Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 12:01

Elmondom nektek, hogy szerintem semmiképpen se a Bayern fogja megnyerni a BL-t. Ők mindig megcsúsznak a döntőkban... Mindegy lesz, hogy mi( :lol: ) vagy a Dortmund jut be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 25., csütörtök 11:59

Visszatérve: mire lesz jó ha továbbjutunk, aztán a Bayern megpakol vagy 6-8 góllal a döntőben?
akkor ennyi erővel egy csoportmeccsen elszenvedett vereség után elég lenne mindig azt mondani, h minek jussunk egyáltalán tovább a csoportból. :agree:

fáj, h zsinórban 3 év vérzünk el a 4 között, sokkal szarabb érzés, mint mikor vagy 5x zúgtunk ki egymás után a 16 között, ez sokkal szarabb.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 25., csütörtök 11:57

Most azt kell mondjam amit Gigi Becali a Steaua tulajdonosa, amikor pár éve a tök ismeretlen Urziceni megnyerte a román bajnokságot: vegyük meg az egész Dortmund kezdő 11-et és hozzuk át madridba ennyi erővel...
(ja igen, ő ezt meg is tette, megvett vagy 6-7 játékost a bajnok csapatból :D )

Visszatérve: mire lesz jó ha továbbjutunk, aztán a Bayern megpakol vagy 6-8 góllal a döntőben? :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 11:56

Zoco írta:Nem volt jobbszélsőnk, Ramos csak középen jó, Khedira és Alonso lassú szűrönek,Higany és Benzi futottak kategória. Morata és Callejon páros a megoldás, mert ők ízig-vérig madridiak.Mou ????
B+. Ezt te komolyan is gondoltad? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 11:54

tegnap varane nem lógott ki negatív irányban, annak ellenére, hogy előtte súlytalan volt a kp, és a mellette lévő 2 védő is szépen fogalmazva szar volt
inkább csak magához képest volt gyengébb, magasra tette a lécet a legelején
pontosan. aki kilógott igazán, az pepe volt, mert 3 gólt is róla kaptunk.
Ne haragudj, de kicsit merész kijelentés, hogy Varane nem volt stabil védő. Az más kérdés, hogy tegnap este mi volt vele, de előtte minden meccsét hozta, és minden meccsét jól hozta,
+1
Aztán a visszavágon Cicinho beköszönt vagy 1,5 perc után...
erre már emlékszem :-)
A gólpasszát fel ne hozzátok, mert az még érdemben mindig Hummelsé...
azon is csodálkoztam, hogy nem bikázta rá :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 11:52

Csak abba gondoljatok bele, hogyha a nyáron Piszceket leigazoljuk... Mennyire mondtak itt rá és ő is teljesen korrekt teljesítményt hoz le már 2 éve... Lett volna egész évben jobbhátvédünk. Konkrétan én most onnét 3 embert hoznék: Gündogan, Reus és, ha van még esély, akkor természetesen Lewandowskit. Tegnap is pont írtam a hosszú posztban, hogy mennyire megérné, mert lejár jövőre a szerződése és nem is ügyetlen... Nos azt láthattuk tegnap, hogy olcsón milyen gólképes, technikás csatárhoz juthatnánk. Gonzalo barátunk meg egy labdát nem tudott megtartani egész meccsen... A gólpasszát fel ne hozzátok, mert az még érdemben mindig Hummelsé...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. április 25., csütörtök 11:52

egyébként ha kedd este kimegy a csapat a Bernabeúba, elhúz 2 vel 20 perc alatt, aztána végén még bemákol egyet, hátul mindenki zár Diegó Lopez lehúzza a rolót, akkor sem változik semmi.
Ha innen továbbjutnak attól még ez a szezon nem lesz jó, vagy sikeres..
Ennek innen már vége.

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2013. április 25., csütörtök 11:48

Victor írta:
Nekem meg felrémlett a 7 évvel ezelőtti (7 éve.. hihetetlen) kupaszopó Zaragozában, mikor sikerült egy 6-1-et produkálni, és a visszavágón úgy mentünk, mint a vadállatok. Nem sikerült, csak 4-0-ig jutottunk, de ott legalább nem volt tötymörgés.
igen, én is erről beszéltem, csak összekevertem a sevillával. ilyen régen volt már? :hmmm:

Jaja, 2006 tavaszán volt. Aztán a visszavágon Cicinho beköszönt vagy 1,5 perc után egy 20 méteressel, aztán Binho, Ronaldo, 10 perc alatt 3-0. Meg még RC akasztott egy bombát a 2. félidőben. Zizou, Beckham, Baptista stb. Nagyjából az utolsó nagy meccse volt annak az érának. :-)
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 11:47

tegnap varane nem lógott ki negatív irányban, annak ellenére, hogy előtte súlytalan volt a kp, és a mellette lévő 2 védő is szépen fogalmazva szar volt
inkább csak magához képest volt gyengébb, magasra tette a lécet a legelején
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 11:45

Nekem meg felrémlett a 7 évvel ezelőtti (7 éve.. hihetetlen) kupaszopó Zaragozában, mikor sikerült egy 6-1-et produkálni, és a visszavágón úgy mentünk, mint a vadállatok. Nem sikerült, csak 4-0-ig jutottunk, de ott legalább nem volt tötymörgés.
igen, én is erről beszéltem, csak összekevertem a sevillával. ilyen régen volt már? :hmmm:

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2013. április 25., csütörtök 11:43

Nekem meg felrémlett a 7 évvel ezelőtti (7 éve.. hihetetlen) kupaszopó Zaragozában, mikor sikerült egy 6-1-et produkálni, és a visszavágón úgy mentünk, mint a vadállatok. Nem sikerült, csak 4-0-ig jutottunk, de ott legalább nem volt tötymörgés.
Realistán sztem tudható, h ezt ez a csapat aligha fordíthatja meg, de a játékosoknak kutya kötelessége nem ezt gondolni. Annyiszor olvastam már a nem adjuk fel, meg majd a Bernabeu, meg - a személyes kedvencem - "Mi vagyunk a Real Madrid" tételmondatokat, kár, h csak a szövegelés megy. Itt a lehetőség, hétvégén lehet szotyizni, utána lehet szotyizni, lesz 90-120 (persze..) perc, amikor mindegyiknek meg kell döglenie a pályán. Nincs mit védeni. Idén egyszer igazán mutathatnának vmit abból a nagy szellemiségből, amiről pofázni mindig sikerül.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 25., csütörtök 11:38

Norbii írta:Na meg idén mondjatok már egy Stabil középső védőt.. Ramos? :lol: Varane? :lol: Hagyjuk. Ja, és idén..Pepe volt a legfaszább a sérülése előtt. A legeslegstabilabb védőnk. Aztán megsérült hosszú időre, saját hibájából, aztán folyamatosan pad, meg vkp poszt...és szépen lassan középső védő a dortmund ellen. Igen. Tuti visszanyerte a formáját, ahogy Marcelo is egyből nem?

Igazából idén..mindenki egy nagy 0. Cren kívül, meg Csabinak is volt jó sok fasza meccse. Ez az év nem igazán reprezentatív.
Ne haragudj, de kicsit merész kijelentés, hogy Varane nem volt stabil védő. Az más kérdés, hogy tegnap este mi volt vele, de előtte minden meccsét hozta, és minden meccsét jól hozta, tegnap meg éppen olyan rossz volt, mint a másik tíz. Pepe meg emlékem szerint már a sérülése előtt sem volt topos, igen csak gyenge lábakon állt a védelmünk, Ramos se hozza nyilván élete formáját... De még így Varane az, aki - hangsúlyozom - egyébként a legegyenletesebb formát nyújtotta.

Ezt mondjuk adom - többé-kevésbé - nyilván mindenkinek voltak villanásai.

Amit viszont nem értek, hogy itt oltjátok szerencsétlen Xabit, aki egyrészt nyilvánvalóan fáradt, eszméletlen sokat játszott az egész szezonban, gyakorlatilag agyon hajszolják. Tegnap nem volt jó meccse (kinek volt :lol: ) de az utolsók között van, akit elő kéne venni. Nem ő a hibás, amiért nem képesek senkit igazolni a posztjára, hogy legalább rotálva legyenek. Nem lesz fiatalabb.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 11:36

hát nekem a legemlékezetesebb madrid meccsem talán a sevilla elleni kupavisszavágó volt. nem jutottunk tovább, de rohadt büszke voltam a csapatra. ha a dortmund elleni visszavágón kimegyünk, és a belünket széthajtva győzünk 1 vagy 2 góllal, de kiesünk, akkor valamit törlesztenek a srácok ezután a nagy 0 után, amit tegnap megint elénk tártak.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 25., csütörtök 11:32

Az lesz a legszebb, ha összekapják magukat a visszavágóra, és nyernek 3-1-re, és megint lehet elmélkedni azon, miért kellett az első meccset elkúrni.
Nade ezen én már nem fogok stresszelni, mert nem nézem meg a visszavágót. Igen, ilyen madridista nem vagyok, nem érdemlik meg, hogy időt pazaroljak rájuk.

Nem mellesleg már akkor, amikor kiderült, hogy az Atletivel játsszuk a kupadöntőt volt egy olyan halovány érzésem, hogy annyit lúzerkedtek ellenünk, hogy pont a legfontosabb meccset behúzzák majd. Na ez a halovány érzés mostanra bizonyossággá erősödött bennem.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 11:23

Morata és Callejon páros a megoldás, mert ők ízig-vérig madridiak.Mou ????
callejón borzalmasan kevés ide, már csereként is.

Zoco
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 11:12
Kedvenc játékosaid: Varane, CR7, Marcello, Callejon, Morata,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zoco » 2013. április 25., csütörtök 11:20

Nem volt jobbszélsőnk, Ramos csak középen jó, Khedira és Alonso lassú szűrönek,Higany és Benzi futottak kategória. Morata és Callejon páros a megoldás, mert ők ízig-vérig madridiak.Mou ????

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. április 25., csütörtök 11:06

Tegnap amit a csapat tett az hát a siralmas kategória és még akkor enyhén is fogalmaz az ember. Az hogy a 10 percben már megy az ívelgetés vágjuk előre labdát háta Roni átveszi és gól ez minden csak nem taktika. Ha tényleg erre készült a csapat már 2 hete mert állítólag így volt, akkor nem tudom hogy mi a fitty fenét csináltak. JM elrepül megnézi Dortmund aktuális meccsét egy kis sör chips meg minden (6-1) akkor kezdjük el felépíteni a taktikát... az ami nem volt tegnap.
Igazából ami a játék mellett idegesített az az amit lenyilatkozott Jose "Mindent tudunk Robert Lewandowskiról, minden apró részletet ismerünk, aminek csak lehetséges a nyomára bukkanni, és most három gólnál is lemaradtunk róla. Elkeserítő. Azt hiszem, az összes játékosom beleadott mindent. Szerintem tovább tudunk jutni még így is." :kivagyhe: Ha beleadott volna mindenki mindent akkor talán nem 4-1. Komolyan legalább ilyet ne nyilatkozzon már le. Nah mindegy... Még annyit hogy egy két játékos hozzá állása a csapathoz meg a Real mezhez legfőképp az utóbbihoz felháborító.

Nem tudom mi lesz nyáron ki megy ki jön most ez még nem érdekel hanem igenis most kellett volna oda tenni magunkat... :/

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. április 25., csütörtök 10:54

___Samy___ írta:kérdem én, hogy ha ebben az évben mondjuk leesett volna a bl vagy a bajnokság
Ugyan még van egy visszavágó, de én már régóta így állok hozzá az unicumhoz (meg még jó pár puncsrakétához, főleg a védelemben). Szezon előtt a bayern ellen is (meg persze előtte is, csak nem volt olyan nagy a tét) látszott hogy a játék amit megálmodott nem passzol a kerethez. Van még esélyünk, de pokoli nehéz lesz. Ha lehetne kulcsmomentumot említeni a szezon rosszra fordulásában, akkor az Marcelo sérülése, majd konstans leszrása, de ez csak egy vélemény.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. április 25., csütörtök 10:53

Ne szopassatok már hogy sokatok Pepét basztatja. Mintha nem Varane-n múlt leginkább az első gól..ő is benne volt a dolgokban. Na meg idén mondjatok már egy Stabil középső védőt.. Ramos? :lol: Varane? :lol: Hagyjuk. Ja, és idén..Pepe volt a legfaszább a sérülése előtt. A legeslegstabilabb védőnk. Aztán megsérült hosszú időre, saját hibájából, aztán folyamatosan pad, meg vkp poszt...és szépen lassan középső védő a dortmund ellen. Igen. Tuti visszanyerte a formáját, ahogy Marcelo is egyből nem?

Higuain labda, és társak nélkül nem sok mindent tudott csinálni, de igazából minek is basztatjuk folyamatosan, amikor még a nagy egy szezonos Benzema se csinált ebben az évben semmit..Igazából idén..mindenki egy nagy 0. Cren kívül, meg Csabinak is volt jó sok fasza meccse. Ez az év nem igazán reprezentatív.

Akik nálam ténylegesen eladók: Callejon, Khedira, Kaká, Essien meg amúgy is dobbant. Ez 4, azaz 4 játékos a KPN. Helyettük hozni kell 2 spanyolt, meg 2 külföldi playát és rendben is lennénk.+ Carvajal Arbeloa helyére, mert azt a posztot idén nagyon megszopjuk. Köcsög Arbeloa is kiállította magát ahelyett hogy tegnap játszott volna és Ramos - Pepe középső sorral játszottunk volna.
Szégyen...de esély még mindig vna..egy icipici is, de van.
Am Spanyolország legjobb csapata a MALAGA. :lol: :lol:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 25., csütörtök 10:42

Pérezt én se szidtam egy fél szóval se. itt mourinhóról és a motiválatlan csapatáról van szó.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég