Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 23., kedd 23:01

LaMartin írta:A defensecentral szerint Mourinho 80 m eurót ajánl Khediráért, Coentraoért, és Higuainért a Real Madridnak
Nem értem, hogy ez miért lenne jó biznisz?
Higuaín ~40M
Khedira ~25(-30?)M
Coentrao ~25M

Megértem, hogy Coentrao el akar menni, Khedira szerződése két év múlva lejár, és a fórum többsége(?) el akarja adni, de a 80 az kevés. És az sem mellékes, hogy akkor keresni kell valakit a helyére. Az sem pár fillér lesz. És Vidal/Pogba nem fog jönni. Ez így nem "biznic". Ha ez igaz, meg kell mondani Mourinhonak, hogy mennyiért is vetetted Coentraot? Na annyiért viheted is. Bárki másnak 25 millió a minimum.
LaMartin írta:még azon gondolkoztam, hogy a Castilla-ból fel lehetne hozni pár meccsre José Rodriguezt(ugye ő már tavaly is játszott) és Alexet... :hmmm:
Alex nem tudom, hogy képes-e ezen a szinten játszani. De úgy tudom, hogy José Rodriguez még a Castillában sem igazán fér be. Ő is csak egy fricska volt Mourinho részéről, amivel támadni próbálta Torilt.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 22:50

Lehet, hogy hülyén hangzik, de én sajnálnám Khedirát :D
Nem láttam a vasárnapi meccset, de ahogy olvastam, elég jól játszott, az "igazi" szerepkörében, hogy kb át se lépte a félpályát. (még így is lőtt egy gólt :D ) Mondjuk nem egy félidő alapján kell ítélni, főleg nem egy noname angol csapat ellen, de bízom benne, hogy Carlo és Zizou megtalálja az igazi szerepkörét, és kihozzák belőle, ami benne van :mrgreen: . Szerintem kell ő a csapatba. Egyébként sincs túl sok vkp a keretben...még azon gondolkoztam, hogy a Castilla-ból fel lehetne hozni pár meccsre José Rodriguezt(ugye ő már tavaly is játszott) és Alexet... :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 23., kedd 22:33

Jó lenne már, ha Jesé is hivatalosan csatlakozna a felnőtt kerethez. És megkaphatná a 11-es mezt. :)
Én azt mondom, hogyha felhozzák még Jesét, elég lesz a Benzema-Jesé-Morata oda előre, plusz ott lesz még Cé is, mint gólfelelős. De nem bánkódok, ha leigazoljuk még Suarezt. :mrgreen: Bale viszont szinte kizárható - ezen a nyáron.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 23., kedd 22:32

Marky írta:szerintem meg idén ronaldonak el kell döntenie, akar e hosszabbítani, avagy sem, ha nem jövőre lelép és jön pont a helyére. lehet már egy előszerződés le is van zsírozva rá.
Van ra egy teljes evuk, hogy megegyezzenek. Azt azert ne felejtsuk el, hogy Pereznek se erdeke minel hamarabb meghosszabbitania azt a szerzodest...
LaMartin írta:A defensecentral szerint Mourinho 80 m eurót ajánl Khediráért, Coentraoért, és Higuainért a Real Madridnak
Hol kell alairni? :D (mondjuk nincs sok valosagalapja)

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 23., kedd 22:31

LaMartin írta:A defensecentral szerint Mourinho 80 m eurót ajánl Khediráért, Coentraoért, és Higuainért a Real Madridnak
Túl szép,hogy igaz legyen :) Én örülnék neki a legjobban...kimenne akinek ki kell(kiv. Higuaín).Bár már itt megbukik a dolog szerintem,Higu fél lábbal már Nápolyban.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. július 23., kedd 22:31

LaMartin írta:A defensecentral szerint Mourinho 80 m eurót ajánl Khediráért, Coentraoért, és Higuainért a Real Madridnak
Deal :mrgreen:
Persze úgysem igaz,de azért rendes lenne Josétól :D

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 22:26

A defensecentral szerint Mourinho 80 m eurót ajánl Khediráért, Coentraoért, és Higuainért a Real Madridnak

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 23., kedd 22:12

szerintem meg idén ronaldonak el kell döntenie, akar e hosszabbítani, avagy sem, ha nem jövőre lelép és jön pont a helyére. lehet már egy előszerződés le is van zsírozva rá.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 23., kedd 22:09

Ebből is látszik,hogy tök mindegy melyik poszton játszik,mindenhonnan életveszély. Kb CR koppintása...Ettől függetlenül,még mindig nem érzem,hogy idén mindenképpen jönnie kéne,főleg ennyiért..de ha azt nézzük,hogyha lehoz még egy brutális szezont a spursben,akkor már meg se bírnánk venni..annyiba kerülne :mrgreen: Egy szó mint száz..majd Perezék eldöntik kell e vagy sem.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 21:56

Na mindegy ebbe nem akarok sokat vitatkozni, de ha az ellenfél betömörül és nem hagy helyet az elfutásnak akkor cseszheti a gyorsaságát meg a dinamizmusát. Ide sok passzos játék kell. Bale meg szerintme amibe jó az az elfutás meg ilyenek. Kicsi kényszerítőket nem tudom mennyire bírná meg a hasonlókat. Amiből profitálhat a csapat ilyenkor az esetleg a távoli lövései, de arra itt van Cr, meg Modric és lehet ha Isconak is megy. (meg Di Maria is szeret messzebbről tüzelni)


Az hogy Bale nem fog jönni az már akkor eldölt amikor Iscot leigazoltuk szerintem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 23., kedd 21:48

ha nem saját nevelés, és spanyol lenne Arbeloa,
már rég elzavarták volna
de sztem így jövőre még biztos marad

Gaius
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 19:30
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, Redondo, R. Carlos, Ronaldo, CR, Özil, Varane ÉS del Piero, Baggio, Totti, Dinho, Maradona, Matthaeus, Zico, Eder, Caniggia stbstb
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaius » 2013. július 23., kedd 21:28

szilamer írta:S szerinted Bale a gyorsaságát kisterületen fogja kamatoztatni? Mert szerintem nem.

sztem pedig pont igen: a robbanékonysága is az egyik erőssége, ezért fut le bárkit, a másik pedig az, hogy közben nem igazán lehet elnyomni a fizikalitása miatt....Bale pont a dinamizmusa miatt a beálló védelmek ellen is fegyver....egy CR, Benz, Özil/Isco trió egy Bale-lel kiegészülve egyszerűen annyira durva sebességi/kombinációs lehetőségek tárházát nyitja meg, az ösztönszerű inspirációk mellett, hogy nem igaz....pár begyakorolt figura, összeszokás pár hónap alatt, kiegészülve az egyéni gyilkos ösztönökkel......Ancelotti meg a támadó foci híve....sztem nem volt még ilyen alapanyag a keze alatt, de a szakértelme megkérdőjelezhetetlen...:))

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 23., kedd 20:52

Ha jól belegondolunk nincs olyan, hogy ki mennyit ér vagy reális ez az ár ez mindig a csapattól függ mennyit hajlandó költeni rá és utána, hogy teljesít!
Ha Napolinak megér közel 40 millát akkor biztos megvan az oka első számú csatárként számolnak vele mint tapasztalt real játékos.
Hosszan lehetne a múltban merengeni, hogy Kaká megért-e 65 millát vagy most Illarra 32-őt túl sok tényező van ami ezt befolyásolja van ahol lehet ítéletet hozni van ahol nem annyira egyértelmű!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:43

S szerinted Bale a gyorsaságát kisterületen fogja kamatoztatni? Mert szerintem nem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Gaius
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 19:30
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, Redondo, R. Carlos, Ronaldo, CR, Özil, Varane ÉS del Piero, Baggio, Totti, Dinho, Maradona, Matthaeus, Zico, Eder, Caniggia stbstb
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaius » 2013. július 23., kedd 20:27

szilamer írta:Egyértelmű, hogy idén enm jön Bale és nincs is rá szükségünk. Hogy miért? Elsősorban már 80 milliót költöttünk, Jött Isco is, Kaká nem fog menni, a Castillából jött még Jesé is. Egyszerűen arra a posztra már nincs hely.
Másodsorban nem kontrás játékot fogunk játszani. Ez igazolja Isco igazolása is, meg valamilyen mértékben Carvajalé is.
Na meg Bale nem igazán kivánkozik Madridba, mint tavaly Modric. Ő itt nem olyan robot lesz aki a csapatér is játszik, mint ROnaldo, ő önmagáért fog játszani. Csak Perez be vette ezt a hülyeséget a fejébe, hogy ő kell, pedig közbe nem is kell. Ha elmegy Ronaldo, márpedig nem fog, akkor azt mondom oké, vegyük meg kerül amennyibe kerül, de így nincs értelme.
Meg ha már olyan közel lenne Madridhoz, akkor Jes már el lenne adva, mert akkor kb 0 lehetősége lenne, mert elől a Ronaldo-Benzema-Bale hármas kirobbanthatatlan lenne. Itt idén már csak távozók lesznek, ebben biztos vagyok. Mégpedig Higuain és Coentrao. De Arbeloa is a "hamarosan találkozunk" üzenetével Albiolnak, valami olyant tud amit mi nem.
szilamer: asszem ideje lesz majd indulnod a RM elnöki székéért legközelebb, ha Perezt quasi lehülyézed.. :mrgreen: Higu és Coentrao távozása nem csoda....Higu régi téma, Coentrao meg szvsz itt kissé alulértékelt...ő spec sztem pont az a játékos, aki gyengébb Marcinál, de túl erős a padozásra....epic fail Mou-nál...bízott a sokoldalúságában, ami meg is van, de azért ő balbekként igazi. Bájdövéj: abban igazad van, hogy NEM kontrát fogunk játszani, de olvasd el újra, plíz: pont erről beszéltem, banyeg.....hogy Bale olyan dinamikát, határozottságot hoz a középpályás-, ill. támadójátékba, amit most csak CR-től tapasztalhatunk....szerinted kitől szarja jobban össze magát egy BL-döntőbe jutott ellenfél? CR-Bale-Benz-Özil-Isco, vagy egy CR-Benz-Jesé, Özil-Isco? optimális esetben......amikor CR, Özil, Benz levételére már megvan a recept.....

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:22

Igen azt mondta az Instagrammján.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 23., kedd 20:13

tényleg arbeloa azt mondta hogy hamarosan találkozunk? :lol: :lol: hát az valami fenomenális lenne.bár így hogy carvajal jött igy telibefo.om arbeloat mert csak másodhegedűs lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 23., kedd 20:11

Ez oké, de még mindig nem beszéltem a Realról. Általánosságban mondtam, hogy egy csatárnak fontos, hogy illeszkedjen az adott csapatba, mert akkor tudja kihozni magából a maxot.
Na én meg felhoztam példának erre a realt,Gomez meg Pipita viszonylatában.Na de abbahagyom mer kezd off szaga lenni a dolognak... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:10

Egyértelmű, hogy idén enm jön Bale és nincs is rá szükségünk. Hogy miért? Elsősorban már 80 milliót költöttünk, Jött Isco is, Kaká nem fog menni, a Castillából jött még Jesé is. Egyszerűen arra a posztra már nincs hely.
Másodsorban nem kontrás játékot fogunk játszani. Ez igazolja Isco igazolása is, meg valamilyen mértékben Carvajalé is.

Na meg Bale nem igazán kivánkozik Madridba, mint tavaly Modric. Ő itt nem olyan robot lesz aki a csapatér is játszik, mint ROnaldo, ő önmagáért fog játszani.

Csak Perez be vette ezt a hülyeséget a fejébe, hogy ő kell, pedig közbe nem is kell. Ha elmegy Ronaldo, márpedig nem fog, akkor azt mondom oké, vegyük meg kerül amennyibe kerül, de így nincs értelme.

Meg ha már olyan közel lenne Madridhoz, akkor Jes már el lenne adva, mert akkor kb 0 lehetősége lenne, mert elől a Ronaldo-Benzema-Bale hármas kirobbanthatatlan lenne.


Itt idén már csak távozók lesznek, ebben biztos vagyok. Mégpedig Higuain és Coentrao. De Arbeloa is a "hamarosan találkozunk" üzenetével Albiolnak, valami olyant tud amit mi nem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 20:06

morientes írta:[quote én mondtam ilyet, hogy Gomez itt jobb lenne, mint Higu? ]
Nem Remy,te azt írtad hogy Gomez van olyan jó mint Higu.Aztán írtad,hogy az a fontos hogy belepsszoljon a csapat arculatába xy csatár...
Én meg erre azt írtam,hogy ha Higu nem illik a real arculatához(mert nem),akkor Gomez még úgysem.[/quote]

Ez oké, de még mindig nem beszéltem a Realról. Általánosságban mondtam, hogy egy csatárnak fontos, hogy illeszkedjen az adott csapatba, mert akkor tudja kihozni magából a maxot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég