Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 11:28

ikarus93 írta:Bárhova megyek az interneten sok az irigy kutya.

Fáj a többi klub szurkolóinak hogy a 11.ért megyünk míg másnak egy sincs.
Most rendesen megléphetnénk ha sikerülne behúzni a BL-t.
Real 11
Barca 5
Bayern 5
:mrgreen:

Milant nem számolom ide ők vakvágányon vannak.
Én olyan jókat röhögök rajtuk. :lol: Szánalmasak egytől egyig. Meg a "nyerjen az ATMA" az mindent visz. :lol: Tipikusak. Ha én nem nyerek, ne nyerjen a Real se. :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. május 5., csütörtök 11:19

Bárhova megyek az interneten sok az irigy kutya.

Fáj a többi klub szurkolóinak hogy a 11.ért megyünk míg másnak egy sincs.
Most rendesen megléphetnénk ha sikerülne behúzni a BL-t.
Real 11
Barca 5
Bayern 5
:mrgreen:

Milant nem számolom ide ők vakvágányon vannak.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 5., csütörtök 11:17

Ja, igy mar jogos :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 5., csütörtök 11:12

___Samy___ írta:Amugy tegnap mi volt ez az Undecimas polo? Nem korai meg egy kicsit?
Mivel A por la undecima volt, ezért nem :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. május 5., csütörtök 11:08

Amugy tegnap mi volt ez az Undecimas polo? Nem korai meg egy kicsit?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. május 5., csütörtök 10:15

Egy ilyen idénnyel a hátunk mögött nem tudom hogy emelkedtek meg ennyire az elvárások.
Az emelkedett elvárás, hogy ne legyen annyi eladott labda, amiből az ellenfél vígan kontrázhat? Vagy hogy ajtó-ablak helyzetben a játékos lekezelje a labdát és higgadtan elgurítsa a kapus mellett ahelyett, hogy seggre ülne? Emelkedett elvárás egy kis iramot várni egy BL elődöntőtől. Nem azt kifogásolta senki, hogy miért nem hugyoztak a játékosok vért a meccs után, vagy miért nem a fejüken dekázva adták a gólokat...
Azért elég necces volt ez az egy gól a két meccsen. Ha bekadt volna egy a nyolcvanvalahányadik percben, szerintem a csapat fel tudott volna pörögni, hgoy újra megszerezze a vezetést egy ilyen lagymatag meccs után? Én kétlem.

Ahogy Sierra írta, a sors volt oylan kegyes, hogy Benítez, néhány játékos és a vezetőség bénázásai után még mindig van esélyünk két kupára. Azért nem kéne ennyire lazázni, az megvolt ősszel meg télen.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 9:57

És tudjátok mi a legszebb? Véletlenül beleolvastam a meccs utáni hozzászólásokba az NSO-n. Hogy ott milyen birkák vannak... :lol: :lol: :lol: Kegyetlenül savanyú a szőlő. Az még hagyján, hogy a barcásoknak nagyon, de hogy egy arsenalosnak... :lol: :lol: :lol: "bejuttatták a real margitot a döntőbe" és társai...

Bocs, hogy ennyit ér az angol, német, olasz II. helyezett. :lol: :lol: Bezzeg amikor a cityvel, celtic-kel, bayer-rel játszottak, az nem számít... :lol: Az Arsenal meg tipikus vesztes csapat. Ilyen szezon után nem tudják megnyerni a PL-t. Elég ciki lehet, hogy egy Leszter megnyerte előttük úgy hogy ők 4. lesznek talán. XD Engem is felbaszna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 5., csütörtök 9:56

Jol van füst, ha te vegig nyugodt voltak, akkor szerencses vagy, en nagyon feltem egy bemakkolt goltol.

De mondom, utolag mar nagyon okos az ember. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 5., csütörtök 9:53

füst írta:Ugyanakkor nem égett a ház, és amennyiben úgy lett volna, semmi perc alatt nagyobb fokozatra tudott volna kapcsolni a csapat.
Csak mi van, ha az utolsó 10 percben kapunk egy gólt? Azért kicsit más a helyzet, mintha mondjuk az első félidőben, vagy a második félidő elején. Ott hajthattak volna, tuti kapkodás meg szerencsétlenkedés lett volna belőle.
füst írta:Egy ilyen idénnyel a hátunk mögött nem tudom hogy emelkedtek meg ennyire az elvárások.
Pont azért, mert ha már ilyen jól alakultak a dolgok a kezdeti nehézségek után, akkor érthető, hogy most már szeretné a drukker, ha a csapat kimaxolná a lehetőségeit.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. május 5., csütörtök 9:49

Ezt meccset tuti soha nemfogom visszanèzni mint a 2014 Bayern ellenit :lol:
Mintha nem is BL elodonto lett.volna.

Zizou amugy okosba tolta a meccs utan es ahogy a nyilatkozatbol kiveszen szandekosan nem akart szét nyilni es menni a 2.gólért.

City kontrakbol eros. Láhattuk ha felalltunk 4-5-1 be a sajat felpalyankon fingjuk sem volt mit csináljanak a labdával. Akiktol fostunk Aguero De Bruyne Toure teljesen off volt.

A védelem.dicséretet érdemel.mindenképp nagyon stabilak voltak. 1 kilengés volt fernando lövésénél.

Nem mondom nem.volt izgi az az 1-0 de ebben most ennyi volt...nem.lottuk be a ziccereket a city meg elsem jutott odáig.

A döntő teljesen más lesz.
Kiváncsi leszek.mit talál ki Zizou a favagok ellen.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 9:43

Nem tudom mit mondhatnék fiktív dolgok ellenében nehéz érveket találni. Meg sok értelme nincs is, ennyi erővel azon is gondolkozni kellene mi van ha Agüero nem egy gólt lő hanem egyből ötöt.
De ezt meg is fordithatjuk akár, Ronaldo és Bale egyaránt rottyon van, Benzemát a döntőre talán épp össze lehet drótozni. A nagy igyekezet a további gólokra megért volna -1 támadót a maradék pár hétre?

Meg gondolom az is baj lenne ha következő fordulóban nem nyernénk. Toronyóra láncostól. Nem végtelen erőforrásokkal dolgozik a csapat, be kell osztani, mert ezen múlik minden. Egy ilyen idénnyel a hátunk mögött nem tudom hogy emelkedtek meg ennyire az elvárások.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. május 5., csütörtök 9:42

Bayern végig támadta az egész meccset, az Atletico mégis talált egy gól, ami nekik bőven elég is volt.
Pont azért estek ki,mert mentek ész nélkül előre amikor már ledolgozták a hátrányt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 5., csütörtök 9:39

En ott szartam be tegnap, amikor navas elesett. Azt hittem lejon es az utolso par percet valaki mezonybol beall. Ott lehet kiszopunk
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 9:34

rashidm írta:
Remy írta:Baszhattuk volna a nagyobb fokozatot, ha a 85. Perc utan golt kapunk. :lol: utolag persze eleg volt, de rohadtul nem volt biztonsagos az, amit tegnap csinaltunk.
Jah. :lol: Nem tudom, mikor volt az az Aguero lövés (ha jól melékszem a vége fele volt), de ha az beakad, akkor az eléggé arconcsapta volna a csapatot... Nem volt annyira jó ez az 1-0-s eredmény tartása.
Amugy rajta volt Navas,kipaskolta volna ha lejjebb megy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 9:15

Remy írta:Baszhattuk volna a nagyobb fokozatot, ha a 85. Perc utan golt kapunk. :lol: utolag persze eleg volt, de rohadtul nem volt biztonsagos az, amit tegnap csinaltunk.
Jah. :lol: Nem tudom, mikor volt az az Aguero lövés (ha jól melékszem a vége fele volt), de ha az beakad, akkor az eléggé arconcsapta volna a csapatot... Nem volt annyira jó ez az 1-0-s eredmény tartása.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 5., csütörtök 9:09

Baszhattuk volna a nagyobb fokozatot, ha a 85. Perc utan golt kapunk. :lol: utolag persze eleg volt, de rohadtul nem volt biztonsagos az, amit tegnap csinaltunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 9:06

Miért érzed ezt annyira 100%-ra, hogy a bekapott gól után hajtottunk volna
Vajon miért? Nem volt rá ezeregy példa?
Azt nem tudom hogy rúgtunk volna-e gólt, ilyen állításom nem is volt, valószínűleg ezzel áll összefüggésben az hogy én sem tartottam egyszerű mérkőzésnek.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 8:58

füst írta:Ugyanakkor nem égett a ház, és amennyiben úgy lett volna, semmi perc alatt nagyobb fokozatra tudott volna kapcsolni a csapat. Úgy érzed hogy nem?
Miért érzed ezt annyira 100%-ra, hogy a bekapott gól után hajtottunk volna és rúgtunk volna még 1-et? :hmmm: Az oké, hogy köze nem volt a meccshet a City-nek, de pont hogy az ilyen meccseken szoktunk gólt szopni aztán megy az erőlködés, a kapkodás. Ha 2-0 lett volna a meccs, akkor nem idegeskedtem volna annyit. Így viszont elég meleg volt a pite.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 5., csütörtök 8:52

Remy írta:Én nem értem
Ezen olyan nagyon azért nem lepődtem meg.
Nézd, mivel nem írtam, és nem is tartom hogy egyszerű mérkőzés volt, ezért nem tudok válaszolni arra a szalmabábra amit te elkezdtél püfölni.
Ugyanakkor nem égett a ház, és amennyiben úgy lett volna, semmi perc alatt nagyobb fokozatra tudott volna kapcsolni a csapat. Úgy érzed hogy nem?

Nos, mivel erre nem volt szükség, nem hajtottak annyira a srácok, annyit tettek le ami elegendő volt. Ja hogy a Bayern végig hajtott? Egyetlen percig nem álltak továbbjutásra, talán ez lehetett az ok. Annak a nagy támadási kényszernek is Atleti gól lett a vége, szóval annyira nem tetszik ez a forgatókönyv amivel példálózol.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 8:13

Anthony írta: Mondjuk eddig a BL szezonunk semmi extra, valahogy nem lepődnék meg ha nem húznánk be, ilyen simán nem nagyon lehet BL-t nyerni, legjobb esetben is a döntőben meg fogunk szenvedni valahogy úgy, mint 2 éve, de lehet most összejön az argentín macsónak...remélem nem..
2 éve elég szépen ledaráltunk mindent a döntőig.Aztán ott vért izzadtunk,most pont lehet fordítva lesz.

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok a 2 edzőre,hogy mit találnak ki.Főleg Simeonéra,hogy beáll-e megint bunkerre vagy megpróbál esetleg támadni is.Nem vagyok benne biztos,hogy most is úgy fognak kimenni a meccsre mint 2 éve, valamit csak tanultak abból.

Szerintem az elején nekünk esnek, mint a barcának meg a bayernnek a Calderonban.Ha mi rúgjuk az első gólt szerintem nekik reszeltek, ha ők akkor meg várhatjuk megint Ramost :D

Most bevan harangozva,hogy mekkora szar döntő lesz antifoci meg minden, ilyenkor szokott pont az ellenkezője történni :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég