Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 7., csütörtök 14:22

donor írta:Találkoztunk egy védekezésre berendezkedett, szervezett német csapattal (ami valljuk be, nem a mi kedvenc ellenfél sémánk)
Ez a baj, hogy sosem megy az ilyen ellenfelek ellen. Így nehéz lesz sikeresnek lenni, ha mindig az ilyenek miatt bukunk. Megoldást kéne erre találni.
morientes írta:Nem is vitatja ezt senki,de erre mondtam hogy ilyenkor kell osszekapni magukat,aztán bedarálni.
Pontosan, nem lehet mindig mindent a bírókra fogni. Ha jól játszottunk volna tegnap és nyerünk, akkor lényegében meg sem kéne a bírót.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 7., csütörtök 14:09

Zidane nálam csak Daniloval hibázott, arról nem tehet, hogy nem 2-5-tel fordultunk. Illetve Kroos-Casemiro_Modric kp-t bontania kellett volna szerintem.
Szerintem nem csak abban...Hiába ment itt a szöveg, szerintem Zidane is ugyanúgy lebecsülte a Wolfburgot, mint ahogy a játékosok is. Nagyon kelett a barca elleni győzelem, és kicsit abban ragadtak a fiúk. Nagyon nem tetszett a hozzáállás, én kifejezetten kerülni szoktam a szöveget az akarásról meg az alázatról, mert szerintem ritkán van ennek hiányáról szól, de tegnap én nagyon azt éreztem, hogy óriási pofa volt, és kb meg voltak sértődve a játékosok, hogy wolfsburg nem fekszik ki előttük, netán még támadni is van pofájuk. Fizikailag sem voltunk a toppon, de szerintem a hozzáállásban nagyobb problémák voltak. Kroos is állandóan magyarázott az ellenfélnek. Pedig nagy dolgot tényleg nem csináltak a németek, a vezetés megszerzése után bátran, szervezetten játszottak, fejben ott voltak.
1-2 kapott gól benne van a mecsekben, plána ha gyors játékosokkal lehet kontrázni. Bár nem volt túl jó a védelem, a nagyobb probléma a támadójátékkal volt. Egy szaros gólt kellett volna lőni, kialakítani ehhez a helyzeteket, de a második félidőben talán az isco kiugratásán kívüli CR helyzeten kívül nem nagyon volt erre lehetőség. Lassú, ötlet néálküli volt a játék. CR szokás szerint lepattant mindenkiről, aztán ugye baj van, ha a neve alapján nem kapja meg a szabadokat... benzema az első helyzetét szépen csinálta, szerintem elég jól el is lőtte, nagy bravúr volt a kapustól. A fejes lehetett volna jobb, meg úgy össességében az egyiket jó lett volna beverni, de nagyon hinyzott a játéka a második félidőben. Lehet , hogy nincs formában, de valahogy a támadójátékunk mindig jobb, ha ott a pályán, amellett, hogy azért egész sok gólt lő ebben az idényben.

Modric is sajnos tényleg gyenge már egy ideje, sok pluszt nem ad a játékhoz, nem tudom, hogy fáradság, vagy mi miatt. Mondjuk asszem a két válogatott meccset is végigtolta, utána barca...hiányzik belőle a frissesség. Casemiro munkája ilyen ellenféllel szemben kevésbé hatékony, azért volt egy nagyon nagy mentése, amikor hátul keresztezett, az nagyon kellett.

A visszavágó...jó kérdés. Az biztos, hogy hétvégén kőkeményen pihentetni kell, nincs ott a csapat fizikailag, hogy így bedarálja a németeket. Zidane meg óriási munkája lesz a fejekkel, mert hazai pályán ez nem leküzdhetetlen akadály azért. A barca megmutatta a Milán ellen, hogy hogy kell ezt csinálni. Rá kell menni a 4 lőtt gólra. Báááár....Franc se tudja.Azért nem lenne lehetetlen nullán tartani az ellenfelet, de talán nem jó, ha arra játszunk, hogy a védelem majd lehozza. Varane sebessége viszont lehet kéne a visszavágón, mert ott pláne kontrák sora lesz...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. április 7., csütörtök 14:02

Nem volt semmi látványos dolga, ennyi az egész. Védekezésben hozta amit lehetett, jól passzolt, labdakihozatalokban jó volt. Kroos ugyanez. Sokkal többet adtak ők a csapatnak, mint a meccs emberének kikiáltott Casemiro

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 7., csütörtök 13:41

pheco írta:
wxyz írta:Modric hetek óta gyenge? Az oké, hogy tegnap az volt, de a Barca ellen az egyik legjobb volt
Magához képest gyenge. Barca ellen sem volt jó szerintem. Legalábbis nem nyújtott kiemelkedőt, amit megszoktunk tőle.
Pontosan.Igaz magasra rakta a mèrcèt,de kegyetlenul fugg tole az egèsz csapat játèka.Nem rossz o csak...mostanában szurke.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 7., csütörtök 13:04

wxyz írta:Modric hetek óta gyenge? Az oké, hogy tegnap az volt, de a Barca ellen az egyik legjobb volt
Magához képest gyenge. Barca ellen sem volt jó szerintem. Legalábbis nem nyújtott kiemelkedőt, amit megszoktunk tőle.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. április 7., csütörtök 13:02

Modric hetek óta gyenge? Az oké, hogy tegnap az volt, de a Barca ellen az egyik legjobb volt

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 7., csütörtök 12:16

Modric hetek óta gyenge, Casemiro szerintem tegnap felesleges volt, Kroos a második félidőre megint összeszedte magát.
Igen,Modricot èn is emliteni akartam,meccsek ota csak árnyèka onmagának,ezt valahogy muszály Zidane-nak orvosolni,mert ha zavar van az agyban,megbènul a test.
Sajnos nagyon komolyan hátráltatott minket a bíró és ez nem kifogás keresgélés, hanem tény.
Nem is vitatja ezt senki,de erre mondtam hogy ilyenkor kell osszekapni magukat,aztán bedarálni.
Azèrt a kaput eltalálo lovèsek fèle statisztika beszèdes...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2016. április 7., csütörtök 12:10

Draxler.. :agree: :agree:
Bármikor cserélném rá iscot, jamest vagy jesét.. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 7., csütörtök 12:09

Remy írta:RashidM tultolod...
A fórum nagyja túl tolta.

Zidane nálam csak Daniloval hibázott, arról nem tehet, hogy nem 2-5-tel fordultunk. Illetve Kroos-Casemiro_Modric kp-t bontania kellett volna szerintem.

A második félidő volt a katasztrófa, Benzema kiesett, aztán meghaltunk... Ívelgetés stb.

A kész védelem katasztrófa volt, kiemelkedett Danilo... De rég láttam mindenkit ennyire bizonytalannak, se falt, se szerelés, se semmi...

Modric hetek óta gyenge, Casemiro szerintem tegnap felesleges volt, Kroos a második félidőre megint összeszedte magát.

C-Benzema helyzet kihasználása volt kegyetlen...

Bale egész korrekt volt még mondhatni. Remekül ment el párszor a szélen csak a beadások nem jöttek ki jól vagy a lövései...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 7., csütörtök 12:08

Te atya úr isten, hogy mi van itt :ozil: Ha nem láttam volna a meccset, teljesen azt gondolnám, hogy lefocizott minket a német gárda és hogy akkora fölényben voltak, mint amilyenben még a Barca sem volt soha. Találkoztunk egy védekezésre berendezkedett, szervezett német csapattal (ami valljuk be, nem a mi kedvenc ellenfél sémánk). Megrúgtuk a kötelező gólt az ELSŐ percben. Kialakítottunk ajtó ablak ziccert és egy erősen 1-es gyanús esetet és még mindig nem telt el negyed óra. Erre mikor először eljutnak a kapu elé, kapnak egy akkora ajándék 11-est, amekkorát csak Barca meccsen lehet látni. Persze, hogy ezek után még nehezebb lett. Teljesen visszaálltak, és azt tehették, amire felkészültek. Beálltak 6 védővel a kapu elé, majd kontrából lőttek egyet gyorsan (hogy a gólnál Ramos meg Marci mit csinált, az jó kérdés). Ezek után volt talán 2-3 helyzetük a meccsen kontrából, ezen kívül meg végig a kapujuk előtt álltak 10 emberrel és még így is volt 2-3 nagy helyzetünk. Sajnos nagyon komolyan hátráltatott minket a bíró és ez nem kifogás keresgélés, hanem tény. Ettől függetlenül simán verni kell nekik nem 2 gólt idehaza, mert sokkal jobb csapat vagyunk. És ez is tény.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 7., csütörtök 12:00

Ami ismètelten feltunt,az az èvek ota fennálo problèma,miszerint a csapat,ha nem a saját szája ize szerint alakulnak a dolgok,kèptelen ezt lereagálni,(a klasszikus udito kivètel),osszezavarodik,hite hagyott lesz,ès kedvèt veszti.
Ezt tegnap a meccs kèpe,teljesen visszaadta.Termèszetesen a biroi mukodès finoman szolva is hagyott kivetnivalot,de konyorgom,egy futballmeccsen sajnos ilyen elofordul,pláne velunk,ilyenkor kellene mentálisan seggberugdosniuk magukat,átlendulni a dolgokon,aztán ha máshogy nem,bedarálni erobol.Ehhez mondjuk elengedhetetlen egyfajta fèrfias mentalitás,kisasszony modra nem lehet.Nèha a real madrid olyan mint egy nemes vad,ami kap egy nyilat a horpaszába,aztán megadja magát,kipurcan,ahelyett hogy átalakulna egy termonukleáris csatamenyèttè.

Zidane sztm 2 dologban hibázott:
Danilo játszatása,vagy ha már kezdette nem vette le mikor látszodott hogy ez nem foci amit a "brazil" muvel,a másik meg hogy megcserèlte Bale/Ronaldo duot,ezáltal mèg Benzema se tudta sokszor mikor mi van.A kèt delikvensrol nem beszèlve.
Egyèbkènt idoben probált belenyulni a meccsbe,más kèrdès ez semmire sem volt elèg.

Hogy tudunk e három golt szerezni...sztm mèg 4-et is,de akkor meg kell ám nyomni mindjárt az elejèn,a fèlidoben kettovel menni kell,nincs mese.
Bizom benne hogy továbbjutunk,de ha azután is mèg dandaritani akarunk,radikálisan kell változni mentálisan a tegnapi neccshez kèpest.De nem csak egyszer egyszer...hanem amig tart a sorozat,vègig.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 7., csütörtök 11:58

RashidM tultolod...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 7., csütörtök 11:21

dannen írta:nem mondom, hogy hű de jók voltunk, de ahogy már valaki írta, a wolfsburgnak a tiziig momentuma sem volt, látszott, hogy maguk alá vannak szarva. ennek a meccsnek másképpen kellett volna alakulnia ha megkapjuk a jogos tizenegyesünket és nekem már rég elegem van ebből, hogy állandóan a bírók hibáit kell bámulni egy ekkora sportban.[/color]
Szóval kemény 10-15 percig közük nem volt a meccshez, értem. Utána meg kb 30-35 percig közünk nem volt a meccshez. Legvégül a németek akarata érvényesült. Ez a hatalmas labdabirtoklás nem ér semmit. Én konkrétan 3-4 helyzetre emlékszem a Real részéről. Talán. Lássuk be, nem a bíróra kellene fogni, meg erre-arra, hanem azokra, akik nem játszottak jól. És hát, az egész csapat egy jó nagy rakás foshalmaz volt. Jött megint a nagy bizakodás, meg hogy nem nézzük le a németeket... dehogynem nézték le őket... :lol: :vivo: Rohadjon meg mindegyik. Nagyképű banda. Azt hitték, hogy majd megverték a Barcát, akkor alanyi jogon jár a bl serleg? :lol: Legszívesebben elvenném a fizujuk x %-át.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 7., csütörtök 11:08

Szépen el lett ez bszva.
Zidanet abban hibáztatom hogy kimentünk a német csapatra,letámadtunk,és labdát akartunk tartani.
Sokkal jobb lett volna egy amolyan classicos taktika,kicsit visszahúzva,mélyebb védővonallal,várni hogy a Wolfsburg kijöjjön és mögéjük kerülni pár kontrával.
Nem fogunk tudni csak alázattal föléjük kerekedni,ezek németek..
Danilo...Carvajal talán nem volt olyan passzban,nem tudhatjuk.
Meccs előtt írtam a kezdőt látva,hogy van bennünk egy Classico,ez nem a labdatartós,kissé lötyögős Barca foci lesz. Sajnos be is jött.
Akik ilyen makkról írnak meg a bírót hibáztatják,azok gondolom az életükben se vállalnak semmit magukra,mindig másban keresik a hibákat. Okosan játszott a Wolfsburg,és berúgták a helyzeteiket,ennyi.
Amit a Barca ellen nem rúgnak be az makk a katalánok számára,amit ellenünk,az makk az ellenfelünkre nézve.. :roll:


A legnagyobb probléma szerintem az hogy mint minden csapatnak,legyen ez Granda,Celta,Betis,Sevilla,Roma stb. meg lesz a lehetősége,a ziccere a Wflnek ellenünk,ha berúgják,véleményem szerint kiesünk,4 gólt nem fogunk lőni.

A Classico után elhitték a srácok is,meg itt sokan hogy kurva jók vagyunk.
Jött a melós,idegenbeli meccs,pár kicsit minőségibb,ügyesebb játékossal,és már megint óriási bajok voltak,ez az idei szezonban egyáltalán nem új dolog. Illetve egy + csapat a listához akik szépen igazodnak a többihez.
( Atletico,Dortmund,Juventus,WFL)
Ezek mind csapatok,nem egyéniségek,kis taktikával,fegyelmezettséggel,pont annyira hogy mindenki tudja hogy mi a dolga,és óriási szívvel,akarattal.

Meg lehet azért ez a párharc,de az első fél óra szerintem dönteni fog,ha nem lövünk gólt,baj lesz.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. április 7., csütörtök 10:26

amúgy az jutott eszembe, hogy a Róma elleni első meccsen mekkora mákunk volt, az olaszok mindent kihagytak, mi meg berúgtuk. Hát most visszaütött. Eleve erőtlenek voltunk, és pont egy ilyen nap volt (kihagyott ziccerek, Benz sérülése, nemlétező tizi stb.). Simán behúzhatjuk, no para... Ha meg nem bírunk otthon 0-2-ről felállni egy Wolfsburg ellen, akkor inkább tovább se menjünk, nem érdemeljük meg.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2016. április 7., csütörtök 10:21

Amúgy az első tizenpár perc nem volt olyan rossz, csak aztán....le wild Rocchi appears :( . Otthon meg lehet fogni őket ettől függetlenül, csak alázat kell, és fel kell szántani a pályát. Ja, meg brazil védő barátunkat ott a jobb szélen lehetőleg küldjük aznap este moziba meccs helyett, mindenki jobban jár. :roll:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 7., csütörtök 10:14

0 csapat? Én az este nem azt láttam, hogy a Wolfsburg egy nulla csapat :roll:
Meg azt az 1-2 gólt sem láttam az este, ami benne volt az este a Real Madridban, lehet hogy benne volt, csak valahol nagyon el volt titkolva...
Nyilván nem lenéző akartam lenni, de nem véletlen az a 8. hely a bajnokságban, nem véletlen az az idegenbeli stat, amivel rendelkeznek. Draxler nélkül csupa tucatjátékos, csak kifogtak egy kurvára szánalmas Realt tegnap este, meg a bíró az ítéleteivel elhitette velük, hogy van keresnivalójuk. Kb. ennyi a történet.

Azt az 1-2 gólt nem tudom hogy nem láttad, kapásból CR és Benzema is kihagytak egy 100%-os ziccert, plusz elvettek 1 gólt, ami bőven kérdéses volt, nem adtak meg egy 11-est, ott volt Benzema fejese is. Szóval azért még ennek a gyenge Realnak is megvoltak a lehetőségei.

Ennél nehezebb csapatok ellen találkozunk a ligában is, és hazai pályán általába 4-5 gólokkal szoktuk hazaküldeni őket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 7., csütörtök 10:13

Tavaly a bayern porto összecsapáson volt valami hasonló. Calma calma
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. április 7., csütörtök 9:59

ateeemadrid írta:Azért szerintem messze nem egy lehetetlen küldetés egy ilyen nulla csapat ellen megfordítani az állást. Még ha találnak is gólt, 4-et nagyon bőven elrakhatunk ennek a Wolfsburgnak, ha hazai pályán kezdtünk volna, konkrétan el is vártam volna.

Fontos hogy a Bernabeu a csapat mögé álljon, akkor komoly pörgéssel simán benne van 1 gála is. Össze fogják szerintem szarni magukat. Lehet hogy nem gyakran fordítottunk meg párharcot, de a Dortmund elleni 4-1 után is szorossá tettük a párharcot, pedig ott azért egy jóval magasabb szintet képviselő csapat volt az ellenfél.

Szerintem a tegnapi volt kb. a leggyengébb meccs a szezonunkban, és így is bőven benne volt 1-2 gól a csapatban, most 1 maxon pörgő Real hazai pályán, remélhetőleg normális szurkolással bőven képes egy 4-1 vagy teszem azt 5-1re. Na de majd elválik.
0 csapat? Én az este nem azt láttam, hogy a Wolfsburg egy nulla csapat :roll:
Meg azt az 1-2 gólt sem láttam az este, ami benne volt az este a Real Madridban, lehet hogy benne volt, csak valahol nagyon el volt titkolva...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 7., csütörtök 9:51

Azért szerintem messze nem egy lehetetlen küldetés egy ilyen nulla csapat ellen megfordítani az állást. Még ha találnak is gólt, 4-et nagyon bőven elrakhatunk ennek a Wolfsburgnak, ha hazai pályán kezdtünk volna, konkrétan el is vártam volna.

Fontos hogy a Bernabeu a csapat mögé álljon, akkor komoly pörgéssel simán benne van 1 gála is. Össze fogják szerintem szarni magukat. Lehet hogy nem gyakran fordítottunk meg párharcot, de a Dortmund elleni 4-1 után is szorossá tettük a párharcot, pedig ott azért egy jóval magasabb szintet képviselő csapat volt az ellenfél.

Szerintem a tegnapi volt kb. a leggyengébb meccs a szezonunkban, és így is bőven benne volt 1-2 gól a csapatban, most 1 maxon pörgő Real hazai pályán, remélhetőleg normális szurkolással bőven képes egy 4-1 vagy teszem azt 5-1re. Na de majd elválik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 211 regisztrált és 0 vendég