Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 9:15

Remy írta:Baszhattuk volna a nagyobb fokozatot, ha a 85. Perc utan golt kapunk. :lol: utolag persze eleg volt, de rohadtul nem volt biztonsagos az, amit tegnap csinaltunk.
Jah. :lol: Nem tudom, mikor volt az az Aguero lövés (ha jól melékszem a vége fele volt), de ha az beakad, akkor az eléggé arconcsapta volna a csapatot... Nem volt annyira jó ez az 1-0-s eredmény tartása.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 5., csütörtök 9:09

Baszhattuk volna a nagyobb fokozatot, ha a 85. Perc utan golt kapunk. :lol: utolag persze eleg volt, de rohadtul nem volt biztonsagos az, amit tegnap csinaltunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 9:06

Miért érzed ezt annyira 100%-ra, hogy a bekapott gól után hajtottunk volna
Vajon miért? Nem volt rá ezeregy példa?
Azt nem tudom hogy rúgtunk volna-e gólt, ilyen állításom nem is volt, valószínűleg ezzel áll összefüggésben az hogy én sem tartottam egyszerű mérkőzésnek.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 8:58

füst írta:Ugyanakkor nem égett a ház, és amennyiben úgy lett volna, semmi perc alatt nagyobb fokozatra tudott volna kapcsolni a csapat. Úgy érzed hogy nem?
Miért érzed ezt annyira 100%-ra, hogy a bekapott gól után hajtottunk volna és rúgtunk volna még 1-et? :hmmm: Az oké, hogy köze nem volt a meccshet a City-nek, de pont hogy az ilyen meccseken szoktunk gólt szopni aztán megy az erőlködés, a kapkodás. Ha 2-0 lett volna a meccs, akkor nem idegeskedtem volna annyit. Így viszont elég meleg volt a pite.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 8:52

Remy írta:Én nem értem
Ezen olyan nagyon azért nem lepődtem meg.
Nézd, mivel nem írtam, és nem is tartom hogy egyszerű mérkőzés volt, ezért nem tudok válaszolni arra a szalmabábra amit te elkezdtél püfölni.
Ugyanakkor nem égett a ház, és amennyiben úgy lett volna, semmi perc alatt nagyobb fokozatra tudott volna kapcsolni a csapat. Úgy érzed hogy nem?

Nos, mivel erre nem volt szükség, nem hajtottak annyira a srácok, annyit tettek le ami elegendő volt. Ja hogy a Bayern végig hajtott? Egyetlen percig nem álltak továbbjutásra, talán ez lehetett az ok. Annak a nagy támadási kényszernek is Atleti gól lett a vége, szóval annyira nem tetszik ez a forgatókönyv amivel példálózol.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 8:13

Anthony írta: Mondjuk eddig a BL szezonunk semmi extra, valahogy nem lepődnék meg ha nem húznánk be, ilyen simán nem nagyon lehet BL-t nyerni, legjobb esetben is a döntőben meg fogunk szenvedni valahogy úgy, mint 2 éve, de lehet most összejön az argentín macsónak...remélem nem..
2 éve elég szépen ledaráltunk mindent a döntőig.Aztán ott vért izzadtunk,most pont lehet fordítva lesz.

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok a 2 edzőre,hogy mit találnak ki.Főleg Simeonéra,hogy beáll-e megint bunkerre vagy megpróbál esetleg támadni is.Nem vagyok benne biztos,hogy most is úgy fognak kimenni a meccsre mint 2 éve, valamit csak tanultak abból.

Szerintem az elején nekünk esnek, mint a barcának meg a bayernnek a Calderonban.Ha mi rúgjuk az első gólt szerintem nekik reszeltek, ha ők akkor meg várhatjuk megint Ramost :D

Most bevan harangozva,hogy mekkora szar döntő lesz antifoci meg minden, ilyenkor szokott pont az ellenkezője történni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8061
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 5., csütörtök 8:03

Nem akart semmit ez a City, 2 meccsen is arra játszottak, hogy ne kapjanak gólt. Persze az 1-0 mindig veszélyes eredmény, de az volt az érzése az embernek, hogy ezek estig sem találnának be, főleg mert nem is nagyon próbálkoztak. Jól eldugtduk a labdát, egész meccsen csak nyomozták, tipikus Pelle féle langyosság.

Mondjuk eddig a BL szezonunk semmi extra, valahogy nem lepődnék meg ha nem húznánk be, ilyen simán nem nagyon lehet BL-t nyerni, legjobb esetben is a döntőben meg fogunk szenvedni valahogy úgy, mint 2 éve, de lehet most összejön az argentín macsónak...remélem nem..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 5., csütörtök 8:00

füst írta: Ennek tudatában felelőtlen lett volna tegnap ész nélkül hajtani a további gólokért. Megvoltak a lehetőségek, ennél több nem kellett.
Én nem értem miért hiszitek azt, hogy ez a meccs ennyire egyszerű volt. Tartalékoltunk, meg ennyi kellett stb. 1 apró bakira voltunk a kieséstől. 1 gólt bármikor, bárki makkolhat. 2-0 után érthető lett volna, de az 1 gólos előny, annak tudatában, hogy az idegenbeli gól a vesztünket okozhatja, édes kevés. Persze szerencsénk volt valamilyen szinten, hogy a City ennyire gyengén muzsikált támadásban, (nyilván azért a csapat is közrejátszott ebben) de ez továbbra sem jelenti azt, hogy nem kellett volna ennél több. Bayern végig támadta az egész meccset, az Atletico mégis talált egy gól, ami nekik bőven elég is volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 7:52

A tegnapi meccs megitélésekor azt is vegyük számitásba hogy hétvégén szintén nyerni kell. Két fronton vagyunk, tegnap nem lehetett kifacsarni a csapatot, mert az a bajnokság végét jelentette volna. Feszitett a tempó és még tartalékolni is kell az energiával. Ennek tudatában felelőtlen lett volna tegnap ész nélkül hajtani a további gólokért. Megvoltak a lehetőségek, ennél több nem kellett.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 7:43

higy mondják barcáék? Kb 40-50%on pöröghettünk
Ki azisten nem szarja le mit mondanak barcáèk? :cens:
Hogy ez nálunk mindig ilyen visszatèro motivum,ki nem szarja le mit mondanak barcáèk...magunkal foglalkozzunk,mer naponta megemliteni hogy mit pofázik nèhány hulye,olyan már mint a vásári ringlispir...csak porog,porog....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 4., szerda 23:50

Hát srácok, edzőnk van. :salute:

Bem gondoltam,hogy Zizu ilyen gyorsan igy ősszeszed minket.Atleti ellen megint egy másik meccs lesz.

Benzema,Casemiro nélkül és egy sérült Cével csak ez volt a helyes döntés,higy mondják barcáék? Kb 40-50%on pöröghettünk és még csak kapura lövésük sem volt :lol: veszélyes volt,de a city nem késztetett minket konolyabb erőfeszítésekre,az atleti majd fog,ott mi is jobbak leszünk.

Irány Milánó.

Elképzelésem nincs amúgy,hogy a city mit akarhatott :lol:

3 év 2 bl döntő ha megnyerjük korszakos csapat lesz ez a generáció, ha nem akkor is bőven kimaxolta Zizu ezt a szezont.Szép volt
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 4., szerda 23:43

nem erdekel ha a dontoig cska. a castilla jatszik. a ketrecharcosokat meg kell b. szi megint. nem nyerhetnek antifocival. foleg nem simeone
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 4., szerda 23:43

Akkor most már mi lettünk a legkevesebb gólt kapó csapat az idei kiírásban, mert ugye az Atléti tegnap kapott kettőt is.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 4., szerda 23:39

Remy írta:Mondjuk az se szar, hogy ebben a szezonban 10 BL meccsen nem kaptunk gólt. :hmmm: Shaktar meg a Wolfsburg tudott gólt lőni nekünk egyedül 1-1 meccsen.
Benitez :salute: Akarom mondani Keylor és Zizou :coffee: :sziv: Meg mindenki. Imádom ezt a csapatot. Beleborzongok, hogy megint ott leszünk a döntőben. Nem gondoltam volna ez lesz a szezon végén. Csodálatos! :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. május 4., szerda 23:38

A BL legjobb 16 csapata közül 14 valahogy tuti bekotort volna egyet egy ilyen meccsen és ezzel idegenben lőtt góllal kivernek minket, viszont én egyáltalán nem aggódtam mert a City egy értelmes támadást nem tudott kivitelezni a 180 perc alatt, lesz mit takarítana majd Guardiolanak.

Az, hogy ebben a szezonban ahogy kezdődött mégis döntőt játszunk az óriási dolog és le a kalappal Zidane és a játékosok előtt is, de rengeteg meló kell a döntőig, valamint mindenképpen 100%-os Ronaldo és Benzema addigra.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 4., szerda 23:36

otthon senki. keylor ujabb. rekordja. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 4., szerda 23:35

Mondjuk az se szar, hogy ebben a szezonban 10 BL meccsen nem kaptunk gólt. :hmmm: Shaktar meg a Wolfsburg tudott gólt lőni nekünk egyedül 1-1 meccsen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 4., szerda 23:34

sebydani írta:és jöhet is az egész hátamra a Bale Zizou kettős :mrgreen:
"Merci Zizou"-t ajánlom.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 4., szerda 23:30

OOOOOTTT VAGYUNK! Nem volt szemkápráztató győzelem de hát ki bánja ha döntőt ért :salute: Mókából közben behúzzuk a bajnokságot is aztán Bale eldöntő a BL döntőt ösmét, és jöhet is az egész hátamra a Bale Zizou kettős :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 4., szerda 23:21

Szerintem most Zizu nem cserélt jól. Vagy inkább úgy fogalmazok, hogy nem hoztak lendületet a cserék. Még Lukász csak-csak, de Hámesz... a végén az a hattyú halála tökéletesen jellemzi az idényét... :lol: Kova meg félig időhúzó csere, félig frissítés miatt jött be.

Ronci ma küzdött, hajtott. Meg vagyok vele elégedve. Szerintem még megvolt az a sérülés, azért nem fejezte be góllal a meccset.

Bale a góljáért pacsi, jól játszott az első félidőben. A másodikban már leeresztett és visszaesett.

Jesé nem volt olyan rossz, de azért jó se. Volt egy szép helyzete, azt be kellett volna lőni.

Modric ma szerintem jó volt. Nem lehet god mode-ban az egész szezonban. Nem is nagyon pihent a szezonban.

Kroos néha a frászt hozta rám az öreganyós totyogásával, de vele se volt nagy baj, sőt.

Isco jól mozgott, sokat futott, a végére ő is elfáradt.

A védelmet egybe írom, mert az most működött rendesen. Nem nagyon emlékszem olyanra, amikor nagy hibát vétettek volna.

Összességében jól játszottunk, bár felbaszott hogy egy elődöntőben nem dolgoznak 100%-kal. Ezt a City-t alsóhangon 3-0-val haza lehetett volna küldeni, annyira nem védekezett néha. Szerencsére támadni se nagyon tudtak, mert ha így történt volna, akkor szopóágon lettünk volna.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég