Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 21., vasárnap 15:02

Hát Dzeko a jobb napjain megtudná szorongatni Benzemát, de egyik se jobb nála, viszont mindegyik jól fejelő, a 16oson belül életveszélyes támadó, akikről a leggyengébb napjaikon is bepattan a labda, szóval jó beugrók lehetnének... Gómez lett volna ajándék 15 millióért bármennyire is rühelli a fórum 95%-a, de ő is ilyen bármennyire is szerencsétlennek tűnik a mozgás kultúrája. Amúgy nem tudom miért fintorogtok ezektől a nevektől, úgy tudom megbízható cserecsatárt keresünk nem pedig egy klasszis sztárt... Én ilyenekben gondolkodom, ha nagyon nem bízunk meg a fiatalokban.
Simán értelek,Gomez kivételével,sztm csak olyan szerencsés s :cens: fej mint anno Luca Toni volt,ma meg már sokan azt sem tudják kicsoda...
De a többit adom.Michut meg tényleg komolyan gondoltam,mert bár valóban tkp volt a rayoban,meg a swansea-ben is eleinte,de aztán tavasszal előretolta Laundrup centerbe,mivel rájött a dán,hogy Michunak ez sokkal jobban fekszik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 21., vasárnap 14:54

morientes írta:
Én nyomatnám Moratáékat, de ha nagyon csatárt kellene venni és lecsúsznánk Suárezről, akkor Dzeko, Huntelaar és esetleg Ibisevicet hoznám. Utóbbi 2 talán még egész olcsó is lehetne.
A hollandnál azért kérdéses visszajönne e a padra,mert gondolom te is azért Benzemat szánnád elsőszámúnak...
Mondom Michu :mrgreen: (Nem tkp,már nem :) )
Hát Dzeko a jobb napjain megtudná szorongatni Benzemát, de egyik se jobb nála, viszont mindegyik jól fejelő, a 16oson belül életveszélyes támadó, akikről a leggyengébb napjaikon is bepattan a labda, szóval jó beugrók lehetnének... Gómez lett volna ajándék 15 millióért bármennyire is rühelli a fórum 95%-a, de ő is ilyen bármennyire is szerencsétlennek tűnik a mozgás kultúrája. Amúgy nem tudom miért fintorogtok ezektől a nevektől, úgy tudom megbízható cserecsatárt keresünk nem pedig egy klasszis sztárt... Én ilyenekben gondolkodom, ha nagyon nem bízunk meg a fiatalokban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 21., vasárnap 14:53

Press írta:De most komolyan. 67 millió nem rossz, ha megy még Coentrao is 25-ért (alatta inkább maradjon) az már 92 millió. Be lehetne próbálkozni Bale-nál, max azt mondja a Spurs, hogy nem.
én attól tartok h megcsináljuk ugyanazt mint Ronaldonál és lezsírozzuk h jövőre mindenképpen jön 90 millió körüli összegért. Csak az lesz a bibi h az új igazolások beválnak és már nem lesz rá szükség.


amugy úgy várom már az esti meccset mintha bl döntő lenne :mrgreen: remélem lesz normális stream
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 21., vasárnap 14:50

ilyen nevetséges neveket még olvasni is szörnyű.

suarez és kész. ha higutól megment minket a nápoly 35-ért, akkor 45-el meg lehet passzolni a liverpoolt és venni a vadállatnak a repülőjegyet.

benzema fanatikus vagyok, de egy ilyen lehetőséget, mint ez, nem szabad elszalasztani. hosszú a szezon, sérülések jöhetnek és nem akarom morata darabos mozgását látni. elég volt az elmúlt 6 évben higu. egyetlen csatárnak nézném ezt a hibáját el, de a holland már visszavonult.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 21., vasárnap 14:47

Én nyomatnám Moratáékat, de ha nagyon csatárt kellene venni és lecsúsznánk Suárezről, akkor Dzeko, Huntelaar és esetleg Ibisevicet hoznám. Utóbbi 2 talán még egész olcsó is lehetne.
A hollandnál azért kérdéses visszajönne e a padra,mert gondolom te is azért Benzemat szánnád elsőszámúnak...
Mondom Michu :mrgreen: (Nem tkp,már nem :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 21., vasárnap 14:42

Én nyomatnám Moratáékat, de ha nagyon csatárt kellene venni és lecsúsznánk Suárezről, akkor Dzeko, Huntelaar és esetleg Ibisevicet hoznám. Utóbbi 2 talán még egész olcsó is lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 21., vasárnap 14:39

Nálam Coentrao lenne a kezdő balbekk.. és Marcelo csak a csere.. Marcelot is nagyon bírom.. de az nem tetszik benne, hogy felelőtlenül előre megy, elveszíti a labdát és sprintelhet vissza .. szerintem ez túl veszélyes.. Coentraot viszont elől és hátul is biztonságosabbnak tartom.. De ha el is adjuk akkor vicc összeg lenne ha 25alatt adnánk amikor Illarráért képesek voltunk kiadni 30+ milliót..
Ha a bundesligáról,esetleg a PL-ról lenne szó,nem is vatatkoznék.De mivel itt olyan játszótársakkal tudja nyomni a joga bonitot,mint Ronaldo,Benzema,Isco vagy Özil,akik stílusába 100X jobban beleillik a brazil,mint Coentrao,aki engem leginkább a 80-as évek vonalszélsőire emlékeztetet(elfutok,beadom,lecselezem magam az alapvonalig ,beadom)...
Marcelonak sokkal nagyobb gógyija van ehhez a sporthoz,őrá jut 10 olyan mint Coentrao a világ futballjában...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 21., vasárnap 14:16

Én nem vagyok utánpótlás párti, de az ilyen Govou, Saha, Anelka meg Defoe helyett a C csapatból is jobban megérné csatárt felhozni. Sok lejárt pénzéhes vén ravasz róka, az ilyenek már csak lézengeni járnak a pályára.
Love football, hate antifa.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 21., vasárnap 13:52

a Higuból kapott pénzt meg betudjuk fektetni Bale árába,nagyon kell ő nekünk.
borzasztóan. :lol: :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 21., vasárnap 13:52

Anelkának is tökéletesen tudnék örülni
Anelka és Karim egy fedél alatt? :mrgreen:
Én lávolnám eléggé, de az öreg már hivatalosan is Angliában nyomul, meg páran tuti agyvérzést kapnának a gép előtt, ha idejönne :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. július 21., vasárnap 13:39

tubatibi írta:


a Higuból kapott pénzt meg betudjuk fektetni Bale árába,nagyon kell ő nekünk.
Miért? Tőled szeretném hallani, kíváncsi vagyok a véleményedre.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 21., vasárnap 13:23

Albiol 12
Callejón 10
Garay 10
Higuaín 35

Köszönjük Nápoly :lol: Kakát is lehetne vinni, Itália fekszik neki, azt mondják... :mrgreen:

De most komolyan. 67 millió nem rossz, ha megy még Coentrao is 25-ért (alatta inkább maradjon) az már 92 millió. Be lehetne próbálkozni Bale-nál, max azt mondja a Spurs, hogy nem. Akkor jöhet padra cserének ez a Siqueira srác 7 millióért, meg valami ütősebb csatár (ha már annyira sírnak utána)a maradék pénzért (ami még úgy is 85 millió), de nem Suárez és nem is Ibra. Nem tudom ki, de őket nem szívesen látnám.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 21., vasárnap 13:18

Realfan1 írta: de az nem tetszik benne, hogy felelőtlenül előre megy, elveszíti a labdát és sprintelhet vissza ..
pedig ez a legnagyobb erőssége, hogy remekül támad.
oké, benne van hogy elveszti a labdát, de ha megfelelő a taktika akkor ki tudják segíteni.
viszont nagyon kell az ő kreativitása a támadójátékunkhoz.
egyértelműen ő a kezdő.

ez a higu hír meg egészen fantasztikus. :happy:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 21., vasárnap 12:59

Coentrao átlagosnál kicsivel jobb játékos. Semmi kiemelkedő tulajdonsága nincsen. Színtelen- szagtalan ember, olyan mint Arbeloa, semmi extrát nem rak hozzá a csapat játékához.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 21., vasárnap 12:54

Na most fogtok megkövezni.. :D

Nálam Coentrao lenne a kezdő balbekk.. és Marcelo csak a csere.. Marcelot is nagyon bírom.. de az nem tetszik benne, hogy felelőtlenül előre megy, elveszíti a labdát és sprintelhet vissza .. szerintem ez túl veszélyes.. Coentraot viszont elől és hátul is biztonságosabbnak tartom.. De ha el is adjuk akkor vicc összeg lenne ha 25alatt adnánk amikor Illarráért képesek voltunk kiadni 30+ milliót..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 21., vasárnap 12:21

Coentrao egy minőségi játékos, több poszton is bevethető, és illeszkedik a csapat stíllusához. Szerintem, ha képesek voltunk Illaramendire kiadni 32 milliót, akkor irreális lenne 15-20 millióért elvesztegetni az egyik legjobb rendelkezésre álló balhátvédet, aki ráadául a középpályán is egész jól be tud szállni szükség esetén. Én sajnálnám, ha menne. Rengeteg a kitakarításra váró szemét a keretben, de ő nem tartozik oda.
Az a baj,hogy saját bevallása szerint is mindenki utálja a csapatnál.Ilyen közegbe meg nagyon nehéz.Tehát valszinü ő is legszivesebben menne.Másfelől én luxusnak tartom hogy egy 30 millios balbekk(aki nem ér már 25-nél többet)a padot melegítse.A középpályás játékát meg felejtsük el.Nem volt ott ő olyan jó,sőt...
Ancelotti nyilatkozatához meg annyit,hogy persze szimpi,de majd a teljesítmény dönti el,mennyit ér ez...
Ès ugye a csatárkèrdés,még mindig...azt mondom fussunk neki a szezonnak a Benzema,Morata,Jesé hármassal,aztán télen lehet ujitani ha nem válik be.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 21., vasárnap 12:12

tubatibi írta: Tehát Saviola,Saha,Govou
én Saha/Govou kettős közül igazolnék valakit, padra tökéletesek,nemet úgyse mondanának egy Realnak,és meglenne adva a bizalom,egy utolsó esély Benzinek,ha nem él vele, jöjjön Suárez télen/nyáron
Az a baj, hogy Saha, Govou soha nem volt kiváló góllövő. Tehát teljesen felesleges lenne bármelyiket is idehozni, csak mert öregek.

Maradjanak csak a fiatalok. Normális öreg csatárt már nem lehet a piacon találni. Kb kihaltak az igazi nagyágyúk. Henry, Klose van még, de rájuk semmi esély nem lenne. Előbbinek de örülnék :)

Morata jó lesz B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 21., vasárnap 11:47

úristen milyen nevek repkednek itt.
én értem mit mondasz tubatibi de én nem hiszem hogy egy sahaval vagy egy defoeval előrébb lennénk mint moratával és jesével. moratat nem tartom sokra, de ha benzema lesz az alapkezdő akkor cserecsatárnak ott van morata még, és mivel jesé kb cr cseréje lesz -szerintem- és mivel cr elég sűrűn fog játszani jesével ott azon a poszton is számolni kéne.
ha meg bale jön amit nagyon remélek hogy nem lesz ilyen akkor meg el kell küldeni jesét, meg felesleges volt hozni iscot.
higuainért meg 35millió az hatalmas üzlet lenne. 57millió egy higuain+albiol+callejón pakkért. :lol: eközben a barca menynit kapott villáért meg thiagoért? 27-30milliót?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 21., vasárnap 11:32

A Marca a Corriere dello Sport-ra hivatkozva írja,hogy megállapodtunk a Napoli csapatával Higuaín átigazolásáról,már csak a játékos beleegyezése hiányzik, hogy hivatalos legyen, 35millióeurót fizetnek/fizetnének érte.
Na erre kíváncsi leszek! :shifty:
Coentrão távozásával Guilherme Siqueira lehet a Real Madrid következő igazolása. Ancelottinál Marcelo lesz az első választás a bal hátvéd poszton, ám tudja, hogy nem számíthat kizárólag a brazilra, ezért a rangsorban mögé igazolna egy védőt. A 27 éves szintén brazil nemzetiségű Siqueira jelenleg a Granada játékosa, ám az Atletico, a Valencia, a Swansea és az Everton is megvásárolná. Ára 8 millió euró körül lehet.
Erről a paliról tudunk valamit, nem ő volt az a hátvéd, akit Cristiano csúnyán bebőrözött aztán hónapokra lesérült???
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 21., vasárnap 11:12

Micsoda nevek merülnek itt fel :mrgreen:

Egy ilyen Defoeval ne mondjátok már, hogy előrébb lennénk, mint egy fiatal, ambiciózus Morataval. Ancelotti tudja, úgyis CR a gólfelelős, olyan kell, aki alárendeli saját magát neki és képes kiszolgálni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég