Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 0:30

palesz77 írta:
Marci77 írta: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)
Bocsi, hogy megint én.. :D De ennél milyen komolyabb szerepe lehetne? Gólokban és gólpasszokban gondolod, vagy amúgy, játékban? Csak mert eszméletlen jó szezonja volt szerintem, a meccsek 90%-án jól játszott, pontos és megbízható volt, jól szűrt, a kiugratásait meg bárki megirigyelhetné. Nekem Dahoud mellett az év kellemes meglepetése, örülök, hogy "rájuk találtam", eszméletlenül tetszik a játéka. Nálam simán benne lenne az év csapatában is, de gondolom ezt már kikövetkeztettétek.. :D De gólpontokban valóban nem volt túl acélos, ott még lenne mit fejlődni. De ez sokszor nem rajta múlt ugye, eszméletlen miket kihagytak Higuék néha.
Igen igen,kis statisztikát is vártam tőle :) Bár tény,hogy Kroos vagy épp Verratti gól/gólpassz statjai se verik oda az embert,de egy Napoli szintű csapatban vártam egy kicsit többet ilyen szempontból. Játékra tényleg jo,de úgy értettem,hogy az olasz focit kevésbé szemlélő is jobban felkapja rá a fejét :)
25 lesz idén,lassan feljebb is kéne lépnie
Dahoud játékát is szeretem amúgy :D


Sokat kötözködöl :angry: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :p
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 18., szerda 0:18

Marci77 írta: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)
Bocsi, hogy megint én.. :D De ennél milyen komolyabb szerepe lehetne? Gólokban és gólpasszokban gondolod, vagy amúgy, játékban? Csak mert eszméletlen jó szezonja volt szerintem, a meccsek 90%-án jól játszott, pontos és megbízható volt, jól szűrt, a kiugratásait meg bárki megirigyelhetné. Nekem Dahoud mellett az év kellemes meglepetése, örülök, hogy "rájuk találtam", eszméletlenül tetszik a játéka. Nálam simán benne lenne az év csapatában is, de gondolom ezt már kikövetkeztettétek.. :D De gólpontokban valóban nem volt túl acélos, ott még lenne mit fejlődni. De ez sokszor nem rajta múlt ugye, eszméletlen miket kihagytak Higuék néha.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 0:00

Veidt írta:Tudom hogy mennyire erdekel mindenkit az olasz foci.

Szezon csapata nalam
Handanovic - Florenzi, Barzagli, Manolas, Sandro - Saponara, Nainggolan, Pjanic, Pogba - Dybala, Pipita
(pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)

Pozitiv meglepetesek:
Perrotti (Roma), Ansaldi es Pavoletti (Genoa), Vrsaljko (Sassuolo), Gonzalo Rodriguez (Fiorentina), Masina (Bologna), Belotti (Torino), Vazquez (Parma), Icardi es Perisic (Inter)

Negativ meglepetesek:
Dzeko (Roma), Bacca es Montolivo (Milan), Ranocchia (Inter)
Nálam Buffon az első a kapuban,mert sok kapott gól nélküli meccse sokszor nem csak azon múlott,hog erős a védelem,hanem parádézott :) De meleltte Handanovic is jól védett,és az ifjú titán is. (Utóbbit én személy szerint elvinném az EBre,főleg,hogy Sirigu se védett sokat Trapp mögött :) )
Marchisio meg csak 23 meccsen játszott,így év csapatában nálam nem játszhat.

Dzekotól én nem vártam túl sokat ilyen rendszerben,és Ranocchiát közel se tartom jó védőnek,így ő egyáltalán nem volt csalódás :mrgreen: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)

Vrjsalko és Perrotti az akit én láttam párszor,és kiemelném. Előbbit elvileg a Juve figyeli is :D
És vicc nélkül,nekem Khedira is pozitív meglepetés volt. Még mindig nem örülök,hogy Juvéba ment,de értékelhetőbb volt bőven mint a Realos éveiben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 17., kedd 23:17

Tudom hogy mennyire erdekel mindenkit az olasz foci.

Szezon csapata nalam
Handanovic - Florenzi, Barzagli, Manolas, Sandro - Saponara, Nainggolan, Pjanic, Pogba - Dybala, Pipita
(pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)

Pozitiv meglepetesek:
Perrotti (Roma), Ansaldi es Pavoletti (Genoa), Vrsaljko (Sassuolo), Gonzalo Rodriguez (Fiorentina), Masina (Bologna), Belotti (Torino), Vazquez (Parma), Icardi es Perisic (Inter)

Negativ meglepetesek:
Dzeko (Roma), Bacca es Montolivo (Milan), Ranocchia (Inter)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 16., hétfő 11:58

jó ebédhez egy kis Pipita :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 16., hétfő 0:00

ferni írta:
Veidt írta:Azt azert hozzateszem hogy ez az olasz kiskirály kicsit ki van sarkitva. Gyengébbek az ellenfelei, de gyengébb az ot körülvevő csapat is.
Azért van neki ott egy Callejón, Insigne, Mertens Hamsik négyes biztosan, egyik se ügyetlen, bár tény nem egy CR Bale duó :lol:
Nem azt mondom én se, hogy semmit nem ér ez a gólkirályi cím, mert hatalmas dolog, de a helyén kell kezelni.
Hogy megdönt egy 70 éves rekordot, egy silány, nem toronymagasan kiemelkedő (mint a real,barca) csapattal.
kutyaütő, haggyad. Suarez nagyon penge, fő, h nem kellett volna még örökre eltiltani a futballtól. Ő nem ilyed meg a tehertől, csak rágcsálódik. Ne...

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 15., vasárnap 23:53

Veidt írta:Azt azert hozzateszem hogy ez az olasz kiskirály kicsit ki van sarkitva. Gyengébbek az ellenfelei, de gyengébb az ot körülvevő csapat is.
Azért van neki ott egy Callejón, Insigne, Mertens Hamsik négyes biztosan, egyik se ügyetlen, bár tény nem egy CR Bale duó :lol:
Nem azt mondom én se, hogy semmit nem ér ez a gólkirályi cím, mert hatalmas dolog, de a helyén kell kezelni.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 15., vasárnap 23:46

Azt azert hozzateszem hogy ez az olasz kiskirály kicsit ki van sarkitva. Gyengébbek az ellenfelei, de gyengébb az ot körülvevő csapat is.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 15., vasárnap 23:40

Navamiro írta:
De ha már nem CR nyerte legalább Suarez húzta be, nem Higu meg főleg Jonas.... :lol:
Nagy madridista lehetsz, ha ilyeneket írsz, gg.
Nem értem az összefüggést.
Vagy nálad az a madridista, aki köpködi folyamat a Barcát és nem ismeri el, még ha ki is jár és nyomatja 0-24ben a Puta Barcát?
Nem szeretem a Barcát, de ezt a bajnokságot megérdemelték és a 40 gólon egyszerűen nincs mit magyarázni Suareznél.
És igen, inkább egy Suarez nyerje az Aranycipőt, aki emlékeztett egy komolyabb futballistára (bár volt elég sok érdekes megmozdulása is), mint hogy Higu nyerje, aki az olaszoknál kiskirály, de ahogy van egy kis tét elôjön belőle is az FGY, láthattuk is amikor eltiltották... És a két bajnokságot erősségét meg össze se hasonlítsuk.
CR lerokkant, Suarez meg ezt kihasználta elêg durván és elvitte az Aranycipőt, ennyi történt.
Ha emiatt nem vagyok madridista számodra, akkor itt nem velem van a gond.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 15., vasárnap 22:37

De ha már nem CR nyerte legalább Suarez húzta be, nem Higu meg főleg Jonas.... :lol:
Nagy madridista lehetsz, ha ilyeneket írsz, gg.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 15., vasárnap 22:32

Vicc ez a Serie A amúgy. Di Natale búcsúmeccse. Beállt és 10 emberrel kaptak 1 tizit a semmire, csak hogy gólt rúghasson.

Másik: Veronánál a semmire pirost adtak Wszoleknek, így kb. a Palermot megmenthetik a kieséstől. (Bunda? Szíciliai maffia?)
napoli 80 góljából 36ot magára vállalt
Azt gondoltam, így aranycipős, aztán megnéztem a fogas hány gólt rúgott. :cens:

De Pipita 36 gól, sztem akkor 150 millióért elhozhatjuk, hiszen nem akarunk ilyen Aubameyangokat, akik kevesebbet rúgnak , nem?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 15., vasárnap 10:29

Grande Pipita :salute: :salute:

napoli 80 góljából 36ot magára vállalt :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 14., szombat 23:30

dzsi91 írta:
hehe írta:gonzalo "a balfasz" higuájn megdöntötte a 66 éves olasz gólrekordot.

ez a futball manapság.
semmi.
Suarez és higany azért eléggé leértékeri Cr és Messi nagy gólrekordjait :lol:
Jó azért idén CR is ott lett volna, erre lesérült, Suarez meg elkezdte hármasával meg négyesêvel lőni a gólokat.
Higu meg nagyon okos volt nah.... :lol:
De ha már nem CR nyerte legalább Suarez húzta be, nem Higu meg főleg Jonas.... :lol:

És CR meg Messiben nem az az elképesztő, hogy futottak 1-2 jó szezont, hanem hogy folyamatosan hozzák azt. Na az a félelmetes.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 14., szombat 23:20

hehe írta:gonzalo "a balfasz" higuájn megdöntötte a 66 éves olasz gólrekordot.

ez a futball manapság.
semmi.
Suarez és higany azért eléggé leértékeri Cr és Messi nagy gólrekordjait :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 14., szombat 23:07

hehe írta:gonzalo "a balfasz" higuájn megdöntötte a 66 éves olasz gólrekordot.

ez a futball manapság.
semmi.
És ha nem tiltatja el magát simán Aranycipős.... :lol: :lol: :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 14., szombat 22:39

gonzalo "a balfasz" higuájn megdöntötte a 66 éves olasz gólrekordot.

ez a futball manapság.
semmi.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 14., szombat 15:36

Khedira sincs ott, a legjobbakkal majd lesz egy külön kép.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 14., szombat 15:33

Engem mondjuk meglep, hogy Morata Dybalánál népszerűbb.. :hmmm: Azt hittem a kis argentin is az egyik fő arcuk lesz, pláne egy ilyen szezon után.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 14., szombat 15:20

Buffonal mèg lehetne,csak hát o sose csikosba nyomja :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 14., szombat 13:20

Hát, jelenleg szerintem az ő arcukkal tudnak a legjobban eladni bármit is. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég