Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 22., hétfő 0:13

Mythos90 írta: Nekem csak az a bajom, hogy sokan a rohadt tavalyi idény alapján ítélkeznek fölötte,
3éve van itt.
abból egy szezont kurva jól kezdett de lesérült az alapján ítéljem meg?
3év alatt, tavalyi év ide vagy oda volt 2 jó hónapja, onnantól csak fellángolások. meg előtte is.
miró írta:az jó.. de kezdjük vele egy szezont..
amúgy no offense, de nem unod még benzema folyamatos savazását?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 22., hétfő 0:03

schranzer írta:Amúgy ez az elso felidei felállás egy 4 3 3 akart lenni? a hátso negyest nemirom le, de a ket 3ast igen, valami ilyesmire gondolok:

Khedira Isco Modric
Ozil Benzema CR

Mert mintha Isco eleg sokszor jart volna hatra, meg segitette a vedekezest is, ha jol lattam. Amugy erdekes volt ez a meccs, amikor tamadtunk, mintha rohadt sokan lettunk volna egy helyen, egymas elol szivtak el a levegot, latszik, hogy meg nincs kialakulva a rendszer. Meg szerintem Carlo probalgatni fog a kovetkezo meccseken is, mondjuk kirakja Iscot a szelre, es Ozilt kozepre, meg hasonlok ...
Az volt. Özil sokszor húzott befelé, ami nem meglepő, mert nem szélső. Sokan szidták, de szerintem nem lógott ki és ő is próbálta tenni venni, viszont idegesítő, hogyha nem jön össze neki valami, akkor elmegy a kedve és megáll... :roll: Amúgy szerintem Khedira elég jól el volt ott a védelem előtt. Még idegesítő volt, hogy CR sokszor feleslegesen cipelte a lasztit és nem folyt lábról lábra, hanem elakadt nála... Meg nem egyszer rossz döntést hozott. Remélem csak év eleji hóbort ez tőle. Illaran látszik, hogy nem ügyetlen és rendben van, de az is látszódott, hogy nagyon nem találta a helyét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 21., vasárnap 23:40

Amúgy ez az elso felidei felállás egy 4 3 3 akart lenni? a hátso negyest nemirom le, de a ket 3ast igen, valami ilyesmire gondolok:

Khedira Isco Modric
Ozil Benzema CR

Mert mintha Isco eleg sokszor jart volna hatra, meg segitette a vedekezest is, ha jol lattam. Amugy erdekes volt ez a meccs, amikor tamadtunk, mintha rohadt sokan lettunk volna egy helyen, egymas elol szivtak el a levegot, latszik, hogy meg nincs kialakulva a rendszer. Meg szerintem Carlo probalgatni fog a kovetkezo meccseken is, mondjuk kirakja Iscot a szelre, es Ozilt kozepre, meg hasonlok ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 21., vasárnap 23:27

Benzema meg lövésig nem jutott el.
az jó.. :roll: de kezdjük vele egy szezont.. :lol:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 21., vasárnap 23:24

Sajnos lehet, hogy a Modric-Isco-Özil hármasból valaki ki fogja verni a hisztit. Egyszerre hárman nem igazán tudnak megférni én úgy érzem. :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
!Alexis
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:26
Kedvenc játékosaid: Robinho, James, Marcelo, Guti, Isco, Quintero, LucasMoura, Biro Biro, Rivelino, BeneFeri, Sócrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colombia, Brasil

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: !Alexis » 2013. július 21., vasárnap 23:23

az én emlékezetemben például azt, hogy di María valaha húzóember és csapategyiklegjobbja volt itt az segít éltetni, ha eszembe jut, hogy akartam venni egy mezt valamelyik játékos nevével is. Roncisat nem akartam, mert az annyira hétköznapi és kézenfekvő lett volna (én meg nem szeretem az ilyen dolgokat :shifty: ), szóval agyaltam, hogy vajon mégis kiét vegyem meg. végül Ánhelre esett a választásom. na. ez nagy szó.

egyébként meg Carvajal, Isco, Case, di María és igen, Illarra hoztak kiemelhetőt.

szerk.: annyi a baj, hogy Özilnek nem sok passza ment emberhez, Benzema meg lövésig nem jutott el.
joga bonito.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 21., vasárnap 23:17

Viszont Özilt megszivatta, a németnek nagyon nem feküdt a jobb szél, bár egyszer szépen elment vonal mellett, de amúgy semmi. Carletto remélem megoldja, hogy együtt legyenek a pályán, de nem így. Ez csak Isconak volt jó.
hát most mondanám, hogy ezt nem vártam, de nem így van
nem tudom mi lesz így a jobb oldalunkkal
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2013. július 21., vasárnap 23:13

Laza meccs volt, alapozás közepéhez mérve tökéletes játékkal. :)
Isco tetszett, Carvajal megcsinálta amit kell, Illarra-t nem sokszor láttam labdához érni.
Cr az Cr, Benz és Higu nem mutatott semmit. DM szép gólt lőtt, ugyanígy Casemiro.
Morata keveset volt játékban, én nem írnám le.


u.i.: MEGVAN SAMI HELYE???? :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. július 21., vasárnap 23:13

az új arcok hogyan mozogtak? nem láttam a meccset sajnos
Isco nagyon meglepett,szerintem baromi jól mozgott. Nagyon ígéretes. Carvajal is tetszik,Casemiro is jó lesz. Illaramendi óvatosan játszott,ráadásul a B-csapatban,kicsit meg is volt szeppenve,lesz az még jobb is.
:goat:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 21., vasárnap 23:12

___Samy___ írta:az új arcok hogyan mozogtak? nem láttam a meccset sajnos
Carvajalnak volt pár jó megoldása és egy szép szerelése is. Nagyon sok beadása nem volt, mondjuk lehet még bátortalan így élete első felnőtt keretes Real meccsén. De mindenképp jobb, mint Arbeloa fénykorában. Hát még most.. :roll:

Nachonak kb. semmi dolga nem akadt. Albiolt tökéletesen tudja pótolni 4. beugró hátvédként. Jól adtuk el a valenciait 12M-ért. :D

Isco ügyesen mozgott, jó meglátások, jó passzok, technikás, ügyes. Csak pozitívum. Viszont Özilt megszivatta, a németnek nagyon nem feküdt a jobb szél, bár egyszer szépen elment vonal mellett, de amúgy semmi. Carletto remélem megoldja, hogy együtt legyenek a pályán, de nem így. Ez csak Isconak volt jó.

Illarra kapott egy félidőt a Castillás arcokkal, igazából semmit sem mutatott. Majd ha a "felnőttekkel" játszik le lehet vonni következtetéseket, ez alapján semmit. Nem mondanám hogy flop.

Casimiro jó volt VKP-ként, bár ugye harmad/másodosztályú angol csapatról van szó. Viszont ügyesen ment előre és gólt is lőtt DM mélységi passzból.

Chery baromi gyors volt bal hátvédként, de hogy ő lenne az új Robi Carlos azért kétlem. Szerintem Jesé kiszorítja a szélső posztról, Coentrao / Siqueira és Marceloval meg megvan a védelem baloldala.

Morata nem volt nagy cucc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Press 2013. július 21., vasárnap 23:14-kor.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 21., vasárnap 23:10

___Samy___ írta:az új arcok hogyan mozogtak? nem láttam a meccset sajnos
Nem volt rossz senki.
Isco sokat mozgott, próbálkozott, adott két gólpasszt.
Carvajal is felért a támadásokkal, volt szép szerelése is, de ő ennél még sokkal jobb lesz.
Casemiro adott el pár labdát, sokszor fölért ő is, szépen be is talált.
Illarramenditől én többet várok, de rá sem lehet azt mondani, hogy rossz volt, ráadásul a "B" csapatban kapott helyet, a második félidőben.
Ahhoz képest, hogy egy hete folyik a munka, teljesen vállalható volt a produkció.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 21., vasárnap 23:06

az új arcok hogyan mozogtak? nem láttam a meccset sajnos
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 21., vasárnap 22:55

megy a meccs topikba írta valaki hogy dimarianak viszont csak ellenzője van.
Én voltam az. Nekem csak az a bajom, hogy sokan a rohadt tavalyi idény alapján ítélkeznek fölötte, míg más játékosok esetében meg megy a magyarázkodás. Mindannyian tudjuk (már aki nem tavaly kezdett meccseket nézni), hogy Di Maria sokkal jobb futballista annál, mint amilyennek itt be van állítva. De én nem is fecsérelem erre tovább a szót, majd idővel úgyis megerősít engem. :)
na peace :D

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 21., vasárnap 22:53

Galacticos írta:megy a meccs topikba írta valaki hogy dimarianak viszont csak ellenzője van.

ez szerinted véletlen? basszameg ne ájuljatok már el attól hogy egy angol harmadosztályú csapat ellen CSEREKÉNT lendületet visz a játékba, és üde színfolt higuain, kaká és morata mellett. tavaly is nagyon jó volt a felkészülési meccseken.
agyat meg nem hiszem hogy tudott magának a nyáron szerezni, mert az votl vele a legnagyobb gond. és jöhetsz megint azzal a szöveggel hogy ezt az agyatlan dimaria dumát egy valaki találta ki és a többi megy utána. oké, legyen akkor én megyek valaki után -akiről amúgy egyikünk se tudja hogy ki volt- mert ebben igaza van. ha kell az emberünk 5védőbe is belevezeti a labdát, idegesítőbben egylábas mint özil ami nagy szó. persze nem vitatom el tőle azt hogy volt két jó hónapja a sérülése előtt a tavaly előtti szezonban. de kérdezem én, melyik az igazi dimaria aki 2és fél évig nem tud hozni két jó meccset egymás után, vagy akinek van két tényleg top hónapja? szerintem előbbi, és egy az egyben lass eset akinek volt jó fél éve, aztán még három év múlva is a védői azzal jöttek hogy de hát akkor milyen kurva jó volt. igen az volt, de nem az az igazi lass. láthatjuk az igazi valahol az oroszoknál alibizik.
A topic címe: "Értékeld a legutóbbi meccset"
És egyébként sem volt senki elájulva tőle, amennyire én látom.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 21., vasárnap 22:50

megy a meccs topikba írta valaki hogy dimarianak viszont csak ellenzője van.

ez szerinted véletlen? basszameg ne ájuljatok már el attól hogy egy angol harmadosztályú csapat ellen CSEREKÉNT lendületet visz a játékba, és üde színfolt higuain, kaká és morata mellett. tavaly is nagyon jó volt a felkészülési meccseken.
agyat meg nem hiszem hogy tudott magának a nyáron szerezni, mert az votl vele a legnagyobb gond. és jöhetsz megint azzal a szöveggel hogy ezt az agyatlan dimaria dumát egy valaki találta ki és a többi megy utána. oké, legyen akkor én megyek valaki után -akiről amúgy egyikünk se tudja hogy ki volt- mert ebben igaza van. ha kell az emberünk 5védőbe is belevezeti a labdát, idegesítőbben egylábas mint özil ami nagy szó. persze nem vitatom el tőle azt hogy volt két jó hónapja a sérülése előtt a tavaly előtti szezonban. de kérdezem én, melyik az igazi dimaria aki 2és fél évig nem tud hozni két jó meccset egymás után, vagy akinek van két tényleg top hónapja? szerintem előbbi, és egy az egyben lass eset akinek volt jó fél éve, aztán még három év múlva is a védői azzal jöttek hogy de hát akkor milyen kurva jó volt. igen az volt, de nem az az igazi lass. láthatjuk az igazi valahol az oroszoknál alibizik.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 21., vasárnap 22:50

CR, Carvajal, Isco, Modric, Herceg, DM, Casemiro -> :salute: :salute:
A többiek pedig lassan összeszedhetik magukat mert még néhányan gondolatban a koktélokat szürcsölgették 1-2 fehércseléd társaságában. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mythos90 2013. július 21., vasárnap 22:51-kor.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 21., vasárnap 22:49

egész kis korrekt meccs volt, ha hozzávesszük, hogy az első és az alapozás közepén vannak a játékosok, akkor méginkább.


Mounál ez egy ráülős 2-0 lett volna. :mrgreen: tartalékolni kellett volna a béellre.. :lol:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 21., vasárnap 22:48

Los Blancos írta:Higuaín duzzog, csapkod...labdát nem tud levenni mehet a :cens: ba Kakával karöltve. Jesé és Morata elől veszik el a helyet. Morata szerencsétlen játszhatna a posztján.

DiMaría régi önmagát idézte, végre.
Illarra=Alonso :mrgreen:
Isco zseni.
Casemiro hatalmas meglepetés lesz. :-*
Carvajal bíztató.
Khedira is baromi jó volt így, hogy végre azt kellett csinálnia amihez ért.
Mezét meg a kezét fogva húzták akkor, amikor "duzzogott". Morata súlytalan, Kaká sajnos még mindig kevés (nem méltó már ez a szenvedés a karrierjéhez, sajnálom nagyon). DM csak így tovább. Isco is jól mozgott. Első meccsnek egész jó volt.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 21., vasárnap 22:43

Higuaín duzzog, csapkod...labdát nem tud levenni mehet a :cens: ba Kakával karöltve. Jesé és Morata elől veszik el a helyet. Morata szerencsétlen játszhatna a posztján.

DiMaría régi önmagát idézte, végre.
Illarra=Alonso :mrgreen:
Isco zseni.
Casemiro hatalmas meglepetés lesz. :-*
Carvajal bíztató.
Khedira is baromi jó volt így, hogy végre azt kellett csinálnia amihez ért.

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. július 21., vasárnap 22:42

Hát ez az Illarra-gyerek első benyomásra legalább annyira nem, mint amennyire Isco igen. Nyilván mindkettejük esetében túlzó egy-egy félidő alapján ítélni - Isco valószínűleg nem isten, és Illarra is biztos csak óvatos volt most.

Casemiro viszont pofás volt, ahhoz képest, hogy ő játszott a legmélyebben a három kp közül, sokszor feltűnt elől és kreatív volt. A gólja csak illusztráció, anélkül is kiemelhető a srác.

Kaká eléggé eltűnt a kapufája után, és hogy lihegett, meg milyen izzadt volt a végén. Nem lehet túl jó kondiban.

DM volt még remek. Őt cserélném Özilre az első félidős - nekem kiindulásképpen A-csapatnak kinéző - tizenegyből. Casemirót még esetleg Khedirára, aztán megnézni, hogy az hogy szuperál. Meg aztán jöhet a többi formáció, satöbbi, satöbbi...

Jó lesz ez. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég