Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 23., kedd 12:36

Szerintem Bale a PD-ben még tkp-t se fog megélni nem, hogy csatárként... Ha idejön, akkor maradjon csak szélső... Amúgy szerintem AVB rábólintana az üzletemre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 23., kedd 12:33

Géci írta:Szerintem ez a legkisebb akadály ebben a bizniszben :roll: ... AVB meg Lewy a legnagyobb akadály...
Ez így van, de ha Bale odaáll Levy elé, és azt mondja, hogy menni akar, akkor Levy nem fogja mindenáron megtartani, egyszerűen nem lenne fair.
Mint tudjuk, van az a pénz... :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 23., kedd 12:30

Jim írta:az igaz, hogy kivételes képességű Zidane (játékosként mindneképp :D )
de hogy nincs a klubnak egy két világszintű játékosmegfigyelője Spanyolországban és Dél Amerikában
az sztem felháborító
az Isco Illara féléket már "Varane-i korban" fel kellett volna fedezni
és 5-10 millióért hozni..
aztán minek? Hogy padozzanak, vagy elvesztegessék a tehetségüket a castillában? Semmi sem lett volna belőlük.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 23., kedd 12:29

GT37 írta:Ha Pérez ad érte 90-100 milkát, akkor azt mondom, menjen, ha akar.
Szerintem ez a legkisebb akadály ebben a bizniszben :roll: ... AVB meg Lewy a legnagyobb akadály...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 23., kedd 12:16

Géci írta:Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marci
Modric-Illarramendi-Isco
Bale-Benzema-CR

Talán ez VAGY

Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marci
Modric-Illarramendi-Isco
Özil-Bale-CR

:hmmm:
Utóbbi biztos nem, szerintem legalábbis értelmetlen lenne berakni középre Bale-t, hogy aztán ott szenvedjen a bekkek szorításában, így nem tudná kihasználni félelmetes gyorsaságát, és nem is lövöldözhetne annyira távolról.
Benzi mehet középre, Bale meg talán jobbra, bár nem tudom, mennyire lesz jó, ha kötött poszton kell majd játszania.

Egyébként szerintem most már nincs szükségetek Bale-re, én Pérez helyében sokkal inkább egy klasszis csatárra hajtanék rá (Suárez vagy Zlatan), a széleket megoldja Ronaldo, Jesé, Isco, Özil, esetleg DM, viszont ha Higuaín megy, akkor a Benzema-Morata duó nem egy életbiztosítás.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 23., kedd 12:14

A reggeli kávé mellett azért eléggé összepisiltem magam,mikor olvastam a hírt a walesiről.

Igazából nem tudom,hogy örüljek e neki,vagy sem.. 90-100 millió rengeteg pénz,senki nem ér ennyit,de ha azt nézzük,hogy a csapat az űber brutál lenne,akkor meg jöjjön csak. De én amellett vagyok,hogy idén nem fog jönni,túl sokat költöttünk,hogy kiszórjunk ennyi pénzt egy játékosért. A csere-berét(Higu,DM,Coentrao)meg úgy utasítanák vissza ahogy kell. Biztos a pénz kell nekik..én egy ilyenbe látnám a tutit: 75M+15M részletekbe (meg 18 barátságos meccs :mrgreen: )
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 23., kedd 12:10

Realfan1 írta:És annyi pénzért inkább vennének egy jó csatárt..
Pont azért mennek ennyire Bale-ért, mert kb mindenhol bevethető, még csatárként is... Nem igazán vágom, hogy minek, ha nem adtak el senkit a posztján, de, ha ők tudják mit akarnak vele akkor engem nem zavar... A pénz megint nem érdekel, mert úgy is visszahozza az árát. Az meg, hogy mennyit ér már más dolog. Cavani sem ért 64 millát :roll: ... Minden játékos annyit ér amennyit kifizetnek érte, Perez szavaival érve :coffee: .
Mivel a walsi robotoló meg megy annyit mint a szakadt ló 4-3-3-ba nem igazán tudom hova tenni :hmmm:

Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marci
Modric-Illarramendi-Isco
Bale-Benzema-CR

Talán ez VAGY

Casillas
Carvajal-Varane-Ramos-Marci
Modric-Illarramendi-Isco
Özil-Bale-CR

:hmmm:

Hát igazán nem tudom, hogy mi van, mert, ha csatár ként számolnak vele akkor Benzema padozik, de az is lehet, hogy ellenfél függő lesz, hogy, hogy állunk fel. Kontrákra játszva 2 gyors széllel, vagy kreatívabb játékkal védelmet bontva. átlövésekkel operálva :kivagyhe:

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 23., kedd 12:10

Egy kolumbiai televíziós csatorna, a Noticias Uno riportja szerint Radamel Falcao, az AS Monaco 60 millió eurós csatára „Kanuzott", azaz két évvel idősebb az eddig ismert koránál, tehát nem 27, hanem 29 éves. Merész állításukat egy általános iskolában őrzött dokumentumra alapozzák. :lol: :lol: :D :D :D :D

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. július 23., kedd 12:08

Press írta:
BBeno írta:amúgy nagyon úgy néz ki hogy soldado is a PL-ben folytatja. a Spurs nagyon szeretné. sok pénzt is adnak érte. abból mi nem fogunk részesedni? nevelői klubja egyértelműen mi vagyunk
De, én mintha olvastam volna a napokban, hogy csurran-cseppen majd valami nekünk is, de nem tuti (nem találom azt a cikket már). Ha tényleg eladják akkor biztos újra előkerül majd az info.
Gondolom ez is indirekt bevétel formájában fog majd megjelenni a Real Madrid számláján, mint Negredo esetében. De ez pontosan mit takar?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 23., kedd 12:02

Kerlon írta:Ha igaz a Higuaín buli és tényleg komolyan küzdünk Bale-ért, akkor én bedobnék egy ilyet: Higu ára(37)+Di Maria a walesiért. Ez úgy durván 70 millió és még pótolhatják is Garethet, ha DM is elfogadja a feltételeiket +tele lesz a zsebük is... 3 legyet ütnénk egy csapásra. :mrgreen:
Levy helyében ezt röhögve visszadobnám, szélső már nem kell, így, hogy jött Chadli, Higu még akár, de a legjobb az lenne, ha csak pénzt adnátok Bale-ért.
Már ha egyáltalán elmegy... Az utóbbi időszakban (többek között a különböző nyilatkozatok hatására) már-már teljesen biztos voltam benne, hogy maradni fog, erre most ez... :(

Ha Pérez ad érte 90-100 milkát, akkor azt mondom, menjen, ha akar.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 23., kedd 12:01

BBeno írta:amúgy nagyon úgy néz ki hogy soldado is a PL-ben folytatja. a Spurs nagyon szeretné. sok pénzt is adnak érte. abból mi nem fogunk részesedni? nevelői klubja egyértelműen mi vagyunk
De, én mintha olvastam volna a napokban, hogy csurran-cseppen majd valami nekünk is, de nem tuti (nem találom azt a cikket már). Ha tényleg eladják akkor biztos újra előkerül majd az info.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. július 23., kedd 11:55

Ha a Spurs nagy pénzt áldozna Soldadoért, akkor miért nem a Higu + DM/Coentrao packot ajánlják fel neki? Mert Higu BL-ben akar szerepelni? :hmmm:

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 23., kedd 11:54

Nagyon remélem h nem igaz a Bale-es hír...
Sokkal inkább nézném Jesét 2-3 év mulva a szélen kezőként mint a walesit..
És annyi pénzért inkább vennének egy jó csatárt.. HA a vezetőség helyében lennék én Jackson martinezért harcba szállnék.. Szerintem olcsóbban meglehetne szerezni mint Suarezt.. 26éves, még 5év simán van benne..Elég sok Porto meccset néztem idén, nekem elég szimpatikus csatárnak tűnik; akár kezdőként is elférne itt!

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. július 23., kedd 11:50

mgabor87 írta:de ez csak szőrszálhasogatás
nem szőrszálhasogatás. baromság, nem erről van szó.
tick. tick. tick.

arni26
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. június 30., vasárnap 16:35

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: arni26 » 2013. július 23., kedd 11:49

az a helyzet hogy kell bale ,szükség van rá,én sokat láttam tavaly meg elötte is játszani,s neymarral ellentétben nagyon alázatos játékos!kiszolgál lasztit is szerez,hála annak hogy védőként kezdte,jó játékos!messze van ronaldotól,de az alázatával nagyon nagy segitség lesz a csapatnak,talán nem is kell csatár,ha ez a két szélső ott van,akkor be lehet vetni a fiatalokat csatárként, talán kinevelünk egy olyan csatárt aki történelmet ir,lehet zidane és pereznek ez a tratégiája,eddig tudjuk,nem tudtunk esélyt adni a saját nevelésü játékosoknak,de most ugy érzem sikerül...
én khedirát sem irnám le a helyetekbe,remek játékos s elég sok kérője akad!scak arra várnak mikor lesz eladó,biztos hogy kulcsjátékos lesz idén a sikerekben,eddig sem volt rossz,csak itt óriásiak az elvárások amikben ti nem feleltetitek meg!ha ugy lenne hogy semmit nem csinálna a pályán s csak sétafikálna akkor megérteném,de mindig ott van ahol kell,csak sajna a legszarabb taktikában!nem szabad eladni nem szabad elcserélni...jó lesz!ami özilt illeti ,várni kell vele,minimum az idény végéig,de nem szabad hagyni hogy modrics és isco kárára mennyen.bale-el kész a csapat, s ezt bátran ki merem mondani,hogy régóta nem voltunk ennnyire esélyesek mint ahogy most állunk,megfelelő cserék megfelelő kezdő,valamint egy jó edző ami rendelkezésre áll nekünk,csak szórakoznunk kell,élvezni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 23., kedd 11:47

Ha igaz a Higuaín buli és tényleg komolyan küzdünk Bale-ért, akkor én bedobnék egy ilyet: Higu ára(37)+Di Maria a walesiért. Ez úgy durván 70 millió és még pótolhatják is Garethet, ha DM is elfogadja a feltételeiket +tele lesz a zsebük is... 3 legyet ütnénk egy csapásra. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 11:46

Egyetértek abban hogy NEM lesz balhátvéd , de nem azért mert NAGY név ! Roberto Carlos nekem nagyobb név mégis balhátvéd volt, nem ez dönti el hol játszik(de ez csak szőrszálhasogatás) ! :):)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 23., kedd 11:39

Jim írta:
numberone1 írta:Szerintetek, ha Marcelo hetekre kiesne akkor Balet tennek hatra? Ezt kotve hiszem...foleg ha jol teljesit elol.
Inkabb a Britt jojjon.
ha marad minden fiatal spanyol miért ne?
így kaphatna Jesé is szélen lehetőséget
nem mellesleg Coentrao és Di Maria is eladható lenne 1 játékos érkezésével
Most nem azert, de aki ezt elhiszi az nincs tisztaban a dolgokkal. Ezt mar most kijelentem, h nem lesz balhatved. Ahhoz mar tul nagy nev, h oda vissza tegyek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

mgabor87
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 9:53
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane , Raul , Roberto Carlos , CR7 , Casillas , Hierro
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mgabor87 » 2013. július 23., kedd 11:38

Di Mariát én személy szerint sajnálnám , ha van kedve játszani akkor egy zseni a gyerek , tökéletes labdákat ad , gyors és jól cselez más képesség nem is kell egy szélsőnek .Az a nagy baja hogy kicsit nagyképű valakinek meg kellene nevelni , és némi alázatot verni bele ha ez meg lenne akkor simán lenne olyan jó mint az eurómilliós angol (ha viszont ez nem sikerül senkinek akkor itt a helye a Walesinek )

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 23., kedd 11:35

az igaz, hogy kivételes képességű Zidane (játékosként mindneképp :D )
de hogy nincs a klubnak egy két világszintű játékosmegfigyelője Spanyolországban és Dél Amerikában
az sztem felháborító
az Isco Illara féléket már "Varane-i korban" fel kellett volna fedezni
és 5-10 millióért hozni..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég