Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 3., kedd 20:33

Aubameyang
február: "My childhood dream? To play at Real Madrid"
május: "I like Real Madrid a little more than Atletico."
:hmmm:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 3., kedd 16:53

Vajon mit kezdünk Lewandovskival vagy Aubameyanggal? padoztatjuk őket?
Vajon mennyivel jobb játékosok, mint Chicharito, vagy az olasz gólkirály Higuain? Biztosan ég és fold, ha meg akarjuk venni őket, miután az előzőek nem voltak elég megfelelőek. :kivagyhe:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 3., kedd 14:05

Mindenki tudja, hogy kommunikáltak. A baj ott kezdődik, hogy nem tudják majd nagyon bizonyítani. Szerintem nem fog kapni semmit vagy ilyen 5-6 meccset.
Ezt mondom èn is.De jo lesz az háromnak,az is csak majd jovore...addig huzakodnak.
A másik meg az, hogy ez a "elküldik az edzőt a padtól" dolog egyáltalán nem jó ötlet. Ehelyett valami mást kellene kitalálni, mert megoldják hogy lehessen valahogy kommunikálni. Valami olyasmi kéne, amiért kétszer is meggondolnák, hogy megcsinálják-e. Pl.: lehetne valami külön lap az edzőknek (mondjuk kék), aztán nem lenne eltiltva, cserébe kapna a klub mondjuk 5 millás bírságot, vagy pontlevonást. Nem igazán elrettentő az, hogy elküldik a padtól.
Jo otlet az,csak mindenfèle kommunikácios kèszsèget be kellene tiltani a padok kornyèkèn.Vagy arra a meccsre az edzo nem mehet be,aztán annyi.
Kulonben meg,Cholonak az egyik erossege hogy ott vezènyel a pályán,integet mint egy orult,spanolja a játèkosokat nèpet...az nem oszt szoroz már,hogy hogy legyen a meccsen,azt begyakorolták már hat ève lassan...ha váltani kell,azt is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. május 3., kedd 13:31

rashidm írta: Pl.: lehetne valami külön lap az edzőknek (mondjuk kék), aztán nem lenne eltiltva, cserébe kapna a klub mondjuk 5 millás bírságot, vagy pontlevonást. Nem igazán elrettentő az, hogy elküldik a padtól.
Ja az 5 millás pontlevonás faszántos lenne... :mrgreen: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 3., kedd 12:35

lestat írta:Azért a szovetseget se kell hulyenek nezni.
Headsettel a fejen ul a csavo Simeone mellett-dumalnak...lent Gabi fejen is van...erdekes eddog sose lattam rajta a kispadon...boven buntetheto.
Mindenki tudja, hogy kommunikáltak. A baj ott kezdődik, hogy nem tudják majd nagyon bizonyítani. Szerintem nem fog kapni semmit vagy ilyen 5-6 meccset.

EGyébként rohadt szánalmas egyben idegesítő, hogy ilyet meg mer csinálni a Simeone (bedobat lasztit, majd kommunikál). Miért nem lehet normális keretek között nyerni?

A másik meg az, hogy ez a "elküldik az edzőt a padtól" dolog egyáltalán nem jó ötlet. Ehelyett valami mást kellene kitalálni, mert megoldják hogy lehessen valahogy kommunikálni. Valami olyasmi kéne, amiért kétszer is meggondolnák, hogy megcsinálják-e. Pl.: lehetne valami külön lap az edzőknek (mondjuk kék), aztán nem lenne eltiltva, cserébe kapna a klub mondjuk 5 millás bírságot, vagy pontlevonást. Nem igazán elrettentő az, hogy elküldik a padtól.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 3., kedd 12:12

Azért a szovetseget se kell hulyenek nezni.
Headsettel a fejen ul a csavo Simeone mellett-dumalnak...lent Gabi fejen is van...erdekes eddog sose lattam rajta a kispadon...boven buntetheto.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 3., kedd 11:33

RaúlRealMadrid írta:
Atlético Madrid: Akár 20 meccses (!) eltiltásra is számíthat Diego Simeone vezetőedző, ha kiderül, hogy valóban utasításokat adott a kispadnak a lelátóról a szombati, Rayo Vallecano elleni bajnokin, annak ellenére, hogy korábbi hárommeccses eltiltása miatt a lelátón ült, és a szabályok szerint ebben az esetben egyáltalán nem kommunikálhat csapatával. A televíziós felvételek alapján a tribünön Pablo Vercellone kapusedző egy headsettel a fején ült mellette, és hasonlót viselt a fején German Burgos másodedző is (AS)
:happy: :happy:
Szerintem nem lesz annyi,nagyon nehèz ezt bebizonyitani,nincs olyan sztm a szabályban hogy nem lehet valakinek head szett a fejèn a padon...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2016. május 2., hétfő 23:39

Atlético Madrid: Akár 20 meccses (!) eltiltásra is számíthat Diego Simeone vezetőedző, ha kiderül, hogy valóban utasításokat adott a kispadnak a lelátóról a szombati, Rayo Vallecano elleni bajnokin, annak ellenére, hogy korábbi hárommeccses eltiltása miatt a lelátón ült, és a szabályok szerint ebben az esetben egyáltalán nem kommunikálhat csapatával. A televíziós felvételek alapján a tribünön Pablo Vercellone kapusedző egy headsettel a fején ült mellette, és hasonlót viselt a fején German Burgos másodedző is (AS)
:happy: :happy:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 30., szombat 0:59

hehe írta:
Radio MARCA | Nagyon kényes helyzet alakult ki az orvosi stábnál. CR7 és Benzema is más orvosokban bíznak, akár csak a többi játékos.
jó reggelt.

hoznám a bájern orvosait, akiket pepperóni kirúgott tavaly vagy tavalyelőtt....
azóta nem játszik robben és ribery, thiago is esik-kel....
Már a tavalyi szezonban is máshoz jártak a játékosok, mégsem változik semmi. Amíg Pérez van, ez lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 29., péntek 21:55

Coentraohoz.

Ha azt vesszük figyelembe, hogy Zidane csapatának kulcsai a szélső hátvédek, akkor nem biztos, hogy a portugál a megfelelő ember Marcelo mögé. Igen lehet egy pár éve jól lehozták, jól működtek, de azóta Coentrao elment "levezetni", plusz még csúnyán meg is sérült. Egyrészt, másrészt, meg Coentrao nem tudja megadni azt a pluszt a csapatnak, amire Zidane vágyik, nem hinném, hogy egy ilyen szezon után akkora tűzben lenne még, hogy úgy kaparjon, mint az első két itteni évében. Mert legtöbbször a szíve vitte előre.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 29., péntek 21:44

Sajnos úgy néz ki, hogy a fejesek telibeszarják ezt a témát. Remélem igaz még az a hír, hogy Zizou szemmel tartja a Sanitast. Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem elégedett velük.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 29., péntek 21:41

Na, hátha lesz valami változás... Szevasz Sanitas. :taps:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 29., péntek 21:40

Radio MARCA | Nagyon kényes helyzet alakult ki az orvosi stábnál. CR7 és Benzema is más orvosokban bíznak, akár csak a többi játékos.
jó reggelt.

hoznám a bájern orvosait, akiket pepperóni kirúgott tavaly vagy tavalyelőtt....
azóta nem játszik robben és ribery, thiago is esik-kel....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehe 2016. április 29., péntek 21:41-kor.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. április 29., péntek 21:38

Nem az utódját kell keresni, mert simán van meg benne akar 5 év is. Csak azt mondtam hogy elonyosebbnek latom egy 18 eves, tehetséges és elkötelezett ember idehozasat, mint egy lassan 30 éves, sérülékeny játékoset.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 29., péntek 21:26

Dupla D írta:
dzsi91 írta:Szerintem 3 éven át 2en nagyon jól megoldották a posztot.Nem emlékszem,hogy egyik sem állt volna rendelkezésünkre.Én is megtartanám,ha ő maradni szeretne.
Én emlékszem több alkalomra is. Ennek ellenére én is megtartanám, ha maradna.
Amint idejött lesérültek mindketten. :lol: Ebben 99%-ra biztos vagyok.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. április 29., péntek 21:23

dzsi91 írta:Szerintem 3 éven át 2en nagyon jól megoldották a posztot.Nem emlékszem,hogy egyik sem állt volna rendelkezésünkre.Én is megtartanám,ha ő maradni szeretne.
Én emlékszem több alkalomra is. Ennek ellenére én is megtartanám, ha maradna.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 29., péntek 21:21

nmate írta: padra olyan kell akire bármikor lehet számítani. Most ha lesérül Marcelo, de Coentrao is sérült az hol éri meg? Aztán még fizetünk is neki.
Szerintem 3 éven át 2en nagyon jól megoldották a posztot.Nem emlékszem,hogy egyik sem állt volna rendelkezésünkre.Én is megtartanám,ha ő maradni szeretne.

Egy olyan csapatban ahol 1 csatárral toljuk végig a szezont nehogy már ne legyen elég 2 balhátvéd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 29., péntek 21:14

De Bale elit játékos, Coentro meg egy közepesnél valamivel jobb balhátvéd. Bale kezd amikor egészséges, amikor nem akkor pótolja a csere. Coentro nem kezd alapjáraton, neki az a dolga, hogy a padon üljön, illetve...
Berti írta:Akkor egy padembert ne akarjunk már elzavarni emiatt.
padra olyan kell akire bármikor lehet számítani. Most ha lesérül Marcelo, de Coentrao is sérült az hol éri meg? Aztán még fizetünk is neki. Olyan kell aki szinte folyton rendelkezésre áll, és mindig bevethető.
Remélem érted a különbséget a két helyzet között.
Berti írta:Miért, az egyszerűbb hogy nyáron visszahozzuk, keresünk neki egy csapatot, eladjuk..aztán meg keresünk egy másik játékost aki türné a padot mégis megfelel, felvenni a kapcsolatot, stbstbstb?
Tegyük félre az előző érveimet. Ha a vezetőedző elképzelésének nem felel meg a játékos, vagy a maga a játékos nem egy csereember akar lenni (mert Coentrao ezzel nem volt megelégedve amíg itt volt, nem egyszer hozta le a Marca/AS) akkor mi értelme itt tartani? Még mindig nem rabszolgák.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 29., péntek 21:06

Veidt írta:Gondolni kell a jovore.
Aha..te miről beszélsz?
Marcelo utódot elég lesz keresni 3 év mulva. :|
Aztán addig hogyha tegyük fel kihagy minden évben 10 meccset (idén annyit sem hiányzott), akkor addig ott van Fabio.
Küzdött ő már a csapatért, nem tudom miért kell ilyen Danilo szintre lehúzni. Sérülékenysége meg Bale szinten van, belátom. De Bale alap kezdő ember, mégsem keresünk mást a helyére csak azért mert sérülékeny. Akkor egy padembert ne akarjunk már elzavarni emiatt. :/

Szerk:
Miért, az egyszerűbb hogy nyáron visszahozzuk, keresünk neki egy csapatot, eladjuk..aztán meg keresünk egy másik játékost aki türné a padot mégis megfelel, felvenni a kapcsolatot, stbstbstb?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. április 29., péntek 21:03

Szerintem meg te gondolod ezt könnyűnek.
Azért ez nem egy FIFA16 hogy ide-oda tologatom a játékosokat, aztán valamelyik majd jó lesz...vannak ügynökeik, saját karrierterveik, családjuk, barátaik, illetve a pénz sem utolsó. Aztán ott az edző + stáb és az elnök akik szintén döntenek sok dologról, mert érdekük.

Lehet, te ezt innen egyszerűnek látod, de ez nem egy egyváltozós egyenlet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég