Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 11:00

tubatibi írta:És mi mit értünk el a csatárjainkkal? :shifty:

A tavalyi szezont felejtsd el , nekünk ott nem volt csatárunk !!!! Amennyiben nincs CR7 akkor kb a 4. helyen végzünk , de azért idén nem kellene ebbe a hibába bele esni , az rendben van hogy Ronaldo veri a meccs/gol átlagot , de nem ártana ha mellette még valaki lövöldözne , és akkor mindjárt a tavaly előtti bajnoki forma lenne előttünk , amit ugye mindenki tud , pont és gólrekorddal zártunk , pont azért mert CR mellett más is ismerte a kaput .

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 23., kedd 10:59

tubatibi írta:Iker-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Illarramendi,Casemiro/Alonso,Modric,Isco,Bale,C.Ronaldo
nájsz, de kell csatár és a Herceg is :mrgreen:

-------------------Casillas----------------
Carvajal---Varane---Ramos---Marcelo
-------------------Khedira----------------
----------Modric-----------Isco-----------
------Ronaldo----Benzema---Bale-------

Khedira - Casemiro
Modric - Illarra / (Alonso)
Isco - Özil

DM pedig eladható, ha jön Bale. Cserének ott lesz Jesé :)

Imádni fogom, ahogy Alves próbálja majd megállítani Bale-t, Jordi Alba meg CR-t... és ha sikerülne is (nem fog) Isco meg Modric ráteszi középről BARTRA és Piqué között... Varane: "Neymar-Messi who?" :mrgreen:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 23., kedd 10:55

És mi mit értünk el a csatárjainkkal? :shifty:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 10:49

tubatibi írta:óóó bárcsak, bárcsak érkezne a Wales-i. :salute: :salute: :salute:

Ha formán kívül lesz Benzema,simán meglehetne nézni egy csatárnélküli játékot:

Iker-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Illarramendi,Casemiro/Alonso,Modric,Isco,Bale,C.Ronaldo

gyönyörű. :'(


Valóban jónak tünik a felállás amit irtál, de ne felejtsd el az ellenpéldát , tavaly az a csapat aminek ki nem mondom a nevét , belebukott a csatár nélküli játékba hiába voltak ott is nagy nevek a kp-n (mondjuk a védelmük nem volt ilyen , ezt most nagyon ütős védelemnek érzem :) :) )

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 23., kedd 10:46

óóó bárcsak, bárcsak érkezne a Wales-i. :salute: :salute: :salute:

Ha formán kívül lesz Benzema,simán meglehetne nézni egy csatárnélküli játékot:

Iker-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Illarramendi,Casemiro/Alonso,Modric,Isco,Bale,C.Ronaldo

gyönyörű. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 10:46

Amennyiben Benzema magára talál és nem sérül akkor nincs semmi gondunk a 9 poszton , de egy teljes szezonnak akkor sem lehet ilyen kilátással nekimenni , persze gyengébb meccseken elég a 2 ifjonc ha gond van , viszont nem lennék nyugodt egy KI-KI BL meccsen ha csak ők ülnek a padon mert nincs más , persze elég jó a keret van ki gólt lőjön bőséggel de akkor is kéne még 1 csatár tartalékba .

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 23., kedd 10:40

ericco írta:
Cr7 írta:Ember gondolkodjál már csak nevetni tudok szerinted ennyi pénzért bal hatvédnek hozzuk???
Nem szokásom Benővel egyet érteni, de most ez a helyzet. Bale balhátvédként is játszhat, ez egy alternatíva. Nem hiszem, hogy ez gyakran meg fog esni, de ha minden kötél szakad...
Amúgy Realista kérdésére válaszolva: nehéz döntés, mert Benzema mögé kéne egy csatár, ugyanakkor mégis Bale-t választanám (már csak azért is, hogy az MU-nek megmutassuk, ki az úr a háznál :mrgreen:). Suarez ráadásul nem indulhat nemzetközi kupában sem, szóval ha nagy baj lesz azon a poszton, télen is lehet érte menni.

9-nek jesét betenném ha ugy van!! eggyetértek télen h ugy van jöhet egy 9-es! :)

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 23., kedd 10:38

Galacticos írta:
Cr7 írta:Ember gondolkodjál már csak nevetni tudok szerinted ennyi pénzért bal hatvédnek hozzuk??? Néha csak nevetni tudok az ilyen kommenteken!! Bale ha eggyáltalán jön di maria helyén fog játszani!! Özil és Isco fog küzdeni a kezdőcsapatba kerülésér!!
olvasd el még kétszer hogy mit írt és akkor majd talán meg is érted.
azt írta hogy TUD BALHÁTVÉDET IS JÁTSZANI.
ha például marcelo lesérül két hétre, akkor bevethető ott?igen.

Jogos :D de akkor is :argue: na mind1 :agree:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 23., kedd 10:38

Cr7 írta:Ember gondolkodjál már csak nevetni tudok szerinted ennyi pénzért bal hatvédnek hozzuk???
Nem szokásom Benővel egyet érteni, de most ez a helyzet. Bale balhátvédként is játszhat, ez egy alternatíva. Nem hiszem, hogy ez gyakran meg fog esni, de ha minden kötél szakad...
Amúgy Realista kérdésére válaszolva: nehéz döntés, mert Benzema mögé kéne egy csatár, ugyanakkor mégis Bale-t választanám (már csak azért is, hogy az MU-nek megmutassuk, ki az úr a háznál :mrgreen:). Suarez ráadásul nem indulhat nemzetközi kupában sem, szóval ha nagy baj lesz azon a poszton, télen is lehet érte menni.

Reményeim szerint Kaká Bale távozásakor eligazol, mégis ennek a legnagyobb vesztese Özil lesz. Nem azért mert nem kedvelném vagy ilyesmi, hanem egyszerűen elöl adott lesz a CR, Bale + egy csatár, egy sorral hátrébb pedig gülüke rohadt kevés védekezésben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. július 23., kedd 10:41-kor.
Merci Zizou!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 23., kedd 10:36

A SkyItalia értesülése szerint Higuaín 24 órán belül a Nápoly játékosa lehet! A két klub mindenben megegyezett egymással, így az olaszok 37 millió eurót fizetnek a Királyi Gárdának az argentin csatárért. A legfrissebb hírek szerint a játékos elfogadta az olaszok megemelt fizetési ajánlatát, azaz 5 millió euró és a Nike által szolgáltatott 2 millió euró, melyet még 3 évig kap. A játékos döntésében fontos tényező volt Albiol és Callejón korábbi átigazolása is.
Subidubidúúúúú!!! :mrgreen: :agree:

A walesi nem tudom eldönteni,hogy kell-e nekünk. :hmmm: Ha viszont arra gondolok hogy a Robben,Ribery párossal milyen volt a Bayern,akkor ...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 23., kedd 10:35

Cr7 írta:Ember gondolkodjál már csak nevetni tudok szerinted ennyi pénzért bal hatvédnek hozzuk??? Néha csak nevetni tudok az ilyen kommenteken!! Bale ha eggyáltalán jön di maria helyén fog játszani!! Özil és Isco fog küzdeni a kezdőcsapatba kerülésér!!
olvasd el még kétszer hogy mit írt és akkor majd talán meg is érted.
azt írta hogy TUD BALHÁTVÉDET IS JÁTSZANI.
ha például marcelo lesérül két hétre, akkor bevethető ott?igen.

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 23., kedd 10:34

BBeno írta:ha kettő közül választanom kéne akkor Bale jöjjön. igaz akkor jesének nem tudom milyen szerep fog jutni. szerintem csatár lesz majd benzema mögött. és ha bale jön akkor felőlem coentrao is mehet mert bale is tud balhátvéd lenni.
így megmenekül benzema irhája is mert ha suárez jönne akkor alap hogy benzema padozna.

tehát azt akarom hogy bale jöjjön és jesé is eleget tudjon játszani és bizonyítani.


és ha bale jön akkor felőlem coentrao is mehet mert bale is tud balhátvéd lenni.

Ember gondolkodjál már csak nevetni tudok szerinted ennyi pénzért bal hatvédnek hozzuk??? :lol: :lol: Néha csak nevetni tudok az ilyen kommenteken!! Bale ha eggyáltalán jön di maria helyén fog játszani!! Özil és Isco fog küzdeni a kezdőcsapatba kerülésér!!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 23., kedd 10:29

baleért sokallom a pénzt amennyiért venni fogjuk. 75öt se ér szerintem, meg 90et se. olcsóbban meg kétlem hogy hoznánk.
viszont ha egy higuaint a mostanában eladunk 37millióért (ez több mint amit a barca kapott villáért és thiagoért :lol: ) akkor leszarom mennyit költünk balere, ez az év biznisze lenne.
bár azt még mindig nem tudom hogy hova jönne bale. isco, kaká, özil, dm, cr, jesé.
4-3-3ban az első hármasnak "bérelt" helye lenne. bale 70-80milliókért nem padra fog jönni, cr nem rakható le a padra mert minden meccsen gbólt lő, benzema meg az egyetlen csatárunk lenne moratán kívül. mondjuk most is ancelotti mintha kicsit hátrébb játszatta volna iscot, aki rengetegszer ment hátra labdáért akár a mi térfelünkre is, szóval 433ban még azt is eltudom képzelni hogy
--------------------illarra/khedira/casemiro----------------
-------------modric------------isco----------------------------
bale-------------------karim----------------cristiano--------
ezt se kiabáljuk el de isco mintha normálisan kivenné a részét a védekezésből. talán rmcfnek volt vele a legnagyobb baja hogy sokszor csípőre tett kézzel sétálgat, ez így is volt a malagában meg a korosztályos válogatottban is de itt mintha tényleg visszazárna.(azért ne kiabáljuk el mert egy félidő alatt azért nem nagyon lehet leszűrni) szóval azért ez a csapat, jó csapatvédekezéssel elég jó lehetne 1-2éven belül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 23., kedd 10:14

Pérez nyilatkozott a L'Equipenek, és CR mellett kérdezték Karimról is, elmondta, hogy motíváltnak érzi, Ancelotti rendszerében kijöhet belőle a legjobb Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. július 23., kedd 10:12

dizmo írta:Komolyan nem értek pár embert. Lehet örülni annak, hogy Higuain elmegy, de szerintem nem kén semmibe venni. Jó párszor ő segített a csapaton h baj volt (nem az elmúlt szezonra értem, de 6,5 év alatt tett annyit, hogy megérdemelje a Real Madrid szurkolók tiszteletét,elismerését). A távozásával nekem nem okoz akkora örömöt mint itt egyeseknek mert egy csupaszív játékos távozik tőlünk, de ő akart menni amit el kell fogadnom.
Persze, hogy megérdemel egy kis tiszteletet a Kapitány, aki CSK-hoz méltóan be is vette az Bournemouth kapuját...
de komolyra fordítva a szót nekem is sok szép emlék van Higuról...2006-2007es szezonban az utolsó percekben lőtt gólja, azt a gyönyörű labdaszerzést sose felejtem el :D
vagy az a gólja, amivel 2007-2008ban lettünk bajnokok és ezt a látványt köszönhettük neki
tett ő szépen a csapatért, de be kell látni, hogy ő már kevés és neki is jobb lenne egy új csapat...
ő már csak annyit tud tenni a Real Madridért, hogy elfogadja a Napoli ajánlatát...
jó volt, szép volt, köszönjük, de ennek itt sajnos véget kell érnie...
Remélem Gonzalonak elég lesz egy Napoli és nem fog itt problémázni... mondjuk azt is megérteném, azért a Napoli nem egy Arsenal...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 10:12

Realista24 írta: És ha csak az egyik jöhetne, kit igazolnátok le?

Egyébként szerintem csak az egyik fog jönni, és Bale lesz az.
Szerintem is, és ha a kettő közül kell választanom (Suarez, Bale), akkor a britet választanám. Egyrészt nem hiszem, hogy utána szükségünk van csatárra, mert ha egy CR / Bale szél indul meg a kapu felé, akkor szerintem Morata/Jesé is tud annyit középen, hogy az elég legyen. Benzema meg főleg.

Ráadásul középen Isco is képes gólt rúgni, és ha egy ilyen támadósorral, (CR/Bale/Benzema) nem vagyunk képesek gólokat szerezni, akkor úgyis mindegy.

Viszont a rotálásra nagyon kíváncsi leszek, hogy oldja meg Ancelotti.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 23., kedd 10:09

ha kettő közül választanom kéne akkor Bale jöjjön. igaz akkor jesének nem tudom milyen szerep fog jutni. szerintem csatár lesz majd benzema mögött. és ha bale jön akkor felőlem coentrao is mehet mert bale is tud balhátvéd lenni.
így megmenekül benzema irhája is mert ha suárez jönne akkor alap hogy benzema padozna.

tehát azt akarom hogy bale jöjjön és jesé is eleget tudjon játszani és bizonyítani.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 10:09

Semmi gond azzal hogy sokan örülnek a távozásának van aki kedvelte van aki nem. Személy szerint én sem kedveltem és örülök neki hogy megy , pont az az amit nem tudok hogy az ő tudásával mit csinált itt ennyi ideig !! 1-1 ben szinte senkit nem tud megverni , éles helyzetekben általában a rossz megoldást választja , vagy eltöketlenkedi .Az hogy párszor mocskos nagy gólokat lőtt vitathatatlan , de ha minden nap 500x kapura rúgsz akkor te is el fogod néha találni mocskosul a labdát(lehet kicsit erős volt a hasonlat ).Az igazolásokhoz annyit hogy nekem nagyon tetszett , azt mondtam szezon végén hogy kell 1 jó jobb bekk , 1-2 massziv labdabiztos technikás kp (a lassuló Alonso , és az általam szintem nem kedvelt és lassu körülményes Khedira helyére/mellé ) meg maximum 1 csatár ! Bárhogy veszem ez eddig teljesült , ráadásul fiatal spanyolok személyében ami egy merőben új de nekem tetsző vonal Perez felfogásában! Valamint ami nagyon sokat fog változtatni a játékunkon az ZIZU jelenléte , emlékezzetek 2 éve Karim hogy játszott amíg itt volt ZIZU aztán pedig hogy visszaesett a távozásával , nagyon sok játékosra lesz pozitiv hatással , ez az a generáció akik még példaképként tisztelik és látták játszani őt , az igazolásokban már megmutatta hogy van szeme az edzéshez remélem így halad tovább !! HALA MADRID

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 23., kedd 10:05

67 millió körül?
75,3 elvileg.
Lehet mindkettő érkezik
És ha csak az egyik jöhetne, kit igazolnátok le?

Egyébként szerintem csak az egyik fog jönni, és Bale lesz az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 23., kedd 10:03

madridronie írta:Na erre kíváncsi leszek, több médium is átvette ezt a pletykát, hírt (még a végén tényleg hab lehet a tortán ) --> egyes vélemények szerint Coentrao és sok pénz lehet a végső ajánlatunk, lévén a portugál hátvéddel szemben állítólag Di María nem igazán érdekli őket (Jesé már sokkal inkább, de őt meg Perezék nem adják)!
madridronie írta:Az AS ezzel szemben inkább Suárezzel kampányol!
Lehet mindkettő érkezik :) Idáig mennyit is költöttünik? 67 millió körül? Játékosok is elmennek kb ugyanilyen összegért cserében, valakikért közvetlenül is pénzt kapunk. Tavaly tuti pozitívan zártuk az átigazolási szezont, ráadásul a Fly Emirates is simán beszállhat egy két játékos árába, és Coentrao és Di Maria jövője sem biztos nálunk. Értük is kaphatunk egy 50 millió körüli összeget. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Di Maria, Kaká és Pipita (Morata) távozásával mindkét játékosért keményen fognak küzdeni Perezék.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég