Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. július 25., csütörtök 21:34

'shutterisland írta:differdange
:ozil: :ozil: 3 éve a helyi csapat ejtette ki őket 5-3 összesítésben :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 25., csütörtök 21:19

honvéd szinte kiesett, loki is izzadni fog.
bezzeg a luxemburgi differdange kiejti az ultrechtet. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 25., csütörtök 21:02

Nem ebből szűrtem le, de kb minden fradista ilyen önbizalommal mondja azt, hogy bajnokok lehetnek idén... Hát szerintem messze vannak még ettől. Győr, Vidi, Debrecen és talán még a Honvéd is komoly erőkkel bír mellettük...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 25., csütörtök 20:40

Hát ha valakinek ez jön le... :lol: :lol:

Én sem értem miért nem ezt mondja, hogy reálisan örülhet, hogy az nb1-ben játszik és reméli elviszi egy angol 6. osztályú klub...

Egyébként ha tovább olvastál volna...
Sokan sajnos nem mernek merészet álmodni. Csak azt hajtogatják, hogy ezt képtelenség megcsinálni. Addig sulykolják, amíg a végén hagyják szertefoszlani az álmaikat. Márpedig ez, már bocsánat, jókora baromság. Mindenki képes mindenre, csak hinni kell benne, és tenni kell érte. Konkrétan, ráadásul személyes példa: Bosznia-Hercegovina feleakkora, mint Magyarország, a válogatottunk mégis vezeti a világbajnoki selejtezőcsoportját.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 25., csütörtök 20:31

Ferencváros: "A Videotonba nem vágytam, külföldről pedig középszerű klubok kerestek, az én szememben egyik sem jelentett volna előrelépést a Ferencvároshoz képest. Márpedig én kizárólag topcsapat kedvéért lennék hajlandó elhagyni a Fradit. A Milanra, a Juventusra vagy a Dortmundra gondolok például. Állítom, a képességeim alapján bármelyikbe beférnék" - mondta Muhamed Besic a Nemzeti Sportnak.
Van arc aztán a Fradisták megint nagyot fognak csattani... Kezdődik a szokásos... Kíváncsi vagyok mi lesz 2-3 év múlva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 25., csütörtök 14:32

Tegnap az MTK bejelentette, hogy bombaajánlat érkezett Tischlerért, ami az egész költségvetésüket megváltoztatná.

Na ki lehetett az? Vidi, Győr, Loki, külföldi középcsapat? Nem, a Puskás Akadémia, hivatalosan három évre írt alá.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 18:22

BBarni írta:
Az nso.hu tudni véli ki az egyik kiszemelt.Megérkezett és már együtt gyakorolt a Ferencváros labdarúgócsapatával a zöld-fehérek által kiszemelt spanyol légiós, Manuel Bleda Rodríguez. Az 1990-es születésű, 185 centiméter magas csatár korábban a Castellón, illetve a Levante B játékosa volt. A technikailag képzett középcsatár az őt képviselő játékosügynökség honlapja szerint kitűnő előkészítőnek számít. forrás
Állítólag, ő..próbajátékra jött majd meglátjuk, de szerintem nem fog maradni!
ja igen, köszi, rá gondoltam

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 18:15

Az nso.hu tudni véli ki az egyik kiszemelt.Megérkezett és már együtt gyakorolt a Ferencváros labdarúgócsapatával a zöld-fehérek által kiszemelt spanyol légiós, Manuel Bleda Rodríguez. Az 1990-es születésű, 185 centiméter magas csatár korábban a Castellón, illetve a Levante B játékosa volt. A technikailag képzett középcsatár az őt képviselő játékosügynökség honlapja szerint kitűnő előkészítőnek számít. forrás
Állítólag, ő..próbajátékra jött majd meglátjuk, de szerintem nem fog maradni!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 18:10

Olvastam, h megy vmi spanyol csatár. az nem tudjátok, h ki?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 18:07

Vass már nem fog jönni, állítólag pénzt kérne érte a CFR, nem sokat de nekünk most annyink sincs...

Viszont a védelembe még kell valaki, Mateos jó lett volna!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 23., kedd 18:05

Ez kiraly lenne, nagy fogas lenne Sno. Barmelyik helyett Jozsi v Csukics mindegy, de a legjobb az lenne, ha ossze allna egy Vass-Sno kettos, ezt de csipnem.
Meg egy kozephatved, és jok leszunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 17:57

Evander Sno Budapesten! B-) Tárgyalunk vele(és igen előrehaladottan)

Azért, ő hatalmas fogás lenne, szívinfarktus ide vagy oda...Józsi helyett mehet is atom középpálya, ennyit számít, hogy ki az edző!

Mateos pedig állítólag Ancelotti miatt nem jön...mondjuk szerintem ez kamu! :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 22., hétfő 21:49

Nos, ez a legnagyobb csalódás nekem. Holmannal nagyon elégedett voltam tavaly év végén, de a mandulaműtátje miatt kihagyta az alapozás nagy részét. Rajta kívül még ott van Pantelis, Birtalan, Nehéz, Csilus. Tehát van 5 fiatal tehetségünk, de egyenlőre nem készek arra a kemény fizikai és mentális megpróbáltatásra, ami minket jellemez az edzéseken. Nagy vereség lenne számomra is, ha nem tudnám beépíteni egyiküket sem, ezért egy speciális csoportban külön edzéseket fogok nekik tartani."
Ricardo! :salute:
Ma volt a mezbemutató illetve sajtó nyilvános edzés! Jó volt! :)

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 22., hétfő 10:21

Bocs a dupláért.
'shutterisland írta:az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.
gondolom ők az utánpótlás korosztályok legjobbjai.
Jééé, ott vannak a volt csapattársaim is :D
Amúgy innen aki jó az Molnár Sándor aki idén felment az első csapatba, ha jól tudom 19 éves. Gubacsi Zoltán pár hete ment ki a Novara-ba. Aztán Szalay Alex nagyon jó kapus, '98-as születésű, de a '97-eseknél játszik. Murka Benedek nagyon ügyes, unokatesómmal nagyon jóban vannak. Az unokatesóm Nyilas Bence ő is elég jó védő :mrgreen:
A volt csapattársaim közül Lukács Joci(Újvári :D )tényleg jó kis kapus. Debre Dávid elég nagy favgó, egyébként nem rossz. Bartók Dani pedig "kiskedvenc" volt mindegyik edzőnknél :D

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 22., hétfő 10:12

R.M.C.F írta:Elmesélek egy esetet:

Egy hete átjött hozzánk egy 8 éves fiú(akkor még 9-nek hittem,de 8) és fociztunk,mivel a helyi városi utánpótlás csapat tagja,kiváncsi voltam mit tud,mit tanul,milyen habitussal bír. De erről itt már írtam is.
Ma,balatonszárszón voltam és a parton fociztunk kicsit,és egy kis fiú ott őgyelgett mellettünk...nézte a focit,majd odapattant hozzá a labda és beszállt.
:salute:
A labda örült a lábán.....a passzai:mint a legtisztább pofon a Bud spencer filmekben :salute: , tiszta,erőteljes és pontos.
A labdamellé zár,odafigyel,mindkét lábbal beleavatkozik,ha olyan ütem jön ami nem a lábára jó akkor is megoldja,ha kell csüddel teszi le tisztán,átvétel nélkül is TISZTÁN passzol(nem triblizik,hanem odateszi mint a szart a lábadra)..........fogtam magam és kiszálltam,kimentem oldalra és csak néztem(onnan jobban látom).......amikor mellém ért,mindig kérdeztem tőle valamit...kiderült hogy 7 éves,az újpest focistája,és a szezon legjobbja lett...sajnos az apja odakiabált és elhívta és elmentek,füleltem de nem értettem a nevét,talán olivér.
Na,szóval,az ilyen srácok miatt leszek egyszer edző....fenomén(most),és ha nem kerül rossz kezekbe mint a 8 éves akivel kezdtem(aki passzolni sem tud,a lába leffeg,pontatlan stb.....)akkor belőle komoly labdarúgó lesz.

Ha van valaki aki az UTE tagja itt,akkor tudja meg nekem ki ez a kölyök.
Hát én 7 évig fociztam az UTE-ban, 6 éves korom óta és tavaly jöttünk el. Öcsém most 8 éves ő is tavaly jött el, ismer egy Olivért de azt mondja rá, hogy elég ügyetlen...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 22., hétfő 9:46

Plusz most érkezhet egy csatár a Real vagy a Valencia kötelékéből is!
Szóval akkor Higu ezért nem megy az Arsenalhoz...




:mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 22., hétfő 9:36

Most szóba került Mateos neve is a Fradinál, őt látta valaki a Castillában?Milyen játékos?


Plusz most érkezhet egy csatár a Real vagy a Valencia kötelékéből is!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 15:14

'shutterisland írta:az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.
gondolom ők az utánpótlás korosztályok legjobbjai.

Hát erre nem vennék azért mérget. 2 játékost ismerek onnan(az egyik itt is van a felsoroltak között),a másik nincs pedig nagy tehetségnek tartják.60+ gólt lőtt idén,igaz,hogy a csak a B csapatban játszik,mert nem "fizetős". :shifty:
Mondjuk a pénzesek között biztos ők a legjobbak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 14:50

az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.
gondolom ők az utánpótlás korosztályok legjobbjai.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 21:41

Elmesélek egy esetet:

Egy hete átjött hozzánk egy 8 éves fiú(akkor még 9-nek hittem,de 8) és fociztunk,mivel a helyi városi utánpótlás csapat tagja,kiváncsi voltam mit tud,mit tanul,milyen habitussal bír. De erről itt már írtam is.
Ma,balatonszárszón voltam és a parton fociztunk kicsit,és egy kis fiú ott őgyelgett mellettünk...nézte a focit,majd odapattant hozzá a labda és beszállt.
:salute:
A labda örült a lábán.....a passzai:mint a legtisztább pofon a Bud spencer filmekben :salute: , tiszta,erőteljes és pontos.
A labdamellé zár,odafigyel,mindkét lábbal beleavatkozik,ha olyan ütem jön ami nem a lábára jó akkor is megoldja,ha kell csüddel teszi le tisztán,átvétel nélkül is TISZTÁN passzol(nem triblizik,hanem odateszi mint a szart a lábadra)..........fogtam magam és kiszálltam,kimentem oldalra és csak néztem(onnan jobban látom).......amikor mellém ért,mindig kérdeztem tőle valamit...kiderült hogy 7 éves,az újpest focistája,és a szezon legjobbja lett...sajnos az apja odakiabált és elhívta és elmentek,füleltem de nem értettem a nevét,talán olivér.
Na,szóval,az ilyen srácok miatt leszek egyszer edző....fenomén(most),és ha nem kerül rossz kezekbe mint a 8 éves akivel kezdtem(aki passzolni sem tud,a lába leffeg,pontatlan stb.....)akkor belőle komoly labdarúgó lesz.

Ha van valaki aki az UTE tagja itt,akkor tudja meg nekem ki ez a kölyök.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég