Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 12., kedd 9:26

Már nagyon régen nem vártam ennyire meccsnapot, mint a mostanit. Oda kell tenni magunkat, csapatként kell funkcionálni, és akkor nem jelenthet problémát a dolog.
(Megálmodtam, 4-0 lesz, lehet pakolni pontos eredményt beten. :agree: :mrgreen: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 9:15

sztem itt zidane-nak fog szökni a málna, az idegtől.
modrics kritikán aluli szinte egész évben, kreativitás nem nagyon van elöl, ramos meg gondoskodik a tizi+piros kombóról.

ne legyen igazam.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.
hányszor de hányszor nyaljuk be, ugyanez a gárda adta fel a bájern ellen, ugyanez a gárda adta fel a juventus ellen, a barca ellen, az atma ellen, mindig minden egyes esetben, ahol nem volt elég a mezt kivinni a pályára, hanem focizni is kellett volna.


de ne legyen igazam.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2016. április 12., kedd 9:14

Lehet kicsit túl optimista vagyok, de én egy 4-1-et érzek mára.
Ha most sem lesz akarás a csapatban, akkor ez a gárda, ebben a formában elmehet a 'csába.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 8:55

Vesszen az összes hitetlen a wolfsburggal együtt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 12., kedd 8:51

na ahogy ígértem (mondjuk ki nem szarja le mi? :lol: ) ma visszajöttem. még az odavágón ígértem meg hogy addig semmi. :mrgreen:

ma oda kell baszni.
hagyjuk a szarságot.
hagyjuk az odavágót.
szökjön a málna! :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 12., kedd 8:41

ma kiesünk.
fejben gyenge a társaság 1-2 kivétellel.
Kép
Kép
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 12., kedd 8:35

chronic írta:
Pipita írta:
A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.
Hát az ívelgetésekkel nem sokra fogunk menni ma sem. A majdnem gólunk is földön lett megjátszva. Meg jó lenne, ha visszazárnának elől is.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2016. április 12., kedd 8:33

Pipita írta:Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Véletlenül se játszottunk rosszul, mint számtalanszor már a szezon során..
Csak most nem egy Las Palmas-hoz látogattunk.. 2-0, a végén örülhettünk is ennek az eredménynek, mert volt még vagy 2-3 tiszta ziccerük.

A ziccereik ma is meglesznek a Wolfoknak, emellett a Dante-Naldo kettős valószínűleg élete meccsét fogja lehozni, szóval sok esélyt nem látok. Persze azért bízok.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 12., kedd 8:02

Az a baromi szar ebben az eredményben, hogy 3-0-nál is idegeskedhet az ember a 80. percben. Én is azt mondom, hogy nem a taktikázás kell, hanem nekik esni és verni annyi gólt amennyit lehet. Nem gondolom, hogy ne lehetne 4-et rúgni nekik.
Az első félidő után legalább 1-0 kell, az a nagyon minimum. Még egy olyan kimenetel elképzelhető, hogy 2-0 és hosszabbítás. Ott meg lehet 1-2 gólt lőni.
Sajnos az ilyen nagy nekibuzdolós, fogjunk össze meccseknél szokott aztán 1-0 után a 70. percben bekapott gól jönni, majd 20 perc reménytelen szenvedés még 3 gólért... ne legyen igazam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 12., kedd 7:25

Ordas baszó szép napot mindenkinek

Ui. :bocsánat a nyers megfogalmazás miatt


MÁÁAÁÁADRID
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 12., kedd 0:28

Nem értem mit van mindenki úgy oda a bekapott gól miatt.Az a baj ,hogy szerintem a csapat is így gondolkozik és egy kapott gól esetén úgy összefognak zuhanni,hogy rossz lesz nézni.Márpedig nem sok esélyt látok arra,hogy 0ra lehozzuk a meccset.

4gól kell,így kéne kimenni és addig megsem állni...aztán ha a végén kiderül,hogy a 3 is elég lett volna gondolom nem dől a kardjába senki...

Ez azért nem egy dortmund és nem is akkora a hátrány,szerintem kitudnánk tömni őket rendesen ha arról van szó...csak az első gól legyen meg fél órán belül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 11., hétfő 23:48

Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék
:lol:
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja
:lol:
Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.
:lol:

not sure if troll

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. április 11., hétfő 23:45

Nem akkora a hátrány, de ha gólt kapunk, kiestünk.
Ezen kívül még csak egyetlen részt szeretnék kiemelni:

Most akkor az UEFA lefizette a Real Madridot, hogy kapjon ki, hogy több bevételt generáljon a visszavágó? Vagy a Madrid akarta turbózni a saját BL reklámjait?
Életképes verzió, nekem eddig még nem jutott eszembe, de valóban ez tűnik az egyetlen hiteles magyarázatnak. :hmmm:

BorjaMayoral
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016. március 17., csütörtök 19:51
Kedvenc játékosaid: Borja, Jesé
Kedvenc csapatod: Margitfalva SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BorjaMayoral » 2016. április 11., hétfő 23:40

Holnap abban az esetben, ha gólt kap a csapat, akkor kiesés lesz, minden más variációban továbbjutásra számítok. 2 gólt biztos begyötörnek valahogy. Bár szerintem marketing miatt alakult így a dolog, hogy a leggyengébbnek tartott párharcot is nézzék, és legyen hype. Sima 5-0... 0-0, és 1-0 biztos nem lesz. Szóval a 1,5-es góláatlagra lehet fizetést rakni. Gondolom szorzója sincs.
Remélhetőleg nem CR játszik középen, hanem Borja. Kioktatja a németeket. Amit lejjebb írtak 4-2-4-eket meg remélem Zidane nem látja, 0 védekezéssel csak kockáztatna, nem érdemes, nem akkora a hátrány. Modric-Casemiro-Jesé mehetne a kp-n. Félidő után meg Vazquez csere. Bár addigra meg jöhet a kis Zidane is, addigra eldől a meccs.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 11., hétfő 17:50

Már itt is várjuk a szavazatokat :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 11., hétfő 17:27

Real Madrid have overturned a first-leg away defeat 22 times, failing on a further 16 occasions. #UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Victor » 2016. április 11., hétfő 17:17

Napok óta számolom a perceket, annyira várom már a mérkőzést. Legutóbb talán a BL-döntőt vártam ennyire, előtte pedig nagyon rég nem voltam így bezsongva.
Tovább kell jutnunk, remélem a szurkolók megadják a kellő támogatást, a játékosok pedig a nyilatkozatukhoz hűen kihajtják a belüket a pályán. Ha ez így lesz, a játékosok mindent megtesznek a győzelemért, az utolsó percig földön csúsznak-másznak a cél elérése érdekében, de nem sikerül kiharcolni a továbbjutást, akkor is büszke leszek és elégedett, bár meglehetősen szomorú. Legutóbb ez a Dortmund ellen volt, előtte pedig a Zaragoza ellen a kupában. Kiestünk mindkét alkalommal, de le a kalappal a fiúk előtt, emelt fővel búcsúztak.

Mindenesetre holnap jussunk tovább :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 11., hétfő 16:36

A legnagyobb gond hogy tényleg lesz helyzetük és valószínűleg még csak nem is 1. A roma elleni is eléggé húzós volt. Ez persze a bajnokságban is előfordult szinte mindig..és ha nem egy borzalmasan jó formában lévő kapusunk lenne akkor már a blben se lennénk és a bajnokságban a villarreallal versenyeznénk. Csak reménykedni tudok hogy Navas godmodban lesz.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 11., hétfő 16:20

Ne legyen igazam..
Viszont tökéletes meccset kéne játszani,bekapott gól nélkül.
Szerintem ha gólt kapunk,akkor kiesünk. 4 gólt nem fogunk lőni ennek a WFL-nek,nem Eibar szint azért ez,viszont a bajom inkább azzal van hogy mindenkinek van 1-2 helyzete ellenünk. Itt van pl a hétvégi meccs,sima,4:0,de azért lőttek egy kapufát.Ez mindig így van,nagyon nehéz 90 percet tökéletesen,koncentráltan játszani..Meg lesz a németeknek is a ziccerük,a kérdés hogy berúgják-e,ha igen,mint mondottam az én véleményem szerint kiesünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 11., hétfő 16:04

ziro4vr írta:Na az jó ha Dani kezd, viszont én biztos nem azt a kp hármast raknám fel. A wolfsburg be fog állni brutálisan, nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani a labdakihozatalnak. Modric alap, Case a kontráknál jó megállító lehet, tehát én most Kroos helyett raknám be Lucast vagy esetleg Iscot. De inkább Lucast, és mehet akár a 4231 akár a 424.
Vigyázz, mert Németh Máté Úr majd lehurrog. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég