Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 6., kedd 11:21

Jó kis offszezon volt az biztos, nem semmi keretet hozott össze pár csapat, a Houston, meg a Nets főleg, és még van jó néhány csapat akinek sok erősítés nem kellett. Félhet a Miami, nagy szükségük lesz arra, hogy Oden egészséges legyen és jól is teljesítsen szerintem.

Bryant egy állat. Három és fél hónappal az Achilles-ín szakadása után jár, súlyokat emel és semmi baja sincsen. Na most vagy ő a Terminator (esetleg ivott egy kis szörpöt Barcelonában), vagy nagyon rá fog fázni és október-novemberben rommá töri a lábát.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 20., szombat 22:42

LeBron James - The Legacy ᴴᴰ *Movie*
77 perces. :)

egyébként a hírek szerint marcus cambyért bejelentkezett a rockets is, akkor viszont asikot mostmár tényleg elkéne tradelni. én még mindig nem döntöttem el hogy annak örülnék-e jobban ha lin is menne asikkal és hoznának egy 4es, vagy ha maradna lin és hoznának egy négyest, vagy ha motiejunas lenne a kezdő pf és új irányító lenne.
lint nem csípem és szerintem asikkal meg vele egy tradebe már azért lehetne mit kezdeni, bár linnek a következő utáni szezonban elég komoly lóvét kell majd perkálni. meg ott van beverley még irányítónak szóval annyira az sem lenne gáz ha asik+lin és akkor beverley-harden-parsons-x-howard. szóval kíváncsi vagyok mi lesz ebből még februárig.

pont most volt egy szavazás a kezdőöt podcastjénél hogy melyik csapat erősített legjobban az off seasonben. hát gondolkoztam mert a gsw nagyot nyert szerintem igoudalaval passzol a stílusukba, vagy a cavs aki megszerezte többek között jacket meg egy rohadt jó szerződéssel bynumt.. de végül a houstonra nyomta. :) szerintetek?
meg visszaolvasgattam a draftig és ott olvastam hogy a nop holidayért adott egy első körös draft jogot is a philynek. jövőre a 14es drafton amit bomba erősnek mondanak akár választhatna top 5ben is a phily -holiday, bynum, young is elment a cél nem is lehet más csak a tankolás az első meccstől kezdve- szóval mondjuk választanánk 1/3mon (csak mondtam valamit) meg választanának mondjuk 1/6on, plusz most nézem hogy egy csomó sapka alatti helyük is lesz még maxot is bekínálhatnak valakinek a jövő évi szabadügynök piacon ami szintén bomba erős lesz (wade, james, bosh, carmelo...) bár ezek közül szerintem egyik sem menne oda, szóval a phili egy kis szerencsével a következő utáni szezonban már elég veszélyes csapat lehetne mert tényleg nagyon sok helyük van még a sapka alatt.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 12., péntek 1:27

és a brooklyn megszerezte kirilenkot is a hírek szerint. oh my god. deron, joe johnson, pierce, garnett, brook lopez és most még kirilenko is, laza. B-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 11., csütörtök 14:36

GT37 írta:Kicsit kockázatos üzlet,
szerintem egyáltalán nem az.
2éves szerződés és a második év csapatopciós. ha kurva szarul játszik, nem hívják le az opciót és jövőre megint szabadügynök lesz szóval nem kockáztattak nagyot, az a 12millió meg egy bynumért szerintem nem sok, mert ha beválik akkor kurva nagyot nyert vele a cavs. azért ez a irving, waiters, jarrett jack, bynum féle brigád nekem nagyon szimpatikus. :) :) s akkor még az idei 1/1es is ott van meg varejao, tt. kurva jók lesznek. utána meg 14-ben remélem visszamegy james.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 11., csütörtök 13:48

Andrew Bynum :arrow: Cleveland
Kicsit kockázatos üzlet, mert Bynum már jó ideje sérült, és nem tudni, mennyire fog jól teljesíteni a visszatérése után... De szerintem jó lesz a Cavsnál.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 6., szombat 9:24

Ja, magasposztokon a 2 legnagyobb idiótával. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 6., szombat 1:56

Chris Broussard ‏@Chris_Broussard 1m
I'm told Hawks and Rockets working on sign&trade to bring Josh Smith to Hou, probably for Asik and JLin
geci azért egy beverley-harden-parsons-joshsmith-howard kezdőötes büntetne. :smile: :ike:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 6., szombat 0:36

És most elvileg még mindig nem tudja. :DDDD De sebaj, remélem semmiképpen sem marad Laker, és nyugaton hajrá GSW, mi meg tankoljunk Wigginsért! :D (egy esetleges Houston-Miami döntőben pedig a Miaminek fogok szurkolni, de ez a nyamvadt Howard soha ne nyerjen gyűrűt)

szerk: Wojnarowski lehozta,szóval ebből Houston lesz. Mellesleg Howardban nincs meg az a fajta elhivatottság, ami pl egy Kobe-ban vagy James-ben meg van. És ennek meg is fogja inni a levét remélem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 6., szombat 0:11

yehééjj. B-)

howard zsákban. :) ebből bajnokcsapat lesz pár éven belül. :)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 6., szombat 0:03

Zsombor írta:Lakers-szel aláír,majd Golden State-be megy sign and trade-del. Remélem sikerül behúznunk egy Klay-Barnes-Bogut triót. Mert közben Iggy a Golden State-é.
Szornó,hírek szerint a Houstont választja, ami szvsz gyengébb, mint az összetrade-elt GSW lett volna.(vagy már most is)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 5., péntek 23:35

Lakers-szel aláír,majd Golden State-be megy sign and trade-del. Remélem sikerül behúznunk egy Klay-Barnes-Bogut triót. Mert közben Iggy a Golden State-é.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 5., péntek 14:12

Anthony írta:bár nem értem mik a terveik a rebuildre,
szerintem ezt az évet végig tankolják és reménykednek hogy ők választanak majd nyáron elsőnek.

kezdőöt rám hozta a szívbajt. megnyitom és dh12 ott pózol goldenstate mezben, mondom na neee. aztán látom hogy nem, na nem. este bejelenti hogy bejött neki a meeting hardenékkel, úgyhogy csatlakozik a rocketshoz. B-) :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 3., szerda 16:37

Szerintem Rondo köré kell építeni az új Celticset, bár nem értem mik a terveik a rebuildre, tényleg 0-ról akarnak indulni? Én elvinném helyettük Chris Bosht jövőre, vagy akár már idén is. De jelenleg nem látom hogyan lesz top csapat a Bostonból a következő jó pár évben.
Zsombor írta:Az egész draft egy lutri, ezt jól jellemzi, hogy teljesen borult a sorrend az előrejelzettekhez képest. Nem feltétlen lesznek azokból jó játékosok, akik egyetemen korrektül játszottak, ráadásul az idei egy kifejezetten gyenge draft volt, jövőre több franchise player arc is előfordulhat akár.
Kb. 5 éve alig volt értelmes ember a drafton, hótgyenge a felhozatal (vagy legalábbis még nem értek be a fiatalok). Jövőre valóban jó lesz, már van pár csapat aki tervezi a tankolást, óriási fogás lesz Wiggins 1/1-nek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 3., szerda 16:13

eurobarcás nba topikból másolnék:
5 kitalált Rondo féle cserelehetőség, hangsúly a kitalálton, de érdemes átgondolni.
Bobcats:
Trade: Celtics trade Rajon Rondo, Brandon Bass and Courtney Lee to the Bobcats for Ben Gordon, Ramon Sessions, Brendan Haywood and a 2015 1st round pick (top 5 protected)

Hawks:
Trade: Celtics trade Rajon Rondo and Gerald Wallace to the Hawks for Dennis Schroeder and a 2016 1st round pick.

Kings:
Trade: Celtics trade Rajon Rondo and Clippers 2015 1st round pick to the Kings for DeMarcus Cousins and John Salmons

Mavericks:
Trade: Celtics trade Rajon Rondo and Courtney Lee to the Mavericks for Shawn Marion, Vince Carter, Jae Crowder and Shane Larkin

Pistons:
Trade: Celtics trade Rajon Rondo, Courtney Lee and Brandon Bass to the Pistons for Rodney Stuckey, Charlie Villanueva, Jonas Jerebko, Kyle Singler, Vladimir Kravstov, 2015 1st round pick and 2017 1st round pick.
az első kettővel szerintem mindkét csapat jól járna. a bostoniak helyében a bobcatsest választanám.
de a hawksossal is jól járnának megszabadulnának wallace kis fizetésétől. :)


szerintetek?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. június 28., péntek 22:27

Az egész draft egy lutri, ezt jól jellemzi, hogy teljesen borult a sorrend az előrejelzettekhez képest. Nem feltétlen lesznek azokból jó játékosok, akik egyetemen korrektül játszottak, ráadásul az idei egy kifejezetten gyenge draft volt, jövőre több franchise player arc is előfordulhat akár.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 28., péntek 20:38

Kösz Gala :)

Kobe Bryant's Top 10 Plays of his Career
Kobe Bryant - Time

B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 28., péntek 20:27

Zsombor írta:Állítólag a Boston és a Brooklyn tárgyalásokat folytat egy esetleges blockbuster cseréről,mely értelmében Garnett és Pierce a Netsben kötnének ki.
Meg is született. Érdekes lesz az a csapat, komoly kezdőötös. Az edző meg ugye Jason Kidd. Ebből nagy bukás vagy nagy siker lesz.

Bostonban meg kezdődhet a rebuild.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 28., péntek 13:27

remy kezdőötön olvasd el a cikkeket:
http://kezdo5.hu/index.php/hirmorzsak-n ... -ejszakaja

itt vannak posztokra lebontva még a draft előtt:
http://kezdo5.hu/index.php/nbadraft/884 ... 3-centerek
http://kezdo5.hu/index.php/nbadraft/880 ... rocsatarok
http://kezdo5.hu/index.php/nbadraft/886 ... poszt-hsei
http://kezdo5.hu/index.php/nbadraft/886 ... bohatvedek
az irányítósat nem találom most.
de ha még ennél is komolyabban érdekel:
http://kezdo5.hu/index.php/podcast-nba/ ... zo-podcast
akkor hallgasd meg ezt a podcastet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 28., péntek 9:28

NBA szakértőktől kérdezném, hogy mi a véleményetek a Draftról? Kikre lesz érdemes odafigyelni jövőre stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. június 27., csütörtök 19:07

Állítólag a Boston és a Brooklyn tárgyalásokat folytat egy esetleges blockbuster cseréről,mely értelmében Garnett és Pierce a Netsben kötnének ki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég