Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 7:25

Ordas baszó szép napot mindenkinek

Ui. :bocsánat a nyers megfogalmazás miatt


MÁÁAÁÁADRID
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 0:28

Nem értem mit van mindenki úgy oda a bekapott gól miatt.Az a baj ,hogy szerintem a csapat is így gondolkozik és egy kapott gól esetén úgy összefognak zuhanni,hogy rossz lesz nézni.Márpedig nem sok esélyt látok arra,hogy 0ra lehozzuk a meccset.

4gól kell,így kéne kimenni és addig megsem állni...aztán ha a végén kiderül,hogy a 3 is elég lett volna gondolom nem dől a kardjába senki...

Ez azért nem egy dortmund és nem is akkora a hátrány,szerintem kitudnánk tömni őket rendesen ha arról van szó...csak az első gól legyen meg fél órán belül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 11., hétfő 23:48

Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék
:lol:
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja
:lol:
Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.
:lol:

not sure if troll

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. április 11., hétfő 23:45

Nem akkora a hátrány, de ha gólt kapunk, kiestünk.
Ezen kívül még csak egyetlen részt szeretnék kiemelni:

Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Életképes verzió, nekem eddig még nem jutott eszembe, de valóban ez tűnik az egyetlen hiteles magyarázatnak. :hmmm:

BorjaMayoral
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016. március 17., csütörtök 19:51
Kedvenc játékosaid: Borja, Jesé
Kedvenc csapatod: Margitfalva SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BorjaMayoral » 2016. április 11., hétfő 23:40

Holnap abban az esetben, ha gólt kap a csapat, akkor kiesés lesz, minden más variációban továbbjutásra számítok. 2 gólt biztos begyötörnek valahogy. Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék, és legyen hype. Sima 5-0... 0-0, és 1-0 biztos nem lesz. Szóval a 1,5-es góláatlagra lehet fizetést rakni. Gondolom szorzója sincs.
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja. Kioktatja a németeket. Amit lejjebb írtak 4-2-4-eket meg remélem Zidane nem látja, 0 védekezéssel csak kockáztatna, nem érdemes, nem akkora a hátrány. Modric-Casemiro-Jesé mehetne a kp-n. Félidő után meg Vazquez csere. Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 11., hétfő 17:50

Már itt is várjuk a szavazatokat :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 11., hétfő 17:27

Real Madrid have overturned a first-leg away defeat 22 times, failing on a further 16 occasions. #UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. április 11., hétfő 17:17

Napok óta számolom a perceket, annyira várom már a mérkőzést. Legutóbb talán a BL-döntőt vártam ennyire, előtte pedig nagyon rég nem voltam így bezsongva.
Tovább kell jutnunk, remélem a szurkolók megadják a kellő támogatást, a játékosok pedig a nyilatkozatukhoz hűen kihajtják a belüket a pályán. Ha ez így lesz, a játékosok mindent megtesznek a győzelemért, az utolsó percig földön csúsznak-másznak a cél elérése érdekében, de nem sikerül kiharcolni a továbbjutást, akkor is büszke leszek és elégedett, bár meglehetősen szomorú. Legutóbb ez a Dortmund ellen volt, előtte pedig a Zaragoza ellen a kupában. Kiestünk mindkét alkalommal, de le a kalappal a fiúk előtt, emelt fővel búcsúztak.

Mindenesetre holnap jussunk tovább :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 11., hétfő 16:36

A legnagyobb gond hogy tényleg lesz helyzetük és valószínűleg még csak nem is 1. A roma elleni is eléggé húzós volt. Ez persze a bajnokságban is előfordult szinte mindig..és ha nem egy borzalmasan jó formában lévő kapusunk lenne akkor már a blben se lennénk és a bajnokságban a villarreallal versenyeznénk. Csak reménykedni tudok hogy Navas godmodban lesz.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 11., hétfő 16:20

Ne legyen igazam..
Viszont tökéletes meccset kéne játszani,bekapott gól nélkül.
Szerintem ha gólt kapunk,akkor kiesünk. 4 gólt nem fogunk lőni ennek a WFL-nek,nem Eibar szint azért ez,viszont a bajom inkább azzal van hogy mindenkinek van 1-2 helyzete ellenünk. Itt van pl a hétvégi meccs,sima,4:0,de azért lőttek egy kapufát.Ez mindig így van,nagyon nehéz 90 percet tökéletesen,koncentráltan játszani..Meg lesz a németeknek is a ziccerük,a kérdés hogy berúgják-e,ha igen,mint mondottam az én véleményem szerint kiesünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 11., hétfő 16:04

ziro4vr írta:Na az jó ha Dani kezd, viszont én biztos nem azt a kp hármast raknám fel. A wolfsburg be fog állni brutálisan, nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani a labdakihozatalnak. Modric alap, Case a kontráknál jó megállító lehet, tehát én most Kroos helyett raknám be Lucast vagy esetleg Iscot. De inkább Lucast, és mehet akár a 4231 akár a 424.
Vigyázz, mert Németh Máté Úr majd lehurrog. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 11., hétfő 14:46

Na az jó ha Dani kezd, viszont én biztos nem azt a kp hármast raknám fel. A wolfsburg be fog állni brutálisan, nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani a labdakihozatalnak. Modric alap, Case a kontráknál jó megállító lehet, tehát én most Kroos helyett raknám be Lucast vagy esetleg Iscot. De inkább Lucast, és mehet akár a 4231 akár a 424.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. április 11., hétfő 14:42

Ursus írta:
boccs, ne vedd személyeskedésnek de bármikor fel nézek a fórumra, amire sajnos nincs mindig időm, a te hosszászólasaidból süt a pesszimizmus mindig
A csapat nem ad nekem okot a hurrá optimizmushoz...ennek ellenére tiszta szívemből drukkolok a fordításhoz!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 11., hétfő 14:38

Ursus írta:
hunmadridista írta:Sajnos megint jön a fogadkozás, kedden meg a szokásos pofára esés...
boccs, ne vedd személyeskedésnek de bármikor fel nézek a fórumra, amire sajnos nincs mindig időm, a te hosszászólasaidból süt a pesszimizmus mindig
Nem védeni akarom, de sajnos valamilyen szinten igaza van. Ha esetleg a visszavágó után nem jutunk tovább, de látom azt, hogy csúsznak-másznak/felszántják a pályát csak pechünk lesz, akkor nem lesz egy rossz szavam se. Amúgy is szar kedvem lesz, de legalább megtettünk mindent a továbbjutásért. :mrgreen:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. április 11., hétfő 14:26

hunmadridista írta:Sajnos megint jön a fogadkozás, kedden meg a szokásos pofára esés...
boccs, ne vedd személyeskedésnek de bármikor fel nézek a fórumra, amire sajnos nincs mindig időm, a te hosszászólasaidból süt a pesszimizmus mindig

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 11., hétfő 13:17

V. Mester 77 írta:
Realista24 írta:Az a hír járja, hogy 10 évvel a kitiltásuk után először, kedden a Bernabéuban lesz az Ultra Sur is... :shifty:

Erről lehet tudni vmi bíztatót azóta?
Felüdülés lenne egy igazi szurkolást hallani/látni végre a sok túrista helyett.. És most azt hiszem hatalmas lökést adhatnának.
Egyelőre az a fix, amit Gergő ír, aztán meglátjuk a többit. Én bízom benne, hogy bejátsszák magukat a stadionba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 11., hétfő 13:14

Szerintem most annyira nincs ezzel baj amit CR nyomott vagy Ramos posztolt facera.
Nincs hát.A kovetoik meg el is várják,igazábol.
Ès van aki igy tudja magát felspanolni.Van aki meg ugy hogy csendben rákoncentrál.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 11., hétfő 13:13

A stadionig alighanem elkísérik majd a csapatot, holnap este 18:00-kor kezdődik a móka Madridban. Aztán remélem a 40.000 kínai szelfibotos Ronaldista-turista is megérkezik kivételesen a kezdőrúgásra, és leművel valami szurkolásra emlékeztető történetet.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. április 11., hétfő 12:48

Realista24 írta:Az a hír járja, hogy 10 évvel a kitiltásuk után először, kedden a Bernabéuban lesz az Ultra Sur is... :shifty:

Erről lehet tudni vmi bíztatót azóta?
Felüdülés lenne egy igazi szurkolást hallani/látni végre a sok túrista helyett.. És most azt hiszem hatalmas lökést adhatnának.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

gabo95
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. június 7., vasárnap 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gabo95 » 2016. április 11., hétfő 0:13

Könnyen lehet amúgy, hogy nem ők kezelik a facebookjukat, hanem a menedzsment, vagy minimum ellenőrzik. Kétlem, hogy egy akár 20 millió embert elérő oldalt csak úgy odaadnának Ramosnak, akiről mindenki tudja, hogy simán elkattan. :D Meg a posztok is olyanok szerintem, tök sablonduma az összes (vagy valamilyen reklám), bárhonnan leszedhető képekkel. De inkább nem is nézem ezeket, engem csak felidegesítenek ezek a "folytatnunk kell a munkát, mindent megteszünk a szurkolókért" marketingszövegek, főleg a gyalázatosabb meccsek után. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég