Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 20., szombat 12:05

Victor írta:luis gustavót én is elhoznám, nagyon jól járnánk vele szerintem. még1 csatár, higuain és coentrao elmegy és én nagyon boldog leszek :)

Arról már nem is beszélve, hogy Xabi októberig offline lesz, Illarramendi eddig egy jó szezont tud felmutatni 23 évesen, Casemiro sötét ló, Khedira meg tényleg nem kezdő szint. Kkp-n eddig Modric az aki mindenképpen oké.

3 kkp-val számolva van eddig Illarra, Xabi, Khedira, Casemiro és Modric. Helyt kell állni a bajnokságban, hazai kupában, BL-ben, plusz ott lesznek még a válogatott meccsek is. A VB miatt a versenynaptár is gondolom, hogy sűrűbb lesz. Szóval nálam egy minőségi kkp. még mindig kellene. Gustavo az és talán nem is kell 30-40 millákat fizetni érte. Mondjuk Ancelotti és Zidane nyilván jobban tudja, hogy kell-e még kkp, de ha igen, gyorsan kellene lépni, mielőtt valamelyik ruszki maffiózó, vagy arab sejk lenyúlja...

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 20., szombat 11:52

luis gustavót én is elhoznám, nagyon jól járnánk vele szerintem. még1 csatár, higuain és coentrao elmegy és én nagyon boldog leszek :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 20., szombat 11:49

Ha Perez annyira költeni akar, a 100 milla kb. negyedéből inkább Luiz Gustavo...úgy tűnik, hogy Guardiola nem igazán számol vele. Khedirát szerintem ki tudná szorítani a kezdőből :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 20., szombat 11:32

a marca megint arról cikkez h higuain és coentrao eladása után készülünk egy kb 100 milliós ajánlattal Bale-ért.
Nagyon remélem h nem fog idejönni. Egyrészt nem illik ide, másrészt tönkrevágná az egész csapatépítést.

CR fix kezdő, Bale fix kezdő, Benzema egyedüli csatárként fix kezdő. Marad 3 hely amiért mehet a harc.

Xabi, Khedira, Illarra, Casemiro, Modric, Isco, Özil, Jesé, Kaká, Di Maria...

hát parádés lenne :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 20., szombat 11:17

Na ez most akkor mi??
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2263857
Úgy látszik Illarrának meg lesz a fix helye kezdőben!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 20., szombat 1:06

Soldadoért a Tottenham és a Liverpool is kifizetné a 30 milliós kivásárlási árat a Valenciának.

..... Negredo (25) és Soldado (30) (két olyan játékos aki nem fért be a realba) után ha Higuaínt 40 millió alatt eladjuk akkor nekem jöhet itt Bárki azzal, hogy mekkora jo uzletember Perez, nem lesz jobb mint az a szerencsetlen Rosell a masik oldalon.....
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 20:12

sajnos ezeknek a fiataloknak a legnagyobb baj az kaká meg higu jelenléte, ha mindkettőtől megszabadulnánk, akkor lenne a legjobb nekik
Nem gondolnám hogy ezen múlna.Ha be tudják magukat játszani a csapatba,akkor tök mind1 Kaká,vagy bárki,akkor övék a terep.Ha abból indulunk ki,hogy Ancelotti a nevet helyezi előtérbe,akkor megette a fene...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 20:00

mindketten ott vannak már, és edzenek a többiekkel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 19., péntek 19:59

kicsit le vagyok most maradva a hírekkel.
varane ott van eddz már a többiekkel?
és alonso mikor fog?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 19., péntek 19:47

Moratának és Jesének is jobb lenne a kölcsön. Sőt szerintem előbbinél a Sevillás ajánlat jó lett volna. Én nem látok benne annyi hogy itt a Realba képzeljük el a jövőjét. Évekig meg biztos nem akar padkoptató lenni.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. július 19., péntek 19:39

Los Blancos írta:
Lattam egy csapat kepet...amelyen Casemiro vekonyabbnak tunt, mint tavasszal.
Rendbe rakták a fél év alatt fizikailag :)

Technikai képzettsége meg adott. Plussz Ronaldoval is sokat bratyizik ugy hogy szerrintem motivációs problémái sem lesznek. Én nagyon bízom benne, hogy hatalmas meglepi lesz.
Én is számítok tőle a meglepetésre. Nem is olyan rég még az egyik legnagyobb brazil tehetségnek tartották,szóval a képességei nyilván megvannak valahol.
Télen mikor érkezett a Castillába egy kicsit már lesajnált volt. Most megvettük potom pénzért,úgy tűnik fizikálisan már rendben lesz,ha pedig a tehetségét is előhúzza,ami miatt korábban magasztalták,akkor olcsón lehet egy jó kis középpályásunk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 19., péntek 19:35

sajnos ezeknek a fiataloknak a legnagyobb baj az kaká meg higu jelenléte, ha mindkettőtől megszabadulnánk, akkor lenne a legjobb nekik
de szerintem akkor sem lehetetlen beépíteni őket, ha csak kaká marad
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 19., péntek 19:33

Lattam egy csapat kepet...amelyen Casemiro vekonyabbnak tunt, mint tavasszal.
Rendbe rakták a fél év alatt fizikailag :)

Technikai képzettsége meg adott. Plussz Ronaldoval is sokat bratyizik ugy hogy szerrintem motivációs problémái sem lesznek. Én nagyon bízom benne, hogy hatalmas meglepi lesz.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 19., péntek 19:30

Komolyan érdekelne, hogy ki hogy gondolná a folyamatos beépítést a Morata-Jesé duónak
Amíg az előszezon véget nem ért és nincs meg a végleges keret addig felesleges és értelmetlen is ezen gondolkodni, azt követően pedig Carlo és Zizou feladata lesz ezt megoldani.
Na most akkor tessék szépen eldönteni, hogy akarunk-e/várunk-e valamit a Morata - Jesé duótól vagy sem?
Személy szerint én Alvarotól semmit, Jesétől viszont egy picivel többet! Egyébként gyorsan szögezzük le, hogy véleményem szerint a klub nem gyengén kényszer helyzetben is van (szép és jó ez az új fiatal bivaly 5-ös duma, csak ennél azért picit többről van szó :lol: :lol: :lol: ) a 2 úriembert illetően; 1) Jesé gyereknek mindössze 1 év van hátra a szerződésből és a hírek szerint csak úgy hajlandó azt meghosszabbítani (nyilván azt a luxust a klub sem meri bevállalni, hogy a korábbi évek legtehetségesebb játékosát ilyen amatőr módon esetleg már most elveszítse), ha nem adják kölcsön --> pedig az ő érdekében pont az általad is vázolt középpálya (C. Ronaldo, Isco, Özil, Kaká, Di María), főleg utóbbi 2 miatt (amíg ezek az emberek itt rontják a levegőt, addig max. a felnőtt kerettagságnak örülhet majd) szinte fölösleges még itt koptatnia idén a padot; 2) Morata, őt is sokkal inkább az esetleges létszám hiány (Pipita könnyen elképzelhető távozása, Lewandowski beintése), illetve az elszabadult piac (Cavani és most már a legújabb hírek szerint Suárez szintén 63 millás ára), mint sem az a hihetetlen nagy tehetsége tartja őt egyelőre Madridban! 21 évesen jobban tenné ő is, ha la. 1 évre elszerződne egy olyan csapathoz, ahol hétről-hétre valóban képes lenne fejlődni és nagyobb teher, nyomás nélkül bizonyíthatná/igazolhatná azt, hogy valóban megérett az első osztályra és egy fix csere helyre a Real Madridban (mint ahogy azt tették előtte sokan mások is)! Ha marad? --> nos akkor vagy kapásból a mély vízbe lökik (ha Pipita távozik és nem érkezik a helyére senki); vagy pedig 3. emberként kénytelen lesz megelégedni annyi játékperccel, amit Carlo szerint megérdemel és amennyit az olasztól kap (ez esetben a Kupában és a kisebb csapatok ellen, illetve a már ténylegesen megnyert meccseken kapná tőlem a perceket)! Szóval összegezve; nálam jelen helyzetben mind2 mehetne la. 1 év kölcsönbe valahová brillírozni a saját érdekükben és ha majd ott szépen megállták a helyüket (illetve a fenti fölöslegtől pedig megszabadulnánk), akkor esetleg lenne miről beszélni, de addig egy Soldado, Negredo szinttől is baromi messze van a 2 emberünk! De majd Carlo és Zizou eldönti! B-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 19., péntek 19:33-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 19., péntek 19:21

morientes írta: Nekem ezzel csak az a bajom,hogy Casemiro is hasonló tipusú játékos mont Alonso vagy Illarramendi.Nemtom labdaszerzésben mennyire lenne toppon.Kellene még egy Kondogbia(mer más nem nagyon van)akki megszűri a tàmadásokat.Mert sztm Casemiro,nem ez a tipus.Azt a közhelyet,hogy Khediranal csak jobb lehet,ne forszirozzuk most.De persze ki lehet ott próbálni,annál is inkább,mert per/pill. nincs jobb alternativa...
Szerintem nemérkezik már senki se a kozeppalyara. Kondogbia volt a B terv Illarramendi után. Ot valszeg nemhozzuk. Ha hozunk majd valamikor vkpt, akkor hozzuk Pogbát. Én nemlattam jatszani, csak 1x. Az U20as donton. Nemismer elveszett labdát, és az elorejateka is jo, sokszor még Alonso féle inditasai is voltak a meccsen. De szerintem o egy top VKP, már most. Kondogbianal jobb volt, legalabbis azon a meccsen. Nemtudom a pontos felállást a franciáknál, de ahanyszor lattam, mindig Pogba volt az, aki megszerezte a labdat az ellenfeltol. Kondogbia alig mutatott vmit akkor ... Szerintem Carlo azert is hagyta meg Khedirat, ugy mint pl. Kakát, hogy eloszor is kiismerje a jatekat. Ha nemfog tetszeni neki, akkor azt majd kozli a vezetoseggel, es akkor szerintem jovore rákell hajtani Pogbára. Vidalt ugysem adja a Juve, de szerintem ha Pogbaert leteszunk 30 milkát, abba simán belemennének. Mégegyszer mondom, JOVORE. Idén nemjon már senkisem. (SZERINTEM)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 19., péntek 19:16

EnzoZidane89 írta:
numberone1 írta:Ha nem is jon egy Kundogan
3x kellett elolvasnom,hogy most Gündogan-t akartál,vagy Kondogbiát,de aztán már rájöttem :mrgreen:

Egyébként én is reménykedem,hogy valaki kiszorítja majd a herceget.
Ja ez igaz mert mindketton gondolkoztam, csak nem tudtam melyiket irjam.
morientes írta: Nekem ezzel csak az a bajom,hogy Casemiro is hasonló tipusú játékos mont Alonso vagy Illarramendi.Nemtom labdaszerzésben mennyire lenne toppon.Kellene még egy Kondogbia(mer más nem nagyon van)akki megszűri a tàmadásokat.Mert sztm Casemiro,nem ez a tipus.Azt a közhelyet,hogy Khediranal csak jobb lehet,ne forszirozzuk most.De persze ki lehet ott próbálni,annál is inkább,mert per/pill. nincs jobb alternativa...
Meg fiatal és alakithato, persze ha nincs meg benne az a labdaszerzo kepesseg akkor soha nem lesz az a posztja. De egy koztes megoldas lehet belole.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 19:04

numberone1 írta:Lattam egy csapat kepet...amelyen Casemiro vekonyabbnak tunt, mint tavasszal. Ancelotti itt akarja tartani, talan lat benne fantaziat, elegedett az edzes munkaljaval. Ha nem is jon egy Kundogan iden, ne hogy meglepeteskent szolgaljon...mert mindenki(koztuk en is) kispadra szanja...par honap alatt kiszoritsa Khedirat. Ezt remelem.
Nekem ezzel csak az a bajom,hogy Casemiro is hasonló tipusú játékos mont Alonso vagy Illarramendi.Nemtom labdaszerzésben mennyire lenne toppon.Kellene még egy Kondogbia(mer más nem nagyon van)akki megszűri a tàmadásokat.Mert sztm Casemiro,nem ez a tipus.Azt a közhelyet,hogy Khediranal csak jobb lehet,ne forszirozzuk most.De persze ki lehet ott próbálni,annál is inkább,mert per/pill. nincs jobb alternativa...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 19., péntek 18:59

numberone1 írta:Ha nem is jon egy Kundogan
3x kellett elolvasnom,hogy most Gündogan-t akartál,vagy Kondogbiát,de aztán már rájöttem :mrgreen:

Egyébként én is reménykedem,hogy valaki kiszorítja majd a herceget.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 19., péntek 18:49

Lattam egy csapat kepet...amelyen Casemiro vekonyabbnak tunt, mint tavasszal. Ancelotti itt akarja tartani, talan lat benne fantaziat, elegedett az edzes munkaljaval. Ha nem is jon egy Kundogan iden, ne hogy meglepeteskent szolgaljon...mert mindenki(koztuk en is) kispadra szanja...par honap alatt kiszoritsa Khedirat. Ezt remelem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 18:46

Ha elmegy Higuaín, akkor én is azon vagyok, hogy adjunk a két fiatalnak legalább 4 hónapot, aztán ha baj van, januárban úgyis össze tudunk kukázni valakit. Legrosszabb esetben hozzuk megint Adebayort. :mrgreen:
Jönne is,az biztos...hisz neki itt mindenki "testvér" :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég