Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2016. április 12., kedd 9:39

hehe írta:
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.
hányszor de hányszor nyaljuk be, ugyanez a gárda adta fel a bájern ellen, ugyanez a gárda adta fel a juventus ellen, a barca ellen, az atma ellen, mindig minden egyes esetben, ahol nem volt elég a mezt kivinni a pályára, hanem focizni is kellett volna.


de ne legyen igazam.
Az biztos, hogy nyáron egy alapos nagytakarítás kell. Van egy maroknyi játékosunk, akiket semmi esetre sem engednék el, a többiek felôlem mehetnek, mert egy csomóban nincs meg az az akarat, ami a sikerekhez kell. (Sajnos egyesekbôl a tudás is hiányzik, de szerencsére nem ez van többségben.)
Tényleg nem tudom, mi hiányzik a keretbôl, de egész évben van egy baromi nagy hiányérzetem. Papíron nincs olyan csapat Európában, aki ellen esélytelenként indulnánk, gyakorlatilag meg kapunk kettôt egy német középcsapattól... Nem láttam az odavágó elsô felét, és mikor a másodikra leültem, az az érzésem volt, hogy Real vezet 3-4 góllal és totál leszarják, hogy kellene még csinálni valamit.
Viszont most egész héten ment a hergelés ezerrel, szóval, ha így sem képesek elérni a továbbjutást, akkor nagyon-nagyon kellemetlen lesz a szezon további szakasza, mindenki számára.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 12., kedd 9:26

Már nagyon régen nem vártam ennyire meccsnapot, mint a mostanit. Oda kell tenni magunkat, csapatként kell funkcionálni, és akkor nem jelenthet problémát a dolog.
(Megálmodtam, 4-0 lesz, lehet pakolni pontos eredményt beten. :agree: :mrgreen: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 9:15

sztem itt zidane-nak fog szökni a málna, az idegtől.
modrics kritikán aluli szinte egész évben, kreativitás nem nagyon van elöl, ramos meg gondoskodik a tizi+piros kombóról.

ne legyen igazam.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.
hányszor de hányszor nyaljuk be, ugyanez a gárda adta fel a bájern ellen, ugyanez a gárda adta fel a juventus ellen, a barca ellen, az atma ellen, mindig minden egyes esetben, ahol nem volt elég a mezt kivinni a pályára, hanem focizni is kellett volna.


de ne legyen igazam.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2016. április 12., kedd 9:14

Lehet kicsit túl optimista vagyok, de én egy 4-1-et érzek mára.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 8:55

Vesszen az összes hitetlen a wolfsburggal együtt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 12., kedd 8:51

na ahogy ígértem (mondjuk ki nem szarja le mi? :lol: ) ma visszajöttem. még az odavágón ígértem meg hogy addig semmi. :mrgreen:

ma oda kell baszni.
hagyjuk a szarságot.
hagyjuk az odavágót.
szökjön a málna! :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 8:41

ma kiesünk.
fejben gyenge a társaság 1-2 kivétellel.
Kép
Kép
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 12., kedd 8:35

chronic írta:
Pipita írta:
A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.
Hát az ívelgetésekkel nem sokra fogunk menni ma sem. A majdnem gólunk is földön lett megjátszva. Meg jó lenne, ha visszazárnának elől is.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. április 12., kedd 8:33

Pipita írta:Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Véletlenül se játszottunk rosszul, mint számtalanszor már a szezon során..
Csak most nem egy Las Palmas-hoz látogattunk.. 2-0, a végén örülhettünk is ennek az eredménynek, mert volt még vagy 2-3 tiszta ziccerük.

A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 12., kedd 8:02

Az a baromi szar ebben az eredményben, hogy 3-0-nál is idegeskedhet az ember a 80. percben. Én is azt mondom, hogy nem a taktikázás kell, hanem nekik esni és verni annyi gólt amennyit lehet. Nem gondolom, hogy ne lehetne 4-et rúgni nekik.
Az első félidő után legalább 1-0 kell, az a nagyon minimum. Még egy olyan kimenetel elképzelhető, hogy 2-0 és hosszabbítás. Ott meg lehet 1-2 gólt lőni.
Sajnos az ilyen nagy nekibuzdolós, fogjunk össze meccseknél szokott aztán 1-0 után a 70. percben bekapott gól jönni, majd 20 perc reménytelen szenvedés még 3 gólért... ne legyen igazam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 7:25

Ordas baszó szép napot mindenkinek

Ui. :bocsánat a nyers megfogalmazás miatt


MÁÁAÁÁADRID
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 0:28

Nem értem mit van mindenki úgy oda a bekapott gól miatt.Az a baj ,hogy szerintem a csapat is így gondolkozik és egy kapott gól esetén úgy összefognak zuhanni,hogy rossz lesz nézni.Márpedig nem sok esélyt látok arra,hogy 0ra lehozzuk a meccset.

4gól kell,így kéne kimenni és addig megsem állni...aztán ha a végén kiderül,hogy a 3 is elég lett volna gondolom nem dől a kardjába senki...

Ez azért nem egy dortmund és nem is akkora a hátrány,szerintem kitudnánk tömni őket rendesen ha arról van szó...csak az első gól legyen meg fél órán belül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 11., hétfő 23:48

Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék
:lol:
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja
:lol:
Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.
:lol:

not sure if troll

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. április 11., hétfő 23:45

Nem akkora a hátrány, de ha gólt kapunk, kiestünk.
Ezen kívül még csak egyetlen részt szeretnék kiemelni:

Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Életképes verzió, nekem eddig még nem jutott eszembe, de valóban ez tűnik az egyetlen hiteles magyarázatnak. :hmmm:

BorjaMayoral
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016. március 17., csütörtök 19:51
Kedvenc játékosaid: Borja, Jesé
Kedvenc csapatod: Margitfalva SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BorjaMayoral » 2016. április 11., hétfő 23:40

Holnap abban az esetben, ha gólt kap a csapat, akkor kiesés lesz, minden más variációban továbbjutásra számítok. 2 gólt biztos begyötörnek valahogy. Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék, és legyen hype. Sima 5-0... 0-0, és 1-0 biztos nem lesz. Szóval a 1,5-es góláatlagra lehet fizetést rakni. Gondolom szorzója sincs.
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja. Kioktatja a németeket. Amit lejjebb írtak 4-2-4-eket meg remélem Zidane nem látja, 0 védekezéssel csak kockáztatna, nem érdemes, nem akkora a hátrány. Modric-Casemiro-Jesé mehetne a kp-n. Félidő után meg Vazquez csere. Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 11., hétfő 17:50

Már itt is várjuk a szavazatokat :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 11., hétfő 17:27

Real Madrid have overturned a first-leg away defeat 22 times, failing on a further 16 occasions. #UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. április 11., hétfő 17:17

Napok óta számolom a perceket, annyira várom már a mérkőzést. Legutóbb talán a BL-döntőt vártam ennyire, előtte pedig nagyon rég nem voltam így bezsongva.
Tovább kell jutnunk, remélem a szurkolók megadják a kellő támogatást, a játékosok pedig a nyilatkozatukhoz hűen kihajtják a belüket a pályán. Ha ez így lesz, a játékosok mindent megtesznek a győzelemért, az utolsó percig földön csúsznak-másznak a cél elérése érdekében, de nem sikerül kiharcolni a továbbjutást, akkor is büszke leszek és elégedett, bár meglehetősen szomorú. Legutóbb ez a Dortmund ellen volt, előtte pedig a Zaragoza ellen a kupában. Kiestünk mindkét alkalommal, de le a kalappal a fiúk előtt, emelt fővel búcsúztak.

Mindenesetre holnap jussunk tovább :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 11., hétfő 16:36

A legnagyobb gond hogy tényleg lesz helyzetük és valószínűleg még csak nem is 1. A roma elleni is eléggé húzós volt. Ez persze a bajnokságban is előfordult szinte mindig..és ha nem egy borzalmasan jó formában lévő kapusunk lenne akkor már a blben se lennénk és a bajnokságban a villarreallal versenyeznénk. Csak reménykedni tudok hogy Navas godmodban lesz.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 11., hétfő 16:20

Ne legyen igazam..
Viszont tökéletes meccset kéne játszani,bekapott gól nélkül.
Szerintem ha gólt kapunk,akkor kiesünk. 4 gólt nem fogunk lőni ennek a WFL-nek,nem Eibar szint azért ez,viszont a bajom inkább azzal van hogy mindenkinek van 1-2 helyzete ellenünk. Itt van pl a hétvégi meccs,sima,4:0,de azért lőttek egy kapufát.Ez mindig így van,nagyon nehéz 90 percet tökéletesen,koncentráltan játszani..Meg lesz a németeknek is a ziccerük,a kérdés hogy berúgják-e,ha igen,mint mondottam az én véleményem szerint kiesünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég