Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Acho » 2013. április 25., csütörtök 9:09

Elég elkeserítő volt látni a bika levát és a meggyőző dortmundot, de én nem tettem le a továbbjutásról. Lehet, hogy naiv vagyok, de szerintem a Bernabéuban lehet három góllal nyerni a bd ellen...
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 9:07

Gratulálok a nyilatkozatokhoz.A keret nagy része egy motiválatlan,egoista [mod - R24]

Új reform kell!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 25., csütörtök 8:48

Lucas - Verratti esetleg. De nem hinném, hogy csak úgy jönnének vele, jó nekik ott és sok pénz lenne a dolog. Perez már intézi Pogbát, ő a lényeg, mellé még egy Ramires adná. Meg a Fernando gyerek. Aztán akkor Khedirát ki lehetne baszni.


És most őszinte szavaim következnek, bár megfogadtam, hogy nem szidom Mourinhot az év végéig, de elég nagy eséllyel már az ő idejének is vége, nemcsak a szezonnak.
:cens:
Meg így reggel is forog a gyomrom, ha csak rágondolok is mi volt itt este. 99%, hogy német-német döntő, fúj bazeg. A Wembleyben. A sok káposztazabáló már dörzsölgeti a tenyerét.
Ramos őszinte nyilatkozatából kiderül, hogy a hozzáállásunk mekkora szar volt. Mourinhoéból meg, hogy ő itt már feladta szinte. CR-t hibáztatja, aki kb minden meccsen megmenti a seggét, vicc.
Büdös kutya ez az ember, most úgy fog távozni, hogy még elnyom minket mint egy szaros cigicsikket. Aztán meg a klubot hibáztatja majd. Büdös faszfej.

Csá. :agree:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 25., csütörtök 8:47

Csabi írta:mourinho kitalált egy antibarcelon startégiát, amit 3 év alatt szépen felépített. és itt az érdemei sorolása be is fejeződik. ja meg esetleg annyi, hogy a spanyol kiscsapatokat egy stabil többszázmilliós kerettel azért nagyjából megvergetjük.
De bakker ez a Dortmund a tegnap egy az egyben barcelonát játszott. Csak mi nem játszottunk úgy, mint a barca ellen. Hol volt az egész pályás letámadásunk? Hol volt a középpályánk te jó isten? Persze, hogy még Varane is hibázott, amikor a védelem ki volt szolgáltatva, úgy mentek rájuk, ahogy akartak. De mit csinált az a 6 másik ember, aki a védelem előtt tartózkodott????

Fúú bazeg bele vagyok betegedve.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 8:44

csibi írta:ha jön ancelotti, hozhatná magával a lavezzi-verratti duót. khedira, higuain soha többet nem játszhat real mezben, gyalázat.
Lavezzit? kb. mint egy Higu klon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. április 25., csütörtök 8:28

ha jön ancelotti, hozhatná magával a lavezzi-verratti duót. khedira, higuain soha többet nem játszhat real mezben, gyalázat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 8:23

Modricot sem tartanad meg?
Jogos, annyira nem játszik, hogy eszembe sem jut :|
Akik nálam biztosan maradnának: López, Casillas, Marci, Varane, Ramos, Cristiano és Modric.
Akiknek még egy évet adnék: Özil, Benzema, Coentrao, Pepe és Xabi ameddig még hasznos tud lenni kiegészítő emberként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 8:21

RealRaúl77 írta:T Nem szabad egy percig sem, hogy tovább maradjon. Lassan odáig jutunk, hogy amit ő lehoz a kispadon, azt Karanka is lehozná.

Ez erdekes szitu. Kirugni nem rughatjuk, mert akkor ki kellene fizetni. Ha esetleg mar megegyezett a Cselzivel akkor meg fizessek ok ki. Nekem biztos nem tetszene, ha BL legfontosabb szakaszaban bejelenten, h nyartol londonba koltozik.
Akik nálam biztosan maradnának: López, Casillas, Marci, Varane, Ramos, Cristiano.
Akiknek még egy évet adnék: Özil, Benzema, Coentrao és Xabi ameddig még hasznos tud lenni kiegészítő emberként.
Modricot sem tartanad meg?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 8:20

Aludtam egy pár órát erre a hozzászólásra, aztán Csabi leírta amit nagyjából akartam. GG :mrgreen:

Védelem nulla, Varanenak is volt több hibája.
Középpálya, van ilyenünk? :hmmm: :x
Higuaín szokás szerint egy vicc volt, de a védelmében írom, hogy az előzőekből következik, hogy lehetne elől akárki esélye nem lenne értelmes meccset lehozni egy jó csapat ellen. Három Cristiano kéne, de az nincs.

Most pedig nem érdekel, hogy mekkora játékmozgást igényel, de selejtezni kell. Ha ehhez az kell, hogy egy teljesen új csapat épüljön, akkor legyen, de ezzel a hulladék játékosállománnyal és játékkal csak lejáratjuk magunkat. Ha mennie kell 8-10 embernek, akkor menjen, ez nem azt jelenti, hogy ugyanennyinek jönnie kell. Nem kell 25 játékos a keretbe.

Akik nálam biztosan maradnának: López, Casillas, Marci, Varane, Ramos, Cristiano.
Akiknek még egy évet adnék: Özil, Benzema, Coentrao és Xabi ameddig még hasznos tud lenni kiegészítő emberként.

A többi mehet amerre lát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 25., csütörtök 8:09

mourinho kitalált egy antibarcelon startégiát, amit 3 év alatt szépen felépített. és itt az érdemei sorolása be is fejeződik. ja meg esetleg annyi, hogy a spanyol kiscsapatokat egy stabil többszázmilliós kerettel azért nagyjából megvergetjük.

az utánpótlást nem használja, mellőz mindenféle taktikai rugalmasságot, belső konfliktusok és lehetne még sorolni jó sokáig. komolyan mondom, pellegrini egy szar malagával lenullázta ezt a dortmundot, mourinho meg klasszissal jobb csapattal nem tudja...és klopp meg, át ez az ember egy állat. nem dumál feleslegesen, kimegy és feltörli mourinhóval a padlót...idén már harmadszor.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 25., csütörtök 7:55

Tegnap még úgy gondoltam, hogy sajnos, de nem tudom megoldani azt, hogy lássam a meccset. Erre hazaérek és elképedve tapasztalom az eredményt. Ép ésszel fel nem foghatom. Ezt nem vagyok képes feldolgozni. Érthetetlen, hogy mi történik Madridban.
Matt009 írta: Ha én lennék Perez, holnap már nem Mourinho lenne az edző.
Miután megtudtam az eredményt, az első gondolatom nekem is ez volt. Nem szabad egy percig sem, hogy tovább maradjon. Lassan odáig jutunk, hogy amit ő lehoz a kispadon, azt Karanka is lehozná.


Nagyon nagy változásokra van szükség! És jó lenne azonnal elkezdeni. Ez a szezon már kuka, lehet koncentrálni a jövő évre, elkezdeni építkezni, tervezgetni jövőre. Ja igen, most jelen pillanatban teljesen hidegen hagy a spanyol kupa..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 25., csütörtök 7:52

Nincs mit tennem, be kell látnom:
Morinhonak mennie kell. Aludtam rá egyet, de még most is így látom. Nem lett rosszabb edző, nem felejtett ő sem, viszont emberileg teljesen lejáratta magát! Egyszerűen azt látni rajta, hogy már nem érdekli az egész. S ez tegnap este meglátszott a fiúkon. Mint valami elárvult kisgyerekek. Egy némelyik bóklászott (Higu, Özil, Modric), ketten-hárman rohangáltak (DM, Cé, Coentrao) néhányan pedig teljesen tanácstalanul próbáltak valamit összehozni (Alonso, Khedira, Ramos). Az arcok, azok sajnos nagyon sok mindent elárulnak. Pl. X.Alonso néha nem is tudta melyik bolygón van, DM eszetlen-fanatikus tekintete, Özil és Higu semmibe révedő ábrázata, Coentrao majdnem elsírta magát, Ramosnak megint elgurult a gyógyszere. Pepét és Varanet sajnálom, a gólok nagy részét ők hozták össze (persze a többiek is ludasak voltak) s nem is tudtak a helyzettel mit kezdeni.
Ezek a dolgok amiket Mounak kellene / kellett volna már réges-régen rendbe raknia! Nem tette, pedig a képességei megvannak, de ő nem élt ezzel! Tudta ő ezt már egy éve, de valamiért maradt, s ez az igazi hibája. Nem akart maradni, mégis maradt!!
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 25., csütörtök 7:37

A szezonban még nem volt, hogy egy meccs vége előtt elmentem lefeküdni. Most megtörtént. (És ráadásul azt álmodtam, hogy Lewandowski még vágott nekünk vagy hármat.)

Ezzel mindent elmondtam.

De jó lesz jövő héten bajnokira menni, tényleg, a síri hangulatban.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 25., csütörtök 6:56

kilástalan futbal,kilátástalan visszavágóval.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 5:25

rafael23 írta:Mourinho takarodhat vissza a Dinamo Londonjába :angry:

Remelem abra papa kiperkal erte par milkot. Es nefelejtse el khediraert is kifizetni azt a 30 millat. :Đ
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 3:04

Álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ennyire kikapunk. Nagy terveink voltak, de rosszul sült el ez a mérkőzés számunkra. A dortmundiak agresszívek voltak, nem hibáztak – mi éppen fordítva. Túl sok helyet adtunk nekik. Lewandowskinak nagy mérkőzése volt, tudja, hogyan helyezkedjen, hogy csináljon helyet magának. Nem lesz könnyű továbbjutni, de hinnünk kell benne, fantasztikus fordítást kell végrehajtanunk!" – mondta a fiatal védő, Raphaël Varane.

Na szép. Kibújt a szög a zsákból. Mourinho belekalkulálta a vereséget is,de gondolom maximum egy gólosat,micsoda taktika. Nem jött be... Szopóálarc.
:goat:

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. április 25., csütörtök 3:01

Mourinho takarodhat vissza a Dinamo Londonjába :angry:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 2:45

Klopp ok, de Low csak kerulje el Madridot. Akinel Khedira alapkezdo az ide ne jojjon. Nem erdekel, h jo fesult meg dekorativ :mrgreen: .Nalam mar azzal leirta magat, h Boatenget nem akarta bevalogatni. Ezek utan kivancsi leszek a nemetek kezdojere, h egy Gundogan befer e egy Khedira helyett, vagy egy Reus-Gotze alapkezdo lesz e?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 25., csütörtök 2:34

Leégettük magunkat. jobb szó nincs. Én azt hittem (naivan), hogy 2x ugyanabba a folyóba nem lehet belelépni. De Mou bebizonyította, hogy nem csak belelépni, de belegázolni is lehet. Ha még nem volt egyértelmű, most bebizonyosodott: Mourinhonak mennie kell. Csak Klopp vagy Löw személyét nézem el ezek után a padon. Bárki más visszalépés, és eleve bukásra ítéltetett. 3-1ről még lett volna esély, de 4-1 túl sok. Vesztettünk. És ami a legszomorúbb, hogy nem is harcoltunk... Szégyenfolt ez ma a madridizmusra, és MINDEN REAL MADRID KÖZELÉBEN LÉVŐ SZEMÉLYRE NÉZVE. AZ OBJEKTÍV BÜNTETÉS AZ LENNE, HOGY MINDENKI TAKARODJON. Ha én lennék Perez, holnap már nem Mourinho lenne az edző.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 2:30

Sierra írta: Igen, ezek szerint eléggé lenézték a Dortmundot. Csak nem tudom mire fel. :roll:
Főleg az őszi csoportmeccsek után meglepő ez.
Szerintem Jose mar leszarja a munkat. Sem felkeszulni sem motivalni mar nem tud itt. Tulsagosan is nagy arcal jott, de szerintem o sem gondolta, h itt megfog bukni. :roll:

szerk: a Malaga jobban megerdemelne, h itt legyen mint mi vagy a bracsa. A Dortmund ellen megmutattak, h mi a sziv es azok (anyagi gondok) utan egy ilyen szezont produkaltak. nekik jar a :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 25., csütörtök 2:34-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég