Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. július 22., hétfő 13:04

mohaola írta: A hírek szerint megegyeztünk Bale ügynökével a személyes feltételekről, 10millió eurót keresne éves szinten, ráadásul ő maga is szeretne a Real Madrid-ba igazolni és nem Mancehster-be ahogy olvasni lehet egyes angol újságokba,ennek függvényében már ő maga is kezdeményezte Levy elnöknél,hogy hallgassák meg az ajánlatot a királyi gárdától, ennél többet ő nem fog tenni,tehát nem fogja a hisztit kiverni vagy hivatalos átigazolási kérelmet benyújtani.
Itt ki/mi a forrás?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 22., hétfő 13:03

Most olvasom, hogy a Napoli kezében a kulcs, mert állítólag évi hat milliót adnának Higunak, ami nem elég neki... :roll:
Szóval, ha megemelnék a fizetési ajánlatot, akkor szerintem rábólintana.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 22., hétfő 12:58

Hawer írta:
ericco írta:Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Itassuk le és mondjuk neki hogy Juventushoz megy. :mrgreen:
Ja, mint Robinhonál :D
-"nagyon örülök, hogy a Chelseabe igazoltam."
-"de ez a M. City..."
-"őőő ja igen, hogy a Citybe igazoltam.."

Jó az a Nápoly, ott van Callejón, Albiol, most megkapták Reinát egy évre kölcsönbe... Benítez mondom, hogy az olasz Liverpoolt építi és szerintem nem is lesz annyira rossz. Higuaín lehetne a Torresük, Liverpoolos fénykorából. Meg most komolyan, mit vár ez az ember. A Chelsea hivatalos ajánlatot nem is nagyon tett, meg pont Mourinho akarná, aki mindig Benzemát favorizálta 3 év alatt? Az Arsenal pedig mitől jobb, mint a Nápoly? Jó azért a PL 4. helyért versenyezni középcsapatokkal évről évre? Az olaszoknál úgyis szétcsúszott az Inter és a Milan is, simán van esélye kupákat nyerni ott, ha a Juvét megfogják. És egyébként is, nem akkora sztár Pipita, hogy nagyon variálhasson... A juventus is elég könnyen lemondott róla, pedig szerintem ők voltak a legnagyobb csapat, aki akarta. Más nem igazán. Igazából mindegyik csapat visszalépés lesz a számára a Madrid után, de hát na. Előrébb nem is nagyon tudna lépni. :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 22., hétfő 12:46

A hírek szerint megegyeztünk Bale ügynökével a személyes feltételekről, 10millió eurót keresne éves szinten, ráadásul ő maga is szeretne a Real Madrid-ba igazolni és nem Mancehster-be ahogy olvasni lehet egyes angol újságokba,ennek függvényében már ő maga is kezdeményezte Levy elnöknél,hogy hallgassák meg az ajánlatot a királyi gárdától, ennél többet ő nem fog tenni,tehát nem fogja a hisztit kiverni vagy hivatalos átigazolási kérelmet benyújtani.
Akkor ennyit a "Kaka terápiáról". :mrgreen:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 22., hétfő 12:37

ericco írta:Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Én valami olyasmit olvastam, hogy 48 órás gondolkodási időt kér,ez idő alatt bizakodik benne, hogy az Arsenal meg tud egyezni a Real Madrid-al, az ágyúsok továbbra se hajlandóak 25-27 millió eurónál többet adni érte.

A hírek szerint megegyeztünk Bale ügynökével a személyes feltételekről, 10millió eurót keresne éves szinten, ráadásul ő maga is szeretne a Real Madrid-ba igazolni és nem Mancehster-be ahogy olvasni lehet egyes angol újságokba,ennek függvényében már ő maga is kezdeményezte Levy elnöknél,hogy hallgassák meg az ajánlatot a királyi gárdától, ennél többet ő nem fog tenni,tehát nem fogja a hisztit kiverni vagy hivatalos átigazolási kérelmet benyújtani.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 22., hétfő 12:33

Itassuk le és mondjuk neki hogy Juventushoz megy. :mrgreen:
Azt is írják, hogy aranyos a Nápoly próbálkozása, de Higu Angliába vágyik, Chelsea vagy Arsenal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. július 22., hétfő 12:30

ericco írta:Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Itassuk le és mondjuk neki hogy Juventushoz megy. :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 22., hétfő 12:03

Olasz hírek szerint a Napoli hajlandó lenne kifizetni a 40 milliót (37+3) Higuaínért, de maga a játékos nem igazán akar odaigazolni. Basszus, nem lehetne beinjekciózni valahogy, és akarata ellenére elvinni Nápolyba? :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 22., hétfő 11:58

mocskos jó cikk.

kondogbia is a doyen sports "tulajdona" szóval a sevillanak sok beleszólása nem lenne a transzfernél
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 21., vasárnap 20:16

Khedira.... :'( :'( :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. július 21., vasárnap 20:09

Hivatalos kezdő:

25 Diego Lopez
3 Pepe
5 Coentrao
6 Khedira
7 Ronaldo
9 Benzema
10 Özil
15 Carvajal
18 Nacho
19 Modric
23 Isco


Ronaldo balhátvéd? :mrgreen:
13

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 20:02

Kerlon írta:Szerintem nem jön Bale, de ha jönne, akkor eltudnék képzelni egy ilyet
----------Özil
Bale------------CR
csatár nélkül elöl ez a 3-as. Özil kiszolgálhatja a két vadállatot és még a csatár hiánya sem lenne eget rengető, mert mind a 2 magas, jól fejel, jól fedez és jól megtartja a labdát... Egyszer azért megnéznék egy ilyet. Lehet még Özil is letudna hozni egy 15 gól körüli szezont 30 gólpasszal. :D

Én is ilyet képzelnék el. Özil alternatívája pedig Isco lehetne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 21., vasárnap 20:00

Szerintem nem jön Bale, de ha jönne, akkor eltudnék képzelni egy ilyet
----------Özil
Bale------------CR
csatár nélkül elöl ez a 3-as. Özil kiszolgálhatja a két vadállatot és még a csatár hiánya sem lenne eget rengető, mert mind a 2 magas, jól fejel, jól fedez és jól megtartja a labdát... Egyszer azért megnéznék egy ilyet. Lehet még Özil is letudna hozni egy 15 gól körüli szezont 30 gólpasszal. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 17:50

Mythos90 írta:Köszi!
Amúgy én ezt csak álmodtam, vagy tényleg adta tavaly a tv a felkészülési meccseinket? :mrgreen: (sport1-2re gondolok)
Talán a Digisport adott egy-két meccset.Emlékszek hajnali 5-kor néztem az egyik meccsünket. :mrgreen:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 21., vasárnap 17:48

Köszi!
Amúgy én ezt csak álmodtam, vagy tényleg adta tavaly a tv a felkészülési meccseinket? :mrgreen: (sport1-2re gondolok)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 17:47

Mythos90 írta:A klub hivatalos oldalán nem lehet majd nézni élőben? Vagy mindenki azt fogja megrohamozni? :hmmm:
:) -->
h3x0r írta:
vito írta:Tudja valaki hol nézhetném meg a meccset élőben tv-n vagy neten?
rohadt magyar sport csatorna szarok :vivo:
20:45-kor kezdodik a meccs, elotte negyed oraval gyere vissza es biztosan lesznek kirakva linkek. (egyebkent meg a realmadrid.com eloben kozvetiti)

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 21., vasárnap 17:43

A klub hivatalos oldalán nem lehet majd nézni élőben? Vagy mindenki azt fogja megrohamozni? :hmmm:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 21., vasárnap 17:38

vito írta:Tudja valaki hol nézhetném meg a meccset élőben tv-n vagy neten?
rohadt magyar sport csatorna szarok :vivo:

rojadirecta.me

én mindig itt nézek meccset és nagyon ritka az akadás pedig nincs egy NASA netem.. :)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 21., vasárnap 17:35

kérdés, hogy Nacho eléri e Albiol szintjét? mert azért a 4. számú kh fog játszani időnként. tavaly 5 kh-nk volt (Nacho nélkül) és Albiol + Carvalho is volt pályán jócskán...
Raul Albiol a valenciaba nagyon is jó volt anno.Az más kérdés,hogy mind Ramos,mind Pepe azon a poszton minősigileg jobb.Mikor meg jött Varane,aki egy álomszezont futott,akkormeg pláne leértékelődött Albiol.
De az vitathatatlan,hogy Albiol bizonyított màr egy spanyol élcsapatban(Most a Realt,Barcat vegyük ki,az egy más szint)de Nacho meg még nem nagyon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 21., vasárnap 17:38-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 21., vasárnap 17:22

vito írta:Tudja valaki hol nézhetném meg a meccset élőben tv-n vagy neten?
rohadt magyar sport csatorna szarok :vivo:
20:45-kor kezdodik a meccs, elotte negyed oraval gyere vissza es biztosan lesznek kirakva linkek. (egyebkent meg a realmadrid.com eloben kozvetiti)
Jim írta:kérdés, hogy Nacho eléri e Albiol szintjét? mert azért a 4. számú kh fog játszani időnként. tavaly 5 kh-nk volt (Nacho nélkül) és Albiol + Carvalho is volt pályán jócskán...
Jo kerdes. Meg fogja kapni a lehetoseget, az pedig mar csakis rajta mulik, hogy eljen is vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég