Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 11:24

Szerintem majdnem biztos, hogy nem lesz 2-3 gólnál több. 1-0, vagy 2-1 ide, amit reálisnak tartok, de inkább az 1-0-ra szavazok.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. április 27., szerda 11:13

Szerintem a City tuti talál egy gólt a Bernabeuban...szóval nekünk mindenképp szükség lesz 2, de inkább 3 gólra is...én hasonlóan kaotikus visszavágóra számítok ellenük, mint még 2012-ben a csopotkörben volt...nem tartok kizártnak egy 3-2 vagy 4-3-as végredményt sem...viszont Cr és Benya mindenképpen kelleni fog...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 11:05

hehe írta:hogy beton lenne a védelmünk,
Juve illetve Atleticon kívül nem tudok beton védelmet mondani, de azok meg olyan faék egyszerűek előrejátékban, hogy azt hagyjuk is inkább.

Egyéniségekre lebontva meg a legjobb védelmünk van, ezzel kompenzáljuk hogy nekünk nincs olyan fejlett csapatvédekezésünk, mivel a támadásépítésre nagyobb hangsúly van fektetve.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 27., szerda 11:03

várja a kosz a ramos-pepe hibáját, csak mindig jön.
tegnap is volt ramosnak 1-2 olyan sima 3 méteres sikertelen passza, hogy aki most látja először, azt hinné, hogy most játszik először a felnőttek között.
mindegy, nem szállok rájuk, mindenki hibázik, csak én náluk sohasem éreztem, hogy beton lenne a védelmünk, mindig ott van a tizi+piroslap kombó, ott lebeg a levegőben akárki ellen játszunk.
Kép
Kép
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 27., szerda 9:45

Ahhoz képest, hogy mennyibe volt és golden boy meg tököm tudja, meg nem mondtam volna, hogy ő vagy Iheanacho a drágább játékos.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 27., szerda 9:43

MesQueUnClub írta:Kicsisterling beállása után ért egyáltalán labdába? :D
Igen, volt egy megindulasa, ha Pepe nem er oda 40 meteres sprint utan, szerintem beveri es 1-0. Mas momentuma nem nagyon volt.
:goat:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. április 27., szerda 9:42

Kicsisterling beállása után ért egyáltalán labdába? :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. április 27., szerda 9:39

Meg igyis cr es felig benzema nelkul is jobbak voltunk naluk es veszelyesebbek is raadasul idegenben.
Ha otthon jatszhatnak vegig mind a ketten akkor ennek meg kell lennie. Szinte semmi veszely nem volt a city jatekaban, vaktaba elore ivelt labdak amik majd csak ugy pattannak h aguero v debruyne elinduljon belole. Ennyi kreativitas jellemezte oket tegnap.
Mi meg szerintem helyenkent kifejezetten szepen jatszottunk foleg jese fejese elott.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. április 27., szerda 9:38

hehe írta:sztem igy hogy nem lőttünk gólt, sokkal nehezebb lesz, mert ha kapunk egyet, akkor 2 kell.
hiába impotensek, a ramos-pepe bármikor képes összeügyetlenkedni vmi szart hátul, amiből kapjuk a gólt.
Bárki bármikor hibázhat mert emberek. Lehozták az egész tavaszt hiba nélkül, zseniális amit ez a két faszi csinál megint, mint 2014-ben. Te meg várod az első hibájukat, hogy jöhess FGY-zni...

Visszavágón megverjük őket, jól játszott a csapat tegnap. Már az első félidő is a miénk volt, mert a mi akaratunk érvényesült, más kérdés, hogy nem voltunk elég zsiványak, hogy egyből gólra is játszunk, pedig meg lett volna egy egészséges BBC-vel. Osztálykülönbséget érzek amúgy a két csapat között, innen tovább menni kötelező és sztem menni is fog. Visszavágó 3-1.
Egy erődemonstráló mérkőzésre van szüksége a klubnak.
+1. Wolfsburg visszavágó stílusban kell kimenni a pályára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Babinho 2016. április 27., szerda 9:39-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 9:37

Én meg azt mondom, hogy ne legyünk Atletico, nem a Real Madrid stílusa döntetlenekkel továbbmenni. Egy erődemonstráló mérkőzésre van szüksége a klubnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 9:35

hehe írta:sztem igy hogy nem lőttünk gólt, sokkal nehezebb lesz, mert ha kapunk egyet, akkor 2 kell.
hiába impotensek, a ramos-pepe bármikor képes összeügyetlenkedni vmi szart hátul, amiből kapjuk a gólt.
Nyilván benne van, de még mindig miénk a kedvezőbb helyzet és itt tényleg csak a koncentráción múlik, mert megint nekünk lesz több lehetőségünk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 27., szerda 9:33

sztem igy hogy nem lőttünk gólt, sokkal nehezebb lesz, mert ha kapunk egyet, akkor 2 kell.
hiába impotensek, a ramos-pepe bármikor képes összeügyetlenkedni vmi szart hátul, amiből kapjuk a gólt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 9:25

nmate írta:Hát itt egyszerűen tovább KELL jutni. A támadók állapota nagyon fontos lesz, főleg fejben kell ott lenni, mert helyeztünk lesz. Illetve pontrúgásoknál pontosabbnak kell lennünk. Nem ártana ha Zizuék megnéznék néhány Atleti gólt :lol: Lényeg, hogy nagyon sebezhető ott a City.
Hart őszinte volt legalább. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 27., szerda 9:16

Hát itt egyszerűen tovább KELL jutni. A támadók állapota nagyon fontos lesz, főleg fejben kell ott lenni, mert helyeztünk lesz. Illetve pontrúgásoknál pontosabbnak kell lennünk. Nem ártana ha Zizuék megnéznék néhány Atleti gólt :lol: Lényeg, hogy nagyon sebezhető ott a City.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 9:11

Egy nem is olyan apró tényező.
Mi szombat 16:30kor játszunk, a City pedig vasárnap fog, 17:30-tól. Ez egy nap plusz a javunkra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. április 27., szerda 9:10

Egyszerűen nem tudom, hogy hogy lenne jobb nálunk ez a City a Bernabeuban. A mi játékunk is csalódás volt, főleg az elején, de amit a City produkált az tényleg nagyon gyenge volt. A szervezettségük meglepett, de valami borzasztóan impotensek voltak, nem is tudok egy helyzetet se feleleveníteni.

Idegenben az egész szezonban szarok voltunk, a hazai pályán nyújtott teljesítményünk az, ami miatt a legjobbak között lehetünk, reméljük ez így marad továbbra is. A 0-0 szerintem egyáltalán nem vészes eredmény, idegenben, nagyon pontatlan játékkal, és 2 húzóemberünk nélkül is veszélyesebbek voltunk, úgyhogy optimista vagyok.

Szerintem magabiztosan továbbjutunk, nem azt mondom, hogy gálázni fogunk, de egy 2-0 vagy egy 3-1 nagyon bőven benne van a csapatban, látszik azért bőven a szintkülönbség. A Bernabeuban meg nagyon meggyőzőek vagyunk, persze kurvára kellene Cé és Benz, de legalább az egyik.


Ami inkább aggaszt, hogy ha úgy játszunk majd a döntőben, mint tegnap, akkor akár a Bayernnel akár az Atletivel játszunk, kb. lesimáznak. Messze nem ütöttük meg tegnap semelyik csapat szintjét.

Na, összegezve, szerintem meglesz bőven a továbbjutás, de a BL döntőben egyáltalán nem érzem magunkat esélyesnek. Persze jöhet a jó öreg közhely, hogy 1 meccsen bármi lehet, de még mindig semmilyen játéka nincs a csapatnak, olyan esetleges az egész.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. április 27., szerda 9:05

Mondjuk Cé esetében őrületes hogy egy idióta ollózási kísérletből lett a sérülése 3-0 nál... Karim esetében meg évek óta ez van hogy szezon végére sajnos használhatatlan sérülés miatt.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 27., szerda 9:02

Toti írta:nagyon leegyszerűsítve, annyi a dolga a csapatnak, hogy hazai pályán megverjék a manchester cityt, hogy bl döntőbe kerüljenek. nem kell számolgatni, nem kell buziskodni, hogy ennyit kaphatunk, vagy ennyit kell lőni, meg ilyenek. egyel többet kell lőni, mint a city, ennyi, a bernabeuban. cr-el vagy nélküle, de ha ez nem jön össze.. hát akkor jöhet az elcsépelt szöveg, de tényleg így van, akkor nem érdemli meg a csapat.
+1,annyi hogy azért az első gól természetesen fontos.
Ebben a Cityben jövőhéten se lesz több szvsz.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 27., szerda 9:00

CR nem fog játszani, vagy ha fog is, akkor mínusz 1 ember lesz, mint tegnap Karim. Sérülten kár erőltetni.
Legvégső megoldásnak padra tenném, talán összedrótózva tud hozni egy 20-30 percet a végén, ha nagyon muszáj, és akkor lesz több, mint 20 nap a döntőig, annyi idő alatt meg újjászülethet.

Persze a legjobb a teljes felépülés lenne, de ezek makacs és alattomos sérülések.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 27., szerda 8:49

Tovább megyünk...de kell CR.

Láthattuk tegnap szogleteken kivul csak bale szenvedett egyedul elol.

Ha CR lesz és ugyanilyen stabil marad a kp meg a vedelem plusz senki nem kap pirosat és 11 vs 11 jatszik vegig én ugyerzem neglehet hazaiba.

Iden amugyis bitang jol toljak a fiuk haza kozonseg elott.

Pokolla kell tenni a City szamara a stadiont hogy beszarjanak mar a folyoson.

Ugy ahogy a Wolfsburg ellen is.
De nem szabad felesleges kockazatokat vallani.

2-0 lesz szerintem.
CR es Ramos goljaval :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég