Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 21., vasárnap 11:12

Micsoda nevek merülnek itt fel :mrgreen:

Egy ilyen Defoeval ne mondjátok már, hogy előrébb lennénk, mint egy fiatal, ambiciózus Morataval. Ancelotti tudja, úgyis CR a gólfelelős, olyan kell, aki alárendeli saját magát neki és képes kiszolgálni.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 21., vasárnap 11:11

poronty írta:Amennyiben idősebb csatárt hoznánk Benzema mögé, nálam Defoe lenne a legjobb opció. Azt nem tudom, hogy a Spurs elengedné-e?
A tavalyi szezonban nyújtott teljesítménye alapján szerintem simán.
Bár ha Adebayor megy, akkor JD maradni fog szvsz, hacsak nem igazolunk két csatárt a nyáron.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. július 21., vasárnap 11:05

Amennyiben idősebb csatárt hoznánk Benzema mögé, nálam Defoe lenne a legjobb opció. Azt nem tudom, hogy a Spurs elengedné-e?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 21., vasárnap 10:56

Papiss Cisse állítólag el akarja hagyni a Newcastle-t a mezszponzor miatt, őt én el tudnám képzelni Benzema mellé.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 21., vasárnap 10:56

mohaola írta:A Marca a Corriere dello Sport-ra hivatkozva írja,hogy megállapodtunk a Napoli csapatával Higuaín átigazolásáról,már csak a játékos beleegyezése hiányzik, hogy hivatalos legyen, 35millióeurót fizetnek/fizetnének érte.
Ha ez igaz akkor az már tisztességes összeg 35 milliót már nagyon jól vissza lehet forgatni egy új csatárra, ahogy mások is én is vallom, hogy kell még egy tapasztalt befejező csatár főleg ha több fronton is esélyesek akarunk lenni!
Talán Suarez és Rooney maradt mint minőségi alternatíva és bár mindkettőt rühellem még mindig jobb mint ha nem igazolnánk posztra!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 21., vasárnap 10:53

Egyébként én úgyvagyok vele,hogy szavazzuk meg Benzemának a bizalmat,adjuk el Higuaín-t,de helyette hozzunk el egy öregrókát, én Anelkának is tökéletesen tudnék örülni,vagy Drogba,Klose vonulat, esetleg Henry?Gomez is megfelelt volna erre..botlábú,de gólt azt lő,az megy neki,mint csatár,abba nagyon jó...Forlán, 11-est nem tud lőni,de felőlem simán jöhetne...
Saviola esetleg,Saha,Sydney Govou


Most jöhettek azzal,dehát Higuaín ezeknél ezerszer jobb,na ja...csak Higunak levegőváltás kell,egy másik klub,mint volt Mourinho esetében is...Higuaín sosem lesz itt jó.

-Anelka,Gomez eligazolt
-Drogbának magas a fizetése
-Klose,Forlán élő szerződéssel bír


Tehát Saviola,Saha,Govou
én Saha/Govou kettős közül igazolnék valakit, padra tökéletesek,nemet úgyse mondanának egy Realnak,és meglenne adva a bizalom,egy utolsó esély Benzinek,ha nem él vele, jöjjön Suárez télen/nyáron

a Higuból kapott pénzt meg betudjuk fektetni Bale árába,nagyon kell ő nekünk.

Szóval,ha én lennék Perez-Zidane-Ancelotti helyében, igazolnék egy ilyen szabadúszót és megadnám az uccsó esélyt Benzemának

Szerintem valahol ez lenne az aranyközépút.


A Marca a Corriere dello Sport-ra hivatkozva írja,hogy megállapodtunk a Napoli csapatával Higuaín átigazolásáról,már csak a játékos beleegyezése hiányzik, hogy hivatalos legyen, 35millió eurót fizetnek/fizetnének érte.
Ez meg nagyszerű hír, Ámen! :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 21., vasárnap 10:49

A Marca a Corriere dello Sport-ra hivatkozva írja,hogy megállapodtunk a Napoli csapatával Higuaín átigazolásáról,már csak a játékos beleegyezése hiányzik, hogy hivatalos legyen, 35millió eurót fizetnek/fizetnének érte.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 21., vasárnap 10:40

remekül leszűritek a lényeget. :lol:

mondtam olyat, hogy adjuk fel? szarjunk rá? AZT MONDTAM HOGY HIGU TAKARODJON ÉS JÖJJÖN HELYETTE EGY CSATÁR.
benzema/suárezt akarok.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 21., vasárnap 10:39

hala_madrid írta:Fogja valamelyik TV adó adni az esti meccset ?
Vagy csak neten lehet majd nézni ?
A RealMadrid TV :mrgreen:
Egyébként a realmadrid.com -on élőben lehet majd nézni.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 21., vasárnap 10:37

Casso írta:Ahogy elnézem a nyilatkozatot idén se nyerünk BL-t. Marad a jól megszokott Benzema/Higu páros. De jó...
szerintem lépjünk is vissza, és inkább induljunk ez europa ligában. Sőt, mégjobb, hagyjuk az egész nemzetközi szereplést a p.csába, és koncentráljunk a bajnokságra. Úgy talán nem aláz meg annyira a Messi-Neymar páros.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 21., vasárnap 10:36

Fogja valamelyik TV adó adni az esti meccset ?
Vagy csak neten lehet majd nézni ?
Modric - Kroos

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 21., vasárnap 10:34

higu egy impotens a bl-ben. benzemánál pedig soha nem lehet tudni, hogy mikor lesz jó formában.

higut el kell adni és hozni a helyére egy csatárt. különben elfelejthetjük.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 21., vasárnap 10:25

Casso írta:Ahogy elnézem a nyilatkozatot idén se nyerünk BL-t. Marad a jól megszokott Benzema/Higu páros. De jó...
:taps:

akkor este figyeld az angolok elleni fekészülést, kitömjük őket 16-0-ra, lehet megváltozik a véleményed. Nagyjából annyira lesz mérvadó a mai meccs mint az a cikk, ami alapján szerinted világos, hogy nem lesz idén sem BL...

A piacon már minden csatár 40 milliónál kezdődik, Jovetic 35, Soldado 30, Negredo 25... (utóbbi kettő a RM-ba be sem fért... akkor nehogy már Higuaínt csak azért eladjuk 26-ért az Arsenalnak, mert a Realt le lehet húzni, és utána megvegyük Suarezt 50-ért (akit még mindig tartok, hogy nem jobb "annyival", mint az argentín (annyi=24 millió euró...)
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 21., vasárnap 10:17

carlo:
Játékstílus: „A legjobb, ha van tizenegy támadó játékosod a labdával, illetve tizenegy védekező, ha épp nincs náluk a játékszer. Ez az én felfogásom

Ez tetszik,remélem a pályán is meg tudja valósítani,egy biztos,én támogatom ezt a rendszert.

:salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 21., vasárnap 10:15

Ahogy elnézem a nyilatkozatot idén se nyerünk BL-t. Marad a jól megszokott Benzema/Higu páros. De jó...

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 21., vasárnap 10:10

Én ahogy láttam a képeket és egy rövid élő képet is elég változatos az edzésmunka!
Sokat csinálnak erőnléti edzést ami jellemző a felkészülés elején azonban sokat is passzolnak kis játékokkal.
A pénteki képeken pedig látható ahogy Modric, Isco lövi be a pontrúgásokat amit szintén fontos gyakorolni főleg majd ellenünk is!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 22:49

Még nem láttam ancelotti edzéseit......meg amiről írtam azokat élőben láttam,az más mint videón.

Én nem szakmai edzéssel kezdeném,mert előbb meg kell ismernem a keretet,milyen,kik alkotják,mire képesek,milyen stilusuak.....de ezt edzője válogatja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 20., szombat 21:35

R.M.F.C!

Nézted az edzéseket amit vezetett Carló? Ezt most azért kérdezem, mert te azért jobban értesz szerintem az ilyen gyakorlatokhoz, hogy mit miért csinálnak mint én. Vagy ezeket a gyakorlatokat több éves tapasztalat után hoznak össze az edzők? Ezt most azért kérdezem, mert ma délután kicsit ráértem és megnéztem pár Mou edzést kiváncsiságból, mert minden edzésről néztem vidit ami a héten készült, és ég és föld volt az edzések összeállitása, összképe. Mou-é inkább játékos volt mint szakmai, de Carloé meg inkább szakmai mint játékos... Könnyen meglehet, hogy pont nem láttam 1 olyan edzés vidit Mouról amin más ment, vagy az is lehet, hogy direkt nem engedte, hogy olyat felvegyenek ami már szakmai. Ezt viszont már nem tudom :hmmm:

R.M.C.F írta:De össze fog.
Szerintem is B-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 21:23

Sierra írta:Ancelotti az úriember. :) Remek nyilatkozat, jól áll hozzá a dolgokhoz. Vele szerintem ismét sikeresek lehetünk, és képes lehet megteremteni a látványos futballt a klubnál. Én nem aggódom, menni fog ez vele.

Attól hogy ilyeneket nyilatkozik még a siker nem feltétlen találja meg itt.....a madrid az más mint a többi klub. ÉN soha nem voltam oda érte,de most,az eddigi infók alapján,és is bízom benne,elfogadtam,sőt tisztelem és hiszek is már benne kicsit.......de azért ne csodálkozzunk ha nem jön össze.

De össze fog.

:lilasalas:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 20., szombat 21:16

Gascoigne írta:Rengeteg a kitakarításra váró szemét a keretben, de ő nem tartozik oda.
Ez azért túlzás szerintem 1 kicsit... A többi irásoddal viszont eggyet értek!
Kakával sem lenne baj, ha nem kérne a padért 10 millát... Teljesen jó lenne pihentetéskor, vagy cserének közép csapatok ellen.
Khedira lenne az aki súlytalan mint az állat és őt simán kivágnám 1 pörgősebb, gyorsabb, jobb labdaszerzőért cserébe, mint példáúl Luiz Gustavo vagy Gündogan...
DM-el sem volt addig baj ameddig nem bolondult meg. Tavalyi szezonhoz képest siralmas évet zárt! Nem lehet tudni mit hoz ki belőle az új vezetőség...
Higuain távozásában biztos vagyok...
Arbeloa is mint csere megteszi, bár szerintem ezt a Fabinhot nem kellet volna elengedni, mert nem lett volna rossz a srác a padra főleg Arbeloa helyett...
Özilt nagyon nem akartam irni, csak azért irom mert vele kapcsolatban megoszlanak a vélemények... Biztos vagyok benne, hogy az, hogy most Zizu foglalkozik vele sok +-t fog neki jelenteni :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég