Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. április 14., csütörtök 14:20

Én onnan közelítem meg a dolgot, hogy szvsz a Bayern a legerősebb a 3-ból, így úgy számolok, hogy velük úgy is meccselni kell, ha más nem a döntőben. Márpedig ellenük sokkal nagyobb esélyünk van két meccsen. Ha az elődöntőbe legyűrjük őket, akkor a döntőt hoznánk az atleti/city ellen, már csak a döntő tapasztalat és a játéktudás miatt is. Én ennek örülnék a legjobban. Sokkal rosszabb lenne szerintem egy atleti elődöntő bayern döntő mint fordítva. A city jolly joker, minden mindegy alapon egy stabil pelle féle sablon focit le fognak hozni, de egyéni villanásból simán dönthetnek el meccseket. De Bruyne nagyon jó.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 14., csütörtök 14:17

Azt érzem, hogy az Atleticot mindenképpen meg kell vernünk ahhoz, hogy miénk legyen a kupa. City ellen szerintem simán továbbmennének a matracosok és a Bayern ellen is nagy esélyük lenne. Viszont nincs kedvem 2x90 perc pankrációhoz. Szóval reménykedni tudok csak abban, hogy mi a Cityt kapjuk és a Bayern valahogy kiejti az Atletit. Aztán egy Real-Bayern döntő nagyon jól hangzik.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. április 14., csütörtök 14:00

Navamiro írta:Miért szeretnék ennyien a legkönnyebb ellenfelet? Ne legyünk már ilyen gyávák. A Bayern elleni 2 meccs pont jó felkészülés lenne az Atleti elleni döntőre. Emellett legalább nem esnénk abba a hibába ellenük, hogy lenézzük őket...
És a végső győzelem íze még finomabb egy nagy menetelés után.
Semmit sem jelentene egy Bayern elleni meccs. Ég és föld a két csapat játékfelfogása. A Bayern nagyobb nevekből áll, de sokkal nyitottabb focit játszik. A City ugyanez a kategória, egy hajszálnyival gyengébb kivitelben. Mindkét csapat inkább elől erős. Ezen a szinten már nincs könnyű ellenfél, ha nagy arccal futnánk ki valaki ellen, az a kieséssel lenne egyenlő. A földön kell maradni. Ha lehetséges, inkább egy támadó felfogásban játszó csapat jöjjön.

1. City
2. Bayern
3. Atléti

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 14., csütörtök 13:57

csabi87 írta:Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Rosszul nézed. 11:30-tól lesz. Gondolom a közvetítés lesz 15-től.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. április 14., csütörtök 13:50

Mivel a "sors" azt szeretné, hogy Pep játsszon a leendő csapata ellen és, mivel arra elég kevés a sansz, hogy egy City - Bayern döntő összejöjjön, elég könnyű belátni, hogy milyen párosítás várható.

Vegyes érzéseim vannak, az Atletico-t, Bayernt hasonlónak érzem, a City-t valamivel egyszerűbbnek, de egyébként mind1..

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. április 14., csütörtök 13:45

Realista24 írta:
messideco írta:Minden továbbjutó város M kezdőbetűvel rendelkezik: Madrid, München, Manchester.
Ez már nem lehet véletlen, valaki áll mögötte.


:mrgreen:
A döntő pedig Milánóban lesz....aéldjfékalsdf
Milanóban, a Meazzaban, májusban. :D
csabi87 írta:Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Valóban, fél 12-kor kezdenek. Mondjuk hamar lezavarják, második húzásnál már tudjuk is a párharcokat.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. április 14., csütörtök 13:41

Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 14., csütörtök 13:38

már alapból bevágódtam nálad. :kivagyhe:
Majd ha feldobod Ilkay pasát avatarba,majd akkor :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 14., csütörtök 13:37

ziro4vr írta:Végre egy jó Remy komment. :D
Mondjuk azt hittem a GoT dara miatt már alapból bevágódtam nálad. :kivagyhe: :'( De, akkor mindegy... :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 14., csütörtök 13:36

Cityre nyomtam,oket èrzem a leggyengèbbnek,bár az a párizsi 2-2 igen csak elgondolkodtato.
Ettol fuggetlen jo lenne ha a bayern meg az atma kinyirná egymást,ugye a BM-et sem kell fèlteni,ott is van egy kèt vadabb arc,(pl Vidal),szal nem busulnèk egy soksárgás 1-2 pirosas meccs miatt :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 14., csütörtök 13:35

Végre egy jó Remy komment. :D

Bm pont hogy nincs jó formában már egy ideje. Szerintem megvernénk őket, de azért inkább city.
Nem illik.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 14., csütörtök 13:02

Egyértelműen a City tűnik a leggyengébbnek. Angolok ellen egyébként is megy, szerintem komoly odafigyeléssel nem okoznának hatalmas gondot.
A Bayern, Atlético kettősből nehéz eldönteni melyik a nehezebb. Azért ez a Bayern nem gázol át úgy mint pár éve, verhető kategória. Kb. mint mi, csak talán jobb formában vannak :D . Az Atlético meg stabilan megcsinálja azt mint tegnap évek óta. Ott sok múlna azon, hogy a klasszisaink meg tudnának e villanni. Csapat szinten magasan mindenki előtt van az Atlético.
Szóval jöjjön csak a City a másik kettő meg gyilkolja le egymást. Viszont lehet jót tenne a csapatnak egy súlyosabb ellenfél a vélhető döntő előtt. A City legyőzése azért ilyen szinten is rutinfeladat lenne. Az Atlétic-Bayern párharcból kijőve meg nagy lélektani előnyre tenne szert az a csapat.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2016. április 14., csütörtök 12:57

Brutálisan alakult ez a hét. :ozil:
Szívem szerint a legjobban az esne, ha duplán vissza tudnánk vágni az Atléticónak a hazai bajnoki vereségért, és az elmúlt évek miatt, de nagyon nehéz lenne az a két meccs.
Így természetesen a Cityre nyomtam, azért nem egy taktikus Juventus, jó kis hangulat lenne idegenben, és otthon is, gyilkolászás nélkül. Érik egy ideje a Bayern-Atlético rangadó, kíváncsi vagyok mit tud kezdeni Guardiola csapata az Atlético stílusával, középhátvéd nélkül vannak ugye a németek...Müller vs. Godín, Gabi druszám...pazar meccsek lennének, add meg Uram! :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 14., csütörtök 12:54

City vagy Bayern... igazából mindegy itt már. Csak az Atleticot ne. 2 meccset nagyon nehéz ellenük jól lehozni.




Amúgy Griezmann fiam végre hozta azt egy top csapat ellen, amit vártam. Jöttek a gólok, még ha az egyik 11-esből is... Az EB-n is ugyanezt kérem. :shifty:
- A Barcelona a 2007–2008-as szezon óta csak kétszer nem jutott be a legjobb négy közé a BL-ben
- Lionel Messi pályafutása során először fordult elő, hogy a Barcelona színeiben egymást követő öt tétmérkőzésen gólt és gólpasszt sem jegyzett.
- Két év után először fordult elő, hogy a Barcelona egymást követő két tétmérkőzésen nem szerzett gólt.
A szint, amit könnyű megszokni. Ha meg nem úgy történik valami, mint korábban, amikor minden klappolt, akkor jönnek a "Nem adjuk fel, mindörökké csak a barca" stb, kommentek. Mintha a világ ment volna tönkre, pedig csak kiestek a BL-ben a legjobb 8 között, meg pár apróság, ami MINDEN csapattal megtörténik. Mert ugyebár nem lehet mindig a csúcson maradni. De a jót könnyű megszokni. :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2016. április 14., csütörtök 12:57-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 14., csütörtök 12:48

Én igazából az atleticot kerülném el.
Két meccsen szerintem ellenünk is lehoznák, amit le kell...

Bayern City meg igazából mind1, talán a City picit könnyebb lenne. De ott meg benne van megint, hogy lenézi az egész bagázs Ramossal az élen Őket. :roll:
ZIDANE

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2016. április 14., csütörtök 12:47

Atletico Madridot fogjuk kapni nagyon valószínű , de mind1 itt már nincs könnyű ellenfél! meg kell oldani ha Blt akarunk nyerni! :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. április 14., csütörtök 12:44

City. Legbalf*szabb vedelem. Barmikor bennuk van a gol. Ellenfel se kell hozza. Lehet a Bayern ellen szebb lenne nyerni de akkor mar a leheto legkonnyebb jojjon szembe.
Szerintem ha a Real Madrid a dontobe jut akkor ott 11. lesz :) Ha meg nem akkor nyerjen a City. Kis fricska lenne Pepnek Pelletol elkoszones keppen :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 14., csütörtök 12:39

cityt nyomtam. a védelmük még mindig gyatra. talán még a bayerné verhető. ketrecharcot nem akarok. mindenki fosik az atmától de nem azért mert ők fociznak... egyszerűen megölik a játékot. nagyon nehéz ellenük focizni. jó lenne ha valaki elvinné simeonét és akkor visszakerülnének a helyükre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 14., csütörtök 12:27

Navamiro írta:Miért szeretnék ennyien a legkönnyebb ellenfelet? Ne legyünk már ilyen gyávák. A Bayern elleni 2 meccs pont jó felkészülés lenne az Atleti elleni döntőre. Emellett legalább nem esnénk abba a hibába ellenük, hogy lenézzük őket...
És a végső győzelem íze még finomabb egy nagy menetelés után.
A nagy menetelésről: ez nem gyávaság kérdése, a végén úgyis csak a győztes nevére emlékeznek, nem pedig arra, hogy milyen úton jutott döntőbe és nyerte meg azt. Az meg, hogy a City lenne a legkönnyebb ellenfél... Maximum őket lehet a legkönnyebben lenézni, de itt már mindenki megérdemelten van a legjobb négy között. Egyébként én is a Bayernre voksoltam, a bajnokságra nem látok már nagy esélyt, dolgozzanak csak meg a pénzükért a fiúk és legyen szép foci :coffee:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2016. április 14., csütörtök 12:27

Én Bayern Realt szeretnék ! Egyik csapatot sem helyezném előbbre jelenleg. Azért tőletek sem vagyok elájulva, a Bayerntől sem, a Citytől sem. Talán az Atleti a legegységesebb, így őket egy meccsen akarnám. Egy Bayern Real meg mindig jó párosítás. Guardiola bebizonyíthatja, hogy nem hatalmas kókler, csak közepes méretű. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 336 regisztrált és 0 vendég