Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
BIGMOO
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:24
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roby Carlos, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: BIGMOO » 2013. április 25., csütörtök 12:37

1. hozzászólásom legyen ez:

Mourinho megbukott véglegesen, most már nem elég csak a barcát verni. illene a többi csapattal is kezdeni valamit,... de csak nem megy.
ha maradt még egy kis töke akkor sztem valami hasonlót kéne feldobni jövőhétre

-----------------------D. Lopez----------------------
--------------Varane--------------Ramos-----------
Arbeloa/Essien---------------------------Coentrao
----------------------Pepe/Essien-------------------
------------Modric-------------------Özil------------
Benzema-----------------------------------------CR
------------------------Higuain----------------------
Mohó az ember, mert nem tud élni mértékkel,
A mennyországban szabták, de a pokolban mérték el.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. április 25., csütörtök 12:35

az ,hogy idehozzuk bendert..úgyanúgy összeszarja magát.
A 3 meccsen, amit toltunk ellenük, konkrétan nem láttam hibázni a gyereket. Nem feltúnő, de teszi a dolgát, Khedirához képest meg ég és föld.
Ha Klopp keze alatt lenne, miért szarná össze magát? Pláne, hogy a fél csapat német lenne(nehezen törődnék bele, de ez van.)

Akár mehetne Higuain, DM, Khedira-->Reus, Gündogan, Bender egyazegyben is. :D Bár ennek az esélye szinte nulla, de most ilyen találgatós kedvembe vagyok. :mrgreen:
És akkor hol költenénk 200 millát?
Cavani 60, Vidal 40, Carvajal 10 körül, az úgyis "csak" 110 misi.
Love football, hate antifa.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. április 25., csütörtök 12:29

számítottam a vereségre de nem ekkorára na mind1 majd jövőre (10 éve ezt mondom)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 12:27

adán még itt van? :mrgreen:
amúgy klopp hatalmas dortmund b.zi, nem tudom, hogy eljönne-e madridba.
az a durva,hogy tényleg csak itt nem megy az embereknek.
mert az orvosi stáb is egy nagy nulla (akkor meg pláne az volt) és nem a posztjukon játszatjuk az embereket.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 25., csütörtök 12:26

az a durva,hogy tényleg megint elfogunk durrantani 200 milliót :ozil: nagyon nem tudom mi lesz itt nyáron.
pedig az aktuális elnök mindent megpróbált az elmúlt x évben

most a dortmundot is kifosztani.. ? más kávéház lenne az itt. egyedül reus meg kloppban lenne TALÁN potenciál.
az ,hogy idehozzuk bendert..úgyanúgy összeszarja magát.

mindig elhoztuk az aktuális legjobbakat .. (khmm) robben,sneijder a legjobb példa
szarrá gyaláztuk őket a fórumon,elmentek és .. az a durva,hogy tényleg csak itt nem megy az embereknek.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. április 25., csütörtök 12:20

Sokan írtátok Kloppot unikom helyett jövőre. Elsőre talán nem is lenne hülyeség, de szerintem csak akkor válna be, ha hozna magával legalább 3 játékost, mondjuk Gündogan, Reus és Bender. Teljesen át kell alakítani a felfogást, és akkor továbbvihetné azt amit elkezdett a Dortmunddal, mivel idén nyáron úgyis elkapkodják a jó játékosokat onnan és beleszürkülnek a bundásliga bayern utánni mezőnyébe. Persze egy Pogba/Vidal is elférne még és akkor Khedirának szevasz van(mondjuk ezt nem hiszem, hogy meglépné Klopp, sajnos). Ez már 4 ember a kp-ra, Özil meg Modric harcolhat a tkp pozícioért(persze, nem úgy kellene, hogy a zsenink előnyből indul, mert német...)
A másik probléma, hogy ugye Klopp rendszerében tipikus befejező erőcsatár is szerepel(ami nekünk nincs), vagyis ebbe a rendszerbe Cavani szerintem tudna érvényesülni. Higuain off. Benzema maradhat, hogyha ki tudjuk adni ezekért a játékosokért az összeget(ami nem kevés ugyebár, de választási év van idén.), hogyha nem jut áldoznám be őt is, és Moratat fel a nagyokhoz.(Dortmundnál is meg tudta oldani Klopp a Lewa-Schieber duóval.)
És végül Carvajal, azzal meg is lennénk.
Akik nálam biztosan mennének: Khedira,DM(Jesé jöhet fel cserének),Higuain,Carvalho,Kaká,Adán.
Ha ezekből ki tudnánk csikarni annyi pénzt, amennyit csak lehet, már nem is lenne olyan vészes.
Love football, hate antifa.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. április 25., csütörtök 12:05

Sziasztok. Még nem írtam ide, de most megosztanám a gondolataimat veletek.

Én az év hátralevő részében a következő évre építkeznék. Mindenek előtt kipróbálnám Ramost Khedira helyén (hátha beválna) és Benzit Özil helyén. Természetesen Özil menne a padra, néha még oda sem, azt csinálnám vele, mint Mou Kakával, hátha észhez tér. Visszatérve Benzemához: mindenki látja, hogy összjátékban klasszis, távolról is el tudja lőni, a cselezés sem áll tőle messze, akkor miért akarja mindenki befejező csatárként játszatni? Hasonló szisztémában, mint a Bayern (Ribery, Müller, Robben, előttük Gomez/Mandzukic), vagy mint a Dortmund 4-ese (Reus, Götze, Kuba, Lewa) simán el tudom képzelni a CR, Benz, Jesé/DM, Morata/Higu (amíg itt van) támadó sort. Kötetlen posztok és mehet a bugi. Mögöttük a Modric + beton vkp, jelen esetben Ramos/Casemiro (ez ha beválna, akkor meglenne oldva egy nagyon sarkalatos pontja a csapatnak, és lehetne harcolni Hummels megszerzéséért, aki a legjobb belső védő a Bundesligában, akárki akármit mond). ha beválna, akkor az nyáron ennek megfelelően lehetne igazolni.
Továbbá, elgondolkodnék az edzői munkáról, stábról. Hogy lehet az, hogy a Real Madridban 2-3 ember mer elvállalni 16-oson kívülről egy lövést, annak a nagy része is megy a pi... lelátóra, a Dortmundnak meg egyedülálló rúgást gyakorló terme van? A Realból teljesen kiveszett az átlövés, mint olyan. CR-en kívül senki nem lő kapura 16-on kívülről. Miért???

Kicsit hosszúra nyúlt, és lehet hogy sok hülyeséget is tartalmaz, de nekem ez a meglátásom, mielőtt eladnánk a fél csapatot, és megvennénk a fél világot ugyanebbe a szar rendszerbe.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 11:58

Los Blancos írta:
Na látom megint beköszönt a katarzis.
Tettek érte a srácok tegnap, meg azért Mourinho is.


Csak azért szar nézni, hogy egy Gündogan vagy Reus mit csinál míd DM és Khedira felbotlik a labdában. :kivagyhe:
pont a másik topikban írtam, hogy én Gündogant meg Reust mindenképpen szívesen látnám itt. Hozzá lehetett volna még csapni Lewandowskit is, de ő szinte már Bayern játékos. Meg írtam ott is, hogy mi lett volna, ha a jobbhátvédünk Piszczek... 3 éve egy szerencsétlen Arbeloaval kell meg elégednünk... Nem baj majd Carvajal megtanítja focizni a nyártól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 11:52

Tettek érte a srácok tegnap,
tegnap? egész évben. sőt...

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 25., csütörtök 11:50

Na látom megint beköszönt a katarzis.
Tettek érte a srácok tegnap, meg azért Mourinho is.


Csak azért szar nézni, hogy egy Gündogan vagy Reus mit csinál míd DM és Khedira felbotlik a labdában. :kivagyhe:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 11:39

Kerlon írta:Na látom megint beköszönt a katarzis. :mrgreen:
Nem értem.Mi a gond? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 11:25

Na látom megint beköszönt a katarzis. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 11:22

Remélem tegnap valaki látta a Real Madridtól is,hogy ez a Reus mekkora spíler.Nagyon örülnék,ha végre szóba kerülne velünk.
Taktikai háború (Legyél Jürgen Klopp)
Ezt már én is akartam írni. :mrgreen:
A lényeg,hogy jövőre más legyen a topic neve.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 25., csütörtök 10:58

Taktikai háború (Legyél Jürgen Klopp)

- Carvalho, Albiol, Essien, Kaká, Callejón, Di María, Higuain
+ Carvajal, Nacho, Gündogan/Verratti, Vidal/Pogba, Casemiro, Isco, Jesé, Agüero

Klopp- sajnos kizártnak tartom, hogy ott hagyja idén a Borussiat, bár még az egy kis remény, hogy, ha 1-2 játékost még elvisznek és szétszedik a csapatot, akkor talán.
Carvajal- olcsó, hozható 8M
Nacho- ingyen van
Gündogan/Verratti- drága, de szerintem Gündogan elhozható 20-30M, Verratti szerintem számunkra mozdíthatatlan
Casemiro- simán hozhatjuk szerintem 10M körül
Vidal/Pogba- drága, de a 2 közül valamelyikük mozdítható 30-40M
Isco- nyáron váltani fog 20-30M
Jesé- inygen van
Agüero- Simán el lehet csalni 30-40M

Carvalho, Essien- ingyen távozik
Albiol, Kaká, Callejón- 5-5Mért el lehet mindegyiket passzolni
Di María, Higuaín- értük is simán kapunk 30M körül fejenként

Alaposan bele kéne nyúlni a tárcába, de +80-90M-ból egy igen ütős csapatot lehetne csinálni jövőre.

Avatar
C.Ronaldo
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:32
Kedvenc játékosaid: Cristiano,Varane,Zidane,R9,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: C.Ronaldo » 2013. április 25., csütörtök 10:28

mindenképpen kell egy 2009-hez hasonló vérfrissítés....de a legfontosabb az az hogy Cristiano itt maradjon,josé elmegy,khedirát ki kell lőni a Holdra, és megtenni mindent olyan játékosokért ,akik méltóak játéktudásban egy Real Madridhoz,kerüljön ez akármennyibe ,mert ezt a szart nem szeretnénk már tovább nézni gondolom
el kéne hozni a barca elől Neymart: 45+Kaká?
Agüeroért 20+Di María ,Reusért 18+Higu (fifába ezek tök jól bejöttek :mrgreen: )

középpályára Pogba/Vidal/Veratti ,ezen a poszton vagyunk a leggyengébbek sajnos ,szóval ezek közül 2 simán jöhetne-a Juve talán lenne olyan hülye ,hogy kéne nekik khedira ,oda mehetne is vagy nekem tökmindegy csak ne nálunk "játsszon"
Carvajalt visszahozni ,felőlem Pepe is mehet ,csak akkor nekem Thiago Silva kéne a helyére ami ugye lehetetlen

Iker,López,Jesús,Carvajal,Arbeloa(...), Varane,Ramos,(Pepe),vmicserekh,Marcelo,Coentrao,Casemeiro, Pogba,Verratti,Xabi,Modric,Reus,Özil,Neymar,Cristiano,Benzema,Agüero + raboljuk el Kloppot

4-3-3:Iker-Carvajal(habeválik)-Ramos-Varane-Marcelo-Verratti-Pogba-Modric-Neymar/Reus-Cristiano-Agüero/Benzema

padon:Diego López,Pepe,Coentrao,Xabi,Casemeiro,Reus/Neymar,Özil,Benz/Kun
eleinte játszana még Xabi kp-n


még nem is akkora hülyeség :mrgreen:
casillas-carvajal-varane-ramos-marcelo-vidal-gündogan-modric-cristiano-bale-benzema

kifogyhatatlan pénztárca

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 25., csütörtök 9:10

Nem érdekel, ha -150millióban leszünk.
Mekkora hszek. :lol: Legalább kívánnátok nagyot, holmi 150 milliókkal dobálóztok. Költsünk egy milliárdot vagy kettőt majd a csapat kigazdálkodja vagy az önkormányzattal intéznek egy kis telekügyletet okosba.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 25., csütörtök 8:33

Első és legfontosabb teendő Mourinhot eltakarítani. Változni ő már nem fog, megújulást, fejlődést nem tud már eredményezni. Fafejűsége, és szűk látóköre ennyit tett lehetővé, ez a max.

Khedira, DM, Özil, Higu out. Asszem ezt nem kell magyarázni. Özil, ha marad, csakis cserejátékosnak. Többi még annak se...
Callejon, és Essien is, bár utóbbi maradhatna, de nem látok rá esélyt.

Mourinhot eltakarítani.

Modricot kezdőbe! A kkp és a támadó hármas összekötése, támadásban is és védekezésben is aktív szerep.

Mourinhot eltakarítani.

Carvajal Arbeloa elé, a tizenhetes jó lesz a padra. Albiol és Carvalho helyett egy 4. khv. Nekem jó lesz Nacho is, vagy akár Garay is. Mással nem hoztak nagyon szóba.

Mourinhot eltakarítani.

kkp-ra legalább 3 ember Xabi mellé/helyett/mögé. Lényeg az , hogy Xabi pótlása meg legyen oldva. Illetve társának egy Vidal/Pogba kaliber. De leginkább kettő. Egy klasszis, meg egy fiatalabb tehetség. (Legjobb lenne a kettő együtt érkezne, de kb lehetetlen. Egyikőjüknek is nagyon lehet már örülni. Én Vidalt preferálom inkább. Mögé meg egy csiszolatlan gyémánt. Akár, ha úgy teljesít, és fejlődik, Casemiro is lehet.)

Mourinhot eltakarítani.

Di María helyett egy szélső, illetve Benz mellé/mögé/vagy akár elé. (de nem 60 milliókért) Alternatíváknak Özil, és Jesé, meg az sem baj, ha jön még egy harmadik is (Draxler van nyomatva mostanság, nem bánnám őt sem. támadó részleg 6-7. emberének akár ő is jöhetne.)

És ha nem mondtam még volna: Mourinhot eltakarítani. Elegem van már belőle.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. április 24., szerda 23:01

Sürgősen el kell takarítani jópár játékost. Khedira, DM, Higu, Kaká. De Özil, Pepe és Xabi is mehet tőlem.
Minőségi játékosok kellenek végre. Nem érdekel mennyi pénz, de kell. Ronaldonak meg kell hosszabbítani a szerződését, Kloppot a kispadra. Falcao/Agüero, Neymar, Vidal/Pogba, Verratti, Carvajal. Nem érdekel, ha -150millióban leszünk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 19:00

hehe írta:
accel írta:nem tudom, ti hogy vagytok vele, de. én nem hiszem, hogy mou azt a kezdőt küldi pályára, amit mondott. :hmmm:
:lol: :lol:

de majd segget csinál a szájából :lol:

ez a kezdő lesz.
volt már ilyen korábban is, a cselszinél is megmondtam napokkal a meccs előtt, hogy mi lesz a kezdő.
ezen a szinten már nem lehet újat mutatni.
nem is nagyon tudna. Kaká, Callejón nem alkalmas a kezdőbe. Modricot nincs értelme betenni, mert lehet így is sérülten fog szerepelni... A Benzema Higuaín váltogatása meg nem jelent túl sok változtatást. Esetleg, ha mindketten kezdenének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 24., szerda 18:56

accel írta:nem tudom, ti hogy vagytok vele, de. én nem hiszem, hogy mou azt a kezdőt küldi pályára, amit mondott. :hmmm:
:lol: :lol:

de majd segget csinál a szájából :lol:

ez a kezdő lesz.
volt már ilyen korábban is, a cselszinél is megmondtam napokkal a meccs előtt, hogy mi lesz a kezdő.
ezen a szinten már nem lehet újat mutatni.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég