Lucas Vázquez - 17

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 27., szerda 14:10

hehe írta:mivan? :lol:

ez valami új szabály?
ha valakit megrúgnak labdával az szabálytalan? :lol: :lol: :lol:

Tudtommal azt is le szoktak fujni ha a vedo a labdaval egyutt a labat is elviszi...hatulrol valo becsuszas stb...aakkor ez itt is siman lehetett volna sarga ..konkretan melkason rugta.

Mentsegere legyen full hattal allt neki Vazquez.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 27., szerda 14:09

mivan? :lol:

ez valami új szabály?
ha valakit megrúgnak labdával az szabálytalan? :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 27., szerda 13:31

Nzedge írta:Az siman szabalytalan volt. Jol emlekszek, hogy kompany lap nelkul hozta le a meccset? :lol:
Jól Pepe, Silva és Carvajal kaptak sárgát.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2016. április 27., szerda 13:28

Toti írta:nézd újra báttya.
a testén keresztül akarta átrugni a labdát vagy mi?
Az siman szabalytalan volt. Jol emlekszek, hogy kompany lap nelkul hozta le a meccset? :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 27., szerda 13:00

nézd újra báttya.
a testén keresztül akarta átrugni a labdát vagy mi?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 27., szerda 12:58

Toti írta:szerencsétlen kapta az ívet rendesen tegnap. kb semmilyen szabálytalanságot nem fújtak be ellene, volt hogy tökön találta a labda. .. na meg kompany.. ha azt pepe csinálja akkor ma a fél világ eresedett fejjel üvöltene, hogy akasszák fel vagy ilyesmi.

sztem az simán szabálytalan volt. értem én, hogy a labdába rúgott bele kompany és úgy baszta mellkason csóri lucast, de egyrészt az a labda majdhogynem ott volt vazquez mellkasán nem pedig mondjuk 1,5méterrel előtte, másrészt meg elég életveszélyes igazi vadállat megmozdulás volt. kicsit továbbmegyek, ha az fejmagasságban történik akkor is mehet tovább?
Ne viccelj mar mi ez, óvoda? :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 27., szerda 12:51

szerencsétlen kapta az ívet rendesen tegnap. kb semmilyen szabálytalanságot nem fújtak be ellene, volt hogy tökön találta a labda. .. na meg kompany.. ha azt pepe csinálja akkor ma a fél világ eresedett fejjel üvöltene, hogy akasszák fel vagy ilyesmi.

sztem az simán szabálytalan volt. értem én, hogy a labdába rúgott bele kompany és úgy baszta mellkason csóri lucast, de egyrészt az a labda majdhogynem ott volt vazquez mellkasán nem pedig mondjuk 1,5méterrel előtte, másrészt meg elég életveszélyes igazi vadállat megmozdulás volt. kicsit továbbmegyek, ha az fejmagasságban történik akkor is mehet tovább?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. április 26., kedd 20:32

Hajrá Lukács, mutasd meg :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 25., hétfő 2:54

Hat ez a srac berobbant a szurkolok szivebe az biztos. Az enyembe is. Van benne valami plusz, nem egy szuletetett tehetseg, de a hozzaallasa, a mentalitasa es a klub iranti szeretete peldaerteku. Nyomatni kell, mert meg van benne szerintem kakao. Le a kalappal!
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 24., vasárnap 20:12

Realista24 írta:
nmate írta:totál közepes képességű gyerek. De a komoly munka, elkötelezettség nála kifizetődik úgy néz ki, szépen felhúzta magát.
Ez nem a Cé topic, összekeverted.
:Đ :Đ
:lol: :lol: :lol: Mekkora szenya vagy te.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 24., vasárnap 20:06

nmate írta:totál közepes képességű gyerek. De a komoly munka, elkötelezettség nála kifizetődik úgy néz ki, szépen felhúzta magát.
Ez nem a Cé topic, összekeverted.








:Đ :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 24., vasárnap 13:03

csemegézzétek a kis géppuskalábút :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 24., vasárnap 12:59

Adom, nálam is a legnagyobb pozitívum. Egy ezrest nem raktam volna rá, hogy itt tart majd, totál közepes képességű gyerek. De a komoly munka, elkötelezettség nála kifizetődik úgy néz ki, szépen felhúzta magát.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 24., vasárnap 12:57

V. Mester 77 írta: Persze egy Bl győzelem beárnyékolná ezt a legkellemesebb pontot. :mrgreen:
amit az ő szóló góljával nyernénk? :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 24., vasárnap 12:57

Benítez egyetlen pozitívuma, hogy visszahozatta ezt a srácot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. április 24., vasárnap 12:55

Nekem a szezon legkellemesebb pontja Ő.
Talán meg ZZ is, de Lucas teljesen lenyűgöz. A hozzáállás, akarás, mentalitás. Nem rest védekezni, neki ront a védelemnek. Amit tud azt hozza. Mindig.

Persze egy Bl győzelem beárnyékolná ezt a legkellemesebb pontot. :mrgreen:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 24., vasárnap 12:41

nagyon értékes és iszonyat emberi a csávó. én sem gondoltam volna a nyáron. illetve, egyáltalán sejtésem sem volt, hogy mit is lehetne várni tőle, de azt túlszárnyalta. tényleg jó lenne nem elbaszni. árad belőle a madridizmus, vagy nem is tudom, hogy hogy fogalmazzam meg pontosan, de sztem érzitek és látjátok ti is. carvajalnál is ugyanezt érzem. rohadt sokat jelenthet hogy tényleg igazi sajátnevelésnek érzik magukat, érzik a címert, azt hogy mit jelent. (marcelon is bőven látni ugyanezt meg persze ramos, de lucason vhogy mégerősebben érződik.)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. április 23., szombat 22:53

dannen írta:szerintem nem teljesen egyértelmű, hogy marad. legalábbis, ha van esze akkor egy ilyen szezon után simán mehet egy gyengébb de mégis kompetitív csapatba. ilyen tottenham, pool, villareal, sevilla, napoli de még egy dortmund szintet is simán megüti a srác. ezeknél folyamatos kezdő lehetne és a csapat húzó embere. nyilván nekünk tökéletes, mert kurva jó a gyerek és miért ne örülnénk ha ilyen ember van a padon, de ő se fog ott ülni örökké bármennyire is szereti a klubot. ha meg tudjuk győzni akkor maximum egy évet marad, de ez a maximum. amúgy nem tudom miért mondjátok, hogy fiatal, 2 hónap múlva 25 a srác, ez már bőven nem az a fiatal kategória a fociban, hogy elüldögélhet éveket a padunkon, ha akar is valamit.
biztos, hogy marad. nem is értem, hogyan vetődött fel, hogy marad-e. a klub meg akarja tartani, nevelőegyesületében játszik, a szurkolók kedvence, megbecsülik jelenleg. csak az lehet a szeme előtt, hogy még többet elérjen. ha jövőre még ennyit se játszik, akkor már lehet el fog a váltáson gondolkodni, de addig nem érdemes erről beszélni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

gabo95
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. június 7., vasárnap 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: gabo95 » 2016. április 23., szombat 21:26

Szerintem is marad, egyszerűen tökéletes arra a szerepre, amire itt van. Melózik, fiatal, tűri a padot, és a gól is benne van mindig. Meg is kell őt becsülni.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Lucas Vázquez - 18

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 23., szombat 21:15

Jim írta: szerintetek maradni fog nyáron?
eladni nem igazán szoktak senkit egy év után, kölcsönbe pedig felesleges lenne hiszen már elérte azt a bizonyos kort h felesleges legyen. Kiegészítő embernek pedig mint látjuk am is tökéletes + néha beugrani egy két meccsre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég