Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 18., szerda 18:53

De ha te úgy értelmezed,akik egész évben cserék voltak,és azok közül ki kiemelendő,akkor ja. De az utolsó hónapja miatt.
Ugy.Persze nem lehet lemèrni,sokat volt sèrult,meg mikor jott Spalletti,neki meg nem a szive csucske...
Tul van tolva?Csak mint annyi minden más....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 18:42

Veidt írta:Miert, Pjanic helyett kit raknal be peldaul? Egyeduli vetelytarsa Hamsik lehet, de nala jobb. Insigne meg rengeteget fejlodott magahoz kepest, es a Napoli egyik legjobbja is volt iden, ezert kerult be. Amugy sem nagyon lehetne jobb jobbszelsot talalni.
Ezt most nekem írtad? Én nekem semmi bajom azzal a csapattal amit összeraktál,írtam is,hogy nálam csak a kapuban lenne Buffon,ennyi :D
Pjanicot csak úgy írtam,írhattam volna Manolast is éppen vagy Pogbát,nem ez volt a lényeg. Csak,hogy valakinél mondjuk Manolas,vvalakinél meg Koulibaly. :) Mint hogy épp a padra írja,vagy a kezdőbe. Érzékelteteve,hogy ott már majdnem mindegy.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 18., szerda 17:46

Miert, Pjanic helyett kit raknal be peldaul? Egyeduli vetelytarsa Hamsik lehet, de nala jobb. Insigne meg rengeteget fejlodott magahoz kepest, es a Napoli egyik legjobbja is volt iden, ezert kerult be. Amugy sem nagyon lehetne jobb jobbszelsot talalni.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 17:31

morientes írta:
Totti szerintem erős lenne. Tény,rúgott a végén fontos gólokat,de leginkább csere volt,vagy nem is játszott. Én is örültem,hogy megmutatta a végén,hogy azért na,Totti az Totti,de nem év csapata.
No de itt pont a csereemberokrol van szo nem?Azèrt van ott hogy "pad" :)
Mert hogy oda,sztm simán odafèr.
Nálam az,hogy épp Pjanic vagy Insigne kerül a kezdőbe az már szimpátia,szóval ezt úgy összességében értettem. Értékelem,hogy a végén szerzett pár gólt,de 13 meccset játszott,miken 5 gól korekt,de nem,nem ér év csapatát.
Romaból Manolas,Pjanic,Nainggolan,Florenzi és Salah a kiemelendő.


De ha te úgy értelmezed,akik egész évben cserék voltak,és azok közül ki kiemelendő,akkor ja. De az utolsó hónapja miatt.


Szerintem picit túl van tolva ez a Totti dolog.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 18., szerda 16:48

Totti szerintem erős lenne. Tény,rúgott a végén fontos gólokat,de leginkább csere volt,vagy nem is játszott. Én is örültem,hogy megmutatta a végén,hogy azért na,Totti az Totti,de nem év csapata.
No de itt pont a csereemberokrol van szo nem?Azèrt van ott hogy "pad" :)
Mert hogy oda,sztm simán odafèr.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 18., szerda 15:18

palesz77 írta:Sanabria nem megy vissza jovore? Nem top o se nyilvan, sot, de egy Gijonban 10 felett rugni szep teljesitmeny. Meg ha bekotros gol is volt a java.
Dede, megy vissza. Igazabol az a baj a Romanal jelenleg hogy alig lesz beveteluk. Dzekot max 20-ert elpasszoljak, de a tobbi tavozobol (pl. Maicon, Keita, Gyömbér, Ucan) kb semmi penzt nem fognak latni. Mivel kezdobol nem akarnak eladni senkit (fo celpont naluk ugye a Pjanic-Ninja duo volt) igy az utanpotlasbol adnak el a tehetsegeiket. Ide tartozik peldaul Sanabria, primavera csapatbol meg Sadiq. Amugy jo kis jatekosok (lesznek).
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 18., szerda 13:53

Sanabria nem megy vissza jovore? Nem top o se nyilvan, sot, de egy Gijonban 10 felett rugni szep teljesitmeny. Meg ha bekotros gol is volt a java.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 18., szerda 12:55

Hat ha Higuain most Romaban lenne, es marad a keret & vezetoseg, akkor jovore bajnokok lennenek.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 12:24

morientes írta:
pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)
Totti?Ne már... :)
Totti szerintem erős lenne. Tény,rúgott a végén fontos gólokat,de leginkább csere volt,vagy nem is játszott. Én is örültem,hogy megmutatta a végén,hogy azért na,Totti az Totti,de nem év csapata.
Jövőre meg illene már valakit szereznie a Romanak középre,amellett,hogy Perrotti jó. Mert Dzeko nem 0 hanem -1.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 18., szerda 11:53

pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)
Totti?Ne már... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 18., szerda 11:31

Marchisio helyett mehet amugy Jorginho. Vagy Soriano.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 1:54

palesz77 írta:Szerintem amúgy neki sokkal feljebb nem lesz már. Egy PSG-be nagyon el tudnám képzelni Motta helyett, Verrattival aratnának szerintem, de ott se ő lenne a húzóember a középpályán. Szóba hozták veletek is, szerintem egy Realba pl nem is lenne elég jó, de aztán lehet rám cáfol. Mondjuk legtöbbet az Arsenalról cikkeznek az utóbbi időben, stílusra oda is illene, csak az meg nem akkora előrelépés jelenleg. Annál kicsit talán több is lenne benne szerintem, én abba bízok, hogy vagy a PSG viszi el - a Napolival elég sokat üzletelnek úgyis -, vagy esetleg Pep csap le rá.

Amúgy ha már nem csak én követem.. Te mennyit látsz benne? Szűk elitre is lehet jó, vagy arra te se tartod elégnek? EB-n mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mennyit fog játszani, itt lenne a lehetőség bőven, finoman szólva "megtisztult" előtte az út..
Nem mondom,hogy túl sokszor láttam,mert Higu jelenléte és balfaszkodása túl sok meccsre nem vitt rá ( :mrgreen: )(értsd ezalatt,kb 6-7+összefoglalók),de kb az van amit mondasz. Ezért is mondtam,hogy statisztikailag kicsit jobb lett volna,jobban felkapják a fejüket,akkor tuti elviszi valaki. Így lehet,hogy marad,de egy PSGben elférne Motta helyén ahogy írtad is,bár a franciák már tuti kinéztek valakit,meg ha esetleg Jamest elvinnék,lehet,hogy szerkezeti váltás is lenne 4231re,ott meg Matuidi-Verratti lenne az alap gondolom+Rabiot. Ezért lett volna jó,ha az EBn látjuk őket Verrattival,hogy hogyan muzsikálnak. Most nem hoznám a Realba,bár nem zavarna,de ha még egy szezont lehúz,és úgy alakulna,miért ne? :D Arsenalba már inkább kéne kp,aki lehetőleg nem 20 meccset játszik az idényben...jóesetben
Juvvéból is kinézném,hogy rámozdulna,ha Pogba távozik. Persze tudom,nem ugyanaz a 2 posztja. :)

Hysaj aki még tehetséges védő a Napoliban,belőle is még lehet valami.
palesz77 írta:Megállapítom, hogy jó ízlésed van. :D Aláírásomból akkor ajánlom a videót, még friss.. :D
Megnézem. Meg Sampert is. Tényleg vele mot mi van. Szerintem tehetségesebb mint Sergi Roberto,anno láttam BarcaB meccseket (tavaly,tavalyelőtt),ígéretesnek tűnt. Meg Grimaldo tűnt még fel,de ő most asszem már a Benficánál (nem) játszik.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 18., szerda 1:04

Marci77 írta:25 lesz idén,lassan feljebb is kéne lépnie
Szerintem amúgy neki sokkal feljebb nem lesz már. Egy PSG-be nagyon el tudnám képzelni Motta helyett, Verrattival aratnának szerintem, de ott se ő lenne a húzóember a középpályán. Szóba hozták veletek is, szerintem egy Realba pl nem is lenne elég jó, de aztán lehet rám cáfol. Mondjuk legtöbbet az Arsenalról cikkeznek az utóbbi időben, stílusra oda is illene, csak az meg nem akkora előrelépés jelenleg. Annál kicsit talán több is lenne benne szerintem, én abba bízok, hogy vagy a PSG viszi el - a Napolival elég sokat üzletelnek úgyis -, vagy esetleg Pep csap le rá.

Amúgy ha már nem csak én követem.. Te mennyit látsz benne? Szűk elitre is lehet jó, vagy arra te se tartod elégnek? EB-n mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mennyit fog játszani, itt lenne a lehetőség bőven, finoman szólva "megtisztult" előtte az út.. :/
Marci77 írta:Dahoud játékát is szeretem amúgy :D
Megállapítom, hogy jó ízlésed van. :D Aláírásomból akkor ajánlom a videót, még friss.. :D
Marci77 írta:Sokat kötözködöl :angry: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :p
:shutup:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 0:30

palesz77 írta:
Marci77 írta: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)
Bocsi, hogy megint én.. :D De ennél milyen komolyabb szerepe lehetne? Gólokban és gólpasszokban gondolod, vagy amúgy, játékban? Csak mert eszméletlen jó szezonja volt szerintem, a meccsek 90%-án jól játszott, pontos és megbízható volt, jól szűrt, a kiugratásait meg bárki megirigyelhetné. Nekem Dahoud mellett az év kellemes meglepetése, örülök, hogy "rájuk találtam", eszméletlenül tetszik a játéka. Nálam simán benne lenne az év csapatában is, de gondolom ezt már kikövetkeztettétek.. :D De gólpontokban valóban nem volt túl acélos, ott még lenne mit fejlődni. De ez sokszor nem rajta múlt ugye, eszméletlen miket kihagytak Higuék néha.
Igen igen,kis statisztikát is vártam tőle :) Bár tény,hogy Kroos vagy épp Verratti gól/gólpassz statjai se verik oda az embert,de egy Napoli szintű csapatban vártam egy kicsit többet ilyen szempontból. Játékra tényleg jo,de úgy értettem,hogy az olasz focit kevésbé szemlélő is jobban felkapja rá a fejét :)
25 lesz idén,lassan feljebb is kéne lépnie
Dahoud játékát is szeretem amúgy :D


Sokat kötözködöl :angry: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :p
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 18., szerda 0:18

Marci77 írta: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)
Bocsi, hogy megint én.. :D De ennél milyen komolyabb szerepe lehetne? Gólokban és gólpasszokban gondolod, vagy amúgy, játékban? Csak mert eszméletlen jó szezonja volt szerintem, a meccsek 90%-án jól játszott, pontos és megbízható volt, jól szűrt, a kiugratásait meg bárki megirigyelhetné. Nekem Dahoud mellett az év kellemes meglepetése, örülök, hogy "rájuk találtam", eszméletlenül tetszik a játéka. Nálam simán benne lenne az év csapatában is, de gondolom ezt már kikövetkeztettétek.. :D De gólpontokban valóban nem volt túl acélos, ott még lenne mit fejlődni. De ez sokszor nem rajta múlt ugye, eszméletlen miket kihagytak Higuék néha.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 18., szerda 0:00

Veidt írta:Tudom hogy mennyire erdekel mindenkit az olasz foci.

Szezon csapata nalam
Handanovic - Florenzi, Barzagli, Manolas, Sandro - Saponara, Nainggolan, Pjanic, Pogba - Dybala, Pipita
(pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)

Pozitiv meglepetesek:
Perrotti (Roma), Ansaldi es Pavoletti (Genoa), Vrsaljko (Sassuolo), Gonzalo Rodriguez (Fiorentina), Masina (Bologna), Belotti (Torino), Vazquez (Parma), Icardi es Perisic (Inter)

Negativ meglepetesek:
Dzeko (Roma), Bacca es Montolivo (Milan), Ranocchia (Inter)
Nálam Buffon az első a kapuban,mert sok kapott gól nélküli meccse sokszor nem csak azon múlott,hog erős a védelem,hanem parádézott :) De meleltte Handanovic is jól védett,és az ifjú titán is. (Utóbbit én személy szerint elvinném az EBre,főleg,hogy Sirigu se védett sokat Trapp mögött :) )
Marchisio meg csak 23 meccsen játszott,így év csapatában nálam nem játszhat.

Dzekotól én nem vártam túl sokat ilyen rendszerben,és Ranocchiát közel se tartom jó védőnek,így ő egyáltalán nem volt csalódás :mrgreen: Én Jorginhotól kitörést vártam volna idén,de egyelőre várat a komolyabb szerep :)

Vrjsalko és Perrotti az akit én láttam párszor,és kiemelném. Előbbit elvileg a Juve figyeli is :D
És vicc nélkül,nekem Khedira is pozitív meglepetés volt. Még mindig nem örülök,hogy Juvéba ment,de értékelhetőbb volt bőven mint a Realos éveiben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 17., kedd 23:17

Tudom hogy mennyire erdekel mindenkit az olasz foci.

Szezon csapata nalam
Handanovic - Florenzi, Barzagli, Manolas, Sandro - Saponara, Nainggolan, Pjanic, Pogba - Dybala, Pipita
(pad: Buffon/Donnaruama, Koulibaly, Acerbi, Marchisio, Bonaventura, Insigne, Salah)

Pozitiv meglepetesek:
Perrotti (Roma), Ansaldi es Pavoletti (Genoa), Vrsaljko (Sassuolo), Gonzalo Rodriguez (Fiorentina), Masina (Bologna), Belotti (Torino), Vazquez (Parma), Icardi es Perisic (Inter)

Negativ meglepetesek:
Dzeko (Roma), Bacca es Montolivo (Milan), Ranocchia (Inter)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 16., hétfő 11:58

jó ebédhez egy kis Pipita :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. május 16., hétfő 0:00

ferni írta:
Veidt írta:Azt azert hozzateszem hogy ez az olasz kiskirály kicsit ki van sarkitva. Gyengébbek az ellenfelei, de gyengébb az ot körülvevő csapat is.
Azért van neki ott egy Callejón, Insigne, Mertens Hamsik négyes biztosan, egyik se ügyetlen, bár tény nem egy CR Bale duó :lol:
Nem azt mondom én se, hogy semmit nem ér ez a gólkirályi cím, mert hatalmas dolog, de a helyén kell kezelni.
Hogy megdönt egy 70 éves rekordot, egy silány, nem toronymagasan kiemelkedő (mint a real,barca) csapattal.
kutyaütő, haggyad. Suarez nagyon penge, fő, h nem kellett volna még örökre eltiltani a futballtól. Ő nem ilyed meg a tehertől, csak rágcsálódik. Ne...

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 15., vasárnap 23:53

Veidt írta:Azt azert hozzateszem hogy ez az olasz kiskirály kicsit ki van sarkitva. Gyengébbek az ellenfelei, de gyengébb az ot körülvevő csapat is.
Azért van neki ott egy Callejón, Insigne, Mertens Hamsik négyes biztosan, egyik se ügyetlen, bár tény nem egy CR Bale duó :lol:
Nem azt mondom én se, hogy semmit nem ér ez a gólkirályi cím, mert hatalmas dolog, de a helyén kell kezelni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég