Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 22:17

Marci,ez szubjektív.Nálad ők a jobbak,nálam mi. Ez nem kér több mesét.

egy 10es listán:

real egyéni: 8
BM egyéni: 7
real csapat : 4(tavaly ugye)
Bm csapat: 9.

ez döntött...nem lahm...meg ribery,meg a faxom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 20., szombat 22:14

R.M.C.F:

Ez szerintem nem beszariság kérdése. 2010-től azért illik komolyan venni a bajorokat, tavalytól meg egyértelmű esélyesként kezelni minden sorozatban. Nem akarom temetni a csapatot, viszont meglepődnék ha mondjuk az idei BL sorozatban átmennénk a bayernen az egyenes kieséses szakaszban, persze a fociban minden lehetséges, de na...ők már egy éve kész csapat, nekünk viszont idéntől megint építkezni kell, ha nem is a semmiből mint anno 2009-ben.

Idén BL-ben egyértelmű esélyesek maradnak a bajorok, és a nagy számok törvénye alapján csak össze fog jönni lassan valakinek az a címvédés, de azért reménykedem, hogy nem, barca után csak ezeket a nagypofájú bajorokat lehet a legjobban utálni.

A real jobb a bm.nél.......ebből indulok ki,jobb mert jobbak vagyunk egyénileg

Jelenleg jobbak vagyunk egyénileg? Belsővédő párosunknál és CR-nél ki lehet jelenteni, hogy jobbak egyénileg, többin azért lehetne vitatkozni...
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 20., szombat 21:59

R.M.C.F írta:jobbak vagyunk egyénileg
Már bocs de
Casillas/Lopez<Neuer, Carvajal/Arbeloa<Lahm,középsők jobbak a Realba,Alaba-Marcelo még Marcelo,de Alaba nagyon tehetséges,és védekezésben is jó.Martinez>Khedira,Schweini>Alonso/Modric. Robben >Di María (szerinte jobb a holland) (Müller meg hasznosabb volt), Götze/Kroos >Özil (egyéni vélemény,de az tuti hogy Özil nem jobb náluk,max egyenlő),Ribéry<CR . Mandzukic<Benzema.. (de amilyen szar volt az utóbbi 1-1,5 évben ez nem jött ki..) +Shaqiri,Thiago,Gustavo
Ja és ha Iscot írnátok,azért hozzá képest Kroos és Götze is már többet bizonyított,szóval ott is egyértelmű szerintem hogy ejlenleg jobbak a németek,és tehetséget nézve Götze le is hozhatja a jövően is.
Remy írta:Shakiri meg ha nem a mostani BL győztes Bayernben lenne, akkor szóba sem kerülne, hogy "bárcsak ő jönne be a padról"
Mondjuk ő azért elég tehetséges gyerek. technikás,jól lő,és bár alacsony és gyors,mégis eléggé izmos ahhoz,hogy ne pattanjon le mindenkiről.Remélem megkapja a lehetőséget,vagy jövőre valamelyik csapat jó üzletet csinálhat vele.(már a 12-13-as szezonban is kicsit játszhatott volna többet csak ugye Ribéry mellettt nehéz.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 21:29

Jester:

Én soha nem voltam real drukkerként beszarva senkitől sem,főleg nem a bajoroktól.....van úgy hogy jobbak,vagy nyernek ellenünk,de nem a mi szintünk.
A fociban nem lehetsz mindig felül,van hogy alul maradsz,de ha beszarsz,vagy mást jobbnak vélsz,akkor null egyről indulsz.
A real jobb a bm.nél.......ebből indulok ki,jobb mert jobbak vagyunk egyénileg,ők jobbak csapatban,de az meg azért van mert nálunk JM és iker szétbombázta az elmúlt 3 év melóját....ha a madrid marad azon az úton amin elindult( a tavalyi úton),és ősztől nincs ez a probléma,akkor nincs az a bm amelyik megverte volna a madridot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 20., szombat 21:02

Jester írta:Szerintem Pep nem fogja teljesen ráerőltetni a tili-tolit. Persze így is megvan a sok kombinatív passzolgatás, de nem azon a lebutított szinten. Itt szerintem nem tudja megcsinálni azt amit a Barcanál.
Bundesliga sem engedné meg, mert kifütyülnék az egész Bayernt Pep-el együtt... Elhiszem, hogy valaki az focinak nézi, de az nézzel teremfocit, mind1 ebbe nem megyek bele...

Mou-t meg nem kell félteni, mert neki is elég komoly kerete van és elég lelkesek a játékosok is, ha azt nézzük, hogy van megint 1 "értelmes" edzőjük és most mindenkiben ott a bizonyitási vágy.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. július 20., szombat 20:46

Marci77 írta:Őszintén nekem tetszik a játék. Tili-toli valamennyire,de az élvezhető kategória. Remélem maradnak ennél,mégha ezzel nagyon sikeresek is lehetnek.

Na akkor jöhet a fal9-es...amit már nem látok mer megyek focizni..


Thiago meg ezen a meccsen nagyon jó. Itt szerintem kiélheti magát majd :)
Jó kis focit nyomatnak a Bajorok, szerintem is.
Szerintem Pep nem fogja teljesen ráerőltetni a tili-tolit. Persze így is megvan a sok kombinatív passzolgatás, de nem azon a lebutított szinten. Itt szerintem nem tudja megcsinálni azt amit a Barcanál. Ahhoz az kellene, hogy az összes játékos ugyanabból a football-kultúrából jöjjön. Itt is beveti majd a falskielncest :lol:
Legalább a buta izomcenterek mint Gomez, meg az a másik (valami horvát) elmehetnek máshova.....

Bayern iskola Pep filozófiával és egy olyan félelmetesen erős kerettel, hogy az valami elképesztő. És akkor Martinez, Dante, Schweinsteiger, Götze nem is játszott, Robben és Müller a végén jött be. Jól fel kell kötnie mindenkinek a gatyáját, mert ez nem lesz piskóta.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 20., szombat 20:29

volt már annyi erős csapat a bl-ben címvédőként, és úgy egyik sem tudott nyerni. szerintem most a bayern sem fog.
mourinhot meg nem kell félteni, meg előre sajnálni, mert befog állni 10 emberrel bekkelni az ilyen meccseken. azt kizártnak tartom hogy nagy pofont adjanak a chelseanek mert az ő keretük is bomba erős. ugyanazt fogja játszani mourinho a chelseavel mint amit velünk csak szerintem még rátesz egy-két lapáttal mert itt megszólták sokan ha bekkeltünk ott nem fogják, sőt tapsolni fognak mellé.

én továbbra sem szarom össze magam ettől a bayerntől... starke meg többet ért labdába mint messi a bl elődöntőben..
nincs bajom azzal -sőt- ha nem ívelgetnek, na de hogy így meglegyen tiltva hogy íveljenek ez már szerintem túlzás.
Robben játszott itt... sokszor lett szidva. Shakiri meg ha nem a mostani BL győztes Bayernben lenne, akkor szóba sem kerülne, hogy "bárcsak ő jönne be a padról"
erről van szó.
én nem mondanám azt hogy shaqiri sokkal jobb lenne dimariánál, robben meg kezdő lesz.
és ha 4-3-3 lesz nálunk és elöl cé és benzema helye adott akkor olyan padunk is lehet hogy: jesé, kaká, dimaria, özil/isco, higuain(?), pepe, diegolopez, xabialonso/khedira/casemiro... azért ilyen cserejátékosokkal én nem mondom azt egyik másik csapat padjára sem hogy bárcsak jövőre nálunk ilyen lenne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 20., szombat 20:26

ziro4vr írta:persze én se bánnám ha a padról mi is egy shaqirit vagy robbent tudnánk behozni nem egy kaka-DM párost
Robben játszott itt... sokszor lett szidva. Shakiri meg ha nem a mostani BL győztes Bayernben lenne, akkor szóba sem kerülne, hogy "bárcsak ő jönne be a padról"

Ha működik egy gépezet, van csapat, akkor a gyengébb játékosok is jobbak. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 20., szombat 19:49

komoly csapat, de ezt tudtuk. meg hogy a bundást úgy nyerik majd ahogy akarják

de a bl-ben ugyanúgy lesznek nehézségeik mind bármely más erős csapatnak. persze én se bánnám ha a padról mi is egy shaqirit vagy robbent tudnánk behozni nem egy kaka-DM párost
Nem illik.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 20., szombat 19:40

alig várom a chelsea - bayern szuperkupa döntőt, ahol mou vs pep lesz.
csóró mou.ez a bayern nagyon lefogja szopatni...
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 20., szombat 19:39

alig várom a chelsea - bayern szuperkupa döntőt, ahol mou vs pep lesz.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 20., szombat 19:37

mennymár...második gólnál thiago...istenem ez a srác,annyira sajnálom hogy nem tudtuk elhozni valahogy..
harmadik gól meg no comment.elképesztő.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 20., szombat 19:33

a saját szögletzászló és tizenhatos vonala közötti területen tili-toliznak, a kapust is bevonva.
haláli. :mrgreen:
mondjuk várható volt, hogy nem gomezre fognak ívelgetni peppel.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 20., szombat 19:31

Mekkora labda Thiagótól, te jó ég. (Remélem, jól láttam, és tényleg ő volt az. :D )

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 20., szombat 19:30

Őszintén nekem tetszik a játék. Tili-toli valamennyire,de az élvezhető kategória. Remélem maradnak ennél,mégha ezzel nagyon sikeresek is lehetnek.

Na akkor jöhet a fal9-es...amit már nem látok mer megyek focizni..


Thiago meg ezen a meccsen nagyon jó. Itt szerintem kiélheti magát majd :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 20., szombat 19:29

Most kapcsolódtam csak be a meccsbe, hát mit mondjak, elég furcsa Pepet a kispadon látni. :( :D
Thiago meg tényleg kicsit visszavontan játszik, érdekes lesz ez.

Hopp, egy külsős passz. B-)

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 20., szombat 19:28

zseniii nagyon zseni ez a pep.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 20., szombat 19:24

pepnek volt valami nyilatkozata, ha jól rémlik, hogy nagyra tartja robbent...ez ilyen abszurdum egyébként, de tényleg. :mrgreen:
majd betolja false nine pozícióba, ha buta a játékhoz.

ebből a kis 60 perces sörmeccsből sokat nem lehet levonni, főleg, hogy sok a peremember a csapatban, de az jön le, hogy a saját elképzeléseivel frissíti kicsit a tavalyi bayern drivert.
a tili-tolit lehet érezni, főleg a labdakihozataloknál meg a kis háromszögeknél van barcás beütés...de csak pont annyira, amennyire ebbe a bayernbe érdemes lehet belenyúlni.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 20., szombat 19:19

'shutterisland írta:kombinatívabbnak érzem a csapatot.
persze, mer nincs Robben aki belerondítson a passzolgatásba :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 20., szombat 19:06

nyilván csinálhat itt bármit pep, "ez a bayern eddig is európa legjobb csapata volt", de azért halványan már látszanak stílusjegyei.
kombinatívabbnak érzem a csapatot.
de pölö thiago is 3 napja van a csapatnál, sokat fog ez az egész még formálódni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég