még soha senkinek nem borult el az agya. Ennél nagyobb baj meg ne történjen, kicsit meglökte a sporit, aztán nem akart lemenni a pályáról (de ez az érzelmek miatt egyáltalán nem meglepő), hatalmas ügy, tényleg...

“A pályafutásom során 9000 dobást hagytam ki. 300 meccset vesztettem el. 26 alkalommal rontottam el olyan dobást, amiről azt hittem, hogy be fog menni, és amivel győztünk volna. Újra és újra követtem el hibákat. És pont ez az, ami miatt sikeressé tudtam válni.” – Michael Jordan

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 5., kedd 18:05

De pirosat sem kellett volna kapnia ha meg előbb gondolkodik.
Ezt mas hogy nem lehet ertelmezni, mint ahogy irva van.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 5., kedd 17:58

A legszebb a sok kárörvendő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 5., kedd 17:17

Nem mondtam hogy elő kell venni. Csak annyit hogy nem másban kell keresni a hibát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 5., kedd 17:10

Realista24 írta:Egy meccs helyett kapott harmat meg mert nem bírt gondolkodni. De pirosat sem kellett volna kapnia ha meg előbb gondolkodik. Magának fozte.
Nem tudom elo venni az elso reakcioert. Ilyen minden tamado jatekossal elofordul akit rendszeresen faragnak. Evi 20 ilyen esetbol egyszer elborult az agya...na bumm.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 5., kedd 16:48

Idióta... minden idők legjobb olasz gólkirálya lehetett volna. :lol: Ez egy lyonos kapufa feeling, én úgy érzem. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég