Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 24., vasárnap 14:24

Gourcuff is hogy eltűnt...pedig a következő Zizou "volt".
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 24., vasárnap 14:19

Norbii írta:
Kerlon írta:Hagyjuk már ezt a francia liga tele van tehetséggel szöveget, mert akkor miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy??????????? Kanté az egyetlen érdemi így visszagondolva az elmúlt 5 évre.
Yann M'Vila se rossz. Ő még vihette volna valamire a Rennes után, ha nincs az a magánéleti balhéja. Így szépen elriasztott minden valamit is érő csapatot.
Minden évben találhatunk egy-egy ígéretesebb embert, de még sincs. M'Vila is kapott nem egy esélyt, most a kieső Sunderlandben alapember, de nem zengenek róla ódákat. A lepusztult Interbe sem kellett, mert még ilyen Medel félék is kiszorították.
miro írta:
Kerlon írta:miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy???????????
Van ilyen bajnokság?
Ne kezd már a kötekedést, hanem olvasd vissza, hogy miért írtam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 24., vasárnap 14:18

Kerlon írta:miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy???????????
Van ilyen bajnokság?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 24., vasárnap 14:13

Kerlon írta:Hagyjuk már ezt a francia liga tele van tehetséggel szöveget, mert akkor miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy??????????? Kanté az egyetlen érdemi így visszagondolva az elmúlt 5 évre.
Yann M'Vila se rossz. Ő még vihette volna valamire a Rennes után, ha nincs az a magánéleti balhéja. Így szépen elriasztott minden valamit is érő csapatot.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 24., vasárnap 13:57

Bevallom nem láttam csak a BL meccsen, de videók alapján ez a Renato gyerek egy önző geci akinek minden 5. lövése értékhelhető...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 24., vasárnap 13:37

Kerlon írta:Hagyjuk már ezt a francia liga tele van tehetséggel szöveget, mert akkor miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy??????????? Kanté az egyetlen érdemi így visszagondolva az elmúlt 5 évre.

100x előbb hoznám Kantét mint Renatot.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 24., vasárnap 13:36

Hagyjuk már ezt a francia liga tele van tehetséggel szöveget, mert akkor miért nem jön ki onnét minden évben legalább egy??????????? Kanté az egyetlen érdemi így visszagondolva az elmúlt 5 évre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 24., vasárnap 13:33

Süti írta:e]


Pogba se kell imo.
Arra próbáltam utalni hogy aki a Benficában császár, még ide simán lehet kevés. Lásd Danilo, aki a portugál bajnokság legjobbja volt vagy mi, itt meg a szemem kifolyik ha hozzá kerül a labda. Ha már elverünk 50 millákat, érdemes olyanban gondolkodni, aki bizonyított már komolyabb szinten is.
a Pogbas reszt leszamitva +1


18 eves meg csak, ne hogy mar erte adjunk 47+, Pogba legalabb bizonyitott...de ha o tul draga, a francia bajnoksag tele van ehhez a renatohoz hasonlo tehetseg ilyen posztra.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 24., vasárnap 13:24

Én ezt a portugál gyereket nem nagyon láttam, de a Benfica a BL-ben is jól helytállt és konkrétan a gyerek is 18 évesen alapember, szóval nem lehet rossz ő, ha ilyen fiatalon a legösszetettebb poszton képes teljesíteni.

Pogba meg szerintem továbbra sem idevaló, de majd kiderül, hogy merre és mit tud kihozni még magából. Jelenleg arra tippelek, hogy jövőre is a Juve játékosa lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 24., vasárnap 12:50

hehe írta: oké, tehát akkor a kevésbé erőszakos és nyilvánvalóan kevesebbet dolgozó és kétszer olyan drága pogba kell nekünk, mert ő a global kiskirály.

nekünk egy b2b négytüdejű beton kell a kp-ra, meg esetleg egy csatár/támadó előre, ha a söpredékből teszünk ki (jesé, isco, hamesz), másra nincs szükség.
nem gyilkolhatjuk egész évben krószt és modricsot, pláne utóbbinál kezdenek fogyni a kilométerek lassan.

Pogba se kell imo.
Arra próbáltam utalni hogy aki a Benficában császár, még ide simán lehet kevés. Lásd Danilo, aki a portugál bajnokság legjobbja volt vagy mi, itt meg a szemem kifolyik ha hozzá kerül a labda. Ha már elverünk 50 millákat, érdemes olyanban gondolkodni, aki bizonyított már komolyabb szinten is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 24., vasárnap 12:36

Süti írta:
hehe írta:a többi nagycsapat mellett mi is bejelentkeztünk állítólag renato sanchezért, 47 milliótól indul a licit.
testfelépítésre a fiatal essien jut eszembe róla, gyors, robbanékony, okos, technikás, innentől kezdve nem kérdés, hogy pato mellett ki lesz a kedvenc célpontom nyárra. :D

szerintem meg nem kéne erőltetni ezt az elhozzuk az aktuális kiskirályt a portugáloktól dolgot, pláne nem a világ összes pénzéért. :|
oké, tehát akkor a kevésbé erőszakos és nyilvánvalóan kevesebbet dolgozó és kétszer olyan drága pogba kell nekünk, mert ő a global kiskirály.

nekünk egy b2b négytüdejű beton kell a kp-ra, meg esetleg egy csatár/támadó előre, ha a söpredékből teszünk ki (jesé, isco, hamesz), másra nincs szükség.
nem gyilkolhatjuk egész évben krószt és modricsot, pláne utóbbinál kezdenek fogyni a kilométerek lassan.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. április 24., vasárnap 12:33

hehe írta:a többi nagycsapat mellett mi is bejelentkeztünk állítólag renato sanchezért, 47 milliótól indul a licit.
testfelépítésre a fiatal essien jut eszembe róla, gyors, robbanékony, okos, technikás, innentől kezdve nem kérdés, hogy pato mellett ki lesz a kedvenc célpontom nyárra. :D

szerintem meg nem kéne erőltetni ezt az elhozzuk az aktuális kiskirályt a portugáloktól dolgot, pláne nem a világ összes pénzéért. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 24., vasárnap 12:31

a többi nagycsapat mellett mi is bejelentkeztünk állítólag renato sanchezért, 47 milliótól indul a licit.
testfelépítésre a fiatal essien jut eszembe róla, gyors, robbanékony, okos, technikás, innentől kezdve nem kérdés, hogy pato mellett ki lesz a kedvenc célpontom nyárra. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 23., szombat 15:50

Morata isten Mandzukichoz képest...nem csoda hogy őt választják.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 23., szombat 15:46

Sakho megbukott a dopping teszten, fel is fuggesztettek(Liverpool) a jatekjogat ideiglenesen.

Az Atleticos Lucast behivhatnak a valogatottba Sakho helyere...egyebkent sem csiptem.

Morata.
Az attol fugg, h Pogbaert mennyit kernenek. Nem kellene szeretet szolgalat lenni, ha ok is irrealis magas osszeget kernenek a franciaert.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 23., szombat 15:45

De ezek mit látnak annyira Morataban, hogy kifizetnének ugye most +25 milliót a 30-35 ös vételárra.

55 milliót egy olyan csatárért aki szezononként rúg 5-10 gólt átlagban és egyedül abban kiemelkedő, hogy melós.... hát érdekes
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 23., szombat 15:43

Én gondolkozás nélkül elfogadnám a Juve ajánlatát. Esetleg felajánlani mellé még Jamest Pogbáért.

Persze, ha a Dortmunddal és Morataval is meglehetne egyezni, akkor inkább arra hajlanék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 23., szombat 15:22

Kerlon írta:Én azt olvastam, hogy Morata zaradekanak feloldasaert 25 milliót fizetne a Juve.
Jah. En is olvastam múltheten. Adnam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 23., szombat 15:19

Én meg hogy Moratat visszavesszük, majd dobunk egy 70 misit a dortmundnak a spanyol mellett a gaboni veszedelemért. :Đ Napi sci-fi rovat.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 23., szombat 15:03

Én azt olvastam, hogy Morata zaradekanak feloldasaert 25 milliót fizetne a Juve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég