Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. április 17., vasárnap 20:19

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/356 ... atol_video

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2016. április 17., vasárnap 14:48

Veidt írta:
Gascoigne írta:Ossze tudnatok foglalni nekem, hogy mirol szol ez az egesz botrany? Mi az ami teny, mi az ami valoszinu, mennyit tudott az egeszbol Benzema, es mennyire lehetseges, hogy johiszemuen jart el? Amit a neten talalok, abbol nem tudom, mennyi a Madrid-utalat es mennyi a valosag.
Valbuena nyáron azt állította hogy egy gyerekkori barátját megkereste 3 zsaroló és azt állították hogy egy szexvideó van a birtokukban ami V. szerepel, és pénzt kértek a felvételért. A rendőrség felvette ahogy Benzema beszélt ezzel a baráttal (a neve egyébként Karim Zenati) és beszámolt neki egy korábbi beszélgetésről közte és V. között: azt javasolta neki hogy fizessen a zsarolóknak, mert ha nem teszi akkor nyilvánosságra fog kerülni a videó. Többek között azt is mondta még neki hogy ha ő (Valbuena) azt akarja hogy a felvételt megsemmisítsék akkor találkozzon az egyik barátjával (Benzemának) Lyonban. Innen lehet tudni hogy Benzema ismeri a zsarolókat, tudomása van a dolgokról. Ugyanakkor az is egyértelmű hogy nem ő a zsaroló és figyelmeztetni, segíteni próbálja Valbuenát.
Következményként a bíróság megtiltotta hogy bármilyen módon kapcsolatba lépjenek egymással vagy abba kerüljenek (így nem is nevezhetik őket egyszerre a francia keretbe), Benzemát egyszer bevitték kihallgatásra és a fogdán éjszakázott, és most derült ki hogy Benzema kihagyja a nyári EB-t.
Ok köszi az összefoglalót. Maradjunk annyiban, hogy Karim a legjobb esetben is egy irgalmatlan hatökör. Egy sikeres felnőtt ember ennyire akaratgyenge és felelőtlen nem lehet. Ha úgy alakul, hogy nem viszik ki, legalább friss és kipihent lesz a következő idényre.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 17., vasárnap 10:18

Kerlon írta:
Amúgy meg az ember parádés idén. Persze vannak páran, akik az orra aládörgölik, hogy nem lő elég gólt (23 meccs 22 gól) meg, hogy rossz a helyzet kihasználása. Átlagosan 3-szor próbálkozik meccsenként. Tehát minden 3. lövése nagyjából gól. Nézzétek meg Ronaldo, Messi, Higuaín, Lewa, Agüero stbstbstb átlagait. Ha máshol hozná ezt repkednének a 80-100 millió eurós vételi ajánlatok. Arról nem is beszélve, hogy az emberünk mezőnymunkája kiemeli a jelenlegi 9-esek közül. Nagyon beérett a játéka az elmúlt 2-3 szezonban.

Folytassa Karim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 #KAK
Ez azért kemény, tényleg nagyon jó a kapuval szemben.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 17., vasárnap 10:04

ziro4vr írta:Nasri-Benzema-Ribery hármas majd indul külön csapatban. Mondjuk ezek közül csak Karim tett valami érdemlegeset címeres mezben, Ribery még max 2006-ban.
Azért az említett két bérencet ne emlegessük Benzemával egy csapatban, mert ők sokkal kevesebbért szidták az egész szövetséget. Benzem ezt soha nem tette meg, hanem a magán életi problémák vonzata a helyzet. Amúgy sem értem, hogy miért mellőzik, mivel 1. ártatlan, 2. Valbuena is megvédte, 3. Valbuena keretben sem lesz, 4. a jelenlegi legjobb francia válogatottról beszélünk.


Amúgy meg az ember parádés idén. Persze vannak páran, akik az orra aládörgölik, hogy nem lő elég gólt (23 meccs 22 gól) meg, hogy rossz a helyzet kihasználása. Átlagosan 3-szor próbálkozik meccsenként. Tehát minden 3. lövése nagyjából gól. Nézzétek meg Ronaldo, Messi, Higuaín, Lewa, Agüero stbstbstb átlagait. Ha máshol hozná ezt repkednének a 80-100 millió eurós vételi ajánlatok. Arról nem is beszélve, hogy az emberünk mezőnymunkája kiemeli a jelenlegi 9-esek közül. Nagyon beérett a játéka az elmúlt 2-3 szezonban.

Folytassa Karim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 #KAK
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 16., szombat 21:24

Nasri-Benzema-Ribery hármas majd indul külön csapatban. Mondjuk ezek közül csak Karim tett valami érdemlegeset címeres mezben, Ribery még max 2006-ban.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 16., szombat 21:19

Kerlon írta:#KAK

Mutatja a fukkot a francia szövetségnek.

Griezmann meg jó játékos, de könnyen lehet, hogy csak ebben a rendszerben vagy hasonlóban működhetne.
Világ szégyene lesz ha (esetleg addig felmentenék) Karim nem lesz ott az EB-n.

Griezmannak pedig valóban az fekszik, hogy ő középcsatárszerűség.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 16., szombat 21:16

#KAK

Mutatja a fukkot a francia szövetségnek.

Griezmann meg jó játékos, de könnyen lehet, hogy csak ebben a rendszerben vagy hasonlóban működhetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 16., szombat 21:03

Na, vissza a sitteshez. :mrgreen:

Karrier csúcs, és még van néhány meccs...és közben mennyit volt sérült :vivo: :-@
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 16., szombat 20:58

besteve7 írta:
Illaramandi is kivette abból a részét nem is kicsit, mégis itt mindenki szidta, hogy kevés a gyerek. Ettől még nem Griezman szidom, mert szerintem is jóval több, mint egy tucat player, de közel sem klasszis...
Ezért is írtam, hogy néhány társával. Illarra, Inigo Martínez, Vela és Griezmann húzták a csapatot. Abban az évben, Griezmann miatt elég sok meccsüket láttam.

Ez a klasszis kérdés meg megint érdekes. Jelen helyzetet kell nézni. Özil klasszis, Sanchez klasszis, Hazard klasszis, Reus klasszis. Ebbe a sorba Griezmann is belefér, bőven. Top csapat húzóembere, évről évre jobban teljesít, BL-ben és bajnokságban is odateszi magát.

Persze, hogy kicsoda, kit, minek tart, az egyik másik dolog. A közvélemény az említett neveket (és még sok másikat is) elismeri, és tolja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2016. április 16., szombat 20:50

Remy írta:Bár ez itt off, de azért az érdekelne, hogy akkor Griezmann, hogy tudta húzni a Sociedadot is anno, és hogy tudta néhány társával bevinni a csapatot a BL-be.
Illaramandi is kivette abból a részét nem is kicsit, mégis itt mindenki szidta, hogy kevés a gyerek. Ettől még nem Griezman szidom, mert szerintem is jóval több, mint egy tucat player, de közel sem klasszis...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 16., szombat 20:10

wxyz írta:
Griezman és Payet nálam sem üti meg a szintet. Payet a West Hamben sem valami nagy szám. Griezman egy közepes focista, akinek fekszik az Atletico brusztolós focija. Olyam rendszerjátékosnak tűnik nekem, mint Kagava volt régen
Bár ez itt off, de azért az érdekelne, hogy akkor Griezmann, hogy tudta húzni a Sociedadot is anno, és hogy tudta néhány társával bevinni a csapatot a BL-be. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 16., szombat 20:07

Norbii írta:
wxyz írta:Dél-afrikai vbn balhézott Evra. Volt valami olyan is, hogy nekiment az edzői stáb egyik tagjának. miután az szóvá tette nála, hogy nem alibizni kellene az edzésen
Talán még a 2012es eb után is hanyagolták egy ideig valami balhé miatt
személyes "kedvencem" tőle: https://www.youtube.com/watch?v=v1LSdGGBoxc
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem Griezmannból még lehet egy a mai közegből kiemelkedő focista. De ehhez idővel váltania kellene szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 16., szombat 19:14

wxyz írta:Dél-afrikai vbn balhézott Evra. Volt valami olyan is, hogy nekiment az edzői stáb egyik tagjának. miután az szóvá tette nála, hogy nem alibizni kellene az edzésen
Talán még a 2012es eb után is hanyagolták egy ideig valami balhé miatt
személyes "kedvencem" tőle: https://www.youtube.com/watch?v=v1LSdGGBoxc

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 16., szombat 19:04

Griezmann a klasszis szint közelében mozog, Payet valoban overrated. Szégyellem is hogy egyszer azt irtam hogy jöhetne, azota picit jobban utana neztem
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 16., szombat 18:27

wxyz írta:Griezman és Payet nálam sem üti meg a szintet. Payet a West Hamben sem valami nagy szám. Griezman egy közepes focista, akinek fekszik az Atletico brusztolós focija. Olyam rendszerjátékosnak tűnik nekem, mint Kagava volt régen
Szerintem ez nem igaz. Griezmann azért több ennél, már a Sociedad-ban is remekelt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. április 16., szombat 18:05

Dél-afrikai vbn balhézott Evra. Volt valami olyan is, hogy nekiment az edzői stáb egyik tagjának. miután az szóvá tette nála, hogy nem alibizni kellene az edzésen
Talán még a 2012es eb után is hanyagolták egy ideig valami balhé miatt

Griezman és Payet nálam sem üti meg a szintet. Payet a West Hamben sem valami nagy szám. Griezman egy közepes focista, akinek fekszik az Atletico brusztolós focija. Olyam rendszerjátékosnak tűnik nekem, mint Kagava volt régen

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 16., szombat 17:55

Veidt írta:
ziro4vr írta: Meg pl egy Evra ott lehet? Neki is voltak csúnya ügyei ahogy emlékszem.
Suarezzel, nem válogatott beli társával
Válogatottra gondolok, mikor nem tudom melyik edzőt nem tudom melyik tornán megfúrták, asszem akkor ő volt a csk. De lehet rosszul emlékszem.
Nem illik.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 16., szombat 17:51

ziro4vr írta: Meg pl egy Evra ott lehet? Neki is voltak csúnya ügyei ahogy emlékszem.
Suarezzel, nem válogatott beli társával
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 16., szombat 17:49

Más kérdés, hogy oké barimeccsen elvannak, lendületből játszanak és teher nélkül, de mikor igazán nagy tét lesz, szerintem vissza fogják sírni Karimot. Egy Ribery megértem miért nincs ott, ő tényleg közösségromboló volt, na de Benzema? Meg pl egy Evra ott lehet? Neki is voltak csúnya ügyei ahogy emlékszem.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. április 16., szombat 17:46

Válogatottnak most jól megy. Griezmann és Payet az aktuális sztárok, kedvencek, főleg miután a legutóbbi válogatott meccseken gólt szereztek. Mennek a nyilatkozatok, hogy mennyire egyben van most ez a csapat, milyen jó a morál. A szövetség elnöke csak annyit reagált az erre rákérdezőknek, hogy látták-e Griezmannt a Barcelona ellen. Azt gondolhatják, hogy Benzema nélkül is megfelelő a játékosanyag és tarthatnak attól, hogy nem tenne jót a csapatmorálnak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég