Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 27., péntek 10:21

BBeno írta:pl. dimaria. david luiz. félévvel ezelőttig ramires. és vannak még azért. lehet ott jókat is találni azért.
1v1-ben nagyobb baj szokott nála lenni, mint Piqué-nél.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 27., péntek 9:41

Na igen, de ő legalább már a helyére került. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 27., péntek 9:26

ziro4vr írta:David Luiz. :lol: :lol:
Ramiresnek is volt egy jó félideje a Barca ellen, aztán kifújt :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 27., péntek 9:24

Gyerekek, Mendes éppen Manchesterben rendezi be az irodáját, szerencsére eltakarodott a környékről :agree:

Innentől még arra is van esély, hogy olcsón jót igazoljunk Portugáliából, ami azért világszenzáció lenne akárhogy is nézem :coffee:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 27., péntek 9:23

David Luiz. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. május 27., péntek 9:17

BlancoMark írta:
Portugál lapok szerint megvan Marcelo helyettese. Az O Jogo szerint Miguel Layún érkezhet a Porto csapatától.
Soha többet nem akarom, hogy Portugáliából igazoljunk.. Pepet leszámítva volt eddig bárki akiért hatalmas összeget kértek el onnan és komolyan ott van az élfociban azóta? De nem csak nálunk, hanem úgy en bloc Európában? :kivagyhe:
pl. dimaria. david luiz. félévvel ezelőttig ramires. és vannak még azért. lehet ott jókat is találni azért.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 27., péntek 9:14

BlancoMark írta:
Portugál lapok szerint megvan Marcelo helyettese. Az O Jogo szerint Miguel Layún érkezhet a Porto csapatától.
Soha többet nem akarom, hogy Portugáliából igazoljunk.. Pepet leszámítva volt eddig bárki akiért hatalmas összeget kértek el onnan és komolyan ott van az élfociban azóta? De nem csak nálunk, hanem úgy en bloc Európában? :kivagyhe:
Igazából ő még a Watford játékosa, aki kölcsönben van a Portónál, de elvileg élesítik az opciót és onnan már csak rajtuk múlik. ha Maestro nem téved, akkor 6 milláért vehetik meg. Nekünk majd eladják 30 körül :lol:
De legalább nem Mendes az ügynöke (még).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2016. május 27., péntek 9:13

Portugál lapok szerint megvan Marcelo helyettese. Az O Jogo szerint Miguel Layún érkezhet a Porto csapatától.
Soha többet nem akarom, hogy Portugáliából igazoljunk.. Pepet leszámítva volt eddig bárki akiért hatalmas összeget kértek el onnan és komolyan ott van az élfociban azóta? De nem csak nálunk, hanem úgy en bloc Európában? :kivagyhe:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 26., csütörtök 15:19

Én korábban azt mondtam, hogy a torna esélyese a francia csapat. Így hogy kihullott a védelemből 2 elég komoly ember... lesznek ott hátul gondok. Amúgy vicc lesz kb az egész. Majdnem minden csapatból hiányzik legalább 2-3 olyan ember akik meghatározó tagjai a nemzeti együttesüknek. Kezd kicsit sok lenni a játékosoknak ez az évi 60 vagy annál is több meccs.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 15:17

Nem azt mondom, hogy nem lett rosszabb a védelem, de nem ezen fog múlni nekik. Karim és a vezér hiánya annál inkább. De én velük is csak annyira tartanám őket jónak, hogy a német csapattal való találkozásig menjenek el. Spanyolokkal 50-50.

Mangala amúgy javuló teljesítményt mutatott, április-májusban voltak jó meccsei itt a végén.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 26., csütörtök 15:10

Szerintem meg sokat számít, Koscielny mellett vagy Matyi vagy Mangala, egyik gyengébb mint a másik. A két reálossal már-már főfavoritnak tartottam őket, így azért más a helyzet. Kicsit lóg a csapatuk a levegőben, rengeteg tehetséggel, de igazi húzóerő nélkül.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 26., csütörtök 15:07

wZoLee7 írta:belső védők
Így sem vészes még a helyzetük, a középpályán eleget takarítanak ott a négerek, nem ront az esélyeiken egy klasszis tudású középhátvéd kihullása, aki ráadásul kicsit a tudása alatt is játszott tavasszal. Bár én ezt a rossz előszezonnak tudnám be.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 26., csütörtök 15:03

Én meg nem hiszem, hogy jobbak lennénk Bale helyett a franciával. Pontrúgásoknál nem valami veszélyes, ha terület van akkor Bale a jobb, ha meg nincs akkor az egész csapat szenvedni szokott.
Ő AtMa-s, oda való, az a csapat össze lett rakva nem is kicsit. Griezmann majd mutathat valamit az EB-n, kíváncsi leszek a franciákra, belső védők és Benzema nélkül mire mennek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 26., csütörtök 14:59

ziro4vr írta: Azt hittem Griezmannt valaki beírja azért, ha más nem Remy. :lol:
Akartam, de mondom ezt most elengedem. Pedig pont az pofázott, akinek a helyére jöhetne a francia. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 26., csütörtök 14:57

Koke rendszerjátékos, nálunk sokat nem érne. Magyarán nem fér be. Juanfran és Carvajal nagyjából egál még manapság, de egyik felfele fog mozdulni a másik már lefele. Oblak és Navas kb egál, ott a kor dönthetne a szlovén javára.

Azt hittem Griezmannt valaki beírja azért, ha más nem Remy. :lol:
Nem illik.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. május 26., csütörtök 12:34

Jó én elsősorban a kezdőbe jelentettem ki hogy senki, padra már persze odaférnének többen is. De ha valaki szerint Oblak jobb mint Navas, vagy Juafran mint Carvajal, esetleg Koke akármelyik kezdő kp-sunknál, akkor nyomok egy :ozil: -t
Navast és Oblakot szerintem nehéz összehasonlítani, keveset mozogtak még ilyen szinten. De sztem hasonló kvalitásúak, csak a szlovén fiatalabb. Az biztos, hogy fejben mindketten nagyon erősek, ami fontos a posztjukon.

Carvajal szerintem egyszerűen jobb, mint Juanfran. Még azt sem mondanám, hogy Juanfran nagyobb küzdő. Képességekben, technikailag jobb Carvajal előrejátékban meg egyszerűen aranyat ér. Juanfran egy nagyon jól kitalált felépített iparos, különösebb erőssége, de gyenge pontja sincs. Igazi Atlético játékos.

Kokét meg jó lenne megnézni egy nagycsapatban, mert így nehéz róla ítéletet mondani. Jelenleg sztem semmiképp sem jobb a Kross-Modric párosnál, én nem cserélném el egyiket sem.

Griezmann jöhetne szóba, ő úgy érzem Real kezdő szint, de Benzema más képességekkel rendelkezik. Amíg CR és Bale rúgja a gólokat addig Benzema jobb oda előre nekünk.

Szóval egyáltalán nem volt hülyeség amit Bale mondott, ezt eddig is tudtuk. Egyszerűen más futballkultúra, elvárások a szurkolók felől. Nekem Simeone sem kéne, egy hónap alatt megbukna a Realnál. A két klub minimálisan sem kompatibilis egymással :).

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. május 26., csütörtök 10:27

Anthony írta:
Cerezo, az Atleti elnöke: "Meg kell nyerünk tisztességes módon vagy szabálytalanul. Csak nyerjünk."
Ezzel én is így vavgyok, ha kapunk egy ingyen 11-est a 90-ik percben és azzal nyerünk nekem az is jobb, mintha kikapnánk :mrgreen:
Na Roncero helyretette a palit, ment az AS-hez interjút adni, és az emberünk egy pólóban fogadta, amelyik mit ábrázol? Hát Ramos fejesét :lol: :lol: :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 26., csütörtök 9:55

Jó én elsősorban a kezdőbe jelentettem ki hogy senki, padra már persze odaférnének többen is. De ha valaki szerint Oblak jobb mint Navas, vagy Juafran mint Carvajal, esetleg Koke akármelyik kezdő kp-sunknál, akkor nyomok egy :ozil: -t

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 26., csütörtök 9:54

Egyénileg talán senki (Oblak-Navas, Jaunfran-Carvajal kb egy szint stb), viszont csapatszinten már jobbak.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 26., csütörtök 9:15

A szabadrúgásokat is jól lövi oldalról :mrgreen: Egyébként szerintem is csak ennyi. Minden másban tök közepes, ebben az egyben kiemelkedő. Nem értem, aki őt akarná egy Real kezdőjébe az mit szeretne, de ízlések és pofonok, elfogadom más véleményét is.
Egyébként meg ja, senki nem férne be onnan a kezdőnkbe minden nagyképűség nélkül. Oblak óriási király, meg még nagyobb lesz de jelenleg Navas egy isten. Juanfran kb. egy szint Danival de egyértelműen Carvajal a jövő, és még tovább fog fejlődni. Az ilyen Filipe Luis, Koke vonulat meg biztos cserék lennének a mi embereink mögött.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 207 regisztrált és 0 vendég