Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 20., szombat 11:38

mielőbbi gyógyulást kívánok neki, ilyenkor a támogatás számít. egy barátom ment el ebben a fene rákban, pedig a pénz tényleg nem volt akadály neki, a legjobb kezeléseket kapta, de a szervezete nem bírta... remélem tito leküzdi a betegséget.

én csak annyit szólnék a témához, hogy ezt a képet nézzétek meg. mindenki össze van törve, roura sír... szörnyű. ha most köcsög lennék, leírnám, hogy messi meg azt se tudja miről van szó

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. július 20., szombat 10:55

Jobbulást Titónak! Emberileg nagyon elkeserített ez a dolog, van tapasztalatom az ilyesfajta betegséggel (nem személyes, de nagyon közeli) kapcsolatban. Engem jelenleg nem is érdekel ki lesz az edzőnk. Az ilyesmi egyszerűen tragédia.

Ilyen esetekben egyébként valaki vagy kívánjon jobbulást őszintén, vagy ne szóljon a témához. Nem hiszem, hogy ehhez álszentség kell. Hagyjuk is, ez nem az a téma, amin össze kell veszni.

Mi lesz a Barcával? Jelenleg tényleg nem igazán tud foglalkoztatni, persze ez majd változik. Edzők? Én nekik örülnék: Wenger (sansztalan), Bielsa, Laudrup, De Boer. Bielsa ugye jelenleg csapat nélküli, karakteres edző, látványos focit játszat. Talán ő lenne a legjobb.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. július 20., szombat 10:45

Ugye mi akkor járnánk a legjobban , ha egy a barcához közeli edzőt neveznének ki, legyen az Luis enrique,Rijkaard vagy a gyepmester...Tito mint másodedző zseniális, mint edző egy vicc volt, egyáltalán nem féltem a barcától pont Tito miatt.

Viszont ha külsőst, hoznak az valóban nagyon kockázatos, mert lehet hogy kitalál egy új rendszert és szarrá nyerik magukat, de ami esélyesebb ,hogy szétbarmolja ezt a fos tiki takájukat (fúú de jó lenne focit látni egy barca meccsen) és még annyit se fognak érni mint tavaly.Szerintem így ,hogy ez történt és ,hogy nem igazoltak értelmeset neymaron kívűl, ez nekünk nagyon magas labda, ki kell használni a gyengélkedésüket és behúzni a bajnokságot , bl-ben meg már tavaly sem voltak tényezők.

Persze megint befosnék ha Heynkess ülne oda ...de erre nemlátok sok esélyt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 10:21

Hát akkor mégis csak okolható Villanova,hiszen ő is észrevehette volna

Ahol ennyire szervezett,zárt rendszer van,ahol az U14-től már minden korosztály ezt tanulja,mozgásokat,taktikát,helyezkedést,ugyanazon játékfelfogást,ott szerintem a szakmaiság ennyire nem ütközik ki,pep sem tett nagy dolgokat a "pályán"....az ő sikere főleg az lehetett hogy behozott egy olyan családias légkört,az elvek tökéletes együttes elfogását,az egy mindenkiért mindenki messiért elvet(viccet félretéve),hogy ez által a csapat fejben problémamentes lehetett......és kitudott jól jönni az a 3as munkája,kikről már sokszor beszéltem.
Ők olyan elhelyezkedésben voltak a pályán(egymástól eltérő poszt de mennyire harmonizálva),hogy ha ki kellett volna találni sem lehetett volna jobban.

etoo elmenetele utáni űrt megtudták oldani messivel,aki elől mindenre képes(idővel majd még hátrébb fog húzódni és ő fog irányítani), ő lesz xavi és iniesta is 3in1 :lol: .
Na de komolyan,roura is nehéz feladatot kapott ezt számoljuk bele,az a baj hogy sokan azt hiszik hogy azt a sikert annyira könnyű fenntartani ami jellemezte őket éveken át. Nem lehet.....és szerintem pep sem tudta volna,jókor szállt ki ő,én már ezt mondtam is. Nem hülye gyerek ez a pep,afféle gondolkodó....aki figyel,les és mindig rajtad a szeme még ha a wc-n ülsz akkor is lehet hogy egy kamera rádzummol fentről,mögötte pep vakarja a fejét.....

Szóval,tito próbált nagyon minimálban eltérni,de ugye a stilusok a karakterek kötöttek.....okos volt,amikor látta hogy pep elbukott a chelsea ellen mert nem tudott megfelelően váltani és középen erőltette.......tito váltott kicsit a szélek felé is,váltott az átlövésekkel.....vagyis kicsit "focibbá" próbálta tenni a tili tolit ami számomra roppant unalmas volt és nem "használta" a labdarúgás sok sok szép elemét.....szélek,pontrúgások,átlövések,fizikai kényszerek és a fejjáték elől amiből a legszebb gólok szoktak születni......de sikeresek voltak,és ez PONT. Tovább nem magyarázandó.

xavi....iniesta és messi......ezek voltak akiket nem lehetett megfogni,mellettük még középkategóriák is lehihették a pályán hogy annyira fontosak :D , mert voltak olyanok is.
A 3as előtt meg kell hajolni,és a foci történelmének egyik nagyon nagy fejezetét adják/adták.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kamcore
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. július 8., hétfő 13:44
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Messi, Iniesta, Mascherano
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kamcore » 2013. július 20., szombat 10:01

BBeno írta:megint hogy ekkora szerencséje legyen, hogy lemond egy báb. hihetetlen. remélem házon belül fogják megoldani ahogy eddig mondjuk rourával és akkor nem lesz probléma.
ha egy edzőt igazolnak akkor nagyobb problémánk is lehet belőle. házon belül meg kell oldani szintén egy bábbal és kész.
titonak jobbulást.
Ennyire félsz? Nem szeretnéd, hogy egy hangyaf@sznyit versengeni kelljen akár kupáért, vagy bármiért? :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 20., szombat 8:47

megint hogy ekkora szerencséje legyen, hogy lemond egy báb. hihetetlen. remélem házon belül fogják megoldani ahogy eddig mondjuk rourával és akkor nem lesz probléma.
ha egy edzőt igazolnak akkor nagyobb problémánk is lehet belőle. házon belül meg kell oldani szintén egy bábbal és kész.
titonak jobbulást.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 20., szombat 3:59

szegény tito, remélem, meggyógyul.
bár ahol 3x kiújul egy ilyen betegség, ott már aztán tényleg nagyon rezeg a léc.
talán ha kikerül ebből a stresszes közegből, és 1000%-al csak a gyógyulásra koncentrálhat, sikerülhet.
az anyagi vonzatokkal nem lehet baj, bízom benne, hogy kilábal belőle, és lehet még valaha egészséges ember.

az edzőkérdéshez...
ez valóban elsülhet többféleképpen is.

ha házon belül oldjuk meg (eusebio,rubi,roura) akkor kizártnak tartom, hogy a szakmai munka nívósabb lesz, mint volt.
rourával biztosan gyengülne a csapat, a másik két úriember munkája kérdéses, de nem kecsegtetne sok jóval.

ha házon kívülről jön edző, az kétélű fegyver, összehullhat az egész csapat, de akár új az impulzosokkal újra erőre is kaphat a gárda.
nyilván nagyban függ az új tréner személyétől, egy heynckess, klopp, vagy bielsa szerű edző nem hiszem, hogy szétbarmolná a csapatot, ellenben mondjuk mancini kinevezésétől nem sok jót várnék.

az a lényeg, hogy ha külsős tréner jön, a meglévő alapokat fűszerezze meg kicsit a saját stílusjegyeivel, újításaival.
ne akarja feltalálni a "katalán viaszt", mert az egyrészt nem pár hónapos projekt lenne, másrészt pedig ez a keret nyilván nem alkalmas kontrafocira, ívelgetésre vagy catenacciora, továbbra is a labdabirtokásra, technikai fölényre kell helyezni a hangsúlyt, csak kicsit bele kell nyúlni a részletekbe, és ennyi.

bízakodva várom a bejelentést, bárki is jön, nem fogom addig megbélyegezni, vagy elítélni, ameddig nem játszott le vele a csapat jó pár meccset.
akiknek örülnék/elfogadnék : klopp,heynckess,bielsa,wenger,avb,laudrup,jesús,de boer...így fejből.


off : együttérzést tanúsítani szerintem nyilván nem kötelező, biztos vagyok benne, hogy ha mourinho, ronaldo vagy pepe lenne rákos, a barcások körében is lennének olyanok, akiknek sokkal fontosabb lenne az, hogy hú, most mennyit gyengül/erősödik a real, mint maga az emberi élet.
ezeket az embereket viszont nem tudom megérteni.

én aztán közel sem vagyok a tökéletes ember mintapéldánya, sőt, de emlékszem, hogy amikor de la red összeesett, percekig fogtam a fejem, 160 volt a pulzusom, és aztán egész este az az eset járt a gondolataimban.
pedig kikapott ám a real madrid, ami minden más esetben nyilván jó kedvvel tölt el, de valahogy nem tudtam kárörvendeni, és nem az volt a fő gondolatom, hogy hú, ezzel az eredménnyel még ki is pottyanhattok.
ha valami fontosabb a focinál, az az emberi élet.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 20., szombat 0:47

A fék a csapatban pedig nem ő volt szerintem,hanem elkezdődött xavi kiöregedése.....már nincs meg az a dinamika előre,azok a beindítások,az az ütem amit ki tudott választani.
Hát akkor mégis csak okolható Villanova,hiszen ő is észrevehette volna már,amit te is,hogy Xavi belassult és körülményes lett. Szerintem Villanova teljesen alkalmatlan vezetőedzői feladatokra,megpróbált kilépni a Guardiola árnyékából,el is ismerte,hogy szüksége lett volna a rá... de nem sikerült neki (bár azért csak leesett nekik egy bajnoki cím... kiegyensúlyozottabbak voltak,mint mi.)
:goat:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 20., szombat 0:21

Közben Marquinhos hivatalos! 5 évre szerződött. 35 millió euró volt.

http://www.psg.fr/en/Actus/003001/Artic ... r-cinq-ans

Szóval igen, a srác 19, összesen játszott eddig 26 mérkőzést a Rómában (tavaly ment oda) és még hatot ezen kívül valahol Brazíliában... Ilyen megközelítésből Illarra sem volt sokban. Vagy Varane-ért is kb. ennyit kellett volna fizetnünk anno. Atyaég, most akkor érhet 50 milliót a francia. :roll: Picit megint elszálltak az árak
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 19., péntek 23:34

Nagyon várom az új szezont. A Barca játéka rég érdekelt ennyire, nagyon érdekel, hogy mi lesz Neymarral és ezáltal Messivel, most az új edző csak hab a tortán. A Realról meg nem is kell beszélni, új edző, új felfogás, új igazolások, remélhetőleg normális taktika. Szerintem az őszi klasszikus az utóbbi évek egyik legjobbja lesz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 19., péntek 23:29

Remélhetőleg meggyógyul vilanova.

A fék a csapatban pedig nem ő volt szerintem,hanem elkezdődött xavi kiöregedése.....már nincs meg az a dinamika előre,azok a beindítások,az az ütem amit ki tudott választani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 19., péntek 22:47

Meglátásom szerint Tito Villanova egy fék volt a csapatban,próbálta ugyanazt nyomatni mint Pep idején,ami egyre kevésbé eredményes már. Egy új,ráadásul külső edzővel nemhogy gyengülni,hanem erősödni fognak - szerintem. Vagyis,attól függ,kit hoznak Tito helyére.
Annyit azért hozzátennék,hogy Tito friisítete a széljátékot Telloval,voltak màr hosszu indítások is,valamint messziről is próbálkoztak,többet mint Pep alatt.Iniesta,Pedro,olykor még Xavi is ráverte a 16-os környékéről...nem ez volt a jellemző,de ennyiből más volt az a csapat,mint a Guardiola féle...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 19., péntek 22:42

Persze, abban, hogy "a barcelonának vége" arra gondolok, hogy a Guardiola-Tito féle BCN-nak. Simán benne van, hogy újra jók lesznek (jobbak) az új edzővel. Pár dolgon kéne változtatni, amit Tito mostanáig eléggé elhanyagolt.

Pl: kényszeres ragaszkodás Thiago Silvához... nem fog menni idén. El kéne fogadni. Jövőre meg 30 lesz, Marquinhost sem véletlenül igazolja le a PSG. Egy ütős, fiatal belső védő kéne Piqué mellé, szerintem ez kellene, hogy legyen a legfontosabb. Puyol túl öreg, állandóan sérült, Mascherano, Bartra meg Song azon a poszton enyhén szólva is vicc. Emellett kéne egy épkézláb kapus, nagyképű Valdést meg elküldeni. Le merem fogadni, hogy senki sem jelentkezett be érte, ezért is marad még egy évet. A középpályát is meg kéne erősíteni, Elég sokan kiváltak, Xavi szintén öreg, nem fogja bírni az egész éves terhelést. Egyedül Vkp poszton vannak cserék, Cesc meg hát eddig nem nagyon villogott (leszámítva azt a jónéhány gólt, amit vert még a legelején, amikor jött) de mint irányító, szerintem semmi. A csatárok közül meg eladni a felét, Alexis simán beáldozható lehetne, teljesen felesleges oda. Vagy Pedro. És a legfontosabb, dobni ezt a passzolgatós taktikát. A Milan vert 2-t egy rosszabb napján a Barcának, a Madrid meg szétpi :cens: ta pár héten belül kétszer. A Bayern 7-0-ról meg már ne is beszéljünk. Az egész világ kiismerte már ezt a sokpasszos szarakodást, Guardiola spanyol viaszára már megvan a megoldás. Újítani kell ott is.

Szóval lesz dolga az új edzőnek, kérdés, hogy Rosell és a többi igazi üzletember mennyi casht ad neki és hogy mire. Érdekes lesz innentől kezdve a Barcelona, végre.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 19., péntek 22:40

Press írta:Nem, arra gondolok, hogy ennek az elmúlt 4-5 év barcelonájának vége. Nyerhetni nyerhetnek sok címet, sőt, nagyszerű játékosai vannak, mert Tito távoztával nem lett gyengébb a csapat. Itt a felfogásra, játékképre gondolok. Eddig Guardiola ötlete valósult meg, Villanova meg tavaly ugyanazt alkalmazta (ezért is őt választották, oldották meg házon belül az edzőkérdést) és gyakorlatilag nélküle lett bajnok a csapat. Így, hogy külsős jön az hozza majd a saját embereit, elképzeléseit. Villanovának (elnézést) nem volt karaktere, alkalmazkodott az elvárásokhoz. Ha jön egy nagyobb név a padra, az nem fogja Guardiola ötletét nyomatni még x évig... Nem lesz Busquetsből tkp, nem erre gondolok, de biztos, hogy más stílusban játszanak innentől kezdve. Lehet visszajön egy új edzővel a 4-4-2 Neymarral és Messivel elől, vagy nem tudom, de így ennek itt vége. Szerintem.

Ez mind igaz,amit mondasz,csak néha az az érzésem,hogy a játékosok szabják meg milyen stílusban játszanak. Tito próbált valamit változtatni,látszott,csak nem a jó irányba ment el. Ugye láthattunk,hogy az "ős tiki-taka" amit Peppel játszottak,már nem működött Tito alatt,ilettve jó ha volt 1-2 meccs ahol formában voltak az emberek is ahhoz a rendszerhez. A másik kérdés pedig az,hogy egy új edző bele mer e majd nyúlni ebbe a filozófiába,meg meri e húzni azt,hogy nem lesz meccsenként 2000 passz. (vagy átálnak kontrára :mrgreen: )
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 19., péntek 22:30

Gondolom,hogy nem nyernek semmit...Nem tudom miért kell lebecsülni a legfőbb riválist.. :/
Meglátásom szerint Tito Villanova egy fék volt a csapatban,próbálta ugyanazt nyomatni mint Pep idején,ami egyre kevésbé eredményes már. Egy új,ráadásul külső edzővel nemhogy gyengülni,hanem erősödni fognak - szerintem. Vagyis,attól függ,kit hoznak Tito helyére.

Én azt mondom,hogy ha még Valdest eltakarítanák a kapuból,és valami értelmes kapust szereznének,akkor sokkal jobban tartanék a Barcelonától,bár azért így is van miért félnivaló,Neymar miatt.

Bár azért... mi sem vagyunk piték,Montoya is elismerte,hogy jól igazolunk idén... :D

Ui: közben megjött az érvelés :)
:goat:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 19., péntek 22:27

EnzoZidane89 írta:Gondolom,hogy nem nyernek semmit...Nem tudom miért kell lebecsülni a legfőbb riválist..
Nem, arra gondolok, hogy ennek az elmúlt 4-5 év barcelonájának vége. Nyerhetni nyerhetnek sok címet, sőt, nagyszerű játékosai vannak, mert Tito távoztával nem lett gyengébb a csapat. Itt a felfogásra, játékképre gondolok. Eddig Guardiola ötlete valósult meg, Villanova meg tavaly ugyanazt alkalmazta (ezért is őt választották, oldották meg házon belül az edzőkérdést) és gyakorlatilag nélküle lett bajnok a csapat. Így, hogy külsős jön az hozza majd a saját embereit, elképzeléseit. Villanovának (elnézést) nem volt karaktere, alkalmazkodott az elvárásokhoz. Ha jön egy nagyobb név a padra, az nem fogja Guardiola ötletét nyomatni még x évig... Nem lesz Busquetsből tkp, nem erre gondolok, de biztos, hogy más stílusban játszanak innentől kezdve. Lehet visszajön egy új edzővel a 4-4-2 Neymarral és Messivel elől, vagy nem tudom, de így ennek itt vége. Szerintem.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 19., péntek 22:17

El Unico írta:
Mindegy ki jön, a barcelonának ezennel vége.
Itt mire gondolsz? :hmmm:

Gondolom,hogy nem nyernek semmit...Nem tudom miért kell lebecsülni a legfőbb riválist.. :/
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 19., péntek 22:09

Mindegy ki jön, a barcelonának ezennel vége.
Itt mire gondolsz? :hmmm:
:goat:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 19., péntek 21:50

Michael Laudrup (Swansea), Ronald Koeman(Feyenoord), Ernesto Valverde (Athletic) Luís Enrique (Celta) valamint Heynckes és Bielsa (mindkettő csapat nélkül), ők az opciók jelenleg (Villas-Boas kizárt)

Mindegy ki jön, a barcelonának ezennel vége.

A legesélyesebb Luís Enrique, akit 10 millióért tudnának kivásárolni jelenlegi szerződéséből.
(AVB 14 lenne)
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 19., péntek 21:46

Szerintem mindenképpen bepróbálkoznak Heynckes-nél... és az már csak az öregen fog múlni,hogy aláír-e egy egyéves szerződést... Ha igen,az brutál lenne.

Guardiola,Yupp,Ancelotti,Mourinho,Moyes... a nagy csapatok új trénerei.

Aki még szóba jöhet náluk szerintem: Rijkaard. Ismeri őket,ismeri a rendszert,ismeri a klubot,mindent tud. :coffee: Szerintem sima lenne.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég